Esileht Koolilaps Mida teha, kui õpetaja karjub laste peale?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )

Teema: Mida teha, kui õpetaja karjub laste peale?

Postitas:

Mida saaks teha lastega mitte suguluses olev inimene, kui lapsed kurdavad talle, et õpetaja karjub nende peale?

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.10 10:48; 06.10 12:08; 06.10 12:40; 06.10 20:27; 06.10 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annad info edasi lapsevanema(te)le, et nemad, kui lapse eest vastutavad isikud saaksid otsustada, mis sellega peale hakata.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult räägiks seda laste vanematele edasi, nemad otsustavad, mis selle teabega peale hakata. Kahe lapse vanemana võin öelda, et enamikul juhul on see ka laste poolt tingitud.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida saaks teha lastega mitte suguluses olev inimene, kui lapsed kurdavad talle, et õpetaja karjub nende peale?

Selgitada vanematele, et nad võiksid oma lapsi niimoodi kasvatada, et õpetaja ei peaks nende peale karjuma.

+26
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea konkreetset situatsiooni. Aga kui õpetaja ees on näiteks 30 lärmavat 1. klassi õpilast, kelle sotsiaalsed oskused on veel nõrgalt arenenud ja ta ennast kuuldavaks peab tegema, võibki see kosta karjumisena.

+19
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem on selles, et lapsevanemat see ei huvita. Teda ei huvita tema lapsed. Lapsed on valla lastekaitseametnike otsusel sellest aastast mõlemad internaatkoolis. Tegemist minu lapse sõpradega. Vanem laps, kes juba eelmisel aastal seal koolis käis, ütles, et üks õpetajatest on väga kuri ja karjub nende peale. Nüüd läks noorem ka sinna kooli ja on lausa nutu äärel, ütleb, et ei taha sinna kooli minna, sest õpetaja karjub tema peale, kui ta midagi ei oska.
Jah, eks lapsed võivad valetada ja liialdada teinekord, aga siiani pole nad ühestki õpetajast halba rääkinud või maininud, et mõni nende peale karjuks. Eks ikka on öeldud, et mõni õpetaja on rangem ja teine toredam. Kumbki lastest ei ole ka vähemalt mulle valetamisega vahele jäänud, sellepärast usun, et õpetaja karjubki nende peale.
Mul on raske mitte midagi teha või mitte kuidagi reageerida.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.10 10:48; 06.10 12:08; 06.10 12:40; 06.10 20:27; 06.10 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd läks noorem ka sinna kooli ja on lausa nutu äärel, ütleb, et ei taha sinna kooli minna, sest õpetaja karjub tema peale, kui ta midagi ei oska.

mõni laps arvabki, et kui õpetaja räägib kõva häälega, mis peab kostma üle klassi, siis see on “karjumine”. lihtsalt lapsel puudub nt eelnev kogemus ja ta arvab, et õpetaja peaks koolis rääkima üle klassi (tavaliselt ca 32-50 ruutmeetrit) sama vaikselt, kui vanem temaga kahekesi 10-15 ruuduses toas olles.
kui õpetaja aga nii teeks, siis tõenäoliselt juba 2.pinki teda ei kuuleks, sest suures ruumis hääl hajub.
minu meelest on siin probleem pigem selles, et lapsel puudub eelnev kogemus lasteaiast, eelkoolist või huvikoolist. ja tal pole õrna aimugi sellest, mida kool tähendab. (ametlik termin “puuduvad kooliks vajalikud sotsiaalsed oskused”)

ps. endal oli huvikooli õpetajana just imelik kogemus 1.kl lapsega: vene keelt kõnelev 1.kl laps (eesti nimega) oli pandud eesti rühma ja siis hakkas keset tundi kõva häälega nutma, et miks ometi vene keeles ei räägita ja miks ta peaks üldse istuma ja kuulama (rääkisin tunni algul 10 min sellest, mida aasta jooksul tegema hakkame, milliseid vahendeid ringis kasutame jne)

