Esileht Pereelu ja suhted Mida teha…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )

Teema: Mida teha…

Postitas:
Kägu

Lõplik lahkuminek toimus 1.6 aatat tagasi, oli väga raske lahkuminek minule. Olen kõik see aeg onud üksi ja üritanud paraneda kõigest sellest valust mis mulle põhjustati. Nüüd tutvusin mehega kes on/oleks väga hea mees. Ei joo ei suitseta, korralikult käib tööl ja jutu poolest ääretult mõistev inimene. Ta on olnud ka üksi üle aasta, läksid naisega lahku kuna naine pettis. Minu eks mehega on nad täielikud vastandid, kui eks on selline kärts ja mürts iseloomult siis tema jällegi ääretult rahulik. Mure selles, et ma tunnen, et ei ole eksist üle saanud ja ei suuda end kuidagi sellest tundest vabaks lasta. Kas keegi siin on üritanud uue meesterahvaga kui südames on teine mees ?

Ütlesin ka talle, et ma ei ole hetkel valmis ja ei tea ka kas üldse olen, et asi pole üldse temas vaid ainult minus. Ütles tal ei ole vahet ja on valmis ootama mind ja kui tõesti meie vahel ei tule midagi välja siis soovib olla mulle hea sõber.

Andke palun nõu, kes olnud samas olukorras 🙁

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehel on mitu rauda tules, sa pole talle oluline, see viimane lause talt näitab seda hästi. Kui oleks sinusse väga armunud, ei ootaks ta enam midagi ja teeks kõik, et sind endale saada. Oled selles mõttes õigel teel, et ei maga selle mehega ja ei lase end ära kasutada. Sa pole talle see õige. Armunud mees ei paku sõprust ja ootamisvõimalust.

Loomulikult on võimalik unustada eelmine mees, kui leiad selle “õige”. Seni sa leidnud pole, aga proovi veel erinevate meestega tutvuda ja vaata, milline sinus neid tundeid tekitab.

0
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõigepealt peab sulle see õige mees välja ilmuma, et sa midagi uuega proovida saaks ju. Sul pole ju sellist meest, sul on mingi oleme -sõbrad -tüüp. Otsi endale normaalne korralik mees, kes sind tõesti tahaks ja alles siis hakka mõtlema, kas te üldse sobiksite. Veel parem oleks leida mitu sobivat ja valida nende hulgast. See tal ei ole vahet jutt on küll selline häma, et seda on raske isegi mõista. Tüüp ütleb sulle, et tal pole mingit vahet ja võite olla sõbrad? No ühesõnaga, see tüüp saatis su kukele.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  • Mehel on mitu rauda tules, sa pole talle oluline, see viimane lause talt näitab seda hästi. Kui oleks sinusse väga armunud, ei ootaks ta enam midagi ja teeks kõik, et sind endale saada. Oled selles mõttes õigel teel, et ei maga selle mehega ja ei lase end ära kasutada. Sa pole talle see õige. Armunud mees ei paku sõprust ja ootamisvõimalust.

    Loomulikult on võimalik unustada eelmine mees, kui leiad selle “õige”. Seni sa leidnud pole, aga proovi veel erinevate meestega tutvuda ja vaata, milline sinus neid tundeid tekitab.

Mitu rauda tal kohe kindlasti ei ole tules, see mees on mu väga hea sõbranna klassivend ja tunneb teda väga hästi. Ta kirjutab ja helistab mulle terve päev ja tean pm koguaeg kus ta viibib. See sõbraks pakkumine tundub mulle pigeb hirmust, et mind mitte päris kaotada.

Tegu ei ole mingi elumehega!

Mul on tunne, et ma ei oska enam suhetes sormaalsete meestega olla, et vaja pidevaid Ameerika mägesid. Kardan ta jääb liiga rahulikuks minu jaoks 🙁

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige paremini aitabki mõnikord ülesaamiseks teine mees, kasvõi mõned kohtingud, seks teisega (eriti just kui see parem juhtub olema).

Seksile ei pea ju võimalust (kohe) andma, aga mõnele kohtingule jne ikka võid ju. Anna siis ajuga, kui süda tõrgub hetkel. See kui üks hetk tekib elevus, liblikad kõhus – keegi teine paneb sind korra hästi tundma, pöörab sulle tähelepanu  – see justkui annab signaali, et kõik ei ole läbi, et niipalju võimalusi elul veel, et on palju hoolivamaid ja paremaid valikuid kui eksmees jne.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa seda uut meestei taha, siis jätad ehk mulle? Kus ta elab?

