Esileht Pereelu ja suhted Mida teha, kui mees tahab kolmandat last aga ise olete vastu?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )

Teema: Mida teha, kui mees tahab kolmandat last aga ise olete vastu?

Postitas:

Kas anda järele mehe soovile? Vanust endal 40 juba ja mees igatseb pesamuna. Juba aastaid käib peale. Kaks esimest last on juba piisavlt suured, saab juba kergemalt hingata ja ei tahaks jälle otsast alustada. Ruumipuudust pole ja majanduslikult oleme kindlustatud aga lapsi ma ometi rohkem ei taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ikka ei taha siis polegi ju midagi teha. Mees peab leppima sellega. Ja üldiselt ei julgeks mina vanuse tõttu küll enam sünnitada, niigi on riskid suured igasugusteks sündroomideks ja psüühika häireteks, isegi noortel mis siis 40stest rääkida. Mees võiks ka seda arvesse võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina võtsin kutsika, kes nüüd nii mulle kui mehele tite eest 🙂
kusjuures mees oli koera võtmisele väga vastu ning kuts tuli majja tingimusel, et vaid mina tegelen. tegelikult on mees esimesest koeraga kohtumise hetkest nagu arust ära. lapsed vahel vihjavad juba, et koerale on lubatud märksa rohkem kui neile 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saaks last.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingil juhul ei saaks last vastu enda tahtmist. Mehele ütleksin, et lapse suhtes on ebaeetiline teda siia maailma teha, kui tema ema teda ei tahtnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu abikaasa soovib samuti kolmandat last, aga mina mitte. Mul on vanust samuti pea 40 aastat, aga üks võrdlemisi pisike laps on juba olemas. Selline, kelle puhul pääsesin magamata öödest, gaasivaludest ja tunde kestvast nutmisest. Mees arvas, et kaks väikese vanusevahega last oleks suurepärane. Aga kui kolmas laps tuleks natuke raskem, siis mul vist ei peaks närvid vastu, seda enam, et põhitegeleja olen just mina. Samuti on mul seljaga probleemid ja lapseootus ning imikuga tegelemine eeldaks tervet ema. Kõik edasine samuti. Ja tahet, mida mul väga ei ole, kuigi emotsionaalselt ma saaksin sellest mittetahtmisest vast isegi üle.
Nii et kui ikka ise rohkem lapsi ei taha, siis neid ei tule ka.

Mul sõbranna mees kauples ka kolmanda lapse üle, omal esimesed kaks last juba puberteedid. Hiljem selgus, et mehel oli püsiarmuke, aga oma naisest loobuda mees ei tahtnud. Arvas, et hea mõte on naine beebiga koju kinni panna, saabki ilma naiseta väljas aega veeta ja armukese ilmsikstulekul ei läheks see imikuga naine ju nii kergelt minema ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.11 07:53; 27.11 20:45; 28.11 10:15; 28.11 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

küsimus siis selles, et mis siis saab kui üks pool tahab ja teine ei taha. Näiteks naine tahab abielluda, mees ei taha. Siis soovitatakse siin leida mees, kes tahab abielluda, nüüd võiks mehele soovitada leida uus naine – kellega veel laps saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 08:05; 27.11 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

küsimus siis selles, et mis siis saab kui üks pool tahab ja teine ei taha. Näiteks naine tahab abielluda, mees ei taha. Siis soovitatakse siin leida mees, kes tahab abielluda, nüüd võiks mehele soovitada leida uus naine – kellega veel laps saada.

Aga nii ongi. Eks siis selgubki, kas mehele on tähtsam elada oma naisega või saada veel üks laps. Kui tagamõte on, et paneb naise lapsega koju kinni nagu eelmine vastaja kirjeldas, siis jääb pika ninaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.11 09:54; 27.11 21:26; 28.11 06:22; 28.11 17:07; 28.11 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga las saab selle oma kolmanda lapse siis kellegi teisega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

(8)

Ja mis need kaks esimest last siis mehel on, et nende juurest jalga lasta kolmandat last kellegagi hankima??? Mingid mõttetud vääksud, kes pole väärt, et nende isa neid kasvataks?

