Esileht Koroonaviirus COVID-19 Mida teha praeguses tervisekriisis?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 179 )

Teema: Mida teha praeguses tervisekriisis?

Postitas:

Jaa, panid tõepoolest rohkem mõtlema – mõtlema sellele, et mis on nende “meetmete” taga tegelikult.

Nii, räägi meile ka!

Liiguta oma siledat aju. Sa seda siiani nagunii teinud ei ole.

+2
-27
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Inimesed võiksid lõpuks ometi aru saada, mida vaktsineerimine tähendab. Sa vaksineerid end, sest sa saad ja see on sulle kättesaadav, mitte ei hakka otsima põhjendusi, miks see ei ole vajalik, sest asi ei ole vajaduses, vaid võimaluses!</p>

On ju ometi teada, et vaksineerimine vähendab oluliselt raskelt haigestumise tõenäosust, mistõttu on just oma kangekaelsusest vaksineerimata inimesed need, kes haiglatele ja tervishoiuressurssidele laiemalt ülekoormust tekitavad. Oleksid nad vaksineeritud, oleks raskelt haigeid oluliselt vähem, aga praegu on küll nemad selles süüdi, et teised vajalikust ravist ilma jäävad.

Ehk uuest nädalast kehtestatud meetmed panevad inimesed rohkem mõtlema.

Rant over.

Jaa, panid tõepoolest rohkem mõtlema – mõtlema sellele, et mis on nende “meetmete” taga tegelikult.

aga palun siis valgustage- mis on nende meetmete taga TEGELIKULT. Kõik vaktsiinivastased soiuvad oma peaga mõtlemisest ja asjadest, mis pandeemia varjus tegelikult aetakse, aga mitte keegi ei räägi, mis siis toimib ja mida meie, lihtinimesed, ei taipa, sest oleme ära tinistatud Delfi poolt….

Las perearst räägib sulle. Neile hakatakse selle eest nüüd peale maksma, et patsienditega rääkida.

+4
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahepeal on küll tunne, et need vaktsiinid võiks midagi sellist sisaldada, et teid enam poleks. Maailm oleks palju rohelisem ja ilusam paik ilma sellise vihkamiseta!

Hahahaha.. vot see oli hea praegu! Sa soovid, et kõik vaktsineeritud inimesed sureks, sest siis oleks elu ilma vihkamiseta! ??? Päriselt? Kas kellelegi surma soovimine ei ole vihkamine? Ega sina sinna vihkamise vabasse maailma kahjuks kuidagi ei sobi!

+28
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Piirangud on mõistlikud aga oleks pidanud tulema juba varem ja tegelikult võiks veelgi neid troppe pigistada. Nt võiks olla ühiskondlikult selge hoiak, et riigiametites ainult vaktsineeritud inimesed või päevapealt vallandamine ja ka iga enesest lugupidav erafirma ei hoiaks oma ridades vaktsineerimata inimesi.

wow, hea et sa ise üldse tropp ei ole 😀

+3
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes teil keelab seda imeravimit süüa? Sööge ja paranege. Aga ikka on haiglad vaktsineerimata patsiente täis. Või soovid, et ajalehtedes öeldaks, et pead ivermektiini sööma? Siis on jälle see häda, et see on peavoolumeedia ja ravimifirmade vandenõu, et teid mürgitada. Või peab valitsus käsu andma?

Palun jaga apteegi linki, kust seda osta saab.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunstlikult tekitatud pandeemia. Need covidi-osakonnad on täis inimesi,kes on tulnud kas plaanilisele ravile või erakorralisena näit pimesoole opile. Aga nad on andnud positiivse proovi isegi ilma sümptomiteta. Ja nad pannakse eraldi ja pasundatakse nagu nad oleks suremas. Suunake raha haiglakohtade juurdeloomisele mitte jama jagamisele. See vaktsiin ei kaitse mitte kedagi.