Kahjuks enda viimane suhtekogemus on selline, kus mees vaatas sügavalt silma, rääkis suurest armastusest minu vastu ja et pole varem kellegi vastu midagi sellist tundnud jmt. Olime üle aasta suhtes olnud, siis tõmbus eemale ja pärast selgus, et proovis salamisi oma eksiga uuesti suhet soojendada. Kõige huvitavam on see, et eksi kohta räägiti mulle õudusjutte ja naine oli vahepeal teise mehe juurde elama läinud (pettis tolle mehega). Asjast ei tulnud midagi välja, minna olin ka selleks ajaks juba ka mehe maha jätnud, kuna mitu kuud eriti ei näinud teda. Kaua sa ootad.

Kahjuks nii on. Loodetavasti sa ei riku seda head ja toredat meest ära eksi järgi ulgumisega.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Kui sa seda uut meestei taha, siis jätad ehk mulle? Kus ta elab?

    Kahjuks enda viimane suhtekogemus on selline, kus mees vaatas sügavalt silma, rääkis suurest armastusest minu vastu ja et pole varem kellegi vastu midagi sellist tundnud jmt. Olime üle aasta suhtes olnud, siis tõmbus eemale ja pärast selgus, et proovis salamisi oma eksiga uuesti suhet soojendada. Kõige huvitavam on see, et eksi kohta räägiti mulle õudusjutte ja naine oli vahepeal teise mehe juurde elama läinud (pettis tolle mehega). Asjast ei tulnud midagi välja, minna olin ka selleks ajaks juba ka mehe maha jätnud, kuna mitu kuud eriti ei näinud teda. Kaua sa ootad.

    Kahjuks nii on. Loodetavasti sa ei riku seda head ja toredat meest ära eksi järgi ulgumisega.

    Sellepärast soovingi nõu kuidas edasi toimida. Tunnen, et ei vaimselt ega füüsiliselt ei ole valmis uueks suhteks kuna vana ei ole veel üle läinud. Samas hinges tunnen, et selliseid häid mehi väga vähe ja oleks väga hea mees/elukaaslane. Kas minna oma tunde vastu ja vaikselt üritada või lõpetada see asi juba eos ära. Ma nii suures segaduses aga ei taha ka, et inimene raiskaks oma aega minule kui ma valmis ei ole. Tegu ei ole inetu mehega, kena meesterahvas ja treenitud kehaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd tutvusin mehega kes on/oleks väga hea mees.

Vanus > 50, Lõuna-Eesti. Rahulik. Kui sama mees, siis tõeline leid. Väga hea mees on saadaval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast soovingi nõu kuidas edasi toimida. Tunnen, et ei vaimselt ega füüsiliselt ei ole valmis uueks suhteks kuna vana ei ole veel üle läinud. Samas hinges tunnen, et selliseid häid mehi väga vähe ja oleks väga hea mees/elukaaslane. Kas minna oma tunde vastu ja vaikselt üritada või lõpetada see asi juba eos ära. Ma nii suures segaduses aga ei taha ka, et inimene raiskaks oma aega minule kui ma valmis ei ole. Tegu ei ole inetu mehega, kena meesterahvas ja treenitud kehaga.

Seda pead sa ilmselt ikka ise otsustama, et kas oled järgmiseks suhteks valmis. Minu puhul öeldi korduvalt, et pole eksi vastu enam midagi, kõik on läbi jmt. Sa vähemalt ütlesid mehele ausalt, et kuidas seis on. Samas võib-olla meest ennast tõmbab selline draama ja jagelemine naise pärast. Temasugune rahulik naine ehk huvi ei paku. Seega kokkuvõttes on mees natuke isa ka süüdi, et pea ahju topib.

Muidugi võib samamoodi kokkuvõttes sulle endale üllatusena tulla, et uus mees pole sellest petturist eksnaisest üle saanud.

Kas sul oma eksiga on ka lapsed? Kas uuel mehel on? Kui ei, siis minu arust pole nende eskidega enam mingit pistmist. Lase minna. Eksmees leiab uue naise, loob tollega pere ja siis mingi kunagine eksnaine virvendab kuskil. Milleks?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvan, et lase sel uuel mehel minna. Vägisi armsaks ei saa.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd tutvusin mehega kes on/oleks väga hea mees.

Vanus > 50, Lõuna-Eesti. Rahulik. Kui sama mees, siis tõeline leid. Väga hea mees on saadaval.

