Esileht Pereelu ja suhted Mida teha

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Mida teha

Postitas:

Mõtlesin siia kirjutada,ei oska lihtsalt enam midagi peale hakata.Mu elukaaslane on täiesti segaseks läinud,oleme koos 2a, olen 7 kuud rase ja eile hakkas ta mind litsiks sõimama minu endiste suhete pärast mis oli aastaid enne teda,kuna minu elus on olnud 3 suhet ja ma nendega maganud peaksin ma ültse oma elukohast lahkuma,et keegi ei teaks milline ma olen.Iga päev kuuleb tema suust ainult,kõik naised on ühesugused,tahavad ainult saada.Aasta on ta sellist juttu rääkind ja nüüd lõpuks mulle ka öelnud,et mina samasugune.Pole teda kunagi petnud,ega kuskil ringi tõmbamas käinud,aga tema arvab,et varsti jätan tema maha ja võtan uue omale,ta teeb elu täiesti võimatuks juba.Ma iga päev mõtlen juba,et pojal kool läbi saaks ja et saaksin siit minema minna.Ei suuda taluda enam kuidas ta igapäev uute asjadega lagedale tuleb.Mida teie teeksite sellise mehega lugejad siin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 13:45; 26.05 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui juba aasta on selline olnud, siis miks sa temaga lapse tegid? Paki asjad ja koli välja, kui sul mingigi eneseväärikus on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis ta ei öelnud,et mina samasugune olen,nüüd hakkas ütlema seda mulle.Kolima peab tema,kuna elab minu juures,ütleb,et ta ei lähe kuhugi,tema last ootan.Kui kool lapsel läbi,lähengi kuni sünnituseni ise minema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.05 13:45; 26.05 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sõimab sind sinu kodus ja sina lähed minema?!
naine, tule mõistusele! viska ta välja. ise ei saa aru või?!

aasta tagasi ta sulle ei rääkinud – no tule taevas appi! mõtlesid, et oled eriline?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ootad kuni veel sündimata laps kooli lõpetab?
Ohhjahh. Tegelikult oled sa enda päris kehvalt nurka mänginud:S Saan aru, et 2 last kahe erineva mehega…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk oled juhuslikult õnnetähe all sündinud ja pole meest sisse kirjutanud? Sellisel juhul võid rahumeeli politsei kutsuda ja lasta neil ta välja visata. Väljaviskamisest hoolimata peab ta veel sündimata last ja ka sind mõnda aega peale sünnitust üleval pidama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõna kõik hõlmab kõiki sama liiki inimesi. Kui keegi väidab et kõik naised on …. Siis tähendab see seda, et kõik naised on. Ja erandeid sõnal kõik pole olemas. Kui kasvõi 1 naine ei ole, siis on tõene väide…enamus naisi on…Toodud näites tundub küll, et mees rääkis õigust aasta otsa, aga naine lihtsalt ei mõistnud, et tema on ka naine ja kuulub hulka kõik.
Ise oleksin küsinud esimese ütlemise peale, et kelle kõigiga sa maganud oled, et nii hästi tead. Kas saaks mõned nimed neist kõigist kelle elukommetes isiklikult veendutud on. Ega selline kõneviis ju muule ei vihja kui hoolikale uurimisele ja katsetamisele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teha

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.