+9
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 12:32; 06.10 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd läks noorem ka sinna kooli ja on lausa nutu äärel, ütleb, et ei taha sinna kooli minna, sest õpetaja karjub tema peale, kui ta midagi ei oska.

mõni laps arvabki, et kui õpetaja räägib kõva häälega, mis peab kostma üle klassi, siis see on “karjumine”. lihtsalt lapsel puudub nt eelnev kogemus ja ta arvab, et õpetaja peaks koolis rääkima üle klassi (tavaliselt ca 32-50 ruutmeetrit) sama vaikselt, kui vanem temaga kahekesi 10-15 ruuduses toas olles.

kui õpetaja aga nii teeks, siis tõenäoliselt juba 2.pinki teda ei kuuleks, sest suures ruumis hääl hajub.

minu meelest on siin probleem pigem selles, et lapsel puudub eelnev kogemus lasteaiast, eelkoolist või huvikoolist. ja tal pole õrna aimugi sellest, mida kool tähendab. (ametlik termin “puuduvad kooliks vajalikud sotsiaalsed oskused”)

ps. endal oli huvikooli õpetajana just imelik kogemus 1.kl lapsega: vene keelt kõnelev 1.kl laps (eesti nimega) oli pandud eesti rühma ja siis hakkas keset tundi kõva häälega nutma, et miks ometi vene keeles ei räägita ja miks ta peaks üldse istuma ja kuulama (rääkisin tunni algul 10 min sellest, mida aasta jooksul tegema hakkame, milliseid vahendeid ringis kasutame jne)

Tegemist ei ole 1. klassi õpilastega. Noorem käib koolis kolmandat aastat ja vanem viiendat aastat. Mõlemal kogemusi erinevate õpetajatega eelnevas koolis, kellede kohta, nagu ma juba mainisin, ei ole kumbki öelnud, et nad karjuks või oleks kurjad. Pigem on õpetajad neile meeldinud.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.10 10:48; 06.10 12:08; 06.10 12:40; 06.10 20:27; 06.10 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegemist ei ole 1. klassi õpilastega. Noorem käib koolis kolmandat aastat ja vanem viiendat aastat. Mõlemal kogemusi erinevate õpetajatega eelnevas koolis, kellede kohta, nagu ma juba mainisin, ei ole kumbki öelnud, et nad karjuks või oleks kurjad. Pigem on õpetajad neile meeldinud.

üks mõte veel.
kuidas selle lapse päevakava ja söömisega lood on?
kas ta saab piisavalt pikalt magada?
kas sööb enne kooliminekut hommikusööki?
äkki on põhjus hoopis väsimuses või söömatuses?
ka siis muutub laps virilaks ja konfliktid kerged tekkima.

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 12:32; 06.10 12:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegemist ei ole 1. klassi õpilastega. Noorem käib koolis kolmandat aastat ja vanem viiendat aastat. Mõlemal kogemusi erinevate õpetajatega eelnevas koolis, kellede kohta, nagu ma juba mainisin, ei ole kumbki öelnud, et nad karjuks või oleks kurjad. Pigem on õpetajad neile meeldinud.

üks mõte veel.

kuidas selle lapse päevakava ja söömisega lood on?

kas ta saab piisavalt pikalt magada?

kas sööb enne kooliminekut hommikusööki?

äkki on põhjus hoopis väsimuses või söömatuses?

ka siis muutub laps virilaks ja konfliktid kerged tekkima.

Internaadis on arvatavasti kindel režiim, kindlad toitumisajad, piisavalt pikk uneaeg. Kui oled pahur ja konfliktne, siis kõigiga, mitte ainult ühe õpetajaga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks õpetaja karjub laste peale? Põhjus ja tagajärg.
Meie koolis õpetajad ei karju.

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb ära kannatada. Elu ei olegi vatitups, kus ennast igal hetkel mõnusalt ja pehmelt tunda. Laps harjub, et õpetajad on erinevad, kõik.

+6
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 13:38; 06.10 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen üpris kindel, et see ongi tõsi. Seda enam, et tegemist on internaatkooliga.
Ainus, mis sa esialgu teha saad on ühendust võtta lastekaitseametnikuga (kes nende lastege tegelevad). Ja nemad siis omakorda kooli direktsiooniga.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 16:11; 06.10 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks õpetaja karjub laste peale? Põhjus ja tagajärg.

Erinevatel põhjustel, pakun mõned võimalikud variandid:
– probleemid eraelus
– üleminekueaga seotud vaevused
– on lihtsalt tige/närviline inimene
– on lihtsalt kõva häälega inimene
– lapsed muidu ei kuule
– lapsed muidu ei kuula
– lapsed muidu ei kuuletu
Kui ainult üks õpetaja karjub, siis pigem tema isikuga seotud, so esimesed variandid.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen üpris kindel, et see ongi tõsi. Seda enam, et tegemist on internaatkooliga.

Ainus, mis sa esialgu teha saad on ühendust võtta lastekaitseametnikuga (kes nende lastege tegelevad). Ja nemad siis omakorda kooli direktsiooniga.

Jah, muidugi, lastekaitse, direktsioon, politsei, kohus, vangla!
Palun tulge maa peale, tupsud. See on kõigest karjuv õpetaja, mitte pedofiil, röövel ega mõrvar. Tulge eluga toime ja õpetage ka oma lapsed toime tulema. Kui laps suureks kasvab, siis ta peab nägema, et ei lastekaitse, ülemus ega politsei suuda teda kaitsta iga tuuleiili eest, mis teda tabab, ja SEE šokk saab tal tõesti suur olema.

+13
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 13:38; 06.10 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen üpris kindel, et see ongi tõsi. Seda enam, et tegemist on internaatkooliga.

Ainus, mis sa esialgu teha saad on ühendust võtta lastekaitseametnikuga (kes nende lastege tegelevad). Ja nemad siis omakorda kooli direktsiooniga.

Jah, muidugi, lastekaitse, direktsioon, politsei, kohus, vangla!

Palun tulge maa peale, tupsud. See on kõigest karjuv õpetaja, mitte pedofiil, röövel ega mõrvar. Tulge eluga toime ja õpetage ka oma lapsed toime tulema. Kui laps suureks kasvab, siis ta peab nägema, et ei lastekaitse, ülemus ega politsei suuda teda kaitsta iga tuuleiili eest, mis teda tabab, ja SEE šokk saab tal tõesti suur olema.

Vabandust! Unustasin juba, et perekoolis on õpetaja püha lehm, kellel on absoluutselt kõik lubatud. Ka vaimne vägivald!
Kui need lapsed on perest eemaldatud, siis on nad ilmselt juba piisavalt elu pahupoolt näinud. Ja ilmselgelt pole neil ka vanemaid, kes nende eest seisaks. Antud juhul on nad lastekaitse vastutusalas ja just nende asi on sellega tegeleda. Vähemalt välja selgitada, kas õpetaja ületab enda ameti piire.

+13
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 16:11; 06.10 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh. Küsi, kas klassi teistel lastel on sama mulje. Kui ei ole, siis võib asi olla hoopis näiteks selles, et selle õpetaja hääl või välimus meenutab neile kedagi, kellega seoses on traumaatilised mälestused – ja laps ei oska seda enda jaoks niimoodi välja filtreerida.
Kas sama õpetaja annab sinu lastele ka tunde? Kas nende meelest ta ka karjub?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli mingis algklassis ka lastel ja lastevanematel ühe õpetajaga probleem, et õpetaja pidi jubedalt karjuma (kehka õps). 1 aktivist läks salaja staadioni kõrvale luurama ja pärast postitas meile vanematele kirja, et karjub jah! AGA, minge ja vaadake, kuidas lapsed käituvad!

