Esileht Pereelu ja suhted Mida teha mehe vennaga?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Mida teha mehe vennaga?

Postitas:

Mehega oleme koos elanud u 2 aastat, suhe umbes 5a. Sealt alates, kui maja ostsime ja koos elame ei suuda ma mehe venda enam taluda. Tegu on toimuva alkohoolikuga. Nädala sees käib tööl ja nv joob. Naine samasugune. Pere on lastekaitse huviorbiidis, korduvalt lapsed ära viidud, sest vanemad liiga purjus.
Kainena on vend veel enam-vähem, aga joogisena õudus kuubis ja tema naine veel hullemad. Mehe vend on mulle joogisena korduvalt ligi ajanud ja käperdanud. Kirub minu meest ja räägib kui hästi tema minu eest hoolitseks. Alguses püüdsin eemal hoida ja talle öelda, et pole huvitatud. Lõpuks rääkisin mehele ja tema idetavalt rääkis oma vennaga. Lisaks valetab min mehe kohta. Kaks korda oleme läinud ka oma mehega nii tülli, et olen tahtnud suhte lõpetada. Vend räägib, et minu mees tõmbab ringi jne, kuigi hiljem on selgunud, et on kõik minu mehe kaela ajanud, sest ise on teinud. Tema naine süüdistab mind, et minu pärast on neilt lapsed ära võetud, sest ma polnud nõus lapsi hoidma. Ühesõnaga õudus kuubis. Peale viimast draamat ütlesin mehele, et mina ei aktsepteeri seda inimest ja ei raha teda pma koju ega temaga kohtuda. Tol hetkel.mees oli sama meelt, aga nüüdseks on hakanud jälle suhtlema ja kui täna koju jõudsin, siis see vend oli aias. Ma sõitsin minema ja nüüd mõtlen mida sellise olukorraga teha. Mul ei ole varasemalt selliste inimestega kogemust, sest minu tutvusringkonnas pole selliseid ja ülejäänud saavad sõnadest aru. Kurb on see, et minu mees tõttab alati appi ja andestab vennale. Minu meelest ei austa ta oma venda ega mind. Ja tinnen iga ihukarvaga, et varsti on uus draama kohal ja ei oska kuidagi seda ära ka hoida.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 15:09; 20.08 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

esiteks, õpi kirjutama

+14
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veri on paksem, kui vesi ning väga raske on inimesele, kellega sul on ühised vanemad, lapsepõlv selg pöörata – isegi siis, kui ta on joodik. Ka minul on vennaga probleeme (mitte sellist laadi), aga ikkagi on verehääl, mis annab vennale õigustuse, soovi temaga suhelda jne. Ma ei suudaks iial vennale selga keerata.

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

elate mehe venna perega kos või kuidas sa neid kogu aeg näed? või elate mehe vanematekodus?
sellise juhul polegi midagi muud teha kui kas leppida või lahkuda.

kui elate eraldi omal pinnal, siis mina keelaks mehe vennal ja tema perel sellises olukorras enda kodu külastamise ära

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolige ära. Väga kaugele, kasvõi teise riiki. Ainus töötav lahendus.

Muude lahendustega on nii, et lõpuks pressivad end ikkagi uksest sisse ja sinul närvid krussis.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teha mehe vennaga?

Sa ei pea selle vennaga midag tegema, sest see pole sinu võimuses.
Mis aga pisut on, on oma mehega midagi “teha”.
Seda nimetatakse rääkimiseks. Ja kui see ei aita, siis pead ise midagi tegema, näiteks ära kolima.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 16:03; 20.08 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jumal küll, MITMES EESTI see nüüd on siin?

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiiruga kirjutasin, vead tulid sisse.
Ei ela venna ega ühegi sugulasega. Maja ostsime mehega nii, et tema on kaastaotleja ja mina omanik. Lahusvara.
Vend hüppab läbi, et niisama juttu rääkida. Mees ei suhelnud mõned kuud vennaga,aga nüüd on jälle hakanud suhtlema. Neil ongi selline suhe, et tülitsevad ja siis ei suhtle mõnda aega ja kuidagi hakkavad jälle suhtlema. Mingit asjade selgeks rääkimist ja leppimist ei toimu. Suhte alguses ma ei pööranud sellele suurt tähelepanu, sest tülid polnud minuga seotud ja ei mõjutanud minu suhet oma mehega. 2 a jooksul aga on meie suhe hambusse jäänud. Kahel korral on ikka hoolega valetatud mulle või ühistele sõpradele. Korra vist on.mehele ka midagi minu kohta üritatud rääkida, aga kuna mina hoian eemale, siis nad ei rea minust ega minu käimistest midagi. Nii lame ja madal on selline sekkumine ja teiste elude elamine. Pole kunagi varem selliseid inimesi kohanudki.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 15:09; 20.08 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nüüd mehe vend mängust välja jätta, kas teil muid suuremaid probleeme, arusaamatusi, erimeelsusi ka on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minge mehega suhtenõustaja juurde