50-aastane vanapoiss ei hakka sul enam selles vanuses naist võtma, kui ta seda siiani teinud pole. Miks kohe teemaalgatuses ei maininud, et tegu on 50-aastase vanapoisiga? Neid on alati olemas olnud. Teemaalgatus jätab mulje, et tegu mingi 20-30 aastastega ja tegelikult küsib mingi 50-aastane naine foorumist, mida mingi 50-aastase vanapoisist tuttavaga ette võtta?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd tutvusin mehega kes on/oleks väga hea mees.

Vanus > 50, Lõuna-Eesti. Rahulik. Kui sama mees, siis tõeline leid. Väga hea mees on saadaval.

Oleme ikka palju nooremad ja asume Soomes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd tutvusin mehega kes on/oleks väga hea mees.

Vanus > 50, Lõuna-Eesti. Rahulik. Kui sama mees, siis tõeline leid. Väga hea mees on saadaval.

50-aastane vanapoiss ei hakka sul enam selles vanuses naist võtma, kui ta seda siiani teinud pole. Miks kohe teemaalgatuses ei maininud, et tegu on 50-aastase vanapoisiga? Neid on alati olemas olnud. Teemaalgatus jätab mulje, et tegu mingi 20-30 aastastega ja tegelikult küsib mingi 50-aastane naine foorumist, mida mingi 50-aastase vanapoisist tuttavaga ette võtta?

 

Olen teemaalgataja ja see 50 aastane mees ei ole minu kirjutatud oleme ikka 40 kanti inimesed!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina annaks armastusele võimaluse. Mida sul täpsemalt kaotada on? Võita aga küll…

Mingi ammu läinud eksi küljes rippuda, milleks küll. Sul on madal enesehinnang ja sisimas lahendamata probleemid, mitte lein eksi pärast.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina annaks armastusele võimaluse. Mida sul täpsemalt kaotada on? Võita aga küll…

Mingi ammu läinud eksi küljes rippuda, milleks küll. Sul on madal enesehinnang ja sisimas lahendamata probleemid, mitte lein eksi pärast.

Arvan teil õigus aga millest siis alustada. Hetkel nii hull plokk peal. 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on tunne, et ma ei oska enam suhetes normaalsete meestega olla, et vaja pidevaid Ameerika mägesid. Kardan ta jääb liiga rahulikuks minu jaoks ????

Tundub nagu läbitöötamata lahkuminek ja eneseväärtustamise probleemid, et sellist suhet taga igatsed. Kui normaalne on sinu jaoks igav ja õhkad ikka nende Ameerika mägede järele, siis soovitaks psühholoogi juures hakata käima, enne kui järgmise sellise portsu otsa satud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina annaks armastusele võimaluse. Mida sul täpsemalt kaotada on? Võita aga küll…

Mingi ammu läinud eksi küljes rippuda, milleks küll. Sul on madal enesehinnang ja sisimas lahendamata probleemid, mitte lein eksi pärast.

Arvan teil õigus aga millest siis alustada. Hetkel nii hull plokk peal.

Sa arvad, et pole armastust väärt ja igaks juhuks põgened. Miks?

Räägi selle meesterahvaga oma tunnetest ja hirmudest, uuri, kuidas tema oma suhtest üle sai. Ava end talle.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütlesin ka talle, et ma ei ole hetkel valmis ja ei tea ka kas üldse olen, et asi pole üldse temas vaid ainult minus. Ütles tal ei ole vahet ja on valmis ootama mind ja kui tõesti meie vahel ei tule midagi välja siis soovib olla mulle hea sõber.

Milles sul üldse probleem on?  Kui eks palju haiget on teinud,  siis tagasi tema juurde sa ju ometi minna ei taha?

Suhtle uue mehega, vaata, kuidas asjad edasi arenevad. Võib-olla aasta lõpuks juba imetsad, kuidas sa üldse nii kaua oma eksmehe järele õhata said.  Pikast kooselust ülesaamine ei olegi lihtne, aga see ei tähenda, et sa oma eluga edasi minna ei võiks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd tutvusin mehega kes on/oleks väga hea mees.

Vanus > 50, Lõuna-Eesti. Rahulik. Kui sama mees, siis tõeline leid. Väga hea mees on saadaval.

50-aastane vanapoiss ei hakka sul enam selles vanuses naist võtma, kui ta seda siiani teinud pole. Miks kohe teemaalgatuses ei maininud, et tegu on 50-aastase vanapoisiga? Neid on alati olemas olnud. Teemaalgatus jätab mulje, et tegu mingi 20-30 aastastega ja tegelikult küsib mingi 50-aastane naine foorumist, mida mingi 50-aastase vanapoisist tuttavaga ette võtta?

Olen teemaalgataja ja see 50 aastane mees ei ole minu kirjutatud oleme ikka 40 kanti inimesed!

