Esileht Pereelu ja suhted Mida teha?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Mida teha?

Postitas:
Kägu

Mees 50, olelusvõitlusest kurnatud ja väsinud ja ei taha isegi seda sõna kuulda. Enese sundimine peale esmaste kehaliste vajaduste rahuldamise, igasugune surve, ajendatuna sellest, et sa pead olema see või too jne. Samadel asjaoludel tekitab vastikust sõna ühiskond. Talle meeldiks tegeleda ühe hobiga aga tal pole selleks materiaalset võimekust, teised ei paku vähimatki huvi ja ühtki huvi endale vastu tahtmist peale ju ei suru. Tall meeldib töö mida ta teeb aga need, kust rohkem raha saaks, ei paku kas huvi või ei käi jõud üle. Enamasti mõlemat. Psühholoogidest, psühhiaatritest ja ravimitest pole seni kasu olnud.

Oma töös,mis talle meeldib aga millega nagu mainitud, et teeni nii väga, on ta seni olnud hinnatud aga nüüd on selgunud, et ta ei tohi seda enam teha. Nimelt plastikud, millest on valmistatud abivahendid või nende osad, mida tal kohustuslikus korras kasutada tuleb(nägemisprillid, juhtmevaba ja mürafiltriga handsfree, need pole teatavasti odavad), lagunevad kokkupuutes tema naha eritistega nagu higi, mida paratamatult tekib ja kõrvavaik, sest tootjateülesed keskkonnaregulatsioonid piiravad teiste materjalide kasutamist. Seadusandluse ja praktikatega kursis olevad inimesed, politsei ja juristid asju selle koha pealt kodaniku huvides rõõmsates toonides ei näe- võimaliku kaasuse puhul on otsustajate(kohtud, komisjonid) hinnang üheksal juhul kümnest: kui kehtivaid nõudeid pole võimalik täita ega nendega kaasas käia, tuleb leida teine töö, arutelu kohta selles küsimuses ei ole. Selles vanuses pole see aga lihtne. Sisuliselt tuleb leida totaalselt teine valdkond ja väljund. See aga peab ju huvitama või mis? Kõlab nagu “ole õnnelik, et me sul elada lubame”. Mis lahendusi pakute?

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Absoluutselt mitte midagi ei saanud aru! Seega, ei oska ka lahendusi pakkuda.

+24
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Prillid ja handsfree lagunevad higi ja kõrvavaigu käes ära? Ja oled pahane, et politsei ja juristid selles suhtes midagi ette ei võta? Ja sellepärast tuleb uus töökoht otsida? Kas peas on korras ikka?

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Dieedipäev jälle

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nimelt plastikud, millest on valmistatud abivahendid või nende osad, mida tal kohustuslikus korras kasutada tuleb(nägemisprillid, juhtmevaba ja mürafiltriga handsfree, need pole teatavasti odavad), lagunevad kokkupuutes tema naha eritistega nagu higi, mida paratamatult tekib ja kõrvavaik,

Kas antud inimesel on mingid eriti erilised ja tugevad kehaeritised? Teistel inimestel samad abivahendid ei lagune nii kiiresti? Või mis see teema täpsemalt on?

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Higi koostis on toimumisega seotud.  Lõpeta rämpstoidu söömine, praetud asjade söömine, söö aurutatud köögivilja ja vaata mis su asjadega juhtuma hakkab. Kui ise muudas oma söömisega higi söövitavaks, siis kes peab võtma vastu seaduse ja passima su kõrval, et sa ei sööks sööke, mis söövitavaks muutuvad.
Üks näide https://forte.delfi.ee/artikkel/19907849/rampstoit-paljastab-murdvargad

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui ise muudas oma söömisega higi söövitavaks, siis kes peab võtma vastu seaduse ja passima su kõrval, et sa ei sööks sööke, mis söövitavaks muutuvad.

No lööge või maha, ei usu, et higi prillid ära sööb ja sellepärast töölt lahti lastakse, söögu inimene või raudnaelu sisse.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Dieedipäev jälle

:DDD

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis lahendusi pakute?

 

Skisofreenia? See peaks olema ravitav või raviga kontrolli all hoitav.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No lööge või maha, ei usu, et higi prillid ära sööb

No, perekoolikas, õpi mõni võõrkeel selgeks, trüki googlesse näiteks spectacle handles damaged by sweat, saad pisutki oma kitsast silmaringi avaramaks ja kas siis oled nõus olema noortel Kodukaitse snaipritel laskmise märklauaks?
Anna minna. (aga enne siiski mõtle, kui kasvõi lollide foorumis paugutad)

JA: ODAVAID sangu sööb kindlasti.
Kallite raamidega prillidega enamasti ei juhtu midagi. Google väitel higi sööb isegi plastikklaase.
Aga see selleks.

Teemaalgataja pikast plämast ei saa ka mina aru. Inimene lihtsalt ei oska konkreetselt oma mõtteid väljendada.
Mehest kõrini?
Mehel on TA-st kõrini?
Millega see tüdinenud vanamees siis tegeleb?
Mismoodi Riik peaks tema elu paremini reguleerima?

Teemaalgataja, osta omale mingigi konkreetsus.
Enne isegi sellises tobude keskkonnas nagu perekool, teematamist. Sest isegi mina ei saanud sit.tagi aru.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tarbijakaitseamet?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Alustaks siis sellest, et olelusvõitlusest on nii kõrini, et juba sõna “olelusvõitlus” tekitab vastikust. See, et pead kogu aeg kellelegi midagi tõestama, olema see või too, olema kõige kõige jne. Et justkui tunda end ühiskonna osana. “Otsi endale mõni hobi” on ilgelt lihtne öelda aga endale peale sundida mõnd sellist hobi mis sisulist huvi ei paku, ei ole ju ka mõtet pidada. Mitte et huvipakuvai ei oleks, aga selleks on vaja suuta nautida olelusvõitlust ja enese tõestamist üha jälle ja jälle ja jälle nagu katkine grammifoniplaat. Ei see hobi ei ole lennundus, kosmoselend või vormel1, ikka kõvasti kõvasti odavam aga siiski liiga kallis.

Keegi mainis siin riiki. Ma ei ole teemaalgatuses öelnud vähimatki riigi suunas ja nemad vaevalt et aidata saakski. Ma ei küsi kunagi raha ei riigilt ega kelleltki teiselt, mis sest et kitsas on ja selles pole ju tegelikult küsimus. Osa küsimusest on selles, et kuidas nautida, kuidas jõuda sisulise huvini asjade vastu, mis aitaksid paremini toime tulla, nii rahaliselt kui vaimselt. Psühholoogid ja psühhiaatrid enam ei saa, nad on lihtsalt alla andnud, kõik on ära proovitud, erinevad raviskeemid, samuti statsionaarne ravi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teha?