Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mida teha, kui tööandja ei maksa tulemustasu ära?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Mida teha, kui tööandja ei maksa tulemustasu ära?

Postitas:
Kägu

Mida teha, kui tööandja ei ole juba pikemat aega tulemustasu ära maksnud?
Lepingus on ka kirjas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

aga kas tulemust on? Kuidas täpsel tulemustasu maksmine on reguleeritud ja kas tingimused on saabunud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki pole tulemust?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida teha, kui tööandja ei ole juba pool aastat tulemustasu ära maksnud?

Lepingus on ka kirjas.

Kui töölepingus on täpselt kirjas, mille alusel tulemustasu arvestatakse ja mis kuupäevaks see peab makstud olema, siis esmalt esita tööandjale kirjalik nõue. Sellele peab tööandja vastama. Kui ei vasta, esita uus päring. No ja olenevalt vastusest ja sellest, mida täpselt olete TLs kokku leppinud ja kuidas oma tulevikku selles firmas näed, otsusta, kas soovid/on alust pöörduda TVKsse või mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki pole tulemust?

Meil oli nii et ülemus sai võltsida tulemusi. Kogu programm oli nii kavalalt tehtud, et töötajate tulemused jooksid ta arvutisse excelisse, kus ta sai need üle kirjutada. Kui tabasin ta võltsimast ja palusin et väljateenitud boonus oleks õieti arvutatud ning ka välja makstud, käratati vastu: “Ei maksa ja kõik!” Vahest kirjutas teiste tulemusi oma lemmikutele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki pole tulemust?

Mismõttes pole tulemust?
Meil on tööleping, mille põhjal saan mina tulemusprotsendi, kui toon uue kliendi. Olen toonud uue kliendi aga ei ole ōnnestunud saada sealt seda protsenti…
Kas siit saab ka siis kõrvale hiilida ja öelda, et pole tulemust?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Äkki pole tulemust?

Mismõttes pole tulemust?

Meil on tööleping, mille põhjal saan mina tulemusprotsendi, kui toon uue kliendi. Olen toonud uue kliendi aga ei ole ōnnestunud saada sealt seda protsenti…

Kas siit saab ka siis kõrvale hiilida ja öelda, et pole tulemust?

Vōib ju arvata, et kui klient ei osta loodetud mahus siis pole ju tulemust. Kirjuta täpsemalt jube udune jutt.

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mida teha, kui tööandja ei maksa tulemustasu ära?