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli mingis algklassis ka lastel ja lastevanematel ühe õpetajaga probleem, et õpetaja pidi jubedalt karjuma (kehka õps). 1 aktivist läks salaja staadioni kõrvale luurama ja pärast postitas meile vanematele kirja, et karjub jah! AGA, minge ja vaadake, kuidas lapsed käituvad!

Aga kuidas need lapsed siis peaksid käituma, kui õpetaja karjub? Täiskasvanud ja vastava koolitusega inimene ei suuda ennast valitseda, aga lapsed peavad suutma?
Meil oli üks õpetaja, kes pidevalt tunnis karjus. Meie klass oli tema tunnis ka alati erakordselt lärmakas, sisuliselt toimuski üksteise peale röökimine. Siis käis see õpetaja kusagil välismaal ja kui sealt tagasi tuli, siis enam ei tõstnud häält. Üldse mitte. Eks alguses olid õpilased tunnis ikka lärmakad, aga tund-tunnilt muutusid ka õpilased vaiksemaks ja rahulikumaks.
Samuti oli meil üks vanem õpetaja, kes ei tõstnud kunagi häält, ei öelnud kellelegi halvasti, aga tema tunnis olid kõik vait ja kuulasid huviga. Me tõesti austasime teda.

Mida iganes õpetaja selle karjumisega saavutada tahab, ma olen veendunud, et selleks on olemas efektiivsemad ja pedagoogiliselt aktsepteeritavad vahendid. Karjuv õpetaja ei käitu professionaalselt. Olgu, meil kõigil on halvemaid hetki, aga pidevalt karjuv õpetaja ei sobi oma tööle. Igatahes vajaks ta mingit abi kas puhkuse, lisakoolituse, nõustamise vms näol.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb ära kannatada. Elu ei olegi vatitups, kus ennast igal hetkel mõnusalt ja pehmelt tunda. Laps harjub, et õpetajad on erinevad, kõik.

Nende laste elu on kaugel vatitupsust. Ega neid põhjuseta internaati saadetud, ikka selle pärast, et kodus elada oli võimatu. Seda enam arvan, et sellises koolis võiks õpetajad olla professionaalid, kes tegelevad õpetamise ja tarkuse jagamisega, mitte traumeeritud laste peale karjumisega.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.10 10:48; 06.10 12:08; 06.10 12:40; 06.10 20:27; 06.10 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh. Küsi, kas klassi teistel lastel on sama mulje. Kui ei ole, siis võib asi olla hoopis näiteks selles, et selle õpetaja hääl või välimus meenutab neile kedagi, kellega seoses on traumaatilised mälestused – ja laps ei oska seda enda jaoks niimoodi välja filtreerida.

Kas sama õpetaja annab sinu lastele ka tunde? Kas nende meelest ta ka karjub?

Ma ei kohtu teiste selle kooli lastega, sest kool asub meist 100 km eemal. Minu laps ei käi seal koolis. Kohtun laste sõpradega siis, kui nad nädalavahetusteks koju tulevad.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.10 10:48; 06.10 12:08; 06.10 12:40; 06.10 20:27; 06.10 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah täitsa lõpp kui lapsele ei meeldi karjuv õpetaja siis ta on vatitups no tere tali! Minu laps nt on ka selline kes ei mõista karjumist ja kuri olemist. Seda enam, et käib mingi loll jutt, et kogu klass kisab ja ei kuula. Tegelt on 2 õpilast aga nendega ei osata toime tulla ja kõik kannatavad. Mu laps nt tõi näite, kus õpetaja ütles, et te kõik lärmate, mu laps istus üksinda ja ütles, et oli terve 45min vait.
Seega mina teataks lastekaitsesse. Olles ise töötanud õpetajana saab muud moodi ka kui lõugamisega.

