Esileht Hobinurk Mida teha puuvillasest lõngast

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Mida teha puuvillasest lõngast

Postitas:
Kägu

Selline puuvillane, mis pole villane lõng. Ma pole enne kokku puutunud ja ei tea sellepärast. Niipalju uurisin kodulehtedelt, et soovitatakse suveriideid kududa või ka heegeldada. Riideid ma teha ei soovi ja ei oska ka. Aga kas on veel midagi, mida teate ja mida saaks puuvillasest lõngast teha? Mul on üks ports kingitud ja soovisin teiste nõu. Oskused käsitööle on veidi alla keskmised. Oskan kindaid sokke, mütse, salle, kirjadega, kampsunit ja vesti, äärepitse, kui heegeledada vaja, paelast vaipu ümmargusi heegeldada, lihtsamaid linikud ja kergemat mustrit.
Kuid nende värvid on nii kenad, et tuli soov midagi proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igasuguseid kotte ja kotikesi saab teha, väikestest võtme- ja kosmeetikakottidest suurte õlakottideni. Oleneb muidugi lõnga jämedusest ka, kui on peenem lõng, saab mitmekordsena kasutada. Beebitekke, mänguasju.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Amigurumi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erinevaid kodusisustusasju tehakse – pleedid, lauakatted, padjakatted, riputatavad seinakaunistused, lillepoti- ja küünlatