Esileht Veebikonstaabel Mida teha, kui olen avastanud tõenäolise petisest müüja?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Mida teha, kui olen avastanud tõenäolise petisest müüja?

Postitas:

Müüb Emmaljunga vankrit ja veel midagi, mis ei kuulu talle ja mida pole olemas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.10 17:54; 25.10 10:50; 25.10 10:53; 26.10 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine magama

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Preili Luks tegutseb jälle või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mina natuke googeldasin. See müüja on võtnud ühe vana kuulutuse teksti ja ühe teise vankri pildid. Samuti ei ole see vanker pärit aastast 2011, pildid on sinna albumisse, kust need on võetud, laaditud aastal 2010:

Tekst : http://www.okidoki.ee/item/1333034/

Pildid : http://album.ee/album/539147/50243985

Mina arvan ka, et petis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Petiseks muutub ta alles siis, kui ta võtab kelleltki raha ja ei anna lubatud kaupa vastu.
Selliste vastu ei saagi muud teha kui vältida ostmist ja ehk siis kui temalt keegi ei osta, läheb mõnele muule tegevusalale kergema raha lootuses, näiteks liitub püramiidskeemiga või hakkab tänaval ennustama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis võin müüa teiste asju rahulikult? Muide ta müüs koeri ka, mis talle ei kuulu ja nendest ta väitis, et üks on juba müüdud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.10 17:54; 25.10 10:50; 25.10 10:53; 26.10 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aaaa ja muide, ta andis mulle ka konto nr, et raha kannaksin. Kuskilt maalt ei lõpetanud ta tehingut, et tegelikult ma ikka ei ole omanik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.10 17:54; 25.10 10:50; 25.10 10:53; 26.10 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui te nüüd natukene rohkem infot suudaksite otsida ja googlet kasutada, siis see konkreetne müüa müüb juba aastaid kasutatud Emmaljunga vankreid. Ütleme siis eesti keeles välja: tegeleb kasutatud vankrite/kärude vahendamisega. Kasutatud asjade maaletoomine ja edasimüümine ei täida veel petise kriteeriume. Küll aga täidab teemaalgatus laimu kriteeriumid.

Teemaalgataja, täpselt nii kaua, kui teil ei ole esitada konkreetseid fakte selle kohta, mis moodi te petta saite, täpselt nii kaua EI tohi konkreetse inimese kohta süüdistust esitada. See võib Teile kalliks maksma minna! Kahtlemine on hea omadus, kuid äärmuslike järelduste tegemine ei ole sobilik!

Iga inimene, kes kahtleb tehingus võib jätta selle vabatahtlikult, ilma suuremate kohustusteta lõpuni viimata. Lisaks anonüümsetele müügiportaalidele on olemas legaalsed kaubandusvõrgud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui te nüüd natukene rohkem infot suudaksite otsida ja googlet kasutada, siis see konkreetne müüa müüb juba aastaid kasutatud Emmaljunga vankreid. Ütleme siis eesti keeles välja: tegeleb kasutatud vankrite/kärude vahendamisega. Kasutatud asjade maaletoomine ja edasimüümine ei täida veel petise kriteeriume. Küll aga täidab teemaalgatus laimu kriteeriumid.

Teemaalgataja, täpselt nii kaua, kui teil ei ole esitada konkreetseid fakte selle kohta, mis moodi te petta saite, täpselt nii kaua EI tohi konkreetse inimese kohta süüdistust esitada. See võib Teile kalliks maksma minna! Kahtlemine on hea omadus, kuid äärmuslike järelduste tegemine ei ole sobilik!

Iga inimene, kes kahtleb tehingus võib jätta selle vabatahtlikult, ilma suuremate kohustusteta lõpuni viimata. Lisaks anonüümsetele müügiportaalidele on olemas legaalsed kaubandusvõrgud. [/tsitaat]

Hahaaa, sa oled ikka päris lammi!!! :D:D
On tegelenud müümisega aastaid. Ma olen jälginud aastaid müüjaid ja tema kindlasti ei ole tegelenud aastaid. Palun süvene. Üks link, mille lahti tegid ja kus on müüa fairydust, vot tema on jah aastaid tegelenud. Aga kui sa nüüd natukenegi oma rosinat seal pea see liigutad, siis suudad äkki süveneda ja siin väikse erinevuse leida.
p.s. ühe pettusega ta juba jäi vahele ja on juba politseisse ta peale avaldus tehtud. Nagu mainitud ta müüs koeri kennelist, mis asus üldse Pärnumaal ja kus selliseid koeri polnudki. Selle kuulutuse on kustutanud. Ja kui inimene müüks aastaid, siis miks ta konto on loodud sama päev, kui kuulutus pandud ja kus on need teised kärud ja vankrid siis, mida ta müüb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.10 17:54; 25.10 10:50; 25.10 10:53; 26.10 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui päris kindel ei ole, siis ei tasu inimest kelmiks nimetada. Võimalik, et on toimunud mingi tõrge ostu-müügi juures, mis ei ole isikuga seotud. Samas, kui internetis leidub siiski vihjeid, et isik on kedagi petnud, siis ma jätaksin sellisel juhul äri katki ja valiksin mõne teise lapsevankri. Inimene võib müüa kõike, mis ei ole seadusega keelatud, ja ükskõik, mis hinnaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Veebikonstaabel Mida teha, kui olen avastanud tõenäolise petisest müüja?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.