Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida teha – last tahan, aga ükski mees ei meeldi?

Näitan 28 postitust - vahemik 61 kuni 88 (kokku 88 )

Teema: Mida teha – last tahan, aga ükski mees ei meeldi?

Postitas:
RebaseMaie

RE: Mida teha – last tahan, aga ükski mees ei meeldi?

Ma ei saa üldse aru, miks peaks last rohkem häirima see, et ta on spermapanga abil soetatud, kui see, et ta isa oli tema sigitamise ajal abielumees või et ema valis lihtsalt baarist ilusama täku ja sai anonüümselt tuld? Sest hetkel on lugu nii, et lääne Ego ei taha enam uusi kingi ja kotikoera, vaid nüüd tahab tema last ja seda peab ta ju ometigi saama, Ego peab alati saama kõik, mis ta tahab – nii et miks peaks siis olema häbi lapsele öelda, et \”Läksin poodi, ostsin spermat ja nii sa sündisidki, mu väike ime\”? Just selline käitumine ju ema tarbijamentaliteediga kõige paremini kokku sobib.

Please wait...
Postitas:
kaarel

asi pole üldse lapse häirimises, vaid häirib naist ennast, kes tahab teada mis mees on ja niiöelda kindlustada enda ja lapse tulevikku. võibolla tahab ka tunda, kuidas suurest tukslevast ja kõvast riistast voolab soe sperma tema sisse. ma arvan, et kindlustunne on siiski põhiline.

Please wait...
Postitas:
yxikmees

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei saa üldse aru, miks peaks last rohkem häirima see, et ta on spermapanga abil soetatud, kui see, et ta isa oli tema sigitamise ajal abielumees või et ema valis lihtsalt baarist ilusama täku ja sai anonüümselt tuld? Sest hetkel on lugu nii, et lääne Ego ei taha enam uusi kingi ja kotikoera, vaid nüüd tahab tema last ja seda peab ta ju ometigi saama, Ego peab alati saama kõik, mis ta tahab – nii et miks peaks siis olema häbi lapsele öelda, et \”Läksin poodi, ostsin spermat ja nii sa sündisidki, mu väike ime\”? Just selline käitumine ju ema tarbijamentaliteediga kõige paremini kokku sobib.[/tsitaat]
Aga laps on siiski oodatud siia ilma ja ilmselt ka sobivasse elukeskonda,mitte juhuse tõttu ja keskkonda kuhu ta pole oodatud ning kus tal puudub sobiv elukeskkond.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] Vastasel juhul ma ju last ei tahaks, lehviks ringi ainult oma vajadusi rahuldades.[/tsitaat]

Misasja?

Lapsesaamisvajadus ju ongi sinu vajadus, mida sa rahuldada tahad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei pea ju minuga,ma lihtsalt tahtsin teema-algatajale öelda,et otsigu oma tulevastele lastele isa laste järgi,mitte meeste järgi,kui talle keegi ei meeldi.Lapsed ikka meeldivad,no ja siis valibki oma lapse isaks kõige meeldivama lapse isa.
Seda enam,et sel juhul on ka sperma viljakas.
Muidu leiad mehe,paugutad temaga pikalt ja siis selgub,et mehel paukpadrunid,ehk sperma pole viljastamisvõimeline.[/tsitaat]

Miks peaks naine valima oma lapsele isa, kel juba on lapsed? Sinu puhul ju naisel ei tohi lapsi eelnevast elust olla, miks vastupidi on lausa soovitav? Möte sinu sperma peale ajab südame pahaks. Loodetavasti pikemaks ajaks, saab töiesti tasuta rannavormi.

