Esileht Tööelu, raha ja seadused. mida teha edasi? (hiinast tellimine)

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: mida teha edasi? (hiinast tellimine)

Postitas:

asi selline, et sai tellitud omale hiina lehelt 1 tehnika vidin. see tuli ilusti kohale. tegemist tähtsaadetisega. tellisin siis veel. aga siis saadeti see pakk kuskil maal tagasi. eestisse see ei jõudnudki. pakk pandi teele 12.12.20011. firma ise tunnistas, et postkontor saadab neile paki tagasi ja niipea kui pakk on neil käes saan ma oma raha tagasi. aga möödas on juba ju 3.5 kuud. suhelda nad minuga ei taha ja siis kui kirjutavad siis ainult olge rahulik, olge rahulik. no see pakk peaks juba 3 tiiru ümber maailma tegema. mida teha, kuhu pöörduda? firmaga asja ajamine ilmselgelt mõtetu. olemas jälgimiskood, mis näitab ilusti, et pakk pole eesti jõudnud. makstud läbi paypali. võtsin ühendust ka tarbijakaitsega kes tegelebki välismaaga. sealt ei ole mingit vastust ma saanud. kas ma läbi paypali ei saa oma raha kuidagi tagasi? tegemist on siiski 120¤

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.03 22:55; 24.03 23:22; 25.03 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tarbijakaitsest peaks ka abi saama nende välismaalt tellitud asjade osas! Kunagi jäi silma… oli neil kodulehel ka mingi nupuke selle kohta!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah ma tean, aga sealt ei ole ma vastust nädala jooksul saanud. paypalist ei ole ka abi, sest seal peab 45 päeva jooksul tegema kaebuse. kust mina teadsin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.03 22:55; 24.03 23:22; 25.03 21:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli paar aastat tagasi juhtum, kus ka pöördusin Tarbijakaitsesse – esitasin kaebuse veebivormi kaudu. Oli ca kuu aega vaikus – siis tuli müüjalt kauba eest raha tagasi ning paari tunni pärast kõne Tarbijakaitsest… ehk siis Tarbijakaitse helistas pärast seda, kui nad olid müüjat juba \”töödelnud\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toll korjab piraatkauba ära, mis Hiinast tuleb, ja jääd pika ninaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hiinaga kaubeldes on üsna tavaline, et esimest korda kõik sujub ja jamad algavad teisel-kolmandal korral. Ma imestan, et nad sinult raha juurde ei küsi mis iganes põhjusel. Parim põhjus, mis ma olen kuulnud on see, et \”meil on rohkem raha siin Hiinas vaja\” 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no nüüd jälle vastasid ja väitsid et ei ole postkontorist vastust saanud ja tähtaeg on 31 märts. peale seda siis saadavad paki uuesti või raha. ma tahaks seda näha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.03 22:55; 24.03 23:22; 25.03 21:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. mida teha edasi? (hiinast tellimine)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.