Esileht Pereelu ja suhted mida teha?

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: mida teha?

Postitas:

mees saab toimetuleku toetust teie kõigi eest k.a. lapse eest! on mul õigus? kui sa minema astuks, siis saaksid omaette toetust taodelda ja mees saaks vähem raha. nüüd ta siis peabki seda raha oma rahaks ja arvab, et peab sind ja su last üleval. mis on vale arvamine tema poolt. riik peab teid ülal.
mine oma vanemate juurde ja taotle omale toetust. las ta siis proovib sellest kopkast, mis ta saama hakkab, ära elada. rottigu omaette. ma ei saa aru, kuidas sa sellist meest armastada suudad. minul alati tekib vihkamine mehe vastu, kes mind kuidagi halvasti kohtleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees saab jah minu ja lapse pealt ka toimetulekutoetust.oleme alles teist kuud seda raha saanud.kui mees üksi saaks seda raha siis on see ikka väike summa,et kuus ära elada.olen m6elnud ära minemise peale.et uuesti oma elu alustada lapsega kahekesi.aga pole kuskile minna.vanemate juurde ka ei saa esialgu tagasi minna.seal ka rahvast palju.ei taha neile ka tüliks olla.seal vallas kus ema elab ei ole vallal ka vabu kortereid.mida saaks esialgu kasutada nii kaua kui endale töökoha leiaksin.ma ise muidu elan vanematest mitme saja km kaugusel.äbi on minna ka sealt vallast korterit küsima minna kus ma mehega praegu elan.niigi käime iga kuu toimetuleku toetust vallas taotlamas.siis vaadatakse imeliku näoga.mees on tegelikult ise selles süüdi,et töö kaotas.joomine lihtsalt segas töö tegemist ja lihtsalt l6puks lasti ta lahti.ei oleks joonud oleks ilusti iga päev tööle j6udnud siis v6ipolla oleks tal ka tööd praegu.ja ei närvitseks kodus meie kallal.ma t6esti enam ei suuda.näha just eriti poja kannatusi.tänu temale on mul tervis läbi viimasel ajal on jube halb olla.jube masendus on peal.hetkel olen vanemate juures.juba 2nädalat olnud.jube hea ja rahulik on olnud.ei tahakski tagasi minna aga peab sest.töötusse vaja minna.kui lähen tagasi siis räägin mehega t6siselt.kui ta ennast ei muuda siis peame lahku minema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 25.01 16:53; 25.01 17:07; 25.01 18:06; 25.01 19:34; 26.01 09:29; 26.01 09:39; 26.01 11:01; 26.01 11:08; 26.01 11:53; 26.01 12:12; 26.01 12:17; 26.01 12:24; 28.01 12:30;
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted mida teha?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.