Esileht Pereelu ja suhted Mida teha?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Mida teha?

Postitas:

Mul on täielik hooldusõigus ja isa maksab elatist, kuid keeldub täielikult lapsega suhtlemast. Väidab, et ma ei luba tal lapsega suhelda, kuid see pole tõsi. Elame erinevates linnades, kuid kõik sidevahendid on ära blokeerinud. Telefon, facebook, skype, kõik blokis. Ainult e-kirjadele vastab. Lapsega kohtuma tulla ei saa, sest “pole raha; mõtleme alles millal” erinevad vabandused. Suhtlusgraafikut pole nõus tegema, aegajalt ähvardab minu vastu kohtusse minna. Selle mehe pensionärist ema ja lapse vanaema on ainuke, kes telefonitsi suhtleb minuga ja tema jutu järgi peab tema juures viibima kui mees lapsele helistab või lapsega kohtub. Ühtlasi saadab lapse isa kõik meie e-kirjad edasi enda emale.

Minu arust väga ebanormaalne olukord. Mida teha?

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.11 07:39; 23.11 10:42; 23.11 11:25; 24.11 20:34; 24.11 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen perekooli lugedes aru saanud, et kui maksab, siis juba ongi hästi. Näiteks Sõõrumaa mitmeid naisi ja lapsi on alati heaks kiidetud – et raha on ja nii võib küll.

Selge see, et vägisi suhtlema panna ei saa.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärgu suhelgu siis, see on tema kaotus. Nõme mees ja sina teda ei muuda.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 09:05; 23.11 19:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga kui teie ainuke suhtluskanal on e-post, siis on ju kõik hästi. Mees võib ähvardada, aga kui läheb kohtusse, siis sina saad ju kõik e-kirjad ette näidata, kus oled pakkunud lapsega kohtumist ja tema ei leia võimalusi. Ära sa ainult neid e-kirju kustuta!

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega vägisi suhtlema sundida ei saa. Ei lapsega ega sinuga. Tegelikult ei peagi täiskasvanud inimesed kasutama kõiki suhtluskanaleid, e-kiri on täiesti piisav ju omavahelises suhtluses.

Võid ju proovida koostada n ö külastuste/kohtumiste graafikut. Kui see kokkulepe ei pea või ei õnnestu aga sinu jaoks on ülioluline, võid pöörduda lastekaitsetöötaja poole, paluda vahendada (see on “+” sulle tõendamaks, et oled huvitatud ja ei takista). Võid isegi pöörduda ise kohtusse ja soovida kohtumiste korda fikseerida.

Ja ka siis võib ta mitte ilmuda, keelduda jne.

Küll aga tasub hoida alles kõik tõendid, et sina oled pakkunud kokkusaamisi ja igati soodustanud suhtlemist.

Kui laps on piisavalt suur, las suhtleb ise isaga. Mida aga ära tee- ära sunni last vahendajaks enda ja lapse vahel, see on psühholoogiliselt lapsele liig.

