Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida teha kortsudega

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Mida teha kortsudega

Postitas:
Kägu

Olen 35 a. ja peeglisse vaadates ei saa enam kuidagi eirata fakti et silmaübruses on ikka nähtavad kortsud, mõnel pool mujal ka. Vahel ostan suure reklaami peale mingi näokreemi, kord kvartalis satun ka kosmeetiku juurde. Nüüd on aga tunne, et peaks asja kallale radikaalsemalt asuma. Päris lõikusele vist ei läheks aga millised on aleternatiivid? Täitesüstid? Palun häid kogemusi

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Mida teha kortsudega

Hilja, peremees, hilja. Kortse ennetatakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kullake, olen kohe 50 ja ei näe midagi parandada! Kortsud pole olulised, tähtsam on, et tervis oleks OK ja et kaal oleks normis – need viimased asjad on seotud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

botox

Please wait...
Postitas:
sanshain

ise küsid, ise vastad?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]sanshain kirjutas:[/small]
[tsitaat]ise küsid, ise vastad?[/tsitaat]

Ärge nüüd teist häirige, ta peab endaga nõu, pakkus ühe toote ja nüüd seedib seda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

🙂
ma pakuks ikkagi lõikust lahenduseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

fotonoorendamine kord aastas, toimib küll aga teha tuleb sügisel

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vitamiinisüstid, fotonoorendus, keemiline koorimine, botox, viimane variant lõikus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas see fotonoorendus võiks ka venitusarmidele hästi mõjuda? Pole kursis, pole kunagi teinud ega üldse selle teemaga kokku puutunud.

Mis aga näokortsudesse puutub, siis aitab valgurikas dieet. Päriselt ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keemiline koorimine, täitesüstid.
Aga jah, selliseid asju ennetatakse. Ma 26 ja silmakreem, näoõli ( segan sisse E-vitamiini) on igapäevaselt kohustuslikud.
Suitsetamine ja solaarium tekitavad samuti enneaegseid kortse. Tean omast käest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mismoodi ja mis kujul ja kuskohast E-vitamiini saab? Kas sissevõetavaid kapsleid saaks apteegist retseptita?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Keemiline koorimine, täitesüstid.
Aga jah, selliseid asju ennetatakse. Ma 26 ja silmakreem, näoõli ( segan sisse E-vitamiini) on igapäevaselt kohustuslikud.
Suitsetamine ja solaarium tekitavad samuti enneaegseid kortse. Tean omast käest.[/tsitaat]

Kusjuures – suitsetamine ei pruugigi tekitada. Mul ema üle 80 ja elu aeg suitsetanud – kuidagi ei pakuks, et ta nii vana on. Kortsegi na vähevõitu.
Mina ja mu õde pealt 50. Näonahk täitsa OK, õde mingil ajal suitsetas.
Tegelikult on asi ikka geenides ka. Näiteks ei ole ühelgi meist kolmest soonilist ja eriti kortsulist kaela.

Please wait...
Postitas:
Kägu

no ikka suitsetaja nahk on kortsus ja kollakas-hall. selle vastu ära hakka vaidlemagi! Kui tahad väita, et sinu 80 aastane ema, kes on eluaeg suitsetanud näheb noor ja kena välja, siis palun pilti ka tõestuseks!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]no ikka suitsetaja nahk on kortsus ja kollakas-hall. selle vastu ära hakka vaidlemagi! Kui tahad väita, et sinu 80 aastane ema, kes on eluaeg suitsetanud näheb noor ja kena välja, siis palun pilti ka tõestuseks![/tsitaat]

ah, kuule getalife! Tean hulgaliselt suitsetajaid, kes näevad poole paremad välja kui nende mittesuitsetavad/samavanad sookaaslased. Kui hommikust õhtuni kimuda, siis võibolla küll, aga inimesed,kes peol või seltskonnas suitsu teevad (ma ei mõtle 2x aastas, ikka tihedamini) pole küll tuhmi ja kollase nahaga.

Please wait...
Postitas:
padumeri

Täitesüste tasub proovida, kahjutud ja midagi untsu minna ei saa!

Please wait...
Postitas:
Kägu

kõige odavam viis on kortsud pesupulkadega kõrva taha tõmmata

Please wait...
Postitas:
Jarka

Minu arust oleneb see välimus geenidest. Mõnele on geenidega kaasa antud nooruslik välimus kuldses keskeas. Mõni vananeb enneaegselt, kuigi pole kunagi suitsetanud ja päikesega liialdanud. Kellel on sellised halvad geenid, siis nemad saaksid seda vananemiuse protsessi suitsetamisega kiirendada, loomulikult. Teistel pole vaja üleliia põdeda. Nemad peaksid hoopis nahavähki ja kopsuvähki kartma. Kuigi isegi kopsuvähki põhjustav geen on inimesel juba sünnist saati olemas. Kui elada väga tervislikku elu, ei pruugi see välja lüüa. Kui aga tossata nagu korsten, siis on kopsuvähk garanteeritud. Mõni, keda pole sellise alleeliga õnnistatud, võib suitsetada peaaegu, et terve elu, aga ei mingit vähki. Vat nii.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma olen 32 ja täna peeglist end seirates leidsin yhe kortsu, yhel poolel kulmude vahel:). aga silmalaud on kyll vist veidi rohkem allpool kui kahekymneselt:):). aga kus on sul need kortsud, kas on miimilised? siis pead hakkama rohkem kontrollima oma miimikat, kui ntx oled kulmukortsutamise fänn. yldiselt on ikkagi raske soovitada konkreetselt kui ei tea mis on sinu nahatyyp. aga ajaga on selgeks saanud kyll, et tasub investeerida tiba kallimatesse kreemidesse. ise kasutan suvel thalgo silmaymbruse ja nahale tundliku naha kaitsekreemi. talvekreemi osas prgu parimat polegi leidnud, otsin alles. aga sisemine hooldus on kah oluline, st mida sa sööd ja jood. liigne kohvi ja alkohol ei ole nahale head, kui sul just imenahk ei ole. ka liigne päevitus jne.. nagu ikka. mis puudutab täitesyste siis mingi aeg on tulemus kaunis kindlasti, aga kui möju kaob on seisukord hullem kui enne systimist. oled suletud ringis. täitesystid peaks olema viimane variant kui köik muud loomulikud abid on proovitud ja töesti sile pale peab ette näidata olema.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

nägu ei peagi olema nii sile nagu täispuhutud õhupall

Please wait...
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida teha kortsudega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.