Lapsed on tavalised, ma ei oskaks neid küll teistele eelistada.
Kuulu järgi prillide ja breketitega, seega suht nigelate geenidega.
Tänan, sellist meest küll doonoriks ei taha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Huvitav, sinu vanuses olid mul täpselt samad tunded. Nüüd olen kahe lapsega abielus kodukana ja jube õnnelik selle üle. 🙂 30 on veel liiga vara last saada ja end siduda. Ela ja naudi iseennast. Mul hakkas 33 see bioloogiline kell tiksuma, mis nõudis ideaalset peret ja kodu. Nii kui soov südames ülisuureks kasvas, ma ka õiget meest kohtasin. Rahu! vara veel. Kui 35 veel sama mõtled, siis võiks küll juba muretsema hakata. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vanust 30. Millalgi tahan kindlasti last saada, aga olen vallaline, kuna mitte keegi ei meeldi. Meestest meeldib üldse vast mingi 0.2%, kes on enamasti hõivatud.

Lapse saamisest ma ei loobu, see on kindel. Aga mida teha isafaktoriga? Pole välistatud, et ma kunagi armun, aga see võib juhtuda lapse saamiseks liiga hilja. Samas, kui hakata mingi suht suvalisega koos elama, siis ilmselt nagunii läheb see varem või hiljem laiali. Siis on kõik moraalitsejad koos kisamas – et lapse pärast jääge kokku ja kui lähed ära, siis laps isale. Siis ole mingi suvalise inimesega eluaeg seotud – piirangud, kui tahad lapsega välismaale elama minna või mida iganes. Kogu oma elu ma armastuseta kooselu peale ei ohverda ja ilma lapseta ka jääda ei taha.
Spermapank on ka kahtlane teema – mine tea, mis töllakad seal on käinud oma seemet annetamas.[/tsitaat]

Tee täpselt nii nagu sinust õige tundub! Ei usu mina, et kellegi arvamus sulle korda läheb, tean omast käest 🙂 See, et keegi sind isekaks tembeldab, on tema isiklik tragöödia, mitte sinu. Mina tegin oma lapsed elujõulise abielumehega, oma ellu ma teda päriselt igatsenud ei ole!

Ainuke soovitus, kindlusta end majanduslikult ja tee mehele eelnevalt selgeks, et teie ellu tal asja ei ole- ei kohutsuste ega õiguste näol!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sul veel 10-15 aastat aega ju vabalt, mis sa paanitsed. See on nii pikk aeg, et selle aja jooksul kindlasti kellessegi armud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Charls kirjutas:[/small]
[tsitaat]
loogish et ei pea.
lingitud pildil keskmine täiskasvanu oli hillibilly, keskmine laps oli sügava puudega, parempoolne vanemate geneetika ohver ning vasakpoolne… damn, vasakpoolne oli normaalne, kuna emane, ilmselt sai mõlemad kromosoomid ema käest. aga kuna me siin ei räägi konkreetsetest isenditest, siis loomulikult pole kellelgi põhjust protesteerida, eksju[/tsitaat]
halloo, inimene, kirjutad mis sa kirjutad, aga lapsed jäta küll rahule. sellise teksti eest annaks sulle lahtise käega näkku!

Please wait...
Postitas:
Kägo

Vali omale looduslik spermadoonor mitte selle järgi, kas ta sulle isiklikult meeldib, vaid selle järgi, et oma lapsele saada parimad geenid. Näiteks tõmba üheks ööks voodisse edukas mittesuitsetav ja mittealkohoolikust pereisa, kelle lapsed olümpiaade võidavad. Parem kui ta on juba 50-60aastane ja ikka füüsiliselt terve mees, see näitab, et tal ei ole geneetilisi soodumusi haigustele.

Selle korra-paar seksi kannatad ikka ära, isegi kui inimene ise sulle ei meeldi. Parem on kui ta ei ole tuttav ja elab mujal, siis ei avasta ta hiljem, et sa oled 9 kuud pärast temaga seksi lapse sünnitanud.

