Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida teha – last tahan, aga ükski mees ei meeldi?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 88 )

Teema: Mida teha – last tahan, aga ükski mees ei meeldi?

Postitas:
Kägu

RE: Mida teha – last tahan, aga ükski mees ei meeldi?

[small]Charls kirjutas:[/small]
[tsitaat]
vabandust, ‘KÄGU’ oli su nimi, eksole?
oh. meid pole tutvustatud, arvatavasti, kuna ma ei käi hullumajade avatud uste üritusel.
aga tule taas plõksima, kui oled kasutajanime jaoks munad ja väljendatava sisu tarvis ajud muretsenud, eksju, tudluu![/tsitaat]

Palun viita, millal sa oled üheski teemas mingit nõu andnud, midagi konstruktiivset öelnud, millal sinust mingit kasu on olnud. Ah ma ei viitsi, ignoreerin sind nagu vaimuhaiget. yxikmees ja sina olete siin nagu kaks katku teemasid rikkumas ja fookust nihutamas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt
Postitas:
Charls

[tsitaat]Palun viita, millal sa oled üheski teemas mingit nõu andnud, midagi konstruktiivset öelnud, millal sinust mingit kasu on olnud[/tsitaat]
nii lõbus. kägu plõksib MINU kasulikkusest. ok, mängime, selles teemas, 1, selles avalehes 1, 2, ow, see teeb kokku kolm, ja ma ei postita tihemini kui korra nädalas. mis sul on ette näidata?

edit: ja ausalt, muretse stiilitunne endale… mul pole mingit probleemi juhmardeid paika panna, aga see on nii mitmekülgselt meeldivam, kui nad oskaksid NATUKENEGI elegantsi endale külge tõmmata

Please wait...
Postitas:
yxikmees

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja reklaamid oma lapsi selleks? Idioot oled või mida sa tahad öelda? Lapsed ikka teavad, kui vaevatud sa oled ja milleks neid TEGELIKULT kasutatakse? Isale uue seksobjekti leidmiseks.

MEES saab enda reklaamimisega hakkama ka ilma laste, autode ja pudulojuste reklaamimiseta.
MEES. Saad aru? M E E S.
Sinul on alati vaja abivahendeid, kas või ära kasutades OMA LAPSI.
Milline naine seda tahaks ja veel imelikum – milline naine LUBAKS nii teha? Need on ex2 lapsed, jah? See on samasugune töll ja vahib pealt, kui sina lapsi netis eksponeerid?

Segased.

[/tsitaat]
Seksiobjekti?Äkki ta tahab spermat hoopis topsis?

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul lihtsalt ei ole enam yksikmehe kohta sönu. Lapsi netis eksponeerida, et ennast reklaamida?!
Haige mölakas. Kui mina oleks nende laste ema, siis ei laseks neil iialgi sellise \”isaga\” tegemist teha.
Värdjas, mis värdjas 🙁

Please wait...
Postitas:
Jarka

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]talent kirjutas:[/small]

Ma näitasin,et teemaalgataja võiks otsida omale tulevaste laste isa just juba olemasolevate laste järgi. [/tsitaat]

Tavalised lapsed ju, lihast ja luust. Ei mune kuldmune ega midagi, et sa neid NIII väga esile tõstad. Rahune maha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No yxikmehel on neid lapsi juba nii palju, et Eestis-suuruses väikses kohas küll ei taha tema spermaga lapsi saada. Pärast lapsel poolvendi ja poolõdesid pool riiki täis – mine tea, millal mõnega kogemata enda teadmata semmima hakkab.