Huvitav on hoopis see, mis põhjusel isa sinu vastu kohtusse pöörduda soovib?  Millega põhjendab?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teoreetiliselt on nii vanemal kui lapsel seaduslik õigus teineteisega aega veeta. Kui laps ei taha või last peamiselt kasvatav lapsevanem ei taha, siis võib teine lapsevanem kohtusse minna, et oma õigus siiski välja nõuda.
Aga kui lapsevanem ei soovigi üldse oma lapsega koos aega veeta, siis laps ei saa kuidagi välja nõuda oma õigust lapsevanema ajale/hoolitsusele. Sest see pole lapse enda huvides kui teda oma ellu mittesoovivat lapsevanemat sunniviisiliselt lapsega aega veetma pannakse.
Tegelikult ka arusaadav, sest ilmselt tõesti poleks sel lapsel tolle mittehuvituva vanemaga tore olla. Aga ebaõiglane ka. Sest näib nii, et tegelik valik on ikkagi lapsevanema käes. Kui tahab last, siis saab nõuda, isegi kui laps ise ei taha. Aga kui ta ise ei taha last, ei võta keegi midagi ette. Ainult elatist peab maksma.
Eriti nõme on see, et kui laps ei taha vanemaga olla, keeratakse see sageli teise lapsevanema süüks. Et manipuleerib last ja kannab lapsele üle oma tundeid oma eksi vastu, mistõttu laps ei tahagi. Sellest teemast on nii palju filme. Kuidas isad võitlevad, et näha oma lapsi, kellega koosolemist lapse ema saboteerib.
Tundub, et need juhtumid kus laps igatseb isa, kes lihtsalt ei huvitu oma lapsest, on kino jaoks liiga kurvad, igavad, lootusetud. Ma kardan, et neid viimast tüüpi isasid on rohkem kui neid armsaid hoolivaid oma lapse eest võitlevaid, kellega suhtlemist lapse ema saboteerib.

Kõige hullem on see variant kui vanem nõuab väikest last, kes nii noor, et last ennast ei kuulata. Siis saab see vanem nõuda täpselt seda mida tahab ja kui teisel vanemal pole tõestust, et ta on vanemana halb, peabki lapse kaasa andma, muidu oled seaduserikkuja. Ja siis laps peabki võibolla olema koos vaimselt või füüsiliselt vägivaldse vanemaga, sest too nõuab ja õigus on tema poolel.

Minu enda variant on see, et lastel on isa kes ei taha lastega olla, lapsed isast ka ei unista enam, sest isa on neid nii palju tõrjunud, et nad saavad aru, et nad pole isa ellu soovitud. Valus haav on sellest ilmselt küll.
Aga laste isa räägib kõigile, kes kuulata soovivad, et mina laste emana olen temast lastele halba rääkinud ja lapsi tema vastu ässitanud ja temapoolseid isaõigusi saboteerinud. Ilmselt paljud usuvad ka. Temapoolsed sugulased, naabrid, ta kolleegid. See on üsna ebameeldiv teadmine, aga teha pole midagi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

E-kirjad ongi kõige õigem viis suhelda. Nendest jääb märk maha, võrreldes helistamisega, mida keegi ei lindista.

Tal on võimalik kohtusse pöörduda, kui sa talle e-kirjas kirjutad, et ta lastega kohtuda ei saa. Kui sinu kirja sisu on, et üritad arukaid võimalusi pakkuda, siis pole tal ju mitte mingit alust.

Jälgi, mida sa talle kirjutad.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.11 10:11; 23.11 11:04; 23.11 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täielik hooldusõigus ja isa maksab elatist, kuid keeldub täielikult lapsega suhtlemast.

Üks moment, palun, ma pean täitsa mõtlema : Ma siis magan mehega, hiljem kitun ta kohtusse ja lõpuks tahan, et ta suhtleks nii minu kui lapsega. Täielik košmaar ju! Kas laps ja elatis ei teinudki õnnelikuks, midagi on siis ikka puudu? Ma arvan endiselt, mida vähem rahas kinni rippuda, seda normaalsemad inimsuhted. Proovi!

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

E-kirjad ongi kõige õigem viis suhelda. Nendest jääb märk maha, võrreldes helistamisega, mida keegi ei lindista.

Tal on võimalik kohtusse pöörduda, kui sa talle e-kirjas kirjutad, et ta lastega kohtuda ei saa. Kui sinu kirja sisu on, et üritad arukaid võimalusi pakkuda, siis pole tal ju mitte mingit alust.

Jälgi, mida sa talle kirjutad.