Please wait...
Postitas:
Repi

[small]Kägo kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vali omale looduslik spermadoonor mitte selle järgi, kas ta sulle isiklikult meeldib, vaid selle järgi, et oma lapsele saada parimad geenid. Näiteks tõmba üheks ööks voodisse edukas mittesuitsetav ja mittealkohoolikust pereisa, kelle lapsed olümpiaade võidavad. Parem kui ta on juba 50-60aastane ja ikka füüsiliselt terve mees, see näitab, et tal ei ole geneetilisi soodumusi haigustele.

Selle korra-paar seksi kannatad ikka ära, isegi kui inimene ise sulle ei meeldi. Parem on kui ta ei ole tuttav ja elab mujal, siis ei avasta ta hiljem, et sa oled 9 kuud pärast temaga seksi lapse sünnitanud.[/tsitaat]
Väga pragmaatiline lahendus, aga ka minu meelest teemaalgataja jaoks sobivaim variant.

Please wait...
Postitas:
kassandra

See mees, kellega sa lapse saad, ei ole mitte osa sinu elust, küll aga on ta osa su lapse elust. Katsu seda asja nüüd niimoodi võtta. Iga laps soovib endale isa ja ainult selle pärast, et emale mitte keegi ei meeldi, pole õige last isast ilma jätta.
Vallaline sõber on vbl tõesti hea mõte. Ega sina ei pea temaga hiljem suhtlema, laps suhtleb.

Please wait...
Postitas:
yxikmees

[tsitaat] [small]yxikmees kirjutas:[/small]

Miks peaks naine valima oma lapsele isa, kel juba on lapsed? Sinu puhul ju naisel ei tohi lapsi eelnevast elust olla, miks vastupidi on lausa soovitav? Möte sinu sperma peale ajab südame pahaks. Loodetavasti pikemaks ajaks, saab töiesti tasuta rannavormi.

Lapsed on tavalised, ma ei oskaks neid küll teistele eelistada.
Kuulu järgi prillide ja breketitega, seega suht nigelate geenidega.
Tänan, sellist meest küll doonoriks ei taha.[/tsitaat]
Minu naisel võivad lapsed olla küll,pea-asi,et nad koosellu kaasa ei tule,näiteks sai 14-selt tütre ja nüüd 28-selt läks 14a tütar juba mehe juurde elama.
Prillidega on 2/7 (ja paraku poisid,ehk siis ühe ema lapsed),breketitega on 3 vanemat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hm, RebaseMaiest ma oleks oodanud avatumat ja empaatilisemat sõnavõttu. Olen su sõnavõtte tavaliselt perekoolis kiitnud, aga mõne viimase aja postituse põhjal tundub küll, et oled piiratum ja stampsema mõtlemisega, kui ma varem arvasin.

Minu jaoks ei ole laps mingi Lääne Ego rahuldamine, mida on tingimata vaja saada lisaks uuele käekotile ja uuele paarile kingadele – kes nii mõelda suudab, on ise parajalt südametu ühik. Ma ütlesin, et lapsed on minu jaoks eksistentsi kõige olulisem mõte ja kõige suurem õnn. Mõte sellest, et olen kunagi mingi üksildane kibestunud vanamutt, kellel kunagi kedagi oodata pole, on kõige kurvem üldse. Ei tea küll, mismoodi minu mõtlemine on isekam selle omast, kes vorbib lapsi vanemahüvitise pärast või mehe kinnihoidmiseks?

Ma arvan, et 99 % naiste jaoks on laps kõige olulisem elu osa ja kõik olete täpselt sama isekad kui mina. Mõnel on olnud lihtsalt õnne armastus leida, mõni jälle sigib suvalise jopakollaga. Aga seda suhtumist, et ‘ma pole piisavalt isekas lapse saamiseks’ pole ma mitte kunagi kuulnud mitte ühegi noore vallalise naise suust.

Aga nuh, ma ütlesin, et ma tegin teema pigem sotsiaalse eksperimendi mõttes ja meelelahutuseks, teie sajatused ja solvangud mind nagunii meelt muutma ei pane 🙂

Üldiselt on nii, et ükskõik, kuidas elus toimid, alati on keegi, kellele miski ei meeldi.