Please wait...
Postitas:
yxikmees

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No yxikmehel on neid lapsi juba nii palju, et Eestis-suuruses väikses kohas küll ei taha tema spermaga lapsi saada. Pärast lapsel poolvendi ja poolõdesid pool riiki täis – mine tea, millal mõnega kogemata enda teadmata semmima hakkab.[/tsitaat]
Ei pea ju minuga,ma lihtsalt tahtsin teema-algatajale öelda,et otsigu oma tulevastele lastele isa laste järgi,mitte meeste järgi,kui talle keegi ei meeldi.Lapsed ikka meeldivad,no ja siis valibki oma lapse isaks kõige meeldivama lapse isa.
Seda enam,et sel juhul on ka sperma viljakas.
Muidu leiad mehe,paugutad temaga pikalt ja siis selgub,et mehel paukpadrunid,ehk sperma pole viljastamisvõimeline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma arvan, et minust saaks väga hea ema. Lapsed väga meeldivad ja üldises plaanis ei ole ma üldse isekas inimene. Üritan lihtsalt vältida olukorda, et keegi haiget saab ja et ma ei peaks ‘laste pärast’ ennast ega meesterahvast õnnetuks tegema. Mis on minu jutus nii väga isekat? Ma arvan, et mul oleks lapsele väga palju pakkuda, k.a. palju armastust. Vastasel juhul ma ju last ei tahaks, lehviks ringi ainult oma vajadusi rahuldades.[/tsitaat]

Sa võtad lapselt isa juba enne sündi – see on väga isekas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
ahv

[tsitaat]Yxikmees?
See teeks kohe terve partei valmis, oled ju kuulnud?[/tsitaat]Nalja viskad või? Kas Eestis veel vähe saekaatrimehi on?

Please wait...
Postitas:
Charls

[tsitaat]Ei pea ju minuga[/tsitaat]
loogish et ei pea.
lingitud pildil keskmine täiskasvanu oli hillibilly, keskmine laps oli sügava puudega, parempoolne vanemate geneetika ohver ning vasakpoolne… damn, vasakpoolne oli normaalne, kuna emane, ilmselt sai mõlemad kromosoomid ema käest. aga kuna me siin ei räägi konkreetsetest isenditest, siis loomulikult pole kellelgi põhjust protesteerida, eksju

Please wait...
Postitas:
Kägu

No kes meist valiks mehe kriteeriumi järgi, et ükskõik milline, peaasi, et oma? Neid masohhiste pole väga palju vist. Mehi ei armastata tingimusteta, vähemalt ei hakata armastama. Selleks peab juba mingi baas loodud olema.

Lapse puhul on see ju selgemast selge – ükskõik milline, peaasi et oma.[/tsitaat]

Miks see meeste puhul ei kehti? Kui lapse ema enam ei kepi, pole ka lapsest sooja ega külma?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei pea ju minuga,ma lihtsalt tahtsin teema-algatajale öelda,et otsigu oma tulevastele lastele isa laste järgi,mitte meeste järgi,kui talle keegi ei meeldi.Lapsed ikka meeldivad,no ja siis valibki oma lapse isaks kõige meeldivama lapse isa.
Seda enam,et sel juhul on ka sperma viljakas.
Muidu leiad mehe,paugutad temaga pikalt ja siis selgub,et mehel paukpadrunid,ehk sperma pole viljastamisvõimeline.[/tsitaat]

Inetu vana ja lühikese eitmehega pere luua? KUI haige peab ikka mõnel fantaasia olema..

Minu laste isaks valin mehe, kellel on potentsiaali jätkusuutlikusest enamat.
Seemendada võib iga igerik, laste isa samamoodi. Oluliem on persoon, kes tegude eest vastutab, lapsed aitab kasvatada ja ei jäta peret.
Eriti hale on enda müümine. Euroga? appi!

Ardi, sind visati kuulujuttude ärgi rahvaloendajate ridadest välja.
Tohib küsida avalikult – MIKS?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
yxikmees

[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Inetu vana ja lühikese eitmehega pere luua? KUI haige peab ikka mõnel fantaasia olema..

Minu laste isaks valin mehe, kellel on potentsiaali jätkusuutlikusest enamat.
Seemendada võib iga igerik, laste isa samamoodi. Oluliem on persoon, kes tegude eest vastutab, lapsed aitab kasvatada ja ei jäta peret.
Eriti hale on enda müümine. Euroga? appi!

