Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida teevad eriarstid praegu?

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Mida teevad eriarstid praegu?

Postitas:
Kägu

Keegi ühendust võtnud pole (vajadusel võtan ise, päev enne visiiti).

Läbi peab helistama tuhandeid patsiente. Kõigile pakutakse uus vastuvõtuaeg. See on lihtsalt ajamahukas töö. Oota rahulikult, sulle helistatakse.

Ei pakuta mingit uut aega, keegi ei oska ju ennustada, millal saab füüsilisi konsultatsioone uuesti tegema hakata.
Mina lähen hommikul tööle ja istume õega kahekesi kabinetis päev otsa. Helistan graafiku järgi kellaajaliselt igale patsiendile ja nõustan, vaatan analüüse, kuulan kaebusi, muudan vajadusel ravi, väljastan uued retseptid. Seda saab edukalt teha nendega, keda ma olen varem näinud ja keda ei pea esmaselt diagnoosima. Viimasel juhul on raskem, kuid ka neile teeme telefonikonsultatsiooni – mul tekib vähemalt mingi mulje, arvamus, üht-teist saan soovitada ja palun kindlasti olukorra lahenedes tulla mulle vastuvõtule, kuid uut aega mingisse määramatusse tulevikku ma talle anda ei saa.
Õnneks minu erialal saab (mõnda aega) niimoodi töötada.
Patsiendid helistatakse läbi päev enne vastuvõttu (et nad kohale ei tuleks ja et nad ootaksid kõnet).
<eriarst>

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle küll pandi uus aeg sügiseks. Kui oleks olnud kiire asi, oleks arst ilmselt vastu ka võtnud, aga ega minagi kipu praeguses olukorras kuhugi minema, isegi arstile mitte kui just surmahäda pole.

Please wait...
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida teevad eriarstid praegu?