Mul läks hari punaseks selle peale, et teoreetiliste kokkusaamiste ja helistamiste juures viibiks koos mehega ka mehe ema ehk lapse vanaema. Minu arvates vanavanematel ei ole sellist asja õigust nõuda. Pole kuulnud, et keegi seda nõudnud oleks. Kas mitte lastevanemate omavahelisel kokkuleppel ei ole nii, et vanavanem võib lapsega suhelda? Meil sellist kokkulepet pole olnud. Mismoodi siis suhelda saab kui pensionärist ema iga jutuajamise juures istub, kuulab? Loeb meie kirju, korraldab lapse osas nõudmisi isa eest? See on mulle üle mõistuse ja seda ma talle ka kirjutasin, et niimoodi ma nõus ei ole. Lapsele eakohast tähelepanu nad ei osuta, kusagile last ei vii, sünnipäevalegi ei tulnud kuigi olid kutsutud. Nende põhivabandus on, et pole raha, et sõita. Raha neil muidugi on, aga hea ju ettekäändeks tuua. Alles mõtlevad jne põhilised vabandused ja nii jääbki kõik ära pidevalt.

0
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.11 07:39; 23.11 10:42; 23.11 11:25; 24.11 20:34; 24.11 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

E-kirjad ongi kõige õigem viis suhelda. Nendest jääb märk maha, võrreldes helistamisega, mida keegi ei lindista.

Tal on võimalik kohtusse pöörduda, kui sa talle e-kirjas kirjutad, et ta lastega kohtuda ei saa. Kui sinu kirja sisu on, et üritad arukaid võimalusi pakkuda, siis pole tal ju mitte mingit alust.

Jälgi, mida sa talle kirjutad.

Mul läks hari punaseks selle peale, et teoreetiliste kokkusaamiste ja helistamiste juures viibiks koos mehega ka mehe ema ehk lapse vanaema. Minu arvates vanavanematel ei ole sellist asja õigust nõuda. Pole kuulnud, et keegi seda nõudnud oleks. Kas mitte lastevanemate omavahelisel kokkuleppel ei ole nii, et vanavanem võib lapsega suhelda? Meil sellist kokkulepet pole olnud. Mismoodi siis suhelda saab kui pensionärist ema iga jutuajamise juures istub, kuulab? Loeb meie kirju, korraldab lapse osas nõudmisi isa eest? See on mulle üle mõistuse ja seda ma talle ka kirjutasin, et niimoodi ma nõus ei ole. Lapsele eakohast tähelepanu nad ei osuta, kusagile last ei vii, sünnipäevalegi ei tulnud kuigi olid kutsutud. Nende põhivabandus on, et pole raha, et sõita. Raha neil muidugi on, aga hea ju ettekäändeks tuua. Alles mõtlevad jne põhilised vabandused ja nii jääbki kõik ära pidevalt.

No jeerum, miks ei võiks vanaema oma lapselapsega kokku saada? Isa ju ise korraldab, kuidas ta oma lapsega suhtleb ja kellega teda kokku viib. Võibolla ongi hea, kui tema ema on juures – on ju mingi põhjus, miks mehel on 0 hooldusõigust.

Praegu ongi ju nii, et sina takistad suhtlust, sest üritad määratleda mingeid ebavajalikke tingimusi. Vanaema on ka lapse sugulane. Kas polnud mitte nii seaduses, et kui mees oma laste eest elatist ei maksa, siis võidakse see mehe vanemate käest välja nõuda? Vanaemal on vägagi õigus kohtuda oma lapselapsega.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.11 10:11; 23.11 11:04; 23.11 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

E-kirjad ongi kõige õigem viis suhelda. Nendest jääb märk maha, võrreldes helistamisega, mida keegi ei lindista.

Tal on võimalik kohtusse pöörduda, kui sa talle e-kirjas kirjutad, et ta lastega kohtuda ei saa. Kui sinu kirja sisu on, et üritad arukaid võimalusi pakkuda, siis pole tal ju mitte mingit alust.

Jälgi, mida sa talle kirjutad.

