Esileht Väikelaps Mida teha isa vihahoogudega?

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Mida teha isa vihahoogudega?

Postitas:

antud juhul tuleks välja uurida, kes on selle teemaalgatuse taga, sest see on puhas vägivald väikese hinge suhtes, on näha, see muutub suuremaks füüsilisemaks vägivallaks tulevikus isa poolt, kes ei tundu olevat stabiilne tüüp. Ema paistab olevat samasugune ohver, kellest kahjuks lapsele isa eest kaitset ei ole, vaid kalli ja pai ja lohutavad sõnad, mis sinikaid ja vaimset traumat ära võtma ei hakka. Rohkem kui tõenäoline on, et isa hakkab last peksma.
Kus on Lastekaitse silmad

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 16:53; 12.01 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui aus olla, siis ma arvasingi, et teema läheb käest ära ning leidub vähe inimesi, kes oleks nõus arutlema rahumeelselt. Arvasin, et tulevad teravad isiklikud ütlused minu, lapse isa kohta, politsei, lastekaitse ja kõik muu takka otsa. Olin valmis lugema kommentaaridest, et laps tuleks meiesuguste vanemate käest ära võtta, isa vangi panna ja ema psühhiaatrilisele sundravile saata jne. Lugedes kommentaare tundub, et paljud inimesed on oma hinges vägivaldsed, kas see ongi meie kultuuripärand või rahvuslik aare?

Loomulikult emana teen ma kõik endast oleneva, et laps ei peaks kannatama vägivalla käes. Loomulikult olen ka mina inimene ja väsin kogu koormast ja pean vahepeal rahunema, ning võtma endale hetke. Üsna selgelt soovin ma, et lapsel oleks kaks vanemat, kes teda armastaksid ja tema eest võrdselt hoolitseksid, et mitte kasvatada uut vägivaldset ja laste suhtes hoolimatut inimest oma tulevastele lastele. Oleme astunud sammud, et see kõik teoks saaks. Nii nagu mina seda näen, siis kiireid lahendusi ei ole. Teeme lühikesed sammud, üks päev korraga. Me mõlemad pingutame, kindalsti teeme veel vigu ja otsime professionaalset abi. Eesmärk on ikkagi see, et lapsel oleks võimalikult turvaline keskkond, rõõmus lapsepõlv ja toetavad vanemad.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 12:12; 10.01 11:39; 11.01 18:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui aus olla, siis ma arvasingi, et teema läheb käest ära ning leidub vähe inimesi, kes oleks nõus arutlema rahumeelselt. Arvasin, et tulevad teravad isiklikud ütlused minu, lapse isa kohta, politsei, lastekaitse ja kõik muu takka otsa. Olin valmis lugema kommentaaridest, et laps tuleks meiesuguste vanemate käest ära võtta, isa vangi panna ja ema psühhiaatrilisele sundravile saata jne. Lugedes kommentaare tundub, et paljud inimesed on oma hinges vägivaldsed, kas see ongi meie kultuuripärand või rahvuslik aare?

Loomulikult emana teen ma kõik endast oleneva, et laps ei peaks kannatama vägivalla käes. Loomulikult olen ka mina inimene ja väsin kogu koormast ja pean vahepeal rahunema, ning võtma endale hetke. Üsna selgelt soovin ma, et lapsel oleks kaks vanemat, kes teda armastaksid ja tema eest võrdselt hoolitseksid, et mitte kasvatada uut vägivaldset ja laste suhtes hoolimatut inimest oma tulevastele lastele. Oleme astunud sammud, et see kõik teoks saaks. Nii nagu mina seda näen, siis kiireid lahendusi ei ole. Teeme lühikesed sammud, üks päev korraga. Me mõlemad pingutame, kindalsti teeme veel vigu ja otsime professionaalset abi. Eesmärk on ikkagi see, et lapsel oleks võimalikult turvaline keskkond, rõõmus lapsepõlv ja toetavad vanemad.

Ma ei jaksa enam su tiraade lugeda. Kui lasteaias ei panda tähele siis koolis saab laps küll abi ja kaitset sinu ja su mehe eest. Õppinud inimesed tabavad väga kiirelt ära lapse koduse olukorra. See on väga tavaline, et ema hoiab vägivaldse mehe poole. Laps oskab varsti enda eest rääkida ja siis on lastekaitse sul seljas kuni laps 18 saab.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.01 21:51; 11.01 09:03; 11.01 09:04; 11.01 18:43; 12.01 10:14; 12.01 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme astunud sammud, et see kõik teoks saaks. Nii nagu mina seda näen, siis kiireid lahendusi ei ole. Teeme lühikesed sammud, üks päev korraga. Me mõlemad pingutame, kindalsti teeme veel vigu ja otsime professionaalset abi. Eesmärk on ikkagi see, et lapsel oleks võimalikult turvaline keskkond, rõõmus lapsepõlv ja toetavad vanemad.

Jah, lühikesed sammud on ok. Samal ajal pead sa hoolitsema, et laps enam vägivalda ei koge. Isa peab väga selgelt endale aru andma, et null vägivalda. Jah, lühikesed sammud on need, millega ta õpib lapsega toimetulemist ja tema jonniga hakkamasaamist. Aga vägivallast peab loobuma kohe, see ei tohi korduda. See on tehtav, kui ta nii otsustab. Kui hakkab vabandusi otsima, siis ei ole tehtav, aga siis võid kindel olla, et ka need lühikesed sammud ei toimi tegelikult.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.01 17:35; 10.01 15:39; 11.01 14:46; 11.01 16:31; 11.01 19:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eesmärk on ikkagi see, et lapsel oleks võimalikult turvaline keskkond, rõõmus lapsepõlv ja toetavad vanemad.

