Esileht Pereelu ja suhted Mida teha?

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Mida teha?

Postitas:

Visiitsuhe on väga asjakohane selle suhte puhul.
Maju müüa pole kummalgi mõistlik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Temasõnul paljud üürivad korterit ja ja teevad suured remondid oma rahadega, kuigi pole pind nende omagi, et mida mina veel probleemitsen.

Lollid siis, kui oma raha üürikasse matavad. Olen elu aeg üürikates elanud, ei ole kuskil oma raha eest remonti teinud. Kui külmik läks katki, vahetas omanik välja; kui küttesüsteemiga mingi probleem oli – jälle omanik finantseeris ja korraldas. Oma raha eest olen torumehi kutsunud ja potte-panne ostnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis jääb majaperemehele territoorium, kus teeb mis tahab ja territoorium kus sina teed mida tahad.

Ehk siis tekiks romula ja iluaed kõrvuti, kerge aed vahel?

Mis mõte sellisel “ridaelamus elamisel” oleks?

Kokku on mõtet ikka kolida sellise inimesega, kellega sa mõtled sarnaselt.

Ok, selle üle vaidled, kas jaapani kirss tuleb aeda või mitte (mõni ei kannata roosat), aga muus osas oleks partneriks ikka sarnaste väärtushinnangutega inimene valida.

Samamoodi majas, pool kööki on ilus ja pool on prügimägi?

See pole mingi elu.

Pigem võiks TA veel mingi ca 3 aastat selle jorsiga pendeldada, siis tuleb nagunii mingi suurem kriis ja ehk jõuab siis ka mõlemale kohale, et aeg on eluga edasi minna.

Ja sarnane leida.

No on ikka sinisilmne jutt. Ma tean küll väga väheseid paare, kus mehel ja naisel on puhtuse ja korra osas samad nõudmised. Ikka saadakse koos elatud. Sageli küll üks õpib teiselt selle käigus, kas siis korda hoidma või lohakam olema (aga mitte nii, et teine kamandab muutkui koristama, ja siis hakkabki koristamine meeldima – see tuleb ikka loomulikult ajaga). Aga sellist nõudmist, et ma lõpetan kellegi armastamise, sest ta on räpakam kui mina või korrafriigim kui mina… sellist olukorda ei oska ette kujutadagi…

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.08 15:22; 09.08 16:20; 10.08 13:20; 10.08 16:14;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Aga sellist nõudmist, et ma lõpetan kellegi armastamise, sest ta on räpakam kui mina või korrafriigim kui mina… sellist olukorda ei oska ette kujutadagi…

Mis nõudmist? Nii lihtsalt vahel juhtub. Mida kauem koos elatakse, seda rohkem hakkab korrahoidjale närvidele käima, et teine jätab kõik laabakile, paneb tühja paki kappi tagasi, jätab piima lauale riknema, jätab oma sokid, kuhu juhtub jne. Ja siis ta enam ei mõtle, et oh, ikka juhtub ja ju ta unustab, siis ta mõtleb, et miks see isik mulle nii teeb, miks ta üldse ei hooli. Ja siis läheb armastus üle. Seda juhtub. Kõigiga ei juhtu, aga seda tuleb ette. Ja võib muidugi öelda, et see siis polnudki õige armastus, kui nii kergelt üle läheb, oligi ainult armumine. Aga võibolla oli hoopis ühepoolne armastus, mis läks üle, kuna teine pool ei armastanud nii palju, et kaaslase soovidest hoolida.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.08 14:36; 09.08 14:54; 09.08 17:03; 10.08 13:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Temasõnul paljud üürivad korterit ja ja teevad suured remondid oma rahadega, kuigi pole pind nende omagi, et mida mina veel probleemitsen.

Lollid siis, kui oma raha üürikasse matavad. Olen elu aeg üürikates elanud, ei ole kuskil oma raha eest remonti teinud. Kui külmik läks katki, vahetas omanik välja; kui küttesüsteemiga mingi probleem oli – jälle omanik finantseeris ja korraldas. Oma raha eest olen torumehi kutsunud ja potte-panne ostnud.

