Esileht Hobinurk Mida teha Brüsselis?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Mida teha Brüsselis?

Postitas:

Kuna perel on olnud rasked ajad, mõtlesime mehega ennast natuke tuulutada. Väga odavalt saaks lennupiletid novembris Brüsselisse. Mida seal teha-vaadata oleks üldse? Ma tunnistan häbiga, et Belgia on riik, millest ma MITTE midagi ei tea. Äkki hoopis mõni kaunis linnake Charleroi lennujaama lähedal ja üldse mitte Brüssel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Brüssel on igav eurolinn. Soovitan pigem minna Bruggesse ja/või Antwerpenisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Brüsselis on ilus vanalinn, igal pool saab rattaid laenutada ja ringi sõita, ratastel näeb väga palju, restoranis kindlasti merekarpe süüa, muuseumeid on palju. Ma ka shoppasin ja käisime õhtuti väljas. Ilus euroopalik linn, kus on mõnusad restoranid ja head rattateed. Pissiv poiss, vahvlid, shokolaadide poekesed, vaatamist on palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Brüssel igav eurolinn? no vaevalt küll. ma olen seal kümneid kordi käinud ja iga kord olen midagi uut avastanud. vanalinn, muuseumid, pargid, botaanikaaed, Atomium (guugelda – päris lahe koht!), Manneken Pis, shokolaadifontäänid maiustuste poodides, eriline ja vahva mänguasja- ja nipsasjakeste pood Grasshopper, korralik ja soodus ostutänav Neuw street jne. igal juhul tasub minna, lihtsalt kodutöö on vaja ära teha, et kuhu ja mida. novembris on seal veel soe ka, soojem kui siin kindlasti, väikseks linnatripiks mehega täiesti ideaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Brüsselis on ka megasuur aatomikuju kuskil.palju suurem kui eiffel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See “aatomi kuju” ongi Atomium, mida eelnevalt mainiti. Algselt ehitatud 1958. aasta maailmanäituseks.
Kui olete vähegi kunstihuvilised, siis soovitan Brüsseli kuninglikku kunstimuuseumi kindlasti. See on väga hea kollektsiooniga muuseum, kuigi pole väga kuulus.
Belgias on veel palju põnevaid linnu, kui keskaeg meeldib, siis nt Gent on väga elamuslik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Hobinurk Mida teha Brüsselis?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.