Mul läks hari punaseks selle peale, et teoreetiliste kokkusaamiste ja helistamiste juures viibiks koos mehega ka mehe ema ehk lapse vanaema. Minu arvates vanavanematel ei ole sellist asja õigust nõuda. Pole kuulnud, et keegi seda nõudnud oleks. Kas mitte lastevanemate omavahelisel kokkuleppel ei ole nii, et vanavanem võib lapsega suhelda? Meil sellist kokkulepet pole olnud. Mismoodi siis suhelda saab kui pensionärist ema iga jutuajamise juures istub, kuulab? Loeb meie kirju, korraldab lapse osas nõudmisi isa eest? See on mulle üle mõistuse ja seda ma talle ka kirjutasin, et niimoodi ma nõus ei ole. Lapsele eakohast tähelepanu nad ei osuta, kusagile last ei vii, sünnipäevalegi ei tulnud kuigi olid kutsutud. Nende põhivabandus on, et pole raha, et sõita. Raha neil muidugi on, aga hea ju ettekäändeks tuua. Alles mõtlevad jne põhilised vabandused ja nii jääbki kõik ära pidevalt.

No jeerum, miks ei võiks vanaema oma lapselapsega kokku saada? Isa ju ise korraldab, kuidas ta oma lapsega suhtleb ja kellega teda kokku viib. Võibolla ongi hea, kui tema ema on juures – on ju mingi põhjus, miks mehel on 0 hooldusõigust.

Praegu ongi ju nii, et sina takistad suhtlust, sest üritad määratleda mingeid ebavajalikke tingimusi. Vanaema on ka lapse sugulane. Kas polnud mitte nii seaduses, et kui mees oma laste eest elatist ei maksa, siis võidakse see mehe vanemate käest välja nõuda? Vanaemal on vägagi õigus kohtuda oma lapselapsega.

Pole kuulnud sellisest õigusest ega usu, et see olemas on. See on lihtsalt vanainimese paranoia, et mida me omavahel räägiks ja teeks et peab juures olema. Kuulata pealt teiste vestlusi, telefonikõnesid ja lugeda kirju ei ole küll suhtlemisõigus, vaid vaimuhaige käitumine. Keegi pole takistanud suhtlemist, kuid miks peavad suhtlema koos?

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.11 07:39; 23.11 10:42; 23.11 11:25; 24.11 20:34; 24.11 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan lakata üritamast ja suhtlemast. Võta elatis vastu ja elage lapsega oma elu.

Mu lapse isa harrastas kunagi sellist asja, et saatis mu kirjad juristile edasi ja see siis kirjutas vastuseid, mida see mees mulle oma nime alt saatis. Ta eesmärk oli mind hirmutada, et laseksin panna lapsele tema perekonnanime. Samas lapse vastu ta huvi ei tundnud ega tunne siiani. Loomulikult ei saavutanud ta oma eesmärki, kuid elu on palju meeldivam, kui sellistega mitte suhelda ega nendega arvestada. See mürgitab elu. Nagu öeldakse – ega vägisi armsaks ei saa.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa teha tahad? Sa ei saa olematust teha asjaolu, et oled leidnud lapse isaks sobimatu inimese. Ta ei muutu sobivaks, kuigi sa tahad. Teist inimest muuta ei saa. Jälgi temaga kirjutades, et neid kirju loevad teised inimesed ja lõpuks ehk ka kohus. Kirjad on sulle tõendusmaterjal, et pole teinud takistusi kohtumistele. Kohtumiseks peaks ettepaneku ikkagi tegema see, kes kohtuda tahab ehk siis mees. See ei peaks käima nii, et sina otsustad, et SEE aeg sulle sobib, sul on vaba aega vaja, et nii mees tulgu ja olgu lapsega ehk siis hoitku last.  Nii et kui mees huvi ei näita kohtumiste osas, siis pole vaja torkida ja ise sundida mees tegema, mida sina tahad.  Tee omad järeldused ja enne kui järgmine kord kellegi oma ellu lased, uuri täpselt järgi, kas see inimene sobib pereeluks või mitte. Oma valikute eest vastutab igaüks ise ja kahjuks tagajärjed saab oma kraesse laps.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mul sama seis, lapse isa keeldub lapsega suhtlemast, ainuke avatud kanal e-post.
Mida mina teen? Mitte midagi, suhtun olukorda rahulikult, kasvatan last ja kasutan seda e-posti kanalit ainult siis, kui on vaja meelde tuletada, et elatise määr muutus või on ununud maksmata tal. Lapse vanaema juuresviibimisse ja e-kirjade lugemisse suhtu nii: sinul pole õigust dikteerida, kellele lapse isa oma isiklikke kirju näitab või kelle juuresolekul kõnesid peab. Kirjades oled viisakas nii, et võõraski kannataks neid lugeda ja suhtlus toimub telefoni teel lapse ja isa (ja vanaema vahel), sinu asi on ainult kõnet alustada ja lõpetada, juhul, kui laps nii noor, et ise ei oska. Probleem nende kirjade ja kõnedega seisneb ainult sinu tunnetes ja suhtumises. Ole tugev ja ära lase ennast kõigutada.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks moment, palun, ma pean täitsa mõtlema : Ma siis magan mehega, hiljem kitun ta kohtusse ja lõpuks tahan, et ta suhtleks nii minu kui lapsega. Täielik košmaar ju! Kas laps ja elatis ei teinudki õnnelikuks, midagi on siis ikka puudu? Ma arvan endiselt, mida vähem rahas kinni rippuda, seda normaalsemad inimsuhted. Proovi!