Selline mees,kes naist vaid sünnitamise eesmärgil otsib, pole normaalne!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 11:20; 27.11 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised võiksid mitte teha lapsi meestega, kellel lapsed juba kuskil olemas. Perehülgajad pole väärt, et nad uue pere saaks luua. Paraku pole paljudel naistel piisaval määral enesekindlust ja usku,et nad suudavad leida ka parema (ja lastetu) mehe, kellega pere luua ja siis võetakse esimene ettejuhtuv rongaisa, lootuses, et teda on võimalik lapsega kodustada. Kuigi ajalugu on juba näidanud, et ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 11:20; 27.11 11:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lähtuksin ainult iseendast.
Kui minu mee sooviks veel lapsi, siis on tal neid võimalus saada kellegi teisega.
Mina mehe kinnihoidmiseks sünnitama kindlasti ei hakkaks.
Ammugi veel sellises (40-le lähenevas või juba 40 saanud) vanuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse saamise viimane sõna on siiski sellel, kes seda last peab ehitama hakkama. Ehk siis kui mees ise ei kavatse olla 9 kuud rase, sünnitada, imetada jms jutud, siis ei ole siin midagi vaielda, kui ikka naine ei taha last, siis ei taha.

Kui oleks vastupidine olukord, et naine tahab, aga mees ei taha, siis peaks samuti mees ikka enne nõus olema, vastu tahtmist ei tohi inimesele last peale suruda. Muidugi oleks niipidi olukorras naisel kergem veenda, et mees ise ei pea midagi tegema jne.

Aga arvestades konkreetset olukorda, et vanus suur, lapsed nagunii juba olemas, siis peale peaks jääma igal juhul selle sõna, kes ei taha.

Mis teema sellel mehel lapsega on, et lausa aastaid juba lubib? kui teised lapsed olid väiksed, kas ta siis tegeles lastega palju ja meeldis tegeleda? Või on see tal mingi muu kiiks? Väikelapsega kaasneb ju mitu aastat sellist aega, et oma elu puudub praktiliselt täielikult, kõik keerleb lapse uneaegade, söögiaegade, tervise ümber.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oleks vastupidine olukord, et naine tahab, aga mees ei taha, siis peaks samuti mees ikka enne nõus olema, vastu tahtmist ei tohi inimesele last peale suruda. Muidugi oleks niipidi olukorras naisel kerge

Kusjuures huvitav tendents siin on see, et kui ongi vastupidine olukord, kus naine tahab pesamuna ja mehe poolt on kindel ei, soovitatakse laps mehe vastuseisust hoolimata hakkama panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas anda järele mehe soovile? Vanust endal 40 juba ja mees igatseb pesamuna. Juba aastaid käib peale. Kaks esimest last on juba piisavlt suured, saab juba kergemalt hingata ja ei tahaks jälle otsast alustada. Ruumipuudust pole ja majanduslikult oleme kindlustatud aga lapsi ma ometi rohkem ei taha.

antud olukorras tuleks mehega räakida, kas ta on nõus kogu antud kolmanda lapsega seotu oma õlgadele võtma-.lapsepuhkus, lasteaed ja sella aegsed haigused jne.n Minul on kolm juba suureks kasvatatud ja ausalt, ma tundsin toest puudu ja mehele samas tundus, et tema töö ja teadus hirmus tähtad. lapsed oma isaga lähedust ei tunne.

