Esileht Pereelu ja suhted Mida teha….

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Mida teha….

Postitas:

olen segaduses ja ei tea mida ja kuhu poole joosta!! Mõned päevad tagasi nuhkisin mehe seljataga kuna ta on alati mulle eitanud asju ja minu süda ei andnud rahu. Endise naise kirjavahetus. Olen alati kahtlustanud , et minu seljataga toimub midagi sellist mis pole õige. Kirjavahetus seisned põhiliselt armastan sind, kalli-kalli ja musi ka !! Küsisin mis toimub ja tunnistasin, et nägin nende mitme kuulist kirjavahetust. Mees oli algul pahane ja siis ütles , et armastab teda kui oma lapse ema ja ei muud midagi. Varem neil sellist suhtlust polnud. Ütlesin , et mine siis tema juurde olge õnnelik pere , milleks mind siia ja lollitada minu tunnetega. Tema tahab meiega olla….ühesõnaga tal polnud õiget seletust miks ta ütleb selliseid sõnu naisele kellega nad on lahus juba 7a. Naine lahkus rikkama ja jõukama mehe juurde. Too jättis ta kuna lapsi enam ei saa!! Nüüd on ta vaba ja vallaline ja on teinud mehele ettepanekut kokku minna uuesti. Mees oli ära öelnud ja nüüd sellest aasta möödas ja sellised tundelised read …..mingi aeg nad ei suhelnud omavahel eriti ja nüüd seegi on tihedamaks läinud . vastus on, et lapse pärast ? mida arvata, mida teha ?Kuidas võtta seisukohta ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 11:24; 02.04 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps on ju kõvasti üle 7. Millise lapsepärast nad siis suhtlevad rohkem. Murdeeas tekivad omad sõbrad ka käimised.
Kirjavahetusest kui lugesid, eks mehekirjad on olulisemad kui naise omad. Kui naine on võtnud otsuse, et võidab tagasi oma mehe, eks tema paneb siis mängu kõik mis oskab.
Kui vana on laps, kelle pärast nad rohkem kohtuvad? Ja mis põhjusel toimub see siis ema juures, miks laps ei käi teil ?
Seisukoht tuleb sul võtta aga iseenadst lähtuv. Mida sina tahad. Tahad sa meest, kes armastab ka mõnda teist naist peale sinu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps on neil 10a, käib meil kuidas juhtub. Koolivaheajad on kõik meiega siis käib tants ja trall ainult tema ümber.
Mina tahan olla mehega koos, tema tahab ka aga sellisest kirjavahetusest ma küll seda ei loe.
Talle on väga oluline see laps ja naisega n.ö tahab hästi läbi saada.
Ma mõista kuidas on võimalik armastada lapse ema sellepärast , et ta on sinu lapse ema. Tema meelest see on teistsugune armastus. MINA TAHAN OLLA SEE ÜKS JA AINUS!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 11:24; 02.04 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõenäoliselt armastab mees seda naist ikka kui naist. Miks ta ei peaks?

Eks teemaalgatajal tuleb välja mõelda, kas lepib olema vahepealne varunaine või mitte. On ju ka võimalus, et lapse ema annab mehele varsti jälle kinga, siis on mehel uuesti teist (või kolmandat) naist vaja.

See kõik ei tähenda, et mees teemaalgatajat ei armasta. Mees võib vabalt armastada ka mitut naist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teha….

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.