+7
-37
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunstlikult tekitatud pandeemia. Need covidi-osakonnad on täis inimesi,kes on tulnud kas plaanilisele ravile või erakorralisena näit pimesoole opile. Aga nad on andnud positiivse proovi isegi ilma sümptomiteta. Ja nad pannakse eraldi ja pasundatakse nagu nad oleks suremas. Suunake raha haiglakohtade juurdeloomisele mitte jama jagamisele. See vaktsiin ei kaitse mitte kedagi.

Kuna ma töötan covidi-osakonnas, saan 100% väita, et sinu arvamus on vale.

+38
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna ma töötan covidi-osakonnas, saan 100% väita, et sinu arvamus on vale.

Veel hullem, inimesed tulevad muu hädaga ravile ja saavad haiglas koroona https://www.err.ee/1608374876/haiglasisene-koroonaviiruse-levik-on-uha-suurem-probleem

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna ma töötan covidi-osakonnas, saan 100% väita, et sinu arvamus on vale.

Aga tema ei usu, mida arstid või õed räägivad, kes ise haiglas töötavad. Kõik valetavad. Tema usub Uusi Uudiseid, uhhuuteadlasi ja kõik.

+34
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on see “demokraatia”- inimestel on õigused, mitte kohustused. Sundvaktsineerimise korral ei oleks meil enam ammu koroonat sellisel kujul, et peaks hakkama plaanilist ravi lõpetama, üritusi ära jätma ja piiranguid kehtestama.

Vaktsineerimine kohustuslikuks kõigile, kas nad usuvad sellesse, või mitte. Lasku kasvõi “normaalse elu jätkumise nimel” need paar tühist süstikest ära teha, on sellest siis tegelikult abi või mitte- vähemalt proovida ju võib.

+14
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunstlikult tekitatud pandeemia. Need covidi-osakonnad on täis inimesi,kes on tulnud kas plaanilisele ravile või erakorralisena näit pimesoole opile. Aga nad on andnud positiivse proovi isegi ilma sümptomiteta. Ja nad pannakse eraldi ja pasundatakse nagu nad oleks suremas. Suunake raha haiglakohtade juurdeloomisele mitte jama jagamisele. See vaktsiin ei kaitse mitte kedagi.

Vot täpselt siit punktist edasi mõelda ei osata!!!!- “suunake raha haiglakohtade juurde loomisele”

Haiglakohti ei saa juurde luua kui ei ehita uusi haiglaruume, sest koridori peale ju haigete voodeid ei pane. Aga haiglate ehitamine on kallis ja aeganõudev, samuti peale hoone on vaja ka spetsiaalset tehnikat ja personali. Üldarsti õpe on 6 aastat, eriarst õpe kestab juba 10-11 aastat – ehk juba arstide  juurde koolitamine võtab aega ja samuti maksumaksja raha. Lisaks arstidele on veel vaja juurde õdesid, hooldajaid, erinevaid tehnikuid meditsiiniseadmete kasutamiseks/hooldamiseks, laboritöötajaid kes analüüse hindavad, teenindavat personali (nt kokad, koristajad), IT-mehed arvutite hoolduseks, pesumaja töötajad jne jne jne… ning kõigile nendele inimestele tuleb palka maksta!! Iga patsiendi ravi ka uues haiglas on kallis – ravimid, erinevad ühekordsed vahendid (süstlad, kanüülid, sondid). Lisaks on vaja ülikalleid uuringute masinad nt CT (kompuutertomograaf) või MRT, kuna juba enne pandeemiat olid sinna pikad järjekorrad sest Eestis on neid masinaid vähe.

Ühesõnaga kes selle kõik kinni maksta jõuaks? Eesti maksumaksja? Ja kui pandeemia möödub siis need haiglaruumid jätame tühjaks ja välja koolitatud personal jääb tööta? Ei ole väga toimiv lahendus.

+22
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, panid tõepoolest rohkem mõtlema – mõtlema sellele, et mis on nende “meetmete” taga tegelikult.

Nii, räägi meile ka!