minule on tehtud ettepanek saada yhine laps mehega, kes ei olegi minu abikaasa. aga ma tõesti oma vanuse juures – 42 aastas, ei ole valmis seda kõike uuesti alustama ja ma ka ei ole valmis selleks, et minu lapse kasvtab suureks minu ämm. Ka antud ettepanek on mulle tehtud. seega tehku lapsi kellegi teisega ja mina võin olla selleks kõigeks muuks kõrval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas anda järele mehe soovile? Vanust endal 40 juba ja mees igatseb pesamuna. Juba aastaid käib peale. Kaks esimest last on juba piisavlt suured, saab juba kergemalt hingata ja ei tahaks jälle otsast alustada. Ruumipuudust pole ja majanduslikult oleme kindlustatud aga lapsi ma ometi rohkem ei taha.

Kas mees on valmis koju jääma lapsega? Kas vahendid võimaldavad palju puhata ja elada ka iseendale? Kas vahendid lubavad lapsehoidjat aegajalt palgata? Kui mees tahab rohke, peaks ta rohkem ka väikese lapse hooldusesse panustama. Võta paber ja pliiats välja ja kirjuta kõik need asjad, mis peaks olemas olema, et sa oleks lapse sünniga nõus. tekstist võib aimata, et oled kõike lapsega seonduvat ise vedanud. kas mees on valmis kirjutama alla lepingule, kus kogu lapse hoolduse võtab ta enda peale ja sina oled aegajalt abiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valdav küll selline egoistlik soovitus ei ole.

Apsaluutselt valdav on. Käod riburada pajatavad heldinult, kuidas nad salaja ja mehe vastuseisust hoolimata tite hakkama pannud ja kuidas mees on nüüd “maailma õnnelikuim issi”.

Ja üleüldse, kui on mingi asi, mida naine tahab, aga mees ei taha, siis kukub pool foorumit kaagutama, et kas mees ei taha, et naine õnnelik on? Tahab? Siis tehku nii, nagu naine tahab! Sest naine tahab ja mees peab tahtma, et naine õnnelik oleks.

Aga kui mees midagi tahab, siis on üks suur rasvane EI!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.11 19:36; 27.11 20:56; 28.11 17:46; 28.11 18:45; 01.12 16:17; 19.12 08:26; 21.12 05:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valdav küll selline egoistlik soovitus ei ole.

Apsaluutselt valdav on. Käod riburada pajatavad heldinult, kuidas nad salaja ja mehe vastuseisust hoolimata tite hakkama pannud ja kuidas mees on nüüd “maailma õnnelikuim issi”.

Ja üleüldse, kui on mingi asi, mida naine tahab, aga mees ei taha, siis kukub pool foorumit kaagutama, et kas mees ei taha, et naine õnnelik on? Tahab? siis tehku nii, nagu naine tahab! Sest naine tahab ja mees peab tahtma, et naine õnnelik on.

Aga kui mees midagi tahab, siis on üks suur rasvane EI!