Tundub et su eesmärk on eelkõige, et pere koos elaks ükskõik mis hinnaga.
Lapse kirjeldatud kohtlemine tuleb KOHE lõpetada. Kui sa ei saa eemaldumisega hakkama, siis ongi kõrvalist abi vaja

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 22:48; 11.01 20:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tohutu ülereageerimine. Psühhiaater, psühholoog ja veel mingi nõustamine, täiesti üle võlli.
Tegelege parem oma paarisuhtega, sealt saab alguse ka lapse heaolu ja turvalisus. Lapse kasvatamine peaks ka rangem olema, hea lähtekoht kokkulepteks on vana klassikaline põhimõte – laps räägib siis, kui kana pissib.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tohutu ülereageerimine. Psühhiaater, psühholoog ja veel mingi nõustamine, täiesti üle võlli.

Tegelege parem oma paarisuhtega, sealt saab alguse ka lapse heaolu ja turvalisus. Lapse kasvatamine peaks ka rangem olema, hea lähtekoht kokkulepteks on vana klassikaline põhimõte – laps räägib siis, kui kana pissib.

Rangus ja füüsiline vägivald ei võrdu omavahel. Range kasvatus pole veel vägivaldne kasvatus. Tänapäeva lapsed pole sageli kana näinudki, välja arvatud supermarketis lihaosakonnas lahtilõigatud kujul. Päriselt arvad, et sinu kanajutt lapsele mõjuks?

Mees ilmselt vihkab oma last. Miks naine sellest aru ei saa?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.01 21:51; 11.01 09:03; 11.01 09:04; 11.01 18:43; 12.01 10:14; 12.01 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui aus olla, siis ma arvasingi, et teema läheb käest ära ning leidub vähe inimesi, kes oleks nõus arutlema rahumeelselt. Arvasin, et tulevad teravad isiklikud ütlused minu, lapse isa kohta, politsei, lastekaitse ja kõik muu takka otsa. Olin valmis lugema kommentaaridest, et laps tuleks meiesuguste vanemate käest ära võtta, isa vangi panna ja ema psühhiaatrilisele sundravile saata jne. Lugedes kommentaare tundub, et paljud inimesed on oma hinges vägivaldsed, kas see ongi meie kultuuripärand või rahvuslik aare?

Loomulikult emana teen ma kõik endast oleneva, et laps ei peaks kannatama vägivalla käes. Loomulikult olen ka mina inimene ja väsin kogu koormast ja pean vahepeal rahunema, ning võtma endale hetke. Üsna selgelt soovin ma, et lapsel oleks kaks vanemat, kes teda armastaksid ja tema eest võrdselt hoolitseksid, et mitte kasvatada uut vägivaldset ja laste suhtes hoolimatut inimest oma tulevastele lastele. Oleme astunud sammud, et see kõik teoks saaks. Nii nagu mina seda näen, siis kiireid lahendusi ei ole. Teeme lühikesed sammud, üks päev korraga. Me mõlemad pingutame, kindalsti teeme veel vigu ja otsime professionaalset abi. Eesmärk on ikkagi see, et lapsel oleks võimalikult turvaline keskkond, rõõmus lapsepõlv ja toetavad vanemad.

Nüüd on siis kommenteerijad vägivaldsed, kes julgevad öelda otse välja nii nagu asi on. 4,5 on veel laps ja see ei ole pelgalt “karune isa” nagu sa ütled – kes lapsega sedasi käitub. Sa saad ise suurepäraselt aru, aga oled asunud kahjuks nüüd meest kaitsma.
Probleem on mehes, mitte lapses. Enavähem iga vanem on kogenud jonnivat last ja see ei ole lapse süü ning teda ei saa selle eest karistada.
Nii kaua, kui te oma väikseid samme teete – hoidku mees lapsest eemal.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 14:50; 12.01 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

alla 5 aastasel juba verevalumid ja sa pead seda normaalseks EMA ? Lased sel juhtuda veel, pisikeste sammudega jäävad äkki verevalumid väiksemaks, et äkki pigistab veidi vähem järgmine kord ?

Ja see et laps “lendab” karistustooli isa poolt, tähendab, et isa tassib ja n-ö viskab ta sinna ?
Räägi ausalt !

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 16:53; 12.01 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

alla 5 aastasel juba verevalumid ja sa pead seda normaalseks EMA ? Lased sel juhtuda veel, pisikeste sammudega jäävad äkki verevalumid väiksemaks, et äkki pigistab veidi vähem järgmine kord ?

Ja see et laps “lendab” karistustooli isa poolt, tähendab, et isa tassib ja n-ö viskab ta sinna ?

Räägi ausalt !

Emale on ju ka tehtud ajupesu mehe poolt. Osad vägivalla ohvrid võivadki hakata vägivallatseja poolele, seda tuntakse kui Stockholmi sündroomi.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.01 21:51; 11.01 09:03; 11.01 09:04; 11.01 18:43; 12.01 10:14; 12.01 20:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Väikelaps Mida teha isa vihahoogudega?