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen õde, kellel on selline õde nagu sinu mehel vend. Ja ausalt, sa ei saagi suurt midagi teha. Loota võid, et mehel on omad piirid ning kui vend neist üle astub, on mõneks ajaks blokk. Et näiteks raha ei anna, laenu ei tee, laipa peita ei aita, tõsiselt tema jutte ei võta. Aga lõplikult suhtlemisest loobuda ta ei suuda ning venna parematel päevadel annab järgi. Sest tegu on vennaga. Minu puhul siis õega. See kuradi veri…

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muude lahendustega on nii, et lõpuks pressivad end ikkagi uksest sisse ja sinul närvid krussis.

Ära aja jama suust välja. Inimene, kes on teemaalgatajat proovinud käperdada ning tema abikaasat mustanud, ei ole tema kodus teretulnud.
Pressimise puhul on olemas sõnad “palun lahkuge” ja kui ei kuulata, siis 112 aitab.

Mehel ei saa oma vennaga suhtlust keelata, selge see. Aga tehku seda mujal, isegi seal aias ei ole see lubatud. (siis hakkab mingi “nihkumine” et korraks, ma lähen kohe ära jne”) Konkreetne EI. (kui see kv ikka on kahe peale?)
Sünnipäevi, ämma külastust, jõulusid koos – kõik on EI.

Kui mees seda ei aktsepteeri, siis ongi kõige raskem juhtum. See kurikuulus “L” tähega sõna.
Sest ta lihtsalt valis joodiku oma naise asemel.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 16:03; 20.08 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Konkreetne EI. (kui see kv ikka on kahe peale?)

Naine on üksi kinnisvara omanik.
Siin pole juttugi. Minu kinnisvarasse ega territooriumile ei ole sellised inimesed lubatud ja kõik. Kohtugu venna pere juures ja nende kodus.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu kodu ja sa ei pea mehe venda seal taluma. Teinekord ära sõida minema vaid marsi aeda ja ütle mehe vennale konkreetselt palun lahku kohe minu kodust, sa pole siia teretulnud ja ootad ja passidki niikaua kõrval kuni astuma hakkab. Vajadusel võid ähvardada ka politsei kutsumisega. Ja kuna siin on eelkommenteerijad öelnud, et mees suure tõenäosusega kunagi oma venda ignoreerima ei hakka, siis parem on temaga sel teemal üldse mitte vestelda. Lihtsalt annad konkreetselt mehele ka mõista, et kui ta soovib oma vennaga suhelda, siis tehku seda, aga mitte kunagi sinu kodus ega sinu läheduses. Lisaks ei soovi sa mitte kunagi enam mitte midagi kuulda selle venna tegemistest, elust või perekonnast. Ühesõnaga kuuluta tema venda puudutav oma kodus tabuteemaks. Ja selge on see, et igasugused üritused, kus mehe vend ka on, jätad vahele. Eriti õudne, kui teil kunagi peaks lapsed sündima ja siis selline onu pidevalt juua täis peaga kohale ronib või mingit suhtlust aretab. Praegu on lihtsalt viimane aeg piir tõmmata sinna, kuhu sulle sobib.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru sellest, et kui sa tead, et mehe vend on jobu, siis ometi usud tema jutte oma mehe kohta lausa sellise tasemeni, et tülid ja värgid….

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe vennaga polegi midagi teha. Küsimus on, et mida sina teed. Sul on võimalik mitte suhelda. Kui teil on maja nagu räägid, siis on seal piisvalt ruumi, et mitte olla mehe vennaga kodus. Kui tuleb siis kui meest pole, palud KOHE lahkuda ja kui ei lähe, helistad kohe oma mehele ja nii iga kord. EI mingeid jutte mehe vennaga, ka mitte kõige väiksemat. Ja keskendud enda tegemistele. ENda, mitte ei passi, mida mehe vend teeb. Muidu mõtled mehe vennale rohkem kui mehele endale, on seda vaja ?Ta pole ju ometi seda väärt, et sa enda aega tema peale kulutad. Tee parem midagi kasulikku selle ajaga. Kasvõi korista, aga ära mõtle inimesele, kellega sa ei saa midagi peale hakata, peale selle, et täielikult ignoreerida.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teha mehe vennaga?