Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida teha – last tahan, aga ükski mees ei meeldi?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 88 )

Teema: Mida teha – last tahan, aga ükski mees ei meeldi?

Postitas:
Kägu

Vanust 30. Millalgi tahan kindlasti last saada, aga olen vallaline, kuna mitte keegi ei meeldi. Meestest meeldib üldse vast mingi 0.2%, kes on enamasti hõivatud.

Lapse saamisest ma ei loobu, see on kindel. Aga mida teha isafaktoriga? Pole välistatud, et ma kunagi armun, aga see võib juhtuda lapse saamiseks liiga hilja. Samas, kui hakata mingi suht suvalisega koos elama, siis ilmselt nagunii läheb see varem või hiljem laiali. Siis on kõik moraalitsejad koos kisamas – et lapse pärast jääge kokku ja kui lähed ära, siis laps isale. Siis ole mingi suvalise inimesega eluaeg seotud – piirangud, kui tahad lapsega välismaale elama minna või mida iganes. Kogu oma elu ma armastuseta kooselu peale ei ohverda ja ilma lapseta ka jääda ei taha.
Spermapank on ka kahtlane teema – mine tea, mis töllakad seal on käinud oma seemet annetamas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Mida teha – last tahan, aga ükski mees ei meeldi?

Soovitan last mitte planeerida. Sa oled liigselt kinni selles, missugune võiks olla lapse isa, nii et sulle ei jää lapsele piisavalt emarolli jaoks võimalust.
Rikud lihtsalt selle lapse elu ära.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Soovitan last mitte planeerida. Sa oled liigselt kinni selles, missugune võiks olla lapse isa, nii et sulle ei jää lapsele piisavalt emarolli jaoks võimalust.
Rikud lihtsalt selle lapse elu ära. [/tsitaat]

Ütlesin, et see pole variant. Aitäh, veel soovitusi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

No ma pakun ennast sulle! 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

pead leidma mehe, kellele sobib su siinkirjutatud jutt. pakun et neid on veelgi vähem kui 0,2%

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ütlesin, et see pole variant. Aitäh, veel soovitusi?[/tsitaat]

kahjuks see on ainus õige otsus. Sa oled väga isekas ja enda peale mõtleja. Mõtle siis, missugune ema sinust veel saaks.

Please wait...
Postitas:
Charls

ütleks, et adopteeri, aga milleks lapsele töllakas ema…?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

kahjuks see on ainus õige otsus. Sa oled väga isekas ja enda peale mõtleja. Mõtle siis, missugune ema sinust veel saaks.[/tsitaat]

Ma arvan, et minust saaks väga hea ema. Lapsed väga meeldivad ja üldises plaanis ei ole ma üldse isekas inimene. Üritan lihtsalt vältida olukorda, et keegi haiget saab ja et ma ei peaks ‘laste pärast’ ennast ega meesterahvast õnnetuks tegema. Mis on minu jutus nii väga isekat? Ma arvan, et mul oleks lapsele väga palju pakkuda, k.a. palju armastust. Vastasel juhul ma ju last ei tahaks, lehviks ringi ainult oma vajadusi rahuldades.

Please wait...
Postitas:
relevant

No kui ükski variant ei kõlba, siis ootad seni kuni kõlbama hakkab. Või jäädki ilma lapseta.

Lihtne ju!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, nokk kinni, saba lahti. Uuri siiski seda spermapanga asja, seal on antud inimeste haridustase ja väljanägemine üsna täpselt. Kusagil kirjutati, et Eestisse tuuakse spermat enamasti Taanist, see on ka hea – eri geenidega vanematega lapsed on andekamad ja tugevamad. Aga esialgu vast ikkagi oota mõned aastad, äkki leiad selle õige. Mine välismaale õppima, sa veel noor.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Charls kirjutas:[/small]
[tsitaat]ütleks, et adopteeri, aga milleks lapsele töllakas ema…?[/tsitaat]

Adopteerimise vastu ei ole ka, aga ühte bioloogilist oma last tahaks ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tundub, et selle asemel, et mõelda, milline mees sulle MEELDIB, keskendud liigselt sellele, millised sulle EI MEELDI 🙂 Ja kuna uskumus on tugev, tõestabki elu, et sul on õigus 🙂 Asjad, mille kallal mõtiskleda:

