Esileht Ilu Mida teha nirude juustega?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Mida teha nirude juustega?

Postitas:

Viimase aastaga on õlgadest natuke allapoole juuksed kohutavalt hulluks muutunud. Täielik kahupea olen, loomulik lokk on ka veel sees ning juuksed on õhukesed, hoiavad halvasti. Kinni pannes saab “rotisaba”, mis näeb ka inetu välja. Seega jooksengi peaga vastu seina kogu aeg. Lühikest soengut sellise juuksetüübiga ei saaks kohe kindlasti mitte. Oleksin nagu Maali filmist “Sügise” ja pikaks kasvatada neid ka ei õnnestu. Juuksepikendusi panna? Kardan, et ka see pole võimalik tänu loomulikule lokile.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.03 15:32; 09.04 00:28; 22.04 21:38; 17.01 17:31; 26.02 15:13; 03.02 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui probleem on õlgaest alla, sisi hoia õlgadeni. See pole ju lühike. Kui loomulik lokk,s iis õpi neid lokke hooldama, ära harja neid kahuseks! Too lokid esile.Kui kinnisel ton niru pats, siis öra pane neid kinni, näo eest ära tõsta paari kena või just tagasihoidliku klambriga, kumb endale sobib. Õpi tegema punutisi, mille lõpetad kohe kuklal (st ei punu alla peenikest hiiresaba)

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee korralikult läbi Placent Activ kuur (shampoon, palsam, juukseampullid ja kapslid). https://placentactiv.ee/pood/
Ise kasutan ka neid praegu.
Abi võid saada ka Trihholoogiakeskusest, kus tehakse peanaha uuring ja siis määratakse juba sobiv peanaha ja juuksehooldus. Tallinnas asub see Tartu maantee 35.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maalil olid täitsa paksud juuksed, mis sest et kahused.
Mina soovitaks stilist-juuksuri juurde aja kinni panna. Las räägib oma nägemuse, kui sulle ei sümpatiseeri, siis uut lõikust tegema ei pea. Kindlasti aga oskab ta soovitada vahendeid ja näidata ette, kuidas normaalset soengut teha sellise materjaliga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

kindlasti lühemaks – lühem bob sobib sellistele juustele hästi. Kvaliteetsed vahendid, hea värv – saab hakkama küll. Mina lõikasin poisipea sarnastele juustele ja ikka palju parem on kui endised hiiresabad.
https://www.hairromance.com/2013/03/how-to-curl-short-fine-hair.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee korralikult läbi Placent Activ kuur (shampoon, palsam, juukseampullid ja kapslid). https://placentactiv.ee/pood/

Ise kasutan ka neid praegu.

Abi võid saada ka Trihholoogiakeskusest, kus tehakse peanaha uuring ja siis määratakse juba sobiv peanaha ja juuksehooldus. Tallinnas asub see Tartu maantee 35.

Soovitan samuti placent activ tooteid aga sellest trihholoogiakeskusest tasuks küll eemale hoida!

Kui mäkerdada viitsid siis proovi maski takjaõli ja munaga, teeb juuksed ilusaks.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee korralikult läbi Placent Activ kuur (shampoon, palsam, juukseampullid ja kapslid). https://placentactiv.ee/pood/

Ise kasutan ka neid praegu.

Abi võid saada ka Trihholoogiakeskusest, kus tehakse peanaha uuring ja siis määratakse juba sobiv peanaha ja juuksehooldus. Tallinnas asub see Tartu maantee 35.

Soovitan samuti placent activ tooteid aga sellest trihholoogiakeskusest tasuks küll eemale hoida!

Kui mäkerdada viitsid siis proovi maski takjaõli ja munaga, teeb juuksed ilusaks.

Need on täiesti mõttetud tooted. Ei mõjunud ei mulle ega mu emale, kellel on loomupäraselt õhukesed ja nirud/lirud juuksed.
Ega juuksesteuktuuri muuta saagi.
Me kasutasime neid ikka pikka aega(6k).