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 21:08; 17.10 09:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida iganes õpetaja selle karjumisega saavutada tahab, ma olen veendunud, et selleks on olemas efektiivsemad ja pedagoogiliselt aktsepteeritavad vahendid.

Saavutada? Aga mida täiskasvanu tahab “saavutada”, kui ta karjub kaaslase või oma lapse peale? Selge, et “saavutamine” on siin kontekstis mööda sõna. Karjumine tekib siis, kui on tunne, et muul moel mind ei kuulata. Kui oled kõike proovinud aga ikka ei kuulata. Kahju kui õpilased õpetajat ei kuula – tekib küsimus, mida nad enda meelest seal koolis tegemas siis käivad? Kas tõesti kõik on nii vesiselge, et õpetajat kuulama ei pea?

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.10 07:18; 08.10 06:04; 17.10 14:38; 17.10 22:01; 18.10 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli mingis algklassis ka lastel ja lastevanematel ühe õpetajaga probleem, et õpetaja pidi jubedalt karjuma (kehka õps). 1 aktivist läks salaja staadioni kõrvale luurama ja pärast postitas meile vanematele kirja, et karjub jah! AGA, minge ja vaadake, kuidas lapsed käituvad!

Mida iganes õpetaja selle karjumisega saavutada tahab, ma olen veendunud, et selleks on olemas efektiivsemad ja pedagoogiliselt aktsepteeritavad vahendid. Karjuv õpetaja ei käitu professionaalselt. Olgu, meil kõigil on halvemaid hetki, aga pidevalt karjuv õpetaja ei sobi oma tööle. Igatahes vajaks ta mingit abi kas puhkuse, lisakoolituse, nõustamise vms näol.

PALUN, palun mine ometi kooli tööle!
Mine ja kasuta efektiivsemaid meetodeid ja aktsepteeritavaid vahendeid.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem on selles, et lapsevanemat see ei huvita. Teda ei huvita tema lapsed. Lapsed on valla lastekaitseametnike otsusel sellest aastast mõlemad internaatkoolis.

Siis annad info edasi nende laste puhul vanema roli täitvale isikule – valla lastekaitsetöötajale

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on meeles enda kooliajast juhtum, kui kogu klass peale korduvat märkust ikka sumises tunni ajal ja meie alati marurahulik õpetaja lajatas rusikaga vastu kappi nii, et see meie meelest paar sentimeetrit maast tõusis. Kõmakat saatis ka kõrvulukustav sajatus või karjatus. Vot see oli karjumine. Aga pärast seda olime vait kah ning mingit traumat sellest ei järgnenud. Pean tänaseni õpetajast väga lugu. Mitte ükski õpetaja ei karju niisama laste peale, pigem juhtub see siis, kui õpetaja on juba viimase piirini viidud ning igasuguse lootuse kaotanud ja siin mingitest efektiivsematest meetoditest tulla rääkima on ikka paras lapsesuu, kui tausta ei tea. Hakata lastekaitsesse pöörduma on ikka natuke liiast. Probleem võib tõesti olla ka selles, et lapsed peavad valju ja nõudlikku häält karjumiseks. Olen ise pealt kuulnud, kui esimese klassi laps pahandab õpetajaga, et see tema peale karjub (õpetaja lihtsalt palus tal karmil toonil teatud tegevus lõpetada). Seejuures need lapsepoolsed nõudmised õpetaja suunas, kuidas too temaga üldse rääkida võib, olid sellised, et tahaks kasevitsa võtta. Üldiselt see, mis koolis toimub, ületab juba igasuguse normi piirid ja saab see alguse justnimelt lastevanematest, kes nr1 ei oska oma lapsi kasvatada ja nr2 oma negatiivset suhtumist kooli suunas ise lastesse kultiveerivad.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on meeles enda kooliajast juhtum, kui kogu klass peale korduvat märkust ikka sumises tunni ajal ja meie alati marurahulik õpetaja lajatas rusikaga vastu kappi nii, et see meie meelest paar sentimeetrit maast tõusis. Kõmakat saatis ka kõrvulukustav sajatus või karjatus. Vot see oli karjumine. Aga pärast seda olime vait kah ning mingit traumat sellest ei järgnenud. Pean tänaseni õpetajast väga lugu. Mitte ükski õpetaja ei karju niisama laste peale, pigem juhtub see siis, kui õpetaja on juba viimase piirini viidud ning igasuguse lootuse kaotanud ja siin mingitest efektiivsematest meetoditest tulla rääkima on ikka paras lapsesuu, kui tausta ei tea.

Sumises. Tänapäeval klassid ei sumise, tunnid on pigem nagu stseenid hullumajast.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.10 07:18; 08.10 06:04; 17.10 14:38; 17.10 22:01; 18.10 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina räägiksin lapsega, et vaevalt õpetaja karjuks, kui klass kaasa töötaks ja pidevalt ei lobiseks. Karjumine tähendab, et vaiksema häälega rääkides tulemust polnud. Seega valik on lastepoolne, ei jõura tunnis, töötad kaasa ja pääsed karjumisest. Kui see ei sobi, tuleb karjumine ära kannatada.

Minu lapsed ka kurdavad, et treener ujulas karjub. Ise ma käin ujulas kolme lapsega ja kujutan ette küll kuidas klassitäis lapsi vees kisavad ja möllavad ja kui tahad end kuidagigi kuuldavaks teha, et lapsed ka midagi õpiksid ja nende ohutus oleks tagatud, siis pead nii kõvasti hüüdma, et tõepoolest kõik üle oma vatramisemulli kuuleksid.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 08:17; 17.10 08:23; 17.10 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah täitsa lõpp kui lapsele ei meeldi karjuv õpetaja siis ta on vatitups no tere tali! Minu laps nt on ka selline kes ei mõista karjumist ja kuri olemist. Seda enam, et käib mingi loll jutt, et kogu klass kisab ja ei kuula. Tegelt on 2 õpilast aga nendega ei osata toime tulla ja kõik kannatavad. Mu laps nt tõi näite, kus õpetaja ütles, et te kõik lärmate, mu laps istus üksinda ja ütles, et oli terve 45min vait.

Seega mina teataks lastekaitsesse. Olles ise töötanud õpetajana saab muud moodi ka kui lõugamisega.

Mina soovitan sul minna kooli ja näidistunnina soovitavalt päeva lõpu poole ette näidata kuidas nende paari lapsega kenasti karjumata hakkama saada, nii, et nemad kaasa töötaksid ja ülejäänud klass oma hariduse kätte saaks.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 08:17; 17.10 08:23; 17.10 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah täitsa lõpp kui lapsele ei meeldi karjuv õpetaja siis ta on vatitups no tere tali! Minu laps nt on ka selline kes ei mõista karjumist ja kuri olemist. Seda enam, et käib mingi loll jutt, et kogu klass kisab ja ei kuula. Tegelt on 2 õpilast aga nendega ei osata toime tulla ja kõik kannatavad. Mu laps nt tõi näite, kus õpetaja ütles, et te kõik lärmate, mu laps istus üksinda ja ütles, et oli terve 45min vait.

Seega mina teataks lastekaitsesse. Olles ise töötanud õpetajana saab muud moodi ka kui lõugamisega.

Mina soovitan sul minna kooli ja näidistunnina soovitavalt päeva lõpu poole ette näidata kuidas nende paari lapsega kenasti karjumata hakkama saada, nii, et nemad kaasa töötaksid ja ülejäänud klass oma hariduse kätte saaks.

Mingi õpetaja jälle platsis.. vaesed õpetajad ikka.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.10 21:08; 17.10 09:09;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )


Esileht Koolilaps Mida teha, kui õpetaja karjub laste peale?