Selline tropp pole ka eriline kaotus, kes kohtub ainult siis, kui elatist maksma ei pea. Äkki täidaks oma kohust ja siis alles hakkaks tuututama suhetest. Proovi!

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.11 09:05; 23.11 19:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kuulnud sellisest õigusest ega usu, et see olemas on. See on lihtsalt vanainimese paranoia, et mida me omavahel räägiks ja teeks et peab juures olema. Kuulata pealt teiste vestlusi, telefonikõnesid ja lugeda kirju ei ole küll suhtlemisõigus, vaid vaimuhaige käitumine. Keegi pole takistanud suhtlemist, kuid miks peavad suhtlema koos?

Aga miks ei või suhelda koos? Ja iga inimene võib endale saadetud kirju näidata kellele iganes, samuti või ka telefonikõnesid pealt kuulata, kui ta poeg on seda temalt palunud ja teda kampa kutsub. See pole vaimuhaige käitumine vaid pigem isegi üksteisest hooliv käitumine. Eriti  kui mees ja tema ema arvavad, et sa üritad neid kuidagi petta.

Sul ei ole ka mingit õigust keelata oma lapsel tema vanaemaga suhelda.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.11 10:11; 23.11 11:04; 23.11 21:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega sa oma last talle jõuga armsaks ei tee, nii et ma ei saa aru, mida sa üldse surud? Temal on oma elu, sinul ja lapsel oma elu. Sina oled oma last saades teda ometigi tahtnud, aga mehe osas ma kahtlen. Jälle üks laps, kes on naise poolt sepitsetud mehe kättesaamiseks või miks?

Suhtluskorda võid ju nõuda, aga see ei toimi nagunii ja otsest kohustust suhelda ei ole ka. Elatist saad, see kohustus tal on ja seda ta ju täidab.

Leia enda kõrvale tore mees ja kasvata oma last koos temaga. Isa on siiski see, kes kasvatab, mitte see, kes valmis teeb. Või su praegune mees ka ei taha su last ja seepärast survestad? See ei toimi, ausalt. targem oleks oma lapsele ära rääkida, et ise oled rumal olnud, ja niinimetatud isa rahule jätta. Ja eh et mehe ema loeb ka neid kirju? Usu mind, ka tema ei taha sind ja sinu last, seepärast loebki. Jää vähemalt väärikaks.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 12:57; 24.11 20:45; 25.11 08:57;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Ega sa oma last talle jõuga armsaks ei tee, nii et ma ei saa aru, mida sa üldse surud? Temal on oma elu, sinul ja lapsel oma elu. Sina oled oma last saades teda ometigi tahtnud, aga mehe osas ma kahtlen. Jälle üks laps, kes on naise poolt sepitsetud mehe kättesaamiseks või miks?