– Defineeri enda jaoks \”hea mees\”, keda sa tõsiselt tahaksid. Kui vaja, pane kirjeldus paberile. Kui tunned, et mingi omadus sulle kindlasti ei meeldi, kasuta seda, et teada saada, mis sulle meeldib. Nt- mulle ei meeldi alkohoolikud, järelikult meeldivad mulle karsklased või \”kultuurselt\” joovad mehed 🙂
– Vasta küsimusele, kas sinu ideaalmees on olemas. Võimalus eksisteerib ainult siis, kui sellesse uskuda.
– Kui vastasid eelmisele küsimusele jah, siis nüüd mõtle, kas see ideaalmees tahaks sind. Et midagi saada, pead selleks 100% valmis olema ning end samale lainele joondama.
– Mõtle sellest suurepärasest isikust, kujuta teda oma igapäevaelu osana. Kui tunned soovi midagi teha, tee seda. Mina olen täiesti juhuslikes kohtades inimestega tutvunud.

Please wait...
Postitas:
talent

Yxikmees?
See teeks kohe terve partei valmis, oled ju kuulnud?

Ainult kaks tingimust veel (ülekaalutu ja suitsutu) ja alates esimesest kohtumisest on asi idanema pandud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii palju kui mina lugenud olen, siis spermapanka ei võeta igasuguseid töllakaid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina soovitaks ka last mitte planeerida, kui pole seda õiget, kellega last teha. Laps peaks kasvama normaalses perekonnas ja tal on õigus emale ja isale. Mina ei tahaks küll olla, laps, kes oli lihtsalt ema egoistlik unistus. Kui sinu ellu tuleb see õige, vot siis tee laps. Hea ema saaks sinust kindlasti, selles ma ei kahtle, aga isa on lapsele väga tähtis!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat]Yxikmees?
See teeks kohe terve partei valmis, oled ju kuulnud?

Ainult kaks tingimust veel (ülekaalutu ja suitsutu) ja alates esimesest kohtumisest on asi idanema pandud.[/tsitaat]

Ei taha yxikmeest, pigem lähen spermapanka 🙂

Aga noh, eks see teema on natuke sotsiaalse eksperimendi mõttes tehtud kah. Et mida noor naine sellises olukorras (minu reaalne olukord) peaks tegema.

Eks ma ootan veel nii 3-4 aastat, üritan endaga tööd teha ja avatumate silmadega ringi käia. Ma olen üsna resoluutne ja pirtsakas ka – esimese pilguga, kui otsustan, et see pole ikka päris see, lähen kohe ‘lukku’ lähenemiskatsetele. Ja eks nii mõndagi minus eneses nõuab kohendmist, pean ise veel täis kasvama.

Kui 3-4 aastaga ka ei leia kedagi, siis teen mõne tol hetkel vallalise sõbraga lapse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii – sul on kindel veendumus, milline peaks mees olema.
Aga milline peaks laps olema. Ükskõik? Peaasi, et oma? Aga kui laps ei vasta sinu ootustele-tingimustele?
Kooselu mehega on mõnes mõttes võrreldav lapse kasvatamisega. On asju, mida saad muuta, aga on ka neid, mis ongi looduse poolt kaasa antud ja neid enam muuta ei saa.
Sa ei tea, kuidas sinu kasvatus võib su last mõjutada. Mis mõjub ühele lapsele, ei mõju teisele.
Tingimusteta armastus on tore asi, aga oled sa kindel, et saad selle lapselt selles formaadis nagu ette kujutad? Kui laps ühel päeval taipab, miks tal isa ei ole….kas ta on ikka valmis sind tingimusteta armastama?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mina soovitaks ka last mitte planeerida, kui pole seda õiget, kellega last teha. Lapse peaks kasvama normaalses perekonnas ja tal on õigus emale ja isale. Mina ei tahaks küll olla, laps, kes oli lihtsalt ema egoistlik unistus. Kui sinu ellu tuleb see õige, vot siis tee laps. Hea ema saaks sinust kindlasti, selles ma ei kahtle, aga isa on lapsele väga tähtis! [/tsitaat]

Tead, mina toetan isegi homopaaride lapsendamisõigust, nii et ma ei arva, et see ’isa-ema-kaks last-koer-kass’ peremudel oleks ainuõige. Nagunii pooled abielud lähevad lõhki ja pooled lapsed kasvavad kas ainult üksikvanemaga või ühe võõrasvanemaga. Miks igasugused molkused ja joodikud võivad kogemata kombel lapsi saada ja mina ei või, kui ma seda väga tahan ja mul oleks lapsele palju pakkuda – aega, materiaalseid võimalusi jne. Minu jaoks on lapsed kõige olulisem elu mõte.

