Esileht Beebi ja mitmikud Mida teha päevinäinud Emmaljungaga?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Mida teha päevinäinud Emmaljungaga?

Postitas:

Mul on maal seismas vana Emmaljunga,2006a mudel.Kookonit pole, on selline soojakott. Kaarvari logiseb,lükkesanga ei anna korralikult lukustada,kangas pleekinud ja kattelt mõned trukid läinud. Kas mul oleks mõtet seda üldse pakkuda? Vanker iseenesest liigub… :))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane osta.ee-sse müüki 0.1 ¤ alghinnaga – võid kindel olla, et saad sellest lahti 😉 ja vaevalt, et alghinnaga…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule võiks keegi pakkuda sümboolse hinnaga käru ,oleks maale vaja lumesisse laiiade rataste ja allatümmatava kaarvarjuga käru:) gretelina@hot.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]bluelagoon kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul sama lugu. raami külsest on pisike plastiktükk kadunud, need mis pidureid kinni hoiavad on ratta külsest enamjaolt ära kulunud, kuid toimib, isteosa on korralik, kuid peab olema ainult raami küljes kui transpordid, sest mingid detailid annavad üle ja ei lase seda koguaeg eemaldada. korvi osa on väga korralik. annaks ka soliidse hinna eest ära, kuid ei oskagi hinda küsida või kas keegi üldse tahab seda?[/tsitaat]

Järsku ikka sümboolse hinna eest? 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus kandis asute oleks vaja maale käru millel rattad all ja millega kannatab põõsa alla magama lükata.
Saatke pilt mailile ja äkki saame kokkuleppele:)
liisykas@hotmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

spunk.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on maal seismas vana Emmaljunga,2006a mudel.Kookonit pole, on selline soojakott. Kaarvari logiseb,lükkesanga ei anna korralikult lukustada,kangas pleekinud ja kattelt mõned trukid läinud. Kas mul oleks mõtet seda üldse pakkuda? Vanker iseenesest liigub… :))[/tsitaat]

teemast mööda, aga kuidas teil on õnnestunud üks korralik vanker niimoodi ära trööbata:-)?

endal on 2007.a. EJ eelmisest lapsest kevadet ja järgmist titat ootamas ja vanker nagu äsja ostetud.. ja ei ütleks, et vähe oleks kasutanud:-)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sain vankri sugulaselt, tema 2 last on vankrit kasutanud ja vanker osteti kasutatuna. 🙂 seega minu oma on juba neljas kasutaja. mõtlengi et kas keegi seda käru sümboolse hinnaga sooviks? spunk.ee on ka mõte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Beebi ja mitmikud Mida teha päevinäinud Emmaljungaga?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.