Esileht Hobinurk Mida teha Narvas?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Mida teha Narvas?

Postitas:
Kägu

Mul on vaja homme Narvas umbes 6 tundi aega parajaks teha. Kuna pole varem Narvas käinud, siis küsiks soovitusi, mida soovitate  seal teha (kaasas ka 10-aastane laps)? Kas bussijaamast kesklinna on pikk maa, st kas saab jalutada või sõidab kohalik buss? Internetist leidsin, et võiks vaadata Narva kindlust ja jalutada rannapromenaadil, aga palun veel soovitusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käia ära Narva-Jõesuu rannas, jõuad sinna ja tagasi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsi googlist Narva vaatamisväärsused.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käia ära Narva-Jõesuu rannas, jõuad sinna ja tagasi.

Tänan soovituse eest, aga randa me ilmselt minema ei hakka. Laevasõit Narva-Jõesuusse oleks küll huvitav, aga ajad kahjuks ei klapi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käia ära Narva-Jõesuu rannas, jõuad sinna ja tagasi.

Tänan soovituse eest, aga randa me ilmselt minema ei hakka. Laevasõit Narva-Jõesuusse oleks küll huvitav, aga ajad kahjuks ei klapi.

Minge siis tulevikus, kui käinud pole. Pole ise kunagi laevaga sinna sõitnud, ei teadnudki, et sõidetakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest seal ei olegi muud teha. Kreenholmi saab minu teada giidiga.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minge Narva kirikusse ka. https://www.puhkaeestis.ee/et/narva-aleksandri-kirik-1

Kindluses läheb päris palju aega ära. Pärast võite rannas lebotada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Epl-s on lugu narvast. Iseasi, kas 10 aastane ka neist hoonetest huvituks. Minu oma ei huvitu. Ma ei oska tema jaoks huvitavalt rääkida.

Aga kas tanki juurde läheksite? Ma läheks huvi pärast vaatama seda asja mis nii palju kära nüüd tekitab. Et mis selles on, et ta nii püha on venelastele. Aga siis ma oleks ka nagu selle tankimonumendi austaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Narvas ei olegi muud, kui linnus ja promenaad, mõlemad on ilusad ja huvitavad.

Kreenholmi vabalt sisse ei saa.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Narva Victoria bastion. 10 aastasele huvitav. Kirjas küll, et tuleb ette broneerida. Aga saab ka ilma, kui huvilisi jätkub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käia ära Narva-Jõesuu rannas, jõuad sinna ja tagasi.

Tänan soovituse eest, aga randa me ilmselt minema ei hakka. Laevasõit Narva-Jõesuusse oleks küll huvitav, aga ajad kahjuks ei klapi.

Minge siis tulevikus, kui käinud pole. Pole ise kunagi laevaga sinna sõitnud, ei teadnudki, et sõidetakse.

see avati eelmine suvi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käige linnuses. Istuge jõe ääres kohvikus, limpsige jäätist ning vaadake ilma ja inimesi. Ujuda saab ka keset linna jões (Jõeoru rand).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minge kaege tanki ja selle ümber siblivaid venelasi, kui meinstriimi ei taha teha. Aga muidu põhiasjad, kindlus ja promenaad ja jõgi ja venkude kindlus teisel pool jõge – kõik on lihtsasti tehtav-nähtav, alustuseseks piisab täiesti, saab esmase turistiettekujutuse Narvast kätte. Omada mingit umbmäärastki arusaamist erinevatest Eestimaa linnadest on kasulik nii täiskasvanule kui ka lapsele. Jäätis ka kuskil ja on 6h küllaga täis. Raekoda on ka kena vana hoone ja selle kõrval Narva kolledž huvitav uus maja. Kunagi sai raekoja hoones sees Narva linna maketti vaadata (selle, mis ära pommitati ja mida enam ei ole), terve toatäis väikseid maju ja küllaga elu ja ajaloo üle järele mõtlemise ainet. Ei tea, kas praegu sinna pääseb, guugelda. Bussijaama kaugus kesklinnast: Google Maps, märksõna “Narva bussijaam”.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minge kaege tanki ja selle ümber siblivaid venelasi, kui meinstriimi ei taha teha. Aga muidu põhiasjad, kindlus ja promenaad ja jõgi ja venkude kindlus teisel pool jõge – kõik on lihtsasti tehtav-nähtav, alustuseseks piisab täiesti, saab esmase turistiettekujutuse Narvast kätte. Omada mingit umbmäärastki arusaamist erinevatest Eestimaa linnadest on kasulik nii täiskasvanule kui ka lapsele. Jäätis ka kuskil ja on 6h küllaga täis. Raekoda on ka kena vana hoone ja selle kõrval Narva kolledž huvitav uus maja. Kunagi sai raekoja hoones sees Narva linna maketti vaadata (selle, mis ära pommitati ja mida enam ei ole), terve toatäis väikseid maju ja küllaga elu ja ajaloo üle järele mõtlemise ainet. Ei tea, kas praegu sinna pääseb, guugelda. Bussijaama kaugus kesklinnast: Google Maps, märksõna “Narva bussijaam”.

See linna makett on linnuses asuvas muuseumis.

Juba muuseumis ja linnuses on võimslik mitu tundi olla.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsija Kägu käis küll juba 12. Narvas ära, aga kasutan teemat ära. Olen mõelnud, et kui Narva satun, käin Chagalli restoranis – idee tema Narvas tehtud maalide koopiatest seintel tundub hea – aga Tripadvisori ja netipiltide järgi on see vist väga kõikuva kogemusega koht – kas keegi oskaks kommenteerida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks nüüd siis saab vaadata seda tanki ära viimise tralli. Nagu tasuta teater või nii…

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma läheks raudpolt sinna tanki juurde….seal saaks etendust “kogu raha eest”.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks nüüd siis saab vaadata seda tanki ära viimise tralli. Nagu tasuta teater või nii…

seda vist kohapeal vaadata ei saanudki, ma ei tea, kas eemalt kaugelt nägi, aga ei mingit etendust pole otsepildis näha

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See teema ongi ju tehtud provotseerimiseks – et lõpuks jutuga tankini jõuda …

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja. Saime Narvas käidud ja asjad aetud. Otsustasime sõita läbi Tallinna,  nii et sõidu peale läks aega kauem, kuid “vaba aega” jäi vaid paar tundi ja sel ajal jalutasime promenaadil ning käisime söömas.

Ja viimasele kommenteerijale –  see teema ei olnud tehtud provotseerimiseks ja tanki teema tõstatamiseks. Olime sunnitud sõitma seoses toiminguga ühes Narva ametiasutuses seoses minu eksabikaasa (lapse isa) surmaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle meeldib see promenaad, seal võiksin hängida ja teisepoole tiblasid vahtida  lattet limpsides. Minu jaosk nagu raudne eesriie ja midagi keelatut. Lapsele kindlasti kindlus huvitav. Aga muud ma polegi leidnud, mida Narvas teha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Hobinurk Mida teha Narvas?