Küsimus polnud küll mulle esitatud, aga… raha? Väga, väga palju raha. Sadade miljardite suurused kasumid ja sellest lähtuvalt väga konkreetne huvi ka edasist rahavoolu pidevana hoida, vahendeid valimata ja inimelusid lugemata. Kas tõesti peate kõike seda tühiseks ja mainimist mitteväärivakski või lihtsalt ei mahu pähe? Või ei usu seda? Ma ei saa lihtsalt aru, millest teie siin aru ei saa 😀

+5
-24
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eluga edasi minna.

Kuidas sa seda “eluga edasi minemist” ette kujutad? Me võime kõik asutused ja teenused kõigile vabalt avatuks jätta, aga see toob kaasa suurema haigestumise ja ka suurema koguse inimesi, kes haiglaravi vajavad. Haiglad töötavad juba praegu täiskoormusel ja plaanilist ravi hakatakse piirama. Kuidas see eluga edasi minemine haiglate osas peaks välja nägema?

Kui sinu pereliige vähki põeb ja haiglasse ei mahu, oled nõus, et las surebki kodus ära, kuigi meditsiin võiks ta päästa? Või kui sa ise või su laps arstiabi vajab? Oled nõus, et ei saa abi ja oled nõus surema?

+22
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei ole vaktsineerimisvastane ja olen koguni ise vaktsineeritud, aga mul on selline mõte, et kuna koroonaga on kokku puutunud väga paljud, seejuures nii vaktsineerimata kui vaktsineeritud isikud, siis haigusnähtudeta muul põhjusel haiglasse sattunud ja koroonasümptomiteta inimesi ei peakski koroonaosakondadesse ära isoleerima. Isoleerida tuleks hoopis need, kellele iga nakkus on eluohtlik ja need, kellel on konkreetselt sümptomid.

Iga suvalise nakkushaiguse osas näiteks südamehaigeid või jalaluumurruga patsiente ju ei testita. Ja on üsna tõenäoline, et mingi osa haiglaravil olevatest patsientidest kannavad (ja isegi mingil määral levitavad) nii mõndagi suvalist nakkushaigust (nohuviirused, herpes jne). Kui neil patsientidel sümptome ei ole, siis neid ei käsitleta kui haigeid ega testitagi. Samas see mingi suvaline nohuviirus võib olla immuunpuudulikule patsiendile väga ohtlik.

Vaktsineerimine on üldjoontes muidugi kasulik. Loomulikult on vaktsiinide tootmine ka suur äri, aga seda on ka näiteks jalanõude, rõivaste ja toidu tootmine. Pole tähele pannud, et nende vastu protestitaks, kuigi teinekord sisaldavad needki tooted tervisele potentsiaalselt kahjulikke aineid ja erinevalt ravimitest pole nende toimet inimesele testitudki. Minu ettepanek inimeste vaktsineerima saamiseks oleks see, et riik looks võimalike kõrvaltoimete kahjude korvamiseks fondi ja kui tõesti juhtub, et mõni saab raskema tüsistuse (väike, aga mitte päris olematu võimalus), siis saavad tema kannatused ühiskonna ühise hüvangu nimel rahaliselt kompenseeritud. Igale vaktsiinisüsti saajale võiks samuti väikese kingituse teha. Praegu on palju selliseid, kes pole põhimõtteliselt vaktsineerimise vastased, vaid kellele hakkab vastu see survestamine. Hetkel on vaktsineerimata inimesest justkui paaria tehtud. Siin võiks sammu tagasi astuda ja inimestele selgeks teha vaktsineerimise kasulikkus ning riik võiks väikese vastutuse võtta, kui inimesega midagi peaks juhtuma vaktsineerimise tõttu. Lõpuks tuleb selline inimesest hooliv ja ühiskonnale kasulikku käitumist premeeriv variant odavam, kui kuri survestamine.