Suhtluskorda võid ju nõuda, aga see ei toimi nagunii ja otsest kohustust suhelda ei ole ka. Elatist saad, see kohustus tal on ja seda ta ju täidab.

Leia enda kõrvale tore mees ja kasvata oma last koos temaga. Isa on siiski see, kes kasvatab, mitte see, kes valmis teeb. Või su praegune mees ka ei taha su last ja seepärast survestad? See ei toimi, ausalt. targem oleks oma lapsele ära rääkida, et ise oled rumal olnud, ja niinimetatud isa rahule jätta. Ja eh et mehe ema loeb ka neid kirju? Usu mind, ka tema ei taha sind ja sinu last, seepärast loebki. Jää vähemalt väärikaks.

Milleks selline kriitika?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.11 07:39; 23.11 10:42; 23.11 11:25; 24.11 20:34; 24.11 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega sa oma last talle jõuga armsaks ei tee, nii et ma ei saa aru, mida sa üldse surud? Temal on oma elu, sinul ja lapsel oma elu. Sina oled oma last saades teda ometigi tahtnud, aga mehe osas ma kahtlen. Jälle üks laps, kes on naise poolt sepitsetud mehe kättesaamiseks või miks?

Suhtluskorda võid ju nõuda, aga see ei toimi nagunii ja otsest kohustust suhelda ei ole ka. Elatist saad, see kohustus tal on ja seda ta ju täidab.

Leia enda kõrvale tore mees ja kasvata oma last koos temaga. Isa on siiski see, kes kasvatab, mitte see, kes valmis teeb. Või su praegune mees ka ei taha su last ja seepärast survestad? See ei toimi, ausalt. targem oleks oma lapsele ära rääkida, et ise oled rumal olnud, ja niinimetatud isa rahule jätta. Ja eh et mehe ema loeb ka neid kirju? Usu mind, ka tema ei taha sind ja sinu last, seepärast loebki. Jää vähemalt väärikaks.

Milleks selline kriitika?

See ei ole kriitika, vaid täiesti aus arvamus. Sa küsid, mida teha, ja ma vastan- rahule jätta,  jõuga last talle armsaks ei tee. Isegi veab, et ta elatist vähemalt maksab. Võib-olla sellepärast maksabki, et siis on tema poolt kohustused täidetud. Ei ole tema ei esimene ega viimane isa, kes lapsega kontakti ei taha ja suhtluskanalid blokeerib. Ei ole sina ka esimene ega viimane naine, kes hirmsasti tahaks neid suhtlema survestada. Teiste kogemusest ütlengi- pole mõtet. Lapsel on isa vaja, aga mitte sellist meest, kellele ta korda ei lähe. Soovitan tõele otsa vaadata ja oma last säästa.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 12:57; 24.11 20:45; 25.11 08:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega sa oma last talle jõuga armsaks ei tee, nii et ma ei saa aru, mida sa üldse surud? Temal on oma elu, sinul ja lapsel oma elu. Sina oled oma last saades teda ometigi tahtnud, aga mehe osas ma kahtlen. Jälle üks laps, kes on naise poolt sepitsetud mehe kättesaamiseks või miks?

Suhtluskorda võid ju nõuda, aga see ei toimi nagunii ja otsest kohustust suhelda ei ole ka. Elatist saad, see kohustus tal on ja seda ta ju täidab.