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin aastaid selliste juustega nagu teemaalgataja. Kõige parem oli kanda juukseid taga klambriga kinnitatult. Keerutasin mingi soperdise ja panin klambriga kinni, aeg-ajalt pidi küll päeva jooksul uuesti tegema, ei hoidnud alati. Kui väike salk välja tuli, siis nägi ka suht normaalne välja, ma arvan. Lihtsalt patsi ei pannud eriti, pigem keerasin mingi tutsaka kokku, muidu jäi jah rotisabaks.
Mingi hetk lasin järjest lühemaks lõigata ja nüüd on mul üldse poisipea. Eks selleks peab nats julgust ja ka enesekindlust olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 13:35; 07.05 21:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühikest soengut sellise juuksetüübiga ei saaks kohe kindlasti mitte. Oleksin nagu Maali filmist “Sügise”

No ja mis tal viga on? Mina olen lühikeseks lõiganud. Ma tahtsin ka paksu juustekiivrit, aga mul hõljusid lihtsalt mingid udemed ümber kolba. Seega lõikasingi nad lühikeseks. nüüd on vähemalt mugav ja pole midagi põdeda. Kusjuures lokk peaks just hea olema, juuksed näivad nii ju kohevamad. Ma olen küll lokkis peaga lühikeste juustega naisi näinud, mu meelest näevad sellised juuksed täitsa kenad välja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee korralikult läbi Placent Activ kuur (shampoon, palsam, juukseampullid ja kapslid). https://placentactiv.ee/pood/

Ise kasutan ka neid praegu.

Abi võid saada ka Trihholoogiakeskusest, kus tehakse peanaha uuring ja siis määratakse juba sobiv peanaha ja juuksehooldus. Tallinnas asub see Tartu maantee 35.

Soovitan samuti placent activ tooteid aga sellest trihholoogiakeskusest tasuks küll eemale hoida!

Kui mäkerdada viitsid siis proovi maski takjaõli ja munaga, teeb juuksed ilusaks.

Need on täiesti mõttetud tooted. Ei mõjunud ei mulle ega mu emale, kellel on loomupäraselt õhukesed ja nirud/lirud juuksed.

Ega juuksesteuktuuri muuta saagi.

Me kasutasime neid ikka pikka aega(6k).

Tõid põhjuse väga hästi välja miks ei mõjunud. Imetooted need muidugi pole mis juukseid juurde kasvatavad, kahjuks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik ned Placenta ampullid, munad, leivad ja meed on täiesti mõttetud. Niru juuksekasv on ikka tingitud sisemistest probleemidest ja ühegi pealemääritava vahendiga seda ei muuda.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on väga kahused, kuivad, lokiga ja üliõhuksesed juuksed, kõrvadest allpool on täielik tuust. Lahtiselt ega patsis kanda eriti ei ole eriti saanud, kuna juuksed on liiga õhukesed. Olen proovinud ka erinevaid lühemaid variante – mida lühemaks lõikan, seda suurem on lokk ja seda hullemini hoiavad. Põhimõtteliselt on siis lihtsalt hõljuvad karvad ümber pea.Kannan enamasti kinniselt, piisab ühest nn minikrokodillist, 1-2 korda päevas pean sättima, sest vajuvad lahti.

Umbes viimase aasta olen kasutanud Placent Activ tooteid – on küll mõju. Minul on juuksed alati sellised nirud olnud, nüüd on esimest korda, kui saan pead pesta 2-3 päeva tagant, mitte iga päev ning juuksuris käin 3-4 kolme kuu tagant, mitte kord aastas, sest juuksed on hakanud kasvama. Juuksekarvad on ka kuidagi “raskemaks” pikapeale läinud, eriti headel ja kuiva õhuga päevadel saan kohati lausa lahtiste juustega olla. Oleks võinud varem sellest šampoonist-palsamist teada. Seda vedelikku ma kasutada ei saa, sellega on juuksed otsekohe rasvased.

Nöök on see, et nii minu vanematel, vendadel kui lastel on kõigil paksud sirged tugevad juuksed.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindlasti lühemaks – lühem bob sobib sellistele juustele hästi. Kvaliteetsed vahendid, hea värv – saab hakkama küll. Mina lõikasin poisipea sarnastele juustele ja ikka palju parem on kui endised hiiresabad.

https://www.hairromance.com/2013/03/how-to-curl-short-fine-hair.html

Mul ka sellised nirud juuksed. Mul aga on see häda, et see bob on minu jaoks ikka nii inetu lõikus. Ikka kohe väga inetu, eriti kui tagant lühem on. Ma ei suuda endale sellist lasta lõigata, isegi kui see mu juustega sobiks. Olen õnnetu. Selle bobiga oleksin ilmselt veel õnnetum.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindlasti lühemaks – lühem bob sobib sellistele juustele hästi. Kvaliteetsed vahendid, hea värv – saab hakkama küll. Mina lõikasin poisipea sarnastele juustele ja ikka palju parem on kui endised hiiresabad.

https://www.hairromance.com/2013/03/how-to-curl-short-fine-hair.html

Mul ka sellised nirud juuksed. Mul aga on see häda, et see bob on minu jaoks ikka nii inetu lõikus. Ikka kohe väga inetu, eriti kui tagant lühem on. Ma ei suuda endale sellist lasta lõigata, isegi kui see mu juustega sobiks. Olen õnnetu. Selle bobiga oleksin ilmselt veel õnnetum.