+9
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunstlikult tekitatud pandeemia. Need covidi-osakonnad on täis inimesi,kes on tulnud kas plaanilisele ravile või erakorralisena näit pimesoole opile. Aga nad on andnud positiivse proovi isegi ilma sümptomiteta. Ja nad pannakse eraldi ja pasundatakse nagu nad oleks suremas. Suunake raha haiglakohtade juurdeloomisele mitte jama jagamisele. See vaktsiin ei kaitse mitte kedagi.

Issand kui kohutavalt rumal inimene!!! Ma rohkem lihtsalt ei ütlegi midagi.

+17
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fakt on see, et sellise jõustamisega ei saavuta valitsus mitte midagi peale rahulolematuse tõusu ja vihaste inimestega Toompea lossi ees. Ma kardan, et varsti võib tulla pronksiöö vol2/covidiöö, aga keda sellisel juhul sinna vastu panna? Kaitseväest juba said vaktsineerimata inimesed kinga, varsti hakatakse ka politsei ridu harvendama ja selliste ressurssidega nagu meil on, mnjah.

Olen eluaeg olnud reformi valija, aga hetkel olen nõus oma hääle kasvõi ekrele andma kui homme oleks valimised. Tahame olla nagu põhjamaa riik, aga tegelikult oleme tavaline idabloki maa, kus valitsus keelab, käseb, poob ja laseb.

Kogu selle jama põhjus on praegune valitsus ja selle ülimalt puudulik kommunikatsioonioskus. Lutsar ütleb, et varsti võib maskidest loobuda, samal õhtul teatab Kallas, et ei, me ei loobu maskidest. Merits ütleb, et covidisse suremise tõenäosus on kõige suurem kui sa oled 80+, kaasuvate haigustega, Kallas paanitseb, et kõik surevad. Pannakse kinni restoranid, söögikohad, aga koolid jäävad lahti. Minu lapse koolis on hetkel suurem puhang, kõik käivad koolis edasi- bussiga, vahetunnis käivad poes, raamatukogus, osad tunnid on erinevatel klassidel koos, osa eraldi. Ammu oleks pidanud pidurit tõmbama, aga ei, kinni pannakse toidukohad, kus niigi on hajutatus üsna suur. Teadusnõukoda ja valitsus räägivad ristivastupidist ja lõpuks teeb valitsus ikka nii, nagu ise heaks arvab. Saatke see nõukoda siis laiali!

Ei ole vähemtähtis ka see fakt, et terviseameti laos on 5milj. vaktsiinidoosi, mis riik on kokku krabanud ja mis üsna varsti hapuks lähevad, üha enam hakkab tunduma, et äraviskamise asemel tahetakse need jõuga sisse suruda.

Olen tegev mitmes välismaises fb grupis, kus on räägitud vaktsiinidest ja näiteks enamuse kogemus on see, et arst teeb enne vaktsineerimist põhjalikud analüüsid ja vähimagi kahtluse korral ei soovita vaktsineerida. Meil võtke ainult järjekorda.

WHO soovitab vaktsineeritud inimestel teha iga nädal vereanalüüsi, et märgata võimalikke tüsistusi võimalikult vara. Meil ei ole nädal peale vaktsiini tekkivad kaebused enam vaktsiiniga seotud. Jne, jne.

Mina ei ole vaktsineeritud, mu veri on väga paks, olen kaotanud ühe lapse raseduse ajal trombi tõttu. Arst ütles, et mul meeletult vedas, tromb jäi platsentasse ning tappis lapse, mitte ei liikunud mulle ajju, südamesse või kopsu. Kas ma tahan sellise kogemuse pealt vaktsineerida? Ega ikka ei taha küll.

Ma ei ole vaktsineerimise vastane, ma olen jõuga sundimise vastane!

+11
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes teil keelab seda imeravimit süüa? Sööge ja paranege. Aga ikka on haiglad vaktsineerimata patsiente täis. Või soovid, et ajalehtedes öeldaks, et pead ivermektiini sööma? Siis on jälle see häda, et see on peavoolumeedia ja ravimifirmade vandenõu, et teid mürgitada. Või peab valitsus käsu andma?