Tule taevas appi, 40a mees eivõta endale 40aastast naist! Nemad vaatavad palju nooremaid! Mees ütles selgelt, et näeb sinus vaid sõpra.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd tutvusin mehega kes on/oleks väga hea mees.

Vanus > 50, Lõuna-Eesti. Rahulik. Kui sama mees, siis tõeline leid. Väga hea mees on saadaval.

50-aastane vanapoiss ei hakka sul enam selles vanuses naist võtma, kui ta seda siiani teinud pole. Miks kohe teemaalgatuses ei maininud, et tegu on 50-aastase vanapoisiga? Neid on alati olemas olnud. Teemaalgatus jätab mulje, et tegu mingi 20-30 aastastega ja tegelikult küsib mingi 50-aastane naine foorumist, mida mingi 50-aastase vanapoisist tuttavaga ette võtta?

Olen teemaalgataja ja see 50 aastane mees ei ole minu kirjutatud oleme ikka 40 kanti inimesed!

Tule taevas appi, 40a mees eivõta endale 40aastast naist! Nemad vaatavad palju nooremaid! Mees ütles selgelt, et näeb sinus vaid sõpra.

Loe palun teemaalgataja kiri korralikult läbi ikka ja siis kirjuta oma arvamus!

Mis põhjusel 40 aastane mees oma vanust ei või vaadata?

Paljud mehed soovivad küpset naist ja väga paljud 40 aastased naised näevad välimuselt palju paremad välja kui mõni 30 !!

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd tutvusin mehega kes on/oleks väga hea mees.

Vanus > 50, Lõuna-Eesti. Rahulik. Kui sama mees, siis tõeline leid. Väga hea mees on saadaval.

50-aastane vanapoiss ei hakka sul enam selles vanuses naist võtma, kui ta seda siiani teinud pole. Miks kohe teemaalgatuses ei maininud, et tegu on 50-aastase vanapoisiga? Neid on alati olemas olnud. Teemaalgatus jätab mulje, et tegu mingi 20-30 aastastega ja tegelikult küsib mingi 50-aastane naine foorumist, mida mingi 50-aastase vanapoisist tuttavaga ette võtta?

Olen teemaalgataja ja see 50 aastane mees ei ole minu kirjutatud oleme ikka 40 kanti inimesed!

Tule taevas appi, 40a mees eivõta endale 40aastast naist! Nemad vaatavad palju nooremaid! Mees ütles selgelt, et näeb sinus vaid sõpra.

Loe palun teemaalgataja kiri korralikult läbi ikka ja siis kirjuta oma arvamus!

Mis põhjusel 40 aastane mees oma vanust ei või vaadata?

Paljud mehed soovivad küpset naist ja väga paljud 40 aastased naised näevad välimuselt palju paremad välja kui mõni 30 !!

See on sinu arvamus, et nad paremad välja näevad.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja ja see 50 aastane mees ei ole minu kirjutatud oleme ikka 40 kanti inimesed!

40-sena valiksin mehe vähemalt 55+

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd tutvusin mehega kes on/oleks väga hea mees.

Vanus > 50, Lõuna-Eesti. Rahulik. Kui sama mees, siis tõeline leid. Väga hea mees on saadaval.

50-aastane vanapoiss ei hakka sul enam selles vanuses naist võtma, kui ta seda siiani teinud pole. Miks kohe teemaalgatuses ei maininud, et tegu on 50-aastase vanapoisiga? Neid on alati olemas olnud. Teemaalgatus jätab mulje, et tegu mingi 20-30 aastastega ja tegelikult küsib mingi 50-aastane naine foorumist, mida mingi 50-aastase vanapoisist tuttavaga ette võtta?

Olen teemaalgataja ja see 50 aastane mees ei ole minu kirjutatud oleme ikka 40 kanti inimesed!

Tule taevas appi, 40a mees eivõta endale 40aastast naist! Nemad vaatavad palju nooremaid! Mees ütles selgelt, et näeb sinus vaid sõpra.

Loe palun teemaalgataja kiri korralikult läbi ikka ja siis kirjuta oma arvamus!

Mis põhjusel 40 aastane mees oma vanust ei või vaadata?

Paljud mehed soovivad küpset naist ja väga paljud 40 aastased naised näevad välimuselt palju paremad välja kui mõni 30 !!