Ardi, sind visati kuulujuttude ärgi rahvaloendajate ridadest välja.
Tohib küsida avalikult – MIKS?[/tsitaat]
Mind pole keegi kusagilt välja visanud.Homme lähen teen oma loendajatööd edasi.Ülehomme lähen jälle saekaatriga Viljandi taha 2-ks päevaks.Loendajatööd plaanin teha jälle nädalavahetusel.
Aga teema juurde,kui naine otsib doonorit,siis pigem eeldab ta,et mees ei sekkuks tema ja lapse ellu.Ja selleks sobiks just mees,kellel lapsed olemas.Lastetu mees võib vägagi sekkuda nii naise kui lapse ellu ja seda ka naise tahte vastaselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Nii palju kui mina lugenud olen, siis spermapanka ei võeta igasuguseid töllakaid.[/tsitaat]
spermapank on kahtalane teema. mõtle, kui kunagi sinu spermapangast tehtud laps peaks omakorda pere looma mõne enda teadmata õe või vennaga?

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul suht sama teema. tegelikult soovitaksin teha lapse meeldiva höivatud mehega. aga mida arvab mees siis sellest, et laps tahab teada kes on isa ja sina siis oled kohustatud ju seda talle ka ytlema. kas ta tahab vötta isakohustusi. vaevalt….. spermapank on totaalselt nöme minu arvates, esiteks tahaks mina lapse asemel ikkagi teada kes on minu isa ja isapoolsed sugulased ja leian, et see on ka ta öigus. suvalise jorsiga ainult lapse saamiseks kokku elada ka ei kavatseks. seega tuleks ikka kusagilt see seeme meeldivalt mehelt nihverdada. aga raskeks läheb siis see, et lapsele kindlustada, et ka tema saab osa oma isa ajast…. keerulised lood jah…. murran ise just sama asja kallal pead kuna vanust on yle kolmekymne ja väga pikalt enam oodata vasti maksa selle asjaga

huumoriga lisades, töepoolest, erinevate rasside vahel sigitatud lapsed on ilusamad ja andekamad;);). sa ei pea ju ainult eestist vaatama, vaata mujalt ka. sealt langeb ka ära see, et kui te mehega ei sobi peaksite kokku kolima, distants ei luba:). ja isal kylas käies saab laps ka teist kultuuri maitsta. nojah, araabiamaid vast ei soovitaks igaks juhuks:D

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] Soovitan last mitte planeerida. Sa oled liigselt kinni selles, missugune võiks olla lapse isa, nii et sulle ei jää lapsele piisavalt emarolli jaoks võimalust.
Rikud lihtsalt selle lapse elu ära. [/tsitaat] ta on vähemalt mötlev ja kaalutlev inimene. ma ytleks, et hoopis need ei ole sobivad vanemad kes on kogemata vöi muudel valedel pöhjusel rasedaks jäänud ja lapse saanud. v veel hullem, aborti teinud. kui kellelegi siin sörme vibutada siis köige vähem teemaalgatajale

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]mul suht sama teema. tegelikult soovitaksin teha lapse meeldiva höivatud mehega. aga mida arvab mees siis sellest, et laps tahab teada kes on isa ja sina siis oled kohustatud ju seda talle ka ytlema. kas ta tahab vötta isakohustusi. vaevalt….. spermapank on totaalselt nöme minu arvates, esiteks tahaks mina lapse asemel ikkagi teada kes on minu isa ja isapoolsed sugulased ja leian, et see on ka ta öigus. suvalise jorsiga ainult lapse saamiseks kokku elada ka ei kavatseks. seega tuleks ikka kusagilt see seeme meeldivalt mehelt nihverdada. aga raskeks läheb siis see, et lapsele kindlustada, et ka tema saab osa oma isa ajast…. keerulised lood jah…. murran ise just sama asja kallal pead kuna vanust on yle kolmekymne ja väga pikalt enam oodata vasti maksa selle asjaga[/tsitaat]