Teemaalgataja olen. Mul on sama seis. Vaatasin seda ‘bobi’. Sellise bobi jaoks peab olema teatav piklikum peakuju ja pikem kael, selleks et selline soeng hästi hoiaks. Juuksuri juurde lähed ja sellist lõikust soovid, siis usun, et juuksur lõikaks ära küll ja sätiks kenasti, nagu pildil. Peale esimest pesu kodus aga nutad patja????.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 21:38; 05.05 16:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene on sündinud nirude, õhukeste juustega, siis seda ei muuda ükski asi. Lihtsalt nende hooldamiseks tulev valida sobivad õrnad või vähegi ravivad-turgutavad vahendid, samas ka mitte üle hooldada, ikka mõistlikult.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 22:34; 07.05 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik ned Placenta ampullid, munad, leivad ja meed on täiesti mõttetud. Niru juuksekasv on ikka tingitud sisemistest probleemidest ja ühegi pealemääritava vahendiga seda ei muuda.

Tüüpiline lopsakate juuste kandja jutt, justkui õhukeste juuste omanik on selles ise süüdi, “sisemised probleemid”. See on päritav. Nagu su ninakuju, silmavärv ja pikkus on päritavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.05 13:35; 07.05 21:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik ned Placenta ampullid, munad, leivad ja meed on täiesti mõttetud. Niru juuksekasv on ikka tingitud sisemistest probleemidest ja ühegi pealemääritava vahendiga seda ei muuda.

Tüüpiline lopsakate juuste kandja jutt, justkui õhukeste juuste omanik on selles ise süüdi, “sisemised probleemid”. See on päritav. Nagu su ninakuju, silmavärv ja pikkus on päritavad.

Ma usun ka, et on päritav. Kui inimene on rikkunud mis tahes põhjusel oma juuksed, kas kuumusega või värvidega või dieediga vms ja hakkab neid korda tegema, hoidma ja tohterdama ja ravima ja saab juuksed taas korda ja siis ütleb, et vat – mulle aitas see ja too ja nüüd on mul kenad terved juuksed peas… siis on asi selles, et ta sai tagasi need juuksed, mis tal enne pekkikeeramist juba sündides olid.
Kui õhukeste ja udemete omanik hakkab oma niigi kolme karva kaotama, siis a) ta ei pruugi neidki tagasi saada b) kui saab, siis saab need kolm karva tagasi, mis tal enne olid, mitte aga tugevaid pakse ja läikivaid juukseid, mida tal pole kunagi olnud.
Igaüks teab ju, mis tal sündides kaasa on antud, kas paksud ja tugevad või mitte.
Tegemist on tavalise tervisliku seisnundiga ja eripäraga. Ühel on antud ja ta ei pea selle säilitamiseks eriti midagi tegema. Teu´isele ei ole antud ja ta peab olemasolvategagi suurt vatti nägema.
Empaatiavõimetud või lihtsalt küündimatud kõrvalseisjaid võivad aga asjast valesti aru saada ja arvata, et see, kellel on need kolm karva peas, ei ole lihtsalt piisavalt juuste eest hoolitsenud…nagu tema.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 22:34; 07.05 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sulfaadid, mis juuksed oma liiga tugeva pindaktiivse toime tõttu kahuseks muudavad, välja toodetest äkki (NB! tihti on “SLS-vaba” kirjaga toodetel mõni hoopis vängem pesuaine sees, puhtalt selleks, et saaks seda nimetust kasutada) ja ka silikoonid (sest on väljapestavad ainult sulfaatidega ja hakkavad muidu juustesse kuhjuma). Niisketele juustele geeli, lokikreemi vms tootega kuju anda ja pärast seda mitte puutuda, harjata. Põhimõtteliselt googelda “Curly Girl Method”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Ilu Mida teha nirude juustega?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.