Please wait...
Postitas:
Charls

[tsitaat]Tundub, et selle asemel, et mõelda, milline mees sulle MEELDIB, keskendud liigselt sellele, millised sulle EI MEELDI :)[/tsitaat]
jea, sellest on PALJU abi

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Nii – sul on kindel veendumus, milline peaks mees olema.
Aga milline peaks laps olema. Ükskõik? Peaasi, et oma? Aga kui laps ei vasta sinu ootustele-tingimustele?
Kooselu mehega on mõnes mõttes võrreldav lapse kasvatamisega. On asju, mida saad muuta, aga on ka neid, mis ongi looduse poolt kaasa antud ja neid enam muuta ei saa.
Sa ei tea, kuidas sinu kasvatus võib su last mõjutada. Mis mõjub ühele lapsele, ei mõju teisele.
Tingimusteta armastus on tore asi, aga oled sa kindel, et saad selle lapselt selles formaadis nagu ette kujutad? Kui laps ühel päeval taipab, miks tal isa ei ole….kas ta on ikka valmis sind tingimusteta armastama? [/tsitaat]

No kes meist valiks mehe kriteeriumi järgi, et ükskõik milline, peaasi, et oma? Neid masohhiste pole väga palju vist. Mehi ei armastata tingimusteta, vähemalt ei hakata armastama. Selleks peab juba mingi baas loodud olema.

Lapse puhul on see ju selgemast selge – ükskõik milline, peaasi et oma.

Please wait...
Postitas:
yxikmees

Aga sa vali omale tulevast lapseisa laste järgi.Vaatad,oi milline kena laps ja siis otsid üles isa ja palud tal lapse sulle külge teha.
Tähendabki,et otsid omale spermadoonorit ja palud näha näidiseid.
Näiteks http://album.ee/node/22486811/50153101

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga sa vali omale tulevast lapseisa laste järgi.Vaatad,oi milline kena laps ja siis otsid üles isa ja palud tal lapse sulle külge teha.
Tähendabki,et otsid omale spermadoonorit ja palud näha näidiseid.[/tsitaat]

No äkki tahab rohkemat – tahab lapse elus osaleda ja hakkab mulle hiljem ettekirjutusi tegema. Ma ei taha oma ellu meest, kes mulle isegi ei meeldi. Sellepärast ma väga ei tahakski mingi suvakaga hakata pesa punuma.

Oh jah, eks ma ootan veel mõne aastakese 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Tundub, et selle asemel, et mõelda, milline mees sulle MEELDIB, keskendud liigselt sellele, millised sulle EI MEELDI 🙂 Ja kuna uskumus on tugev, tõestabki elu, et sul on õigus 🙂 Asjad, mille kallal mõtiskleda:

– Defineeri enda jaoks \”hea mees\”, keda sa tõsiselt tahaksid. Kui vaja, pane kirjeldus paberile. Kui tunned, et mingi omadus sulle kindlasti ei meeldi, kasuta seda, et teada saada, mis sulle meeldib. Nt- mulle ei meeldi alkohoolikud, järelikult meeldivad mulle karsklased või \”kultuurselt\” joovad mehed 🙂
– Vasta küsimusele, kas sinu ideaalmees on olemas. Võimalus eksisteerib ainult siis, kui sellesse uskuda.
– Kui vastasid eelmisele küsimusele jah, siis nüüd mõtle, kas see ideaalmees tahaks sind. Et midagi saada, pead selleks 100% valmis olema ning end samale lainele joondama.
– Mõtle sellest suurepärasest isikust, kujuta teda oma igapäevaelu osana. Kui tunned soovi midagi teha, tee seda. Mina olen täiesti juhuslikes kohtades inimestega tutvunud.[/tsitaat]

See on siit kõige asjalikum ja konstruktiivsem soovitus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on lähedane täpselt samasuguses olukorras, aga vanus juba 34 ja hetkel kindel plaan lapsendada (aktiivne tugivanemate programmis juba mitu aastat). Samuti ei leia sobivat meest (kuna enamik mehi on kas lihtsalt jobud või tahavad omale armukest – ehk petta oma naist). Keeruline olukord tõesti, samas Ta ei ole ka veel päriselt lootust kaotanud, ehk ikka leiab selle õige, võimalik, et õnnestub siis veel adopteeritud lapse kõrvale saada päris oma 😉

Please wait...
Postitas:
Charls

[tsitaat]See on siit kõige asjalikum ja
konstruktiivsem soovitus.[/tsitaat]
hea, et keegi teemas nalja ka teeb