Vrd:
1) Issand see X on ikka paras ühiskonna parasiit, kibestunud vanatüdruk. Oleks omal ajal vähemalt lapsegi muretsenud. ‘Mees võib olla, laps peab olema.’

2) Issand, küll see X on ikka südametu naine – mõtle, nii hea mees oli tal, hoidis last ja puha, nüüd leidis X uue mehe, hakkas litsi lööma, võttis veel isalt lapse ka ära. (Teine versioon: mõtle, milline õudne rongaema, jättis mehe ja lapse maha ja tõmbas teise mehe juurde.)

3) No mina ei saa küll aru, miks need x ja y niimoodi teineteist piinavad, elavad nagu koer ja kass, mingu lahku, ega see olukord lapsele ka hea ei ole.

4) Mõtle, küll see X on ikka paras lits, väikeste lastega naiselt võttis mehe ära, ajas pere lõhki.

Ma saan aru, et paljud abielunaised (k.a. RebaseMaie) tõstavad siin seakisa ja jutlustavad ’isekusest’, kuna nad arvavad, et minutaolistes noortes lapseihkajates peitub potentsiaalne oht nende pereharmooniale. Ma ju ütlesin, et meeldiva abielumehe pere juurest ära kangutamine ega ärakasutamine ei ole mulle veel pähe tulnud. Pelgalt lapse saamiseks ma küll ei viitsiks hakata abielumehega mingeid liine ajama. Alandav ja problemaatiline. Samuti pole ma mitte iial mingi suvalisega esimesel õhtul maganud (see siis põlastava oletuse kohta, et äkki ma magan mingi nägusa täkuga baarist lapse saamiseks).
Olukorras, kus ma kindlasti last tahan, on minu mõtlemine minu meelest kõige ausam ja valutum üldse, nii endale kui kaasinimestele.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt
Postitas:
Miss Maple

[tsitaat]Vanust 30. Millalgi tahan kindlasti last saada, aga olen vallaline, kuna mitte keegi ei meeldi. Meestest meeldib üldse vast mingi 0.2%, kes on enamasti hõivatud.

Lapse saamisest ma ei loobu, see on kindel. Aga mida teha isafaktoriga? Pole välistatud, et ma kunagi armun, aga see võib juhtuda lapse saamiseks liiga hilja. Samas, kui hakata mingi suht suvalisega koos elama, siis ilmselt nagunii läheb see varem või hiljem laiali. Siis on kõik moraalitsejad koos kisamas – et lapse pärast jääge kokku ja kui lähed ära, siis laps isale. Siis ole mingi suvalise inimesega eluaeg seotud – piirangud, kui tahad lapsega välismaale elama minna või mida iganes. Kogu oma elu ma armastuseta kooselu peale ei ohverda ja ilma lapseta ka jääda ei taha.
Spermapank on ka kahtlane teema – mine tea, mis töllakad seal on käinud oma seemet annetamas.[/tsitaat]

Tundub, et sa elad ikka veel muinasjutus ja ootad printsi ja igavest armastust. Igavene armastus saabub enamasti siis, kui suhtega korralikult tööd tehakse. Kui suhtega ei tegelda, siis kaob ära ka see esialgne suur armumine, mida ekslikult armastuseks nimetatakse. Ära praagi välja esmapilgul sobimatuid mehi, kui nad just mingid joodikud või vägivallatsejad pole. Sulle võib mõni mees tunduda liiga tagasihoidlik ja äpu ja sa praagid ta kohe välja. Tegelikult võib ta olla väga truu ja koduhoidev mees, kellest saaks lastele suurepärane isa. Sa ei anna meestele aega ega võimalust ennast sügavamalt näidata, kui kohe lukku lähed. Aga lukku lähed sa ainult mingite pealiskaudsete väliste näitajate põhjal. Miks sa üldse peaksid lukku minema? Sa võtad kõiki mehi kui potentsiaalseid külgelööjaid. Saa sellest üle ja suhtu neisse kui lihtsalt inimestesse, kelle suhtes sinul ega neil sinu suhtes pole mingeid kohustusi. Lase ennast vabaks.