Leia enda kõrvale tore mees ja kasvata oma last koos temaga. Isa on siiski see, kes kasvatab, mitte see, kes valmis teeb. Või su praegune mees ka ei taha su last ja seepärast survestad? See ei toimi, ausalt. targem oleks oma lapsele ära rääkida, et ise oled rumal olnud, ja niinimetatud isa rahule jätta. Ja eh et mehe ema loeb ka neid kirju? Usu mind, ka tema ei taha sind ja sinu last, seepärast loebki. Jää vähemalt väärikaks.

Milleks selline kriitika?

See ei ole kriitika, vaid täiesti aus arvamus. Sa küsid, mida teha, ja ma vastan- rahule jätta, jõuga last talle armsaks ei tee. Isegi veab, et ta elatist vähemalt maksab. Võib-olla sellepärast maksabki, et siis on tema poolt kohustused täidetud. Ei ole tema ei esimene ega viimane isa, kes lapsega kontakti ei taha ja suhtluskanalid blokeerib. Ei ole sina ka esimene ega viimane naine, kes hirmsasti tahaks neid suhtlema survestada. Teiste kogemusest ütlengi- pole mõtet. Lapsel on isa vaja, aga mitte sellist meest, kellele ta korda ei lähe. Soovitan tõele otsa vaadata ja oma last säästa.

Milleks siis kirjutab?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.11 07:39; 23.11 10:42; 23.11 11:25; 24.11 20:34; 24.11 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega sa oma last talle jõuga armsaks ei tee, nii et ma ei saa aru, mida sa üldse surud? Temal on oma elu, sinul ja lapsel oma elu. Sina oled oma last saades teda ometigi tahtnud, aga mehe osas ma kahtlen. Jälle üks laps, kes on naise poolt sepitsetud mehe kättesaamiseks või miks?

Suhtluskorda võid ju nõuda, aga see ei toimi nagunii ja otsest kohustust suhelda ei ole ka. Elatist saad, see kohustus tal on ja seda ta ju täidab.

Leia enda kõrvale tore mees ja kasvata oma last koos temaga. Isa on siiski see, kes kasvatab, mitte see, kes valmis teeb. Või su praegune mees ka ei taha su last ja seepärast survestad? See ei toimi, ausalt. targem oleks oma lapsele ära rääkida, et ise oled rumal olnud, ja niinimetatud isa rahule jätta. Ja eh et mehe ema loeb ka neid kirju? Usu mind, ka tema ei taha sind ja sinu last, seepärast loebki. Jää vähemalt väärikaks.

Milleks selline kriitika?

See ei ole kriitika, vaid täiesti aus arvamus. Sa küsid, mida teha, ja ma vastan- rahule jätta, jõuga last talle armsaks ei tee. Isegi veab, et ta elatist vähemalt maksab. Võib-olla sellepärast maksabki, et siis on tema poolt kohustused täidetud. Ei ole tema ei esimene ega viimane isa, kes lapsega kontakti ei taha ja suhtluskanalid blokeerib. Ei ole sina ka esimene ega viimane naine, kes hirmsasti tahaks neid suhtlema survestada. Teiste kogemusest ütlengi- pole mõtet. Lapsel on isa vaja, aga mitte sellist meest, kellele ta korda ei lähe. Soovitan tõele otsa vaadata ja oma last säästa.

Milleks siis kirjutab?

Selleks, et sa aru saaks, kui mõttetu tegevus on neid suhtlema survestada. Isegi kui nüüd korra võtaks last enda juurde ja siis jälle ei võta, kujuta ette, kuidas su laps temas pettub. Täiskasvanuna saad ju ise ka aru, et mõnest mehest vaimustuses olles võid järel joosta, aga kui tema sind ei taha, siis ei aita see jooksmine midagi. Taoline olukord on sinu lapse osas- ta isa ei taha teda. Lepi sellega ja püüa asi lapsele lihtsamaks teha. Su laps on juba sellevõrra, et isa elatist maksab, halvas olukorras- lapsel on tema ees kunagi kohustus teda hooldada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 12:57; 24.11 20:45; 25.11 08:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teha?