Minu meelest ka spermapank on totaalselt nõme tegelikult, tahaks ikka reaalset inimest oma lapse isaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]mul suht sama teema. tegelikult soovitaksin teha lapse meeldiva höivatud mehega. aga mida arvab mees siis sellest, et laps tahab teada kes on isa ja sina siis oled kohustatud ju seda talle ka ytlema. kas ta tahab vötta isakohustusi. vaevalt….. spermapank on totaalselt nöme minu arvates, esiteks tahaks mina lapse asemel ikkagi teada kes on minu isa ja isapoolsed sugulased ja leian, et see on ka ta öigus. suvalise jorsiga ainult lapse saamiseks kokku elada ka ei kavatseks. seega tuleks ikka kusagilt see seeme meeldivalt mehelt nihverdada. aga raskeks läheb siis see, et lapsele kindlustada, et ka tema saab osa oma isa ajast…. keerulised lood jah…. murran ise just sama asja kallal pead kuna vanust on yle kolmekymne ja väga pikalt enam oodata vasti maksa selle asjaga

huumoriga lisades, töepoolest, erinevate rasside vahel sigitatud lapsed on ilusamad ja andekamad;);). sa ei pea ju ainult eestist vaatama, vaata mujalt ka. sealt langeb ka ära see, et kui te mehega ei sobi peaksite kokku kolima, distants ei luba:). ja isal kylas käies saab laps ka teist kultuuri maitsta. nojah, araabiamaid vast ei soovitaks igaks juhuks:D[/tsitaat]

Kusjuures ma kardan, et välismaalastega on just võib-olla keerukam see vanemaõiguste jaotamine. Välismaalasega armastusest koos elada ja lapsi saada – iga kell, miks mitte. Aga niisama kokkuleppe peale oleks vist oma ugrilastega sigimine mõnevõrra lihtsam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

huvitav kas yldse suhtes olev mees oleks nõus olema nö spermadoonor. ka selle klausliga, et ta oleks nõus enda isiku avaldamisega. et lapsel oleks soovi korral vöimalus isaga suhelda. ise pelgan, et ega vist mehed ei oleks sellega nõus. no nad vbl teeks lapse kyll aga kindlasti ei tahaks nad olla ikkagi isa eest lapsele. ja et ta pere teada saaks sellest…. siin ongi see konks mis mind segab. ma ei taha teha lapsele saladust tema isa isikust aga muidu vöimalikud suhted doonorid ei ole vist nõus olema avalikult vallaslapse isad….. muidugi oleks vöimalus ka mehele valetada ja pettes rasedaks jääda, aga ka see on alatu… ja ongi jälle tupik selles asjas

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teil on nagu sigimisvajadus vää?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Teil on nagu sigimisvajadus vää?[/tsitaat]

Jah ää.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mind pole keegi kusagilt välja visanud.Homme lähen teen oma loendajatööd edasi.Ülehomme lähen jälle saekaatriga Viljandi taha 2-ks päevaks.Loendajatööd plaanin teha jälle nädalavahetusel.
Aga teema juurde,kui naine otsib doonorit,siis pigem eeldab ta,et mees ei sekkuks tema ja lapse ellu.Ja selleks sobiks just mees,kellel lapsed olemas.Lastetu mees võib vägagi sekkuda nii naise kui lapse ellu ja seda ka naise tahte vastaselt.[/tsitaat]

Pigem eeldaks, et isa toetab lapsi ja mitte alla miinimumi.

Kao uttu, vanamees, ausalt. Mida sina tead naste eeldustest rääkida, ah? Seemendaja, sariseemendaja, see sa oled! Su eksid lubavad teie lapsi netti ja neid arvustama kasvõi minusuguste poolt. Normaaalsed olete võpi? Kus laste kaitse ja Lastekaitse on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

IUI. Ostad spermat, hinnakirja alusel. Eestis pakub mitu kliinikut seda teenust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ok, tegelt ma saan ise ka aru, et ega siin mingit vettpidavat ja garanteeritud varianti ei ole ja soovitada midagi ei saa.