Palun jaga apteegi linki, kust seda osta saab.

https://www.apotheka.ee/catalogsearch/result/?q=soolantra

See on küll kreemi kujul, kuid tablettidena on samuti mitmes apteegis saadaval (veterinaarravimina).

Raviminfo lehelt saab toimeaine järgi ravimeid (ja muudki) otsida.

Aga miks peaks seoses koroonaga keegi soolenugiliste ravimit tahtma? Kas seepärast, et keegi soovitas? Enne hurraaga ivermektiini ostmist võiks siiski infolehti lugeda ja just eriti kõrvaltoimete osa. Need on reaalsed kõrvaltoimed ja sagedused (nagu ka vaktsiinide infolehtedel).

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, panid tõepoolest rohkem mõtlema – mõtlema sellele, et mis on nende “meetmete” taga tegelikult.

Nii, räägi meile ka!

Liiguta oma siledat aju. Sa seda siiani nagunii teinud ei ole.

Ega sinult paremat vastust ei olnudki loota. Üldiselt vastavadki need vastased sedasi, sest tegelikult pole neil mitte mingeid väiteid. Kui kuulata nende iidolite jutte, siis on ka ainult üks keerutamine ja hoolimisest jahumine, kuid konkreetseid väiteid neilt ei tule kunagi.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Fakt on see, et sellise jõustamisega ei saavuta valitsus mitte midagi peale rahulolematuse tõusu ja vihaste inimestega Toompea lossi ees. Ma kardan, et varsti võib tulla pronksiöö vol2/covidiöö, aga keda sellisel juhul sinna vastu panna? Kaitseväest juba said vaktsineerimata inimesed kinga, varsti hakatakse ka politsei ridu harvendama ja selliste ressurssidega nagu meil on, mnjah.

Olen eluaeg olnud reformi valija, aga hetkel olen nõus oma hääle kasvõi ekrele andma kui homme oleks valimised. Tahame olla nagu põhjamaa riik, aga tegelikult oleme tavaline idabloki maa, kus valitsus keelab, käseb, poob ja laseb.

Kogu selle jama põhjus on praegune valitsus ja selle ülimalt puudulik kommunikatsioonioskus. Lutsar ütleb, et varsti võib maskidest loobuda, samal õhtul teatab Kallas, et ei, me ei loobu maskidest. Merits ütleb, et covidisse suremise tõenäosus on kõige suurem kui sa oled 80+, kaasuvate haigustega, Kallas paanitseb, et kõik surevad. Pannakse kinni restoranid, söögikohad, aga koolid jäävad lahti. Minu lapse koolis on hetkel suurem puhang, kõik käivad koolis edasi- bussiga, vahetunnis käivad poes, raamatukogus, osad tunnid on erinevatel klassidel koos, osa eraldi. Ammu oleks pidanud pidurit tõmbama, aga ei, kinni pannakse toidukohad, kus niigi on hajutatus üsna suur. Teadusnõukoda ja valitsus räägivad ristivastupidist ja lõpuks teeb valitsus ikka nii, nagu ise heaks arvab. Saatke see nõukoda siis laiali!

Ei ole vähemtähtis ka see fakt, et terviseameti laos on 5milj. vaktsiinidoosi, mis riik on kokku krabanud ja mis üsna varsti hapuks lähevad, üha enam hakkab tunduma, et äraviskamise asemel tahetakse need jõuga sisse suruda.

Olen tegev mitmes välismaises fb grupis, kus on räägitud vaktsiinidest ja näiteks enamuse kogemus on see, et arst teeb enne vaktsineerimist põhjalikud analüüsid ja vähimagi kahtluse korral ei soovita vaktsineerida. Meil võtke ainult järjekorda.

WHO soovitab vaktsineeritud inimestel teha iga nädal vereanalüüsi, et märgata võimalikke tüsistusi võimalikult vara. Meil ei ole nädal peale vaktsiini tekkivad kaebused enam vaktsiiniga seotud. Jne, jne.