Loe nüüd ise teemaalgatust uuesti: mees ütles selge sõnaga, et temal vahet pole ja tema tahab seda TA-d vaid sõbraks. Sa endiselt arvad, et kui mees midagi sellist ütleb välja, et see tähendab midagi muud või? Mees ütles, mida mõtles. TA loodab ju enamat, mitte see mees. 40 vanuses on mõni üksik naine veel välimuselt nii püss, et 40a mees vaatab veel isuga enda vanust naist. Enamus vaatavad nooremaid, 20+ ja edasi.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja ja see 50 aastane mees ei ole minu kirjutatud oleme ikka 40 kanti inimesed!

40-sena valiksin mehe vähemalt 55+

Muidugi pigem selles vanuses juba vanem ja kindlam mees valida, mitte 40st vaadata.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

40-sena valiksin mehe vähemalt 55+

Mis sa sellega teed siis+ Pooltel on erektsioonihäired juba platsis ja süda iga hetk üles ütlemas. Eesti 55+ meeste välimust ma ei hakkaks kohe üldse kommenteerima, üldine tase on niivõrd hirmus. Üle poole on ülekaalulised, šovinistlikust mõtteviisist ei hakka üldse rääkima.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loe nüüd ise teemaalgatust uuesti: mees ütles selge sõnaga, et temal vahet pole ja tema tahab seda TA-d vaid sõbraks. Sa endiselt arvad, et kui mees midagi sellist ütleb välja, et see tähendab midagi muud või? Mees ütles, mida mõtles. TA loodab ju enamat, mitte see mees. 40 vanuses on mõni üksik naine veel välimuselt nii püss, et 40a mees vaatab veel isuga enda vanust naist. Enamus vaatavad nooremaid, 20+ ja edasi.

Tänapäeva 20 aastased ei taha pässe. Ja niisama sõbrustada ei taha mees ammugi. Kui ikka ligi litsub ja suhelda tahab, siis lihtsalt sõpru küll ei otsita.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänapäeva 20 aastased ei taha pässe. Ja niisama sõbrustada ei taha mees ammugi. Kui ikka ligi litsub ja suhelda tahab, siis lihtsalt sõpru küll ei otsita.

Täpselt. See päss võib ju imalalt 20-aastast vaadata. Võib-olla mõne sõgedama äragi sebida ja ilmselt seisabki noore ja pringi naise peale oluliselt paremini. Kuid tõenäoliselt varem või hiljem, ja pigem varem, tuleb ikka oma lössis viinerile tunnistada, et need ajad on möödas.

Ja miks peaks üks noor ja kena, parimas fertiilses eas naine, vaatama kiilanevat, loppis kerega (tema jaoks) vanameest?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sa sellega teed siis+ Pooltel on erektsioonihäired juba platsis ja süda iga hetk üles ütlemas. Eesti 55+ meeste välimust ma ei hakkaks kohe üldse kommenteerima, üldine tase on niivõrd hirmus. Üle poole on ülekaalulised, šovinistlikust mõtteviisist ei hakka üldse rääkima.

Mida teeksin? Eeldan, sellises suhtes saaks rahus töölgi käia, ei ole seda võidu petmist. Saaks juttu ajada, oleks millest rääkida. Mis naistel teisiti on,  muutume ju teatud vanuses alt kuivaks (ja sellega ei ole lihtne leppida), madistame kaaluga, keha kortsub.  Ja kes omale hpv on külge seksinud, hoiavad ju hinge kinni, et vähiks üle ei lähe. Mees saab noore naise, juba rahaga. Aga naine noort poissi ju ei taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja miks peaks üks noor ja kena, parimas fertiilses eas naine, vaatama kiilanevat, loppis kerega (tema jaoks) vanameest?

Raha ju neil on. Juba raha pärast otsivad vanemat meest. Ülalpidamine.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänapäeva 20 aastased ei taha pässe. Ja niisama sõbrustada ei taha mees ammugi. Kui ikka ligi litsub ja suhelda tahab, siis lihtsalt sõpru küll ei otsita.

Täpselt. See päss võib ju imalalt 20-aastast vaadata. Võib-olla mõne sõgedama äragi sebida ja ilmselt seisabki noore ja pringi naise peale oluliselt paremini. Kuid tõenäoliselt varem või hiljem, ja pigem varem, tuleb ikka oma lössis viinerile tunnistada, et need ajad on möödas.

Ja miks peaks üks noor ja kena, parimas fertiilses eas naine, vaatama kiilanevat, loppis kerega (tema jaoks) vanameest?

Kui suur sul see kehakaal siis on et kõik mehed on pässid ja 20 aastased sinu suurim õudusunenägu? Äkki võtad end kätte ja muudad midagi, lõputu sapi tootmine midagi paremaks ei tee ja pealegi, milleks sulle mees lillkapsamutt?

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 54 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teha…