Kui mehel üldse lapsi poleks, siis oleks ta suur lapsesoov mõistetav ja iga normaalne naine annab rohelise tule. Kui tegu on muidu ka normaalse mehega. Aga kui lapsi on suisa kaks ja kui naine on saanud lastehooldamises põhimahvi, siis on mõistlik just see, et naine ei suurenda oma koormust. Alailma väsinud, kolme lapsega rakkes olev naine, võimalik, et ka kodutöödes pidevalt üksi rassiv, sealjuures veel näiteks töölenaasmise surve – läheb nagu paljuks, mis? Lõpuks mees vaatab, et see vana naine on nagu äraaetud kronu, väsinud ja korratu, lapsed ka muudkui kräunuvad – aeg on värskemaid noorikud vaatama hakata. Kõikidel nii ei lähe, on väga tublisid mehi ja naisi, aga liialt paljudel juhtub siiski. Pärast kõik kooris laulavad, et naine oli loll, mis ta tegi nii palju lapsi, “naine peab saama täpselt sellise arvu lapsi, kui palju ta suudab üksi üles kasvatada!” Äkki teemaalgataja tunnebki, et kaks on tema piir? Juba vanuse pärast.
Osadel tuleb keskeakriis peale ja siis hakkavad tahtma igasugu asju. Kes motikat või sportautot, kes suurt koera, kes last. Aga just elusad olevused on need, kelle puhul peavad kõik asjaosalised kahe käega päri olema. Mees, naine ja juba olemasolevad suuremapoolsed lapsedki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.11 07:53; 27.11 20:45; 28.11 10:15; 28.11 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mehel üldse lapsi poleks, siis oleks ta suur lapsesoov mõistetav ja iga normaalne naine annab rohelise tule. Kui tegu on muidu ka normaalse mehega. Aga kui lapsi on suisa kaks ja kui naine on saanud lastehooldamises põhimahvi, siis on mõistlik just see, et naine ei suurenda oma koormust. Alailma väsinud, kolme lapsega rakkes olev naine, võimalik, et ka kodutöödes pidevalt üksi rassiv, sealjuures veel näiteks töölenaasmise surve – läheb nagu paljuks, mis? Lõpuks mees vaatab, et see vana naine on nagu äraaetud kronu, väsinud ja korratu, lapsed ka muudkui kräunuvad – aeg on värskemaid noorikud vaatama hakata. Kõikidel nii ei lähe, on väga tublisid mehi ja naisi, aga liialt paljudel juhtub siiski. Pärast kõik kooris laulavad, et naine oli loll, mis ta tegi nii palju lapsi, “naine peab saama täpselt sellise arvu lapsi, kui palju ta suudab üksi üles kasvatada!” Äkki teemaalgataja tunnebki, et kaks on tema piir? Juba vanuse pärast.
Osadel tuleb keskeakriis peale ja siis hakkavad tahtma igasugu asju. Kes motikat või sportautot, kes suurt koera, kes last. Aga just elusad olevused on need, kelle puhul peavad kõik asjaosalised kahe käega päri olema. Mees, naine ja juba olemasolevad suuremapoolsed lapsedki.

Jah, ega mehe puhul ju muud teha polegi kui oodata. Küll ta ükskord kaabakaks osutub. Tuleb lihtsalt oodata, kannatlikult oodata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.11 19:36; 27.11 20:56; 28.11 17:46; 28.11 18:45; 01.12 16:17; 19.12 08:26; 21.12 05:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga just elusad olevused on need, kelle puhul peavad kõik asjaosalised kahe käega päri olema. Mees, naine ja juba olemasolevad suuremapoolsed lapsedki.

Koera osas olen ma nõus, aga seda ei tule lapsed küll otsustama, kas nende vanemad veel lapsi saavad!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.11 09:54; 27.11 21:26; 28.11 06:22; 28.11 17:07; 28.11 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no kuule, see oleks ikka jabur küll, kui mu pubekast poeg peaks otsustama, kas saab endale väikevenna-õe. Talle on niigi rõve teada, et vanemad seksivad ja kui nüüd veel selle jutuga tema palge ette minna – siis oleks põnevat reaktsiooni oodata.
Siin tehakse ikka vahet küll, kui mees tahab midagi ja ei saa – siis peab ära kannatama selle, lahku minna ei tohi (siis on kohe perehülgaja), aga kui naine jätab mehe maha põhjusel, et mees ei abiellu temaga – ongi õige tegu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.11 08:05; 27.11 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tite planeerimine peaks olema mõlema poolne huvi ja tahe. Minul tuli titeisu mõni aasta tagasi peale, aga mehel mitte. Lapsi eelnevalt minu kaasavara ja ühine tehtud. Võtsime koera. Problem solved.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin tehakse ikka vahet küll, kui mees tahab midagi ja ei saa – siis peab ära kannatama selle, lahku minna ei tohi (siis on kohe perehülgaja), aga kui naine jätab mehe maha põhjusel, et mees ei abiellu temaga – ongi õige tegu!