Mina ei ole vaktsineeritud, mu veri on väga paks, olen kaotanud ühe lapse raseduse ajal trombi tõttu. Arst ütles, et mul meeletult vedas, tromb jäi platsentasse ning tappis lapse, mitte ei liikunud mulle ajju, südamesse või kopsu. Kas ma tahan sellise kogemuse pealt vaktsineerida? Ega ikka ei taha küll.

Ma ei ole vaktsineerimise vastane, ma olen jõuga sundimise vastane!

Ja vot nii need valed levivad. Mis infoallikas on FB grupp? Mul on pereliikmed USA-s, Inglismaal, Soomes. Mitte kuskil ei ole mitte kedagi testitud ei enne ega peale vaktsineerimist. See on nii rumal jutt, et paha hakkab. Inglismaal olid kevade lõpus-suve alguses suurtes võimlates vaktsineerimispunktid, mis töötasid 24/7, reaalselt võiski su aeg olla näiteks kell 4.20. Sõjavägi tuli seal appi, et seda kõike teha. Ameerikas sama lugu, tohutud vaktsineerimiskeskused mille kõrval meie Sõle või Tondiraba on nagu lapsemäng.

Palun konkreetset viidet, kus WHO soovitab vaktsineeritutel peale seda vereproovi teha.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, panid tõepoolest rohkem mõtlema – mõtlema sellele, et mis on nende “meetmete” taga tegelikult.

Nii, räägi meile ka!

Küsimus polnud küll mulle esitatud, aga… raha? Väga, väga palju raha. Sadade miljardite suurused kasumid ja sellest lähtuvalt väga konkreetne huvi ka edasist rahavoolu pidevana hoida, vahendeid valimata ja inimelusid lugemata. Kas tõesti peate kõike seda tühiseks ja mainimist mitteväärivakski või lihtsalt ei mahu pähe? Või ei usu seda? Ma ei saa lihtsalt aru, millest teie siin aru ei saa ????

Oot…et siis pisikesed Eesti ja Läti on rakendatud selle kurja Eliidi rahateenimismasina ette? Sellised rikkad riigid nagu näiteks Norra ja Taani ei sobinud?

+18
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arst ütles, et mul meeletult vedas, tromb jäi platsentasse ning tappis lapse, mitte ei liikunud mulle ajju, südamesse või kopsu. Kas ma tahan sellise kogemuse pealt vaktsineerida? Ega ikka ei taha küll.

Sina peaks ju siis kohe kindlasti vaktsineerima, kui on eelsoodumus trombideks. Sest koroona tekitab palju suurema tõenäosusega sul trombi.

+17
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maskid, distants jne. on kõik ainult ajutised meetmed, selleks, et seda haiglaravivajaduse  piiki lamendada. Tavapärast elu elama hakata koos koroonaga (mis ilmselt tuli, et jääda, nagu gripp), saab ainul siis, kui vaktsineerituse tase 100 protsendile liginema hakkab. Täna öeldi ka pressikonverentsil otse välja, et kõigi nende meetmetega ( et vaktsineerimata inimesed ei saa lõbustusasutustesse jne) loodetakse osta aega juurde, et vaktsineerituse tase jõuaks tõusta. Aga ainus lahendus olukorrale on ikkagi piisavalt suur protsent inimesi vaktsineerida, mitte mingit muud lahendust siiani leitud ei ole.

Vaktsineerimisvastase propaganda tulemus on, et me hakkame seni pidevalt koos piirangutega elama, kuni enamus eestlastest on selle haiguse suure ohvrite hulgaga läbi põdenud. Seejuures ei saa võtta piiranguid maha, et see läbipõdemine toimuks korraga, sest see tähendaks, et vähihaige väikelapse ema ei saa operatsioonile, autoavariisse sattunud teismeline jääb haiglaravita jne.