1) Ära üldse last saa, oled isekas – see argument ei veena, kuna igasuguste mölakatest ’isadega’ kasvanud lapsed on palju õnnetumad kui korraliku ja hooliva emaga kasvavad. Pealegi – äkki ma leian endale veel kellegi toreda, kes mu juba sündinud lapsele ka isaks tahab olla.

2) Hõivatud mehega salaja – ei taha, see on mehe perekonna petmine ja ma ei taha lapse eest isa isikut ka varjata.

3) Spermapank – ei taha, see on see viimane ja kõige meeleheitlikum variant – kes tahaks olla spermapanga abiga soetatud laps?

4) Suvalise mehega lapse saamise nimel sebima hakata – ei.

Et jah, kõige tõenäolisemalt organiseerin mõne sigimishuvilise vallalise sõbraga lapse, kui aeg on sealmaal ja armastust ikkagi ei paista.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, see on hea variant, kui sellise sõbra leiad. Mul on endal üks sõber vanapoiss. Haritud, kena, lahe inimene, aga tundub, et jääbki vanapoisiks. Räägin talle kogu aeg, et tehku vähemalt mõnele tüdrukule laps, oleks emal rõõmu ja elul ka mõte sees. Tema aga vastu, et tüdruk peaks ju meeldima ka ja tark olema ja…

Please wait...
Postitas:
talent

Õudne kaader!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Õudne kaader!
[/tsitaat]

Jah näed, su silmaring avardus jälle pisut 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Õudne kaader!
[/tsitaat]
Õnneks on loodus neile pannud käe ette ja takistab paljunemist.Ega siis ilmaasjata siin ei hädaldata.
Kahju ainult,et inimene oma teadmiste ju uurimistega nii palju Kõigevägevama tegemistesse üritab siiani liiga agressiivselt sekkuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]talent kirjutas:[/small]

Õnneks on loodus neile pannud käe ette ja takistab paljunemist.Ega siis ilmaasjata siin ei hädaldata.
Kahju ainult,et inimene oma teadmiste ju uurimistega nii palju Kõigevägevama tegemistesse üritab siiani liiga agressiivselt sekkuda.[/tsitaat]

Jah, ‘Kõigevägevam’ soovib muu hulgas, et sigiksid igasugused poolemeelsed, alkohoolikud, näljapiirkondade lapsed, narkomaanid, tänavalaste, lastekodulaste ja muude väikeste õnnetute hingede taastootjad.

Perekoolis, Võsapetsis, Kodutundes ja mujal näeb iga päev, mis juhtub, kui paljunevad vaid ‘väljavalitud’.

Please wait...
Postitas:
Alfonss

[tsitaat]Vanust 30. Millalgi tahan kindlasti last saada, aga olen vallaline, kuna mitte keegi ei meeldi. Meestest meeldib üldse vast mingi 0.2%, kes on enamasti hõivatud.

Lapse saamisest ma ei loobu, see on kindel. Aga mida teha isafaktoriga? Pole välistatud, et ma kunagi armun, aga see võib juhtuda lapse saamiseks liiga hilja. Samas, kui hakata mingi suht suvalisega koos elama, siis ilmselt nagunii läheb see varem või hiljem laiali. Siis on kõik moraalitsejad koos kisamas – et lapse pärast jääge kokku ja kui lähed ära, siis laps isale. Siis ole mingi suvalise inimesega eluaeg seotud – piirangud, kui tahad lapsega välismaale elama minna või mida iganes. Kogu oma elu ma armastuseta kooselu peale ei ohverda ja ilma lapseta ka jääda ei taha.
Spermapank on ka kahtlane teema – mine tea, mis töllakad seal on käinud oma seemet annetamas.[/tsitaat]

kasva veel, küll leiad selle õige. aega ju on.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 88 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida teha – last tahan, aga ükski mees ei meeldi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.