On ju teatav vahe, kas pere st mõned lapsed on juba olemas ja sa jätad nad maha, sest tahad rohkem, või kui just nimelt keeldutakse sinuga seda peret loomast? Ma olen kindel, et kui mehe probleem oleks, et naine üldse lapsi pole nõus saama, siis öeldaks küll, et eks otsi siis keegi, kes on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.11 09:54; 27.11 21:26; 28.11 06:22; 28.11 17:07; 28.11 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siin keerulist on, tehke mehele selgeks, et kui tuleb kolmas laps, siis jääb mees aastaks lapsehoolduspuhkusele ja teie lähete tööle. Kui mees tahab, hakkab mees ka last igal hommikul lasteaeda viima ja sealt tooma – lihtne. Vaadake, mis juttu ta pärast sellist avaldust ajab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.11 10:00; 28.11 11:33; 28.11 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siin keerulist on, tehke mehele selgeks, et kui tuleb kolmas laps, siis jääb mees aastaks lapsehoolduspuhkusele ja teie lähete tööle. Vaadake, mis juttu ta siis ajab.

Miks aastaks? Ikka 1,5 aastaks ja kui lasteaiakohta ei saa, siis on mees selle saamiseni kodus. Ei mingit igapäevast palgalist hoidjat ega tite lasteaeda paigutamist – palavalt tahetud lapse puhul ei tohiks lapse ärasokutamine olla esmane prioriteet. Las mees olla lapsega ja naudib aega oma kolmanda lapsega. Pakun, et enamus mehi läheks sellise mõtte peale kaameks (osad naised ka). Kõik muidugi mitte, tean isegi üht isa, kes sellise elukorraldusega väga hästi hakkama sai, küllap selliseid mehi on veel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.11 07:53; 27.11 20:45; 28.11 10:15; 28.11 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siin keerulist on, tehke mehele selgeks, et kui tuleb kolmas laps, siis jääb mees aastaks lapsehoolduspuhkusele ja teie lähete tööle. Vaadake, mis juttu ta siis ajab.

Miks aastaks? Ikka 1,5 aastaks ja kui lasteaiakohta ei saa, siis on mees selle saamiseni kodus. Ei mingit igapäevast palgalist hoidjat ega tite lasteaeda paigutamist – palavalt tahetud lapse puhul ei tohiks lapse ärasokutamine olla esmane prioriteet. Las mees olla lapsega ja naudib aega oma kolmanda lapsega. Pakun, et enamus mehi läheks sellise mõtte peale kaameks (osad naised ka). Kõik muidugi mitte, tean isegi üht isa, kes sellise elukorraldusega väga hästi hakkama sai, küllap selliseid mehi on veel.

Aastaks seetõttu, et mehel ei olnud vahepeal seaduslikku õigust lapse esimesel kuuel elukuul lapsehoolduspuhkust võtta. Kas see on ära muudetud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.11 10:00; 28.11 11:33; 28.11 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, tean hästi, mida tunned. Olen ka paar pügalat alla 40 ja mees tahaks hirmsasti pesamuna. Mina aga ei viitsi enam. Naudin väga seda aega, et lapsed on suuremad. Mulle meeldib küll nendega koos olla ja aega veeta, aga ei igatse ninapühkimist ja saapapaelade sidumist ( mähkmevahetusest ja imetamisest maei räägigi) ÜLDSE taga.
Jah, teoorias meeldiks mullegi suurem pere, aga ei. Suhted on meil küll korras, aga pean ikkagi oluliseks vanarahva tarkust, et naine sünnitagu nii palju lapsi kui üksinda üles kasvatada jõuab. Ja tean, et 2 ongi minu piir.

Kui kunagi tunnen, et oleks võinud veel olla… eks siis lapsendame. Praegu võtsime meiegi koera.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siin keerulist on, tehke mehele selgeks, et kui tuleb kolmas laps, siis jääb mees aastaks lapsehoolduspuhkusele ja teie lähete tööle. Vaadake, mis juttu ta siis ajab.