 

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

siis haigusnähtudeta muul põhjusel haiglasse sattunud ja koroonasümptomiteta inimesi ei peakski koroonaosakondadesse ära isoleerima.

Selliseid inimesi pole kunagi isoleeritud koroonaosakondadesse. Nad on saadetud koju isolatsiooni. Isegi kõiki kiirabiga EMO-sse toodud koroonahaigeid ei võeta haiglaravile, kui selleks reaalne näidustus puudub.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, panid tõepoolest rohkem mõtlema – mõtlema sellele, et mis on nende “meetmete” taga tegelikult.

Nii, räägi meile ka!

Küsimus polnud küll mulle esitatud, aga… raha? Väga, väga palju raha. Sadade miljardite suurused kasumid ja sellest lähtuvalt väga konkreetne huvi ka edasist rahavoolu pidevana hoida, vahendeid valimata ja inimelusid lugemata. Kas tõesti peate kõike seda tühiseks ja mainimist mitteväärivakski või lihtsalt ei mahu pähe? Või ei usu seda? Ma ei saa lihtsalt aru, millest teie siin aru ei saa ????

Kuule, siinsamas perekoolis kunagi üks kägu valis vaktsiini põhimõttel, et “Johnson & Johnson vähemalt ei tee seda kasumi eesmärgil”…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult on vaktsiinide tootmine ka suur äri, aga seda on ka näiteks jalanõude, rõivaste ja toidu tootmine. Pole tähele pannud, et nende vastu protestitaks, kuigi teinekord sisaldavad needki tooted tervisele potentsiaalselt kahjulikke aineid ja erinevalt ravimitest pole nende toimet inimesele testitudki.

Pole ka tähele pannud, et meid sunnitaks valitsuse otsusega mingeid asju sööma või selga panema. On muidugi palju lolle, kes söövadki valimatult kõike, aga nad ei suru oma arvamust teistele peale, mis on meeldiv.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on küll kreemi kujul, kuid tablettidena on samuti mitmes apteegis saadaval (veterinaarravimina).

Kas keegi küsis oma hobusele salvi?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mida teha, mida teha? Lugeda Malta ajalehti. sest covid seal juba nii eilne päev
<table class=”iSFuAf” style=”font-size: 12px; width: 180px; color: rgba(0, 0, 0, 0.87); font-family: Roboto, Arial, sans-serif;”>
<tbody>
<tr>
<td><span class=”IY3fvf”>Manustatud doose kokku</span></td>
<td class=”MRKHjb” style=”padding-left: 10px; text-align: end;”>856 tuh</td>
</tr>
<tr>
<td><span class=”IY3fvf”>Täielikult vaktsineeritud inimesed</span></td>
<td class=”MRKHjb” style=”padding-left: 10px; text-align: end;”>425 tuh</td>
</tr>
<tr>
<td><span class=”IY3fvf”>Täielikult vaktsineeritute %</span></td>
<td class=”MRKHjb” style=”padding-left: 10px; text-align: end;”>81%</td>
</tr>
</tbody>
</table>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vähenda kontakte nii palju kui võimalik. Päris nulli ei pea ajama, kui ei ole võimalik.

Kui käid poes, plaani ette, mis sul vaja on, et liiga kaua ühes kohas ei molutaks – nakkusohtlikkus on täiesti olemas kinnites ruumides, kuna meil siiski on tegemist aerosoolse viirusega, mis püsib õhus (st ei levi ainult siis, kui keegi sulle näkku köhib/aevastab).

Kui vähem ringi sebid, vähendad ka võimalust, et peaksid haiglateenuseid kasutama mingil muul põhjusel (murrad mõne luu, sõidab mõni Bolt otsa, saad toidumürgituse jne).

Kui võimalik, tee tööd kodust, väldi bussiga sõitmist jne (eelmine suvi, kui kontorisse tagasi kutsuti, käisin kõik korrad jala (45 mintsa sinna, 45 tagasi), va 2 korda kui ilgelt vihmane ilm oli – täna see poleks näiteks läbi läinud).

