Esileht Väikelaps Mida teevad teie ca 1,4 aastased lapsed!

1 postitus (kokku 1)

Teema: Mida teevad teie ca 1,4 aastased lapsed!

Postitas:

Oleks huvitav lugeda, millega tegelevad teie umbes 1,4 aastased lapsed :). Mul on küll kolm last, kellest kõige noorem nimetatud vanuses, kuid no ei mäleta enam, mida vanemad lapsed sel ajal tegid. Kui vanematele on veidi lihtsam mingeid tegevusi pakkuda, siis nooremaga jääb mul viimasel ajal fantaasiast puudu.
Minu piiga sahmerdab enamuse ajast lihtsalt toast tuppa ringi ning näiteks meeldib talle mingitesse karpidesse või topsidesse kõikvõimalikke asju panna. Hiljuti avastas klotsidest torniladumise, samuti suuremate laste lego duplod, mida siis lihtsalt üksteise külge panna kui õnnestub. Beebinukku meeldib kärutada ning eriti kui see häält teeb. Vahepeal uurib mõnda raamatut või kui jaole saab, siis tõmbaks lihtsalt raamatuid riiulist välja. Sõnu on umbes ehk 20 ringis. Praegu kasutab peamiselt ühte sõna korraga, s.t. kahte kokku ei pane ning peamiselt käib asi nii, et kujuneb üks lemmiksõna, mida siis nädal aega iga asja peale korrutatakse. Hetkel siis kasutuses \”anna\” (ja see pidev nõudmine on üsna tüütu), vahepeal kasutati \”aitäh\”, emme, kana, auto, kass, tita jne. Süüa meeldib talle väga ja magamisega on ka õnneks kõik korras. Läheb oma voodisse umbes kell 9 õhtul ja magab kuni kella 8-ni hommikul. Pikkust ja kaalu kahjuks ei oska öelda, sest viimati käisime arsti umbes aastaselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
1 postitus (kokku 1)


Esileht Väikelaps Mida teevad teie ca 1,4 aastased lapsed!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.