Miks aastaks? Ikka 1,5 aastaks ja kui lasteaiakohta ei saa, siis on mees selle saamiseni kodus. Ei mingit igapäevast palgalist hoidjat ega tite lasteaeda paigutamist – palavalt tahetud lapse puhul ei tohiks lapse ärasokutamine olla esmane prioriteet. Las mees olla lapsega ja naudib aega oma kolmanda lapsega. Pakun, et enamus mehi läheks sellise mõtte peale kaameks (osad naised ka). Kõik muidugi mitte, tean isegi üht isa, kes sellise elukorraldusega väga hästi hakkama sai, küllap selliseid mehi on veel.

Aastaks seetõttu, et mehel ei olnud vahepeal seaduslikku õigust lapse esimesel kuuel elukuul lapsehoolduspuhkust võtta. Kas see on ära muudetud?

Õigus küll. Alguses peab ju ikka ema ise ja see on ka ema enda taastumisperioodi arvestades enam kui mõistlik.
Laps peab olema 70 päeva vana, siis tekib isal õigus koju jääda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.11 07:53; 27.11 20:45; 28.11 10:15; 28.11 12:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil tuli ka abikaas kolmanda lapse jutuga. Ütlesin rõõmsalt, et väga tore, teeme ära! Ainult et kuna mina olen kahe järjestikusega juba päris pikalt kodus olnud ja tööturult eemal viibinud, seega oleks ju igatepidi aus ja õiglane, et nüüd mees beebiga koju jääb. Ja et korraldagu mees oma töö juures asjad ära, rääkigu ülemusega läbi et tema nüüd 2 aastakest töölt puudub, ja siis teatagu mulle ning anname minna!

P.S. Siiamaani ootan seda teatamist ja kolmanda juttu enam ei ole tulnud ka 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.11 12:37; 01.12 13:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siin keerulist on, tehke mehele selgeks, et kui tuleb kolmas laps, siis jääb mees aastaks lapsehoolduspuhkusele ja teie lähete tööle. Vaadake, mis juttu ta siis ajab.

Miks aastaks? Ikka 1,5 aastaks ja kui lasteaiakohta ei saa, siis on mees selle saamiseni kodus. Ei mingit igapäevast palgalist hoidjat ega tite lasteaeda paigutamist – palavalt tahetud lapse puhul ei tohiks lapse ärasokutamine olla esmane prioriteet. Las mees olla lapsega ja naudib aega oma kolmanda lapsega. Pakun, et enamus mehi läheks sellise mõtte peale kaameks (osad naised ka). Kõik muidugi mitte, tean isegi üht isa, kes sellise elukorraldusega väga hästi hakkama sai, küllap selliseid mehi on veel.

Aastaks seetõttu, et mehel ei olnud vahepeal seaduslikku õigust lapse esimesel kuuel elukuul lapsehoolduspuhkust võtta. Kas see on ära muudetud?

Õigus küll. Alguses peab ju ikka ema ise ja see on ka ema enda taastumisperioodi arvestades enam kui mõistlik.
Laps peab olema 70 päeva vana, siis tekib isal õigus koju jääda.

Sellegipoolest, no kui seda kolmandat nii väga tahta, siis võiks ju temaga ka kauem kodus olla kui vaid vanemahüvitise lõpuni. Mees tehku ikka plaanid selle arvestusega, et on lapsega kodus 70p saamisest kuni 3a saamiseni. Paneb vanemahüvitisest kõrvale, väljassöömisele või kallitele hobidele kulutada ju enam ei tule ja…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.11 09:54; 27.11 21:26; 28.11 06:22; 28.11 17:07; 28.11 18:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teha, kui mees tahab kolmandat last aga ise olete vastu?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.