Tee kindlaks, et sul oleks hea vitamiin D tase. Kindlasti võta ka vitamiin C-d. Kui kahtled, et oled haigestunud, või on võimalik, et oled lähikontaktne olnud, lisa vitamiinikuuri ka Tsink (ja kui tahad Lambertsile rohkem maksta, võta juurde ja kvertsitiini – see aitab tsingil paremini su rakkudesse ligi pääseda).

Kindlasti võiks kodus olemas olla ka aspiriin.

Kui vaja, võta endale koju ka kiirtestid – kui on kellegagi kokkusaamine (nt vanema inimesega), oleks hea ennast enne kohtumist testida – sinul ei pruugi haigus raskelt kulgeda, võib isegi sümptomiteta olla, aga nii hästi ei pruugi minna teistel inimestel.

NB Kõik need toidulisandid jm ei saa ära hoida haigust ega garanteeri seda, et sa haiglasse ei satu. Parima efekti saad siiski siis, kui oled ka vaktsineeritud – siis on mitu kihti kaitset ja ravi. Hetkel lihtsalt muid legaalseid, inimestele suunitletud ja kodus kättesaadavaid vahendeid välja pole jagatud.

Ja siis veel oluline: leia huvitavat tegevust, mis hoiab tuju hea. Ela oma loomingulists välja, lase vahepeal hing vabaks. Ära loe sotsiaalmeediat ja uudiseid üle oma taluvuse piiri. Raadio ja tele võiks vähemalt kuuks ajaks lukku panna, lehti loe ettevaatlikult. Pigem proovi keskenduda sellele, kuidas su enda ümbruses ja elus olukord on.

Tänasega on suminad siin-seal käinud, et ka oma virtuaalses sotsiaalringkonnas paistavad väga paljud olevat nakkuse saanud või lähikontaktsed. Homsed leviku numbrid võivad juba üllatama panna.

Püsige terved ja hoidke end hästi! ❤️

Madala doosine aspiriin võib aidata kaitsta sind covid 19 eest. NB! Kui sulle on aspiriin vastunäidustatud (võimalike südameprobleemide tõttu) – palun ära võta seda. Ära unusta, et ka aspiriinil on oma võimalikud kõrvalmõjud. Ja ära arva, et see vaktsineerimatust korvab.
https://www.webmd.com/lung/news/20210315/low-dose-aspirin-may-help-shield-you-from-covid-19#1

Madal D vitamiini tase seostub raskema covidi vormi põdemisega. 
https://www.webmd.com/lung/vitamin-d-covid-19-what-to-know#1

https://www.uchealth.org/today/effectiveness-of-vitamins-c-and-d-against-covid-19/

Iga meede aitab sind max paar % – mingit turvatunnet ei tohiks antud momendil mitte keegi meist tunda, kui ta just peast puhta hull pole 🙂

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunstlikult tekitatud pandeemia. Need covidi-osakonnad on täis inimesi,kes on tulnud kas plaanilisele ravile või erakorralisena näit pimesoole opile. Aga nad on andnud positiivse proovi isegi ilma sümptomiteta. Ja nad pannakse eraldi ja pasundatakse nagu nad oleks suremas. Suunake raha haiglakohtade juurdeloomisele mitte jama jagamisele. See vaktsiin ei kaitse mitte kedagi.

vot sellised lähevadki laupäeval Vabaduse väljakule. tõelised ajupärlid.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igale vaktsiinisüsti saajale kingitust ei saa teha juba selle pärast, et siis oleks vaktsineerimisvastastel veel üks kisamisteema.

Minul on trombe soodustav geenimutatsioon. Päristrombe on ka nii palju, et ma ei mäletagi täpset arvu. Vaktsineeritud. Läksin sellele välja, et kui ma selline kord juba olen, et ka kivist trombi välja pigistan, siis eelistan trombi saada rahulikes oludes, mitte haiglapaanika raames. Elus olen.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 179 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Mida teha praeguses tervisekriisis?