Please wait...
Postitas:
talent

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga sa vali omale tulevast lapseisa laste järgi.Vaatad,oi milline kena laps ja siis otsid üles isa ja palud tal lapse sulle külge teha.
Tähendabki,et otsid omale spermadoonorit ja palud näha näidiseid.
Näiteks http://album.ee/node/22486811/50153101%5B/tsitaat%5D

Anna andeks, Yxik, aga naisena mul jääb pilk ka mujale, kui VAID lastele. Isast siinkohal ei räägi.
See taust on juba hirmutav (rippuvad juhtmed, võidunud vana tapeet, tobe reklaamleht, padjapüür…).
ERITI HIRMUTAV oleks mulle, kui naisele meesinimene, kes reklaamib ennast oma kaitsetute vallaslaste näol. KOHUTAV!
Ole hea ja tegele rahvaloendusega või millega tahes, aga ÄRA PALUN REKLAAMI ENAM OMA LAPSI enda huvides. Sa ei astu naiste empaatiavõimesussile kannale, sa teed halva teo oma laste eksponeerimisega, saad aru?

Sinu palajastavad enesereklaamid on teada, teada ka sinu seisund. KUI keegi tahaks, ta oleks sinuga ühendust võtnud selle 7 aasta jooksul. Paraku… Ja ära suusata igasse teemasse sisse,püüa vähemalt rahvaloendajana kuidagi väärikaks jääda (aga vist võimatu, juba jõudis ju küsitletava andmeid enda huvides kasutada, kohutav! mu meelest!).

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Charls kirjutas:[/small]
[tsitaat]
hea, et keegi teemas nalja ka teeb[/tsitaat]

Tead, sina võid siit teemast oma lameda ‘sarkasmiga’ heaga vehkat teha, midagi sisukat nagunii öelda pole ja risustad ainult tarbetult.

Please wait...
Postitas:
yxikmees

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Anna andeks, Yxik, aga naisena mul jääb pilk ka mujale, kui VAID lastele ja laste.
Isast siinkohal ei räägi.
See tasut on juba hirmutav (rippuvad juhtmed, võidunud vana tapeet, tobe reklaamleht, padjapüür…).
ERITI HIRMUTAV oleks mulle, kui naisele meesinimene, kes reklaamib ennast oma kaitsetute vallaslaste näol. KOHUTAV!
Ole hea ja tegele rahvaloendusega või millega tahes, aga ÄRA PALUN REKLAAMI ENAM OMA LAPSI NEILT LUBA KÜSIMATA. Sa ei astu naiste empaatiavõimesussile kannale, sa teed halva teo oma laste eksponeerimisega, saad aru?

Sinu palajastavad enesereklaamid on teada, teada ka sinu seisund. KUI keegi tahaks, ta oleks sinuga ühendust võtnud selle 7 aasta jooksul. Paraku… Ja ära suusata igasse teemasse sisse,püüa vähemalt rahvaloendajana kuidagi väärikaks jääda (aga vist võimatu, juba jõudis ju küsitletava andmeid enda huvides kasutada, kohutav! mu meelest!).[/tsitaat]
Ma näitasin,et teemaalgataja võiks otsida omale tulevaste laste isa just juba olemasolevate laste järgi.

Please wait...
Postitas:
Charls

[tsitaat]Tead, sina võid siit teemast oma lameda ‘sarkasmiga’ heaga vehkat teha, midagi sisukat nagunii öelda pole ja risustad ainult tarbetult.[/tsitaat]
vabandust, ‘KÄGU’ oli su nimi, eksole?
oh. meid pole tutvustatud, arvatavasti, kuna ma ei käi hullumajade avatud uste üritusel.
aga tule taas plõksima, kui oled kasutajanime jaoks munad ja väljendatava sisu tarvis ajud muretsenud, eksju, tudluu!

Please wait...
Postitas:
talent

Ja reklaamid oma lapsi selleks? Idioot oled või mida sa tahad öelda? Lapsed ikka teavad, kui vaevatud sa oled ja milleks neid TEGELIKULT kasutatakse? Isale uue seksobjekti leidmiseks.

MEES saab enda reklaamimisega hakkama ka ilma laste, autode ja pudulojuste reklaamimiseta.
MEES. Saad aru? M E E S.
Sinul on alati vaja abivahendeid, kas või ära kasutades OMA LAPSI.
Milline naine seda tahaks ja veel imelikum – milline naine LUBAKS nii teha? Need on ex2 lapsed, jah? See on samasugune töll ja vahib pealt, kui sina lapsi netis eksponeerid?

Segased.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 88 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida teha – last tahan, aga ükski mees ei meeldi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.