Please wait...
Postitas:
RebaseMaie

Minu naisel võivad lapsed olla küll,pea-asi,et nad koosellu kaasa ei tule,näiteks sai 14-selt tütre ja nüüd 28-selt läks 14a tütar juba mehe juurde elama.
Prillidega on 2/7 (ja paraku poisid,ehk siis ühe ema lapsed),breketitega on 3 vanemat.[/tsitaat]

Ema, kes oma tütre 14aastaselt mehe juurde elama saadab, peaks vaimse hälbega olema.

Please wait...
Postitas:
Käggu

[tsitaat]Mina soovitaks ka last mitte planeerida, kui pole seda õiget, kellega last teha. Laps peaks kasvama normaalses perekonnas ja tal on õigus emale ja isale. Mina ei tahaks küll olla, laps, kes oli lihtsalt ema egoistlik unistus. Kui sinu ellu tuleb see õige, vot siis tee laps. Hea ema saaks sinust kindlasti, selles ma ei kahtle, aga isa on lapsele väga tähtis! [/tsitaat]

no mis…
lihtsalt ennast pannes nn tundmatu sordiaretuse-seemenduse tagajârjel syndinud lapse olukorda, kui aktuaalseks muutub kysimus \”aga kes on minu isa?\”… nagu veits imelik, eks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Käggu kirjutas:[/small]

no mis…
lihtsalt ennast pannes nn tundmatu sordiaretuse-seemenduse tagajârjel syndinud lapse olukorda, kui aktuaalseks muutub kysimus \”aga kes on minu isa?\”… nagu veits imelik, eks?
[/tsitaat]

Ära muretse, ei tule sellist olukorda, ja sellepärast ei soovi ka spermapanga teenust.

Pealegi – kui jätta minu nö isekus kõrvale, siis ega lastetutesse ka hästi ei suhtuta – õiendab nii suguselts kui ühiskond. Kuidas noored naised ikka ei sünnita, Eesti elu edasi ei vii, ainult endale elavad jne. Ei jõua kõigile meele järele olla, seega ei tee katsetki 🙂 Lapse saamise positiivsed küljed kaaluvad negatiivsed küljed kuhjaga üle (ka teiste kui ainult minu jaoks, nt mu vanemate jaoks, kes väga lapselapsi tahavad), ja ma ei arva hetkekski, et ühelgi siinkirjutanul oleks mingisugune minust suurem eetiline õigus lapsi saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mine tuuluta ennast reisil ja vaata ilma. Ehk tuleb paremaid mõtteid pähe?
30 ei ole vana, kuid mida aasta edasi seda ahtamaks vabade valik jääb. See on fakt.
Kui oled võimeline ja piisavalt tugev üksikema olema, siis võid mõne kauni mehega kusagilt reisilt endale lapse muretseda.
Mul endal sellist olukorda pole kunagi olnud ja ma ei oska ka arvata, milleks sina võimeline oled, et oma eesmärk saavutada ja selle tagajärgedega leppida.

Please wait...
Postitas:
bitch28

See Yxiku mõnitamine annab teile nagu mingi rahulduse vä? Las ta undab omaette, miks peab iga teema jälle ohkima hakkama, et appi mis ta nüüd jälle ütles…Närvidele hakkab juba käima- pooled teemad kujunevad Yxikuga vaidlemiseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]RebaseMaie kirjutas:[/small]

Aga laps on siiski oodatud siia ilma ja ilmselt ka sobivasse elukeskonda,mitte juhuse tõttu ja keskkonda kuhu ta pole oodatud ning kus tal puudub sobiv elukeskkond. [/tsitaat]

Pealegi, yxik saab minust vähemalt aru siin teemas 🙂 Tänan toetuse eest!

