Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Mida teha?

Postitas:

Tööandja annab mulle juba teist nädalat järjest korralduse teha päevas 8 h järjest tööd sundasendis ja ühe koha peal seistes või istudes, töötan kuvariga ja koormus on suur. Samas on mul ka teisi tööülesandeid, mis võimaldavad sundasendita töötamist ning liikumist. Koha peal seistes ja istudes tekib mul meeletu väsimus, pearinglus ja südame puperdamine. Tööandja ei anna pausi 10% tööpäevast nagu ette nähtud ega võimalda liikumist ega teisi töölesandeid täita, väites et ma ei saa nendega hakkama. Minu kaebuste peale ütleb, et mine siis töölt ära. Mida sa virised siin, tema on mulle töö andnud, mida ta nüüd vastu saab jne. Rääkida tööandjaga ei saa, et see pole normaalne, tema ei saavat minuga rääkida, ma olevat loll jne.

Mida teha? Kust saab abi, kuidas saada tagasi mitmekesisele tööle nagu varem?

+4
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.04 13:18; 25.04 16:04; 25.04 20:51; 26.04 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas ta sind tööle sunnib, seisab piitsaga selja taga ja kui sa pilgu kõrvale pöörad ekraanilt, virutab üle selja?
teed oma ettenähtud pausid ära ja kogu lugu

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 14:36; 25.04 18:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas ta sind tööle sunnib, seisab piitsaga selja taga ja kui sa pilgu kõrvale pöörad ekraanilt, virutab üle selja?

teed oma ettenähtud pausid ära ja kogu lugu

Mida sa ironiseerid siin? Saad aru, pole võimalik teha ja kui midagi räägid, peetakse seda virisemiseks ja mine ära kui tahad. Kuku või kokku, siis ehk aitavad.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.04 13:18; 25.04 16:04; 25.04 20:51; 26.04 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud inimesed, kaasaarvatud mina, töötan kontoris arvuti taga. Asend, kuidas ma istun, on ju enda teha. Ega keegi inimest kinni ei seo, et see sundasend on.
Mis su probleem üldse on? Ilmselgelt, kui see sulle ei sobi, pead muu töö otsima.
WC-sse ka ei lubata?

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 16:16; 25.04 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka üks töötaja rääkis koguaeg sundasenditest, tervisele halb jms. Pauside ajal aga käis suitsetamas. Iga jumala tund ca 10 min. Lisaks lõunapausile sai teise vaba tunni liigutamise tähe all koos suitsuga lisaks. Seda panid tähele ka teised töötajad, ja see lisatund oli ebaõiglane. Selle inimese lugu on arusaadavalt minevikus. Mõtle sealt edasi.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas ta sind tööle sunnib, seisab piitsaga selja taga ja kui sa pilgu kõrvale pöörad ekraanilt, virutab üle selja?

teed oma ettenähtud pausid ära ja kogu lugu

Mida sa ironiseerid siin? Saad aru, pole võimalik teha ja kui midagi räägid, peetakse seda virisemiseks ja mine ära kui tahad. Kuku või kokku, siis ehk aitavad.

kus sa irooniat näed? mis töö see on, kus sa ei saa tunni jooksul 6 minutit silmi ekraanilt pöörata ega end liigutada?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 14:36; 25.04 18:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka üks töötaja rääkis koguaeg sundasenditest, tervisele halb jms. Pauside ajal aga käis suitsetamas. Iga jumala tund ca 10 min. Lisaks lõunapausile sai teise vaba tunni liigutamise tähe all koos suitsuga lisaks. Seda panid tähele ka teised töötajad, ja see lisatund oli ebaõiglane. Selle inimese lugu on arusaadavalt minevikus. Mõtle sealt edasi.

Proovi siis ära. Ole terve tööpäev põhiliselt ühes kohas paigal ja tule räägi uuesti, et sul õhtuks pea ei valuta ega pöörita.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.04 13:18; 25.04 16:04; 25.04 20:51; 26.04 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi siis ära. Ole terve tööpäev põhiliselt ühes kohas paigal ja tule räägi uuesti, et sul õhtuks pea ei valuta ega pöörita.

Kutsu politsei, kui ta sind kinni seob ja sunnib mingis ühes asendis liikumatult olema. Kuidas sa 8h ilma wc-ta üldse vastu pead? See on kuritegelik, kutsu politsei!

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.04 16:16; 25.04 23:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi siis ära. Ole terve tööpäev põhiliselt ühes kohas paigal ja tule räägi uuesti, et sul õhtuks pea ei valuta ega pöörita.

Kutsu politsei, kui ta sind kinni seob ja sunnib mingis ühes asendis liikumatult olema. Kuidas sa 8h ilma wc-ta üldse vastu pead? See on kuritegelik, kutsu politsei!

Lollakas.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.04 13:18; 25.04 16:04; 25.04 20:51; 26.04 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta tööinspektsiooniga ühendust. Eks siin on vaja täpseid andmeid töö kohta, mida sa arusaadavalt siin jagada ei taha. Ei ole ikka päris nii, et tööandja võib nõuda mida tahab ja töötaja peab ära kannatama või mingu minema. Mingid reeglid kehtivad ikka kõigile ja nende eest tuleb seista.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kaebuste peale ütleb, et mine siis töölt ära

Mina kaaluks seda varianti. Ega see orja mängimine pikas perspektiivis head ei too.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )