Esileht Pereelu ja suhted Mida teha kui üks inimene valab pasarahega üle

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Mida teha kui üks inimene valab pasarahega üle

Postitas:

See inimene on mu eks mees. Solvangud ja ähvardused sajavad mulle kaela, kui tal jälle paha tuju ja kui tal tekivad absurdsed nõudmised minu suhtes…

laste pärast on vahel suhelda vaja ja olen kurb, et seda pole võimalik normaalsel viisil teha

kas ignoreerida ja oodata et tal paha tuju üle läheks või mida teha?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.03 09:55; 27.03 14:25; 28.03 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see toimub telefonis, viska kohe toru hargile.
Kui see toimub sinu kodus, näita talle ust ja palu tulla siis kui ta on rahunenud.
Täiskasvanud inimene ei tea mida teise paha tujuga teha ? Ega sa tema laps ei ole 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lindista kõnesid ja kui asi halveneb, anna politseisse ahistamise pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ta ei helista, vaid õiendab kirja teel ja kui ma tema tahtmistega ei nõustu, siis ähvardab ebamääraselt tagajärgedega

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.03 09:55; 27.03 14:25; 28.03 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa vasta ta kirjadele (meilidele vast, eks?) järjekindlalt sama lausega: \”Palun kirjuta lühemalt ja konstruktiivsemalt, mul ei ole aega sinu emotsioonide lugemiseks. Ettepanekud ja soovid esita palun lühidalt punktide kaupa, ma vaatan need läbi ja vastan asjalikele ettepanekutele vastavalt oma võimalustele ja soovidele. Asjasse mittepuutuvad solvangud ja ähvardused jätan lugemata, kuid säilitan su kirjad selleks puhuks, kui kunagi peaks olema vaja ametivõimude sekkumiseks. Minu soov on siiski lapse nimel sinuga mõlemapoolselt viisakalt ja korrektselt läbi saada, et laps ei peaks kogu oma ülejäänud elu mäletama tülitsevaid vanemaid, vaid vanemaid kes suutsid tema heaolu nimel tsiviliseeritult suhelda\”.

Kui sa niiimoodi alati talle ühe ja sama teksti vastuseks saadad, siis ehk muudab see midagi. Ise aga katsu tõesti lugeda kirju läbi \”filtri\”. Ma ise vaatan niimoodi filme 🙂 – kui tuleb mingi vägivaldne või verine koht, siis panen silmad hästi pilukile, nii et näen ainult ähmaseid kujusid ja saan aru, millal kole stseen möödas on 🙂 Samamoodi loe tema kirju \”pilukil silmadega\” – kõik koledad asjad filtreeri välja nii, et need sinu teadvuseni üldse ei jõuaks, nagu need oleksid mingis teises keeles ja puudutaksid hoopis teist inimest või oleks lausa fiktsioon (raamatust loetud väljamõeldis). Kui sa üldse pead neid kirju lugema, siis pane tähele ainult punkte, mis on olulised lapse pärast. Kõike muud katsu üldse mitte oma teadvuseni lastagi, suhtu umbes nii et see on mingi soga ja muda, mis pole oluline.

Igasugused ebamäärased ähvardused on täielik jura, niimoodi käituvad ainult väga nõrgad mehed. Liigita need samuti selle soga ja muda hulka, millele sa tähelepanu ei pööra. Ja mine oma eluga edasi. Sina teda ei muuda, kui tema ei soovi lapse nimel hästi läbi saada, siis sina seda mitte mingi nipiga teha ei saa.

Vajadusel otsi ka abi oma lastekaitsetöötajalt, nemad on selliseid olukordi näinud kogu aeg ja oskavad paremini nõu anda. Meil on ju ka minu teada olemas lepitusnõustamine jms. Ja igal juhul on parem, kui sina oled esimene, kes selle ametniku poole pöördub. Kirjad trüki muidugi välja ja võta kaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen viimase kõnelejaga täiesti nõus. Kuigi ma ei tea kaua teie lahkuminekust aega mõõdas on. Ehk anna talle veel aega, mehel on okas hinges . Samamoodi käitus ka minu mees, nüüd aasta hiljem õnneks hakkab asi laabuma. See on puhtalt viha, ära seda karda, kui ta sellest aru saab, et see on tema õppetund siis on hästi, paraku mehed sellest aru ei saa sest nad on oma vihast pimestunud. Ära võta endale mittemidagi südamesse, sina käitusid õigesti nii nagu oleksidki pidanud käituma.
Nagu viimanegi kirjutaja, soovitan ka mina sul tema kirju läbi filtri lugeda, kui näed et hakkab jälle sama sõim ja mula pihta ,pane kohe kiri kinni ja kirjuta vastu ainult seda mis puudutab teie ühiseid lapsi. Küll ta ka lõpuks mõistab et tal ei ole mõtet oma sõimu sinu peale valada. Ja sina ära ole haavatav, sest ta teab et suudab sind endast välja viia ,et sa murdud. Tee süda kõvaks ja küll kõik laabub, hakka mõtlema oma ilusatele lastele, rahulikule elule jne… ühesõnaga ära üldse mõtle tema peale, ma tean et see on väga väga raske aga sa suudad seda. Mine kasvõi nõustamisele või lase oma energiavälja puhastada või mida iganes.
Ka mina olen käinud nii hingelises kui füüsilises põrgupõhjas, tänu oma mehele, aga ma sain sellest üle.
Saad sina ka! Ole tubli ja vapper!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh. Meil on see jama, et varade jagamine veel poolel teel… :(((

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.03 09:55; 27.03 14:25; 28.03 11:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teha kui üks inimene valab pasarahega üle

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.