Mulle on nagu mulje jäänud, et kui üürikorteri eelistest räägitakse, siis oma raha ja aja mittekulutamine remondiks on tavaliselt üks peamistest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga sellist nõudmist, et ma lõpetan kellegi armastamise, sest ta on räpakam kui mina või korrafriigim kui mina… sellist olukorda ei oska ette kujutadagi…

Mis nõudmist? Nii lihtsalt vahel juhtub. Mida kauem koos elatakse, seda rohkem hakkab korrahoidjale närvidele käima, et teine jätab kõik laabakile, paneb tühja paki kappi tagasi, jätab piima lauale riknema, jätab oma sokid, kuhu juhtub jne. Ja siis ta enam ei mõtle, et oh, ikka juhtub ja ju ta unustab, siis ta mõtleb, et miks see isik mulle nii teeb, miks ta üldse ei hooli. Ja siis läheb armastus üle. Seda juhtub. Kõigiga ei juhtu, aga seda tuleb ette. Ja võib muidugi öelda, et see siis polnudki õige armastus, kui nii kergelt üle läheb, oligi ainult armumine. Aga võibolla oli hoopis ühepoolne armastus, mis läks üle, kuna teine pool ei armastanud nii palju, et kaaslase soovidest hoolida.

Või hoopis ühepoolne armastus, mis läks üle, sest ei suutnud teist inimest sellisena võtta nagu ta on ja arvas, et teise inimese lohakus on isiklik rünnak ja meelega solvamine. Mõni inimene lihtsalt ei märka segadust, ükskõik kui palju ta teisest hoolib või mitte. Mõne inimese jaoks tekitab segadus ka hubasust ja turvatunnet. Kes siis siin kelle soovidest ei hooli?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.08 15:22; 09.08 16:20; 10.08 13:20; 10.08 16:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahest mõtlen, et olen veel noor 38-aastane, et jõuan veel otsast alustada.

Miks sa räägid siis nagu oleks 50+ ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas seni muru siis niidetud sai? Ja kus siis koer praeguseni on?
Ma ise olen kõrvaltvaatajana näinud olukorda, kus peale mehe surma mehe siis juba täisealised lapsed isa elukaaslase, kes sel ajal juba päris eakas inimene oli, loetud nädalate jooksul oma kodust välja tõstsid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen ja mõtlen.
Mees teeb naisele etteheiteid, et naine oma kodus teeb ja remnodib, aga tema omas mitte.
Mida põrgut 😀 Miks ta peaks mehe kodus midagi tegema ja ilmselt veel naise enda raha eest ka.
See mees on puhtalt ainult omakasu peal väljas.
Ja miks naine sõitma peab peab kahe kodu vahet? Mis mehel viga on?
Kas tõesti on mõned naised valmis milleks iganes, et ainult mingi mees olemas oleks?
Oma kodu käest ära anda on tõepoolest viimane lollus, mida teha annab veel. Annad ära, lähed selle mehe juurde elama, ühel päeval raudselt näidatakse Sulle ust. Maja on ju remonditud ja korda tehtud ning enam Sind vaja pole. Lisaks kindlasti on asju, mida Sa tahaksid muuta, aga millega mees nõus pole ja tülid on kiired tulema.
Mul on tuttav, kellele ka mees ütles, et tule ja ela ning tee kõik nii nagu Sina soovid ja siis läks lahti – ei seda tugitooli ära ei viska, mis sellest, et katki; ei ole siia uut lampi aja, piisab ainult pirnist küll; ei hakka siin midagi uusi kahvleid ostma ja raha raiskama.
Naist Sinus igal juhul küll ei nähta, kulla teemaalgataja vaid ainult kedagi, kellest saab kasu lõigata, isegi seks sõidab ju koju kätte, mees ei pea üldse pingutama.
Aga üsna kindel on see, et tegelikult annad Sa oma maja käest ära ja kolidki selle mehe juurde. Kohtume siin uuesti paari aasta pärast, kus kurdad, et pole lastega elada kusagil.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist tegelast nagu lasteisa ei ole olemas, eesti keeles kirjutatakse laste isa.

Teemasse – täiesti absurd on loobuda armastatud majast ja pealegi, kui see uus mees tundub pisut kahtlane oma kogumise ja mittepanustamise ehk laiskusega.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära omamaja küll mahamüü, tulevikukindlustamiseks peabolema ikka mingisugune tagala, kuhupöörduda. Uusmees võiks ju arusaada, et saeisoovi endakätegakujundatud kodust loobuda.
Tervitused LASTEISALE…

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teha?