Please wait...
Postitas:
Kägu

mind huvitaks, sama murega olles:), et paljud on teinud söbrale v meeldivale abielumehele ettepaneku saada naise lapse isaks. aga ka selle nõudega, et isa isik saab lapsele teatavaks. mida on siis vastatud? ise veel nii viimases hädas ei ole, et seda plaani kaaluksin aga peast on läbi käinud kyll. vallalised söbrad, no nemad ikkagi planeerivad kunagi peret ja ei taha saada vallaslapse isaks, arvaks ma…. ka peaks ikkagi ysna hästi teadma mehe vanemate ja vanavanemate kohta, et kas on mingeid geneetilisi haigusi vmt.

a sa kysi mart sanderi käest, vbl ta tahaks olla sinu lapse isa.). tema tundub suhteliselt hea geneetilise pagasiga isane olevat:D

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sajandi suuri mõtlejaid – ja nii nad välja suridki. Kole ikka lugeda milline on suurte ülemõtlejate elu. Elu on elamiseks, mitte menetlemiseks. Tahad last, tee.

Please wait...
Postitas:
RebaseMaie

[tsitaat]
a sa kysi mart sanderi käest, vbl ta tahaks olla sinu lapse isa.). tema tundub suhteliselt hea geneetilise pagasiga isane olevat:D[/tsitaat]

Ja siis hoiad terve lapse teismeea pöidlaid pihus, lootes, et õigus on neil teadlastel, kes ütlevad, et homoseksuaalsus liigub emaliini pidi. Mitte et mul midagi geide vastu oleks, aga ma ei tahaks, et minu laps gei oleks, sest Eestis oleks tal ikka väga raske üles kasvada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]

Ja siis hoiad terve lapse teismeea pöidlaid pihus, lootes, et õigus on neil teadlastel, kes ütlevad, et homoseksuaalsus liigub emaliini pidi. Mitte et mul midagi geide vastu oleks, aga ma ei tahaks, et minu laps gei oleks, sest Eestis oleks tal ikka väga raske üles kasvada.[/tsitaat]

Oo, mõni geisõber on ka väga hea mõte, andekaid-ilusaid geituttavaid on mul lausa mitu. Ja kes ütles, et laps Eestis peab üles kasvama? No ok, see läheb juba natuke absurdseks, aga teoreetilise võimalusena mõnele võib-olla sobiks küll.

Please wait...
Postitas:
Charls

[tsitaat]halloo, inimene, kirjutad mis sa kirjutad, aga lapsed jäta küll rahule. sellise teksti eest annaks sulle lahtise käega näkku![/tsitaat]
kontrollimatut vägivaldsust annab ravida muide, rääkimata irooniast, mis tekib patsifistist isase ja agressiivse naise korral. tahad edasi rääkida, või on piisavalt piinlik?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Repi kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägo kirjutas:[/small]

Väga pragmaatiline lahendus, aga ka minu meelest teemaalgataja jaoks sobivaim variant.[/tsitaat]Aga kas ka selle mehe ja tema lähedaste (näiteks vanemate, naise, laste) jaoks?
Selliseid asju ei tohi isegi mitte mõelda! Sügavalt ebaeetiline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Repi kirjutas:[/small]
Aga kas ka selle mehe ja tema lähedaste (näiteks vanemate, naise, laste) jaoks?
Selliseid asju ei tohi isegi mitte mõelda! Sügavalt ebaeetiline.[/tsitaat]

Eks siia ongi koer maetud, miks paljusid mu teemaalgatus ärritab. Minu puhul pole paanikaks eriti põhjust, ainult lapse saamiseks ei hakka ma mingeid abielumehi kasutama.

Please wait...
Näitan 28 postitust - vahemik 61 kuni 88 (kokku 88 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida teha – last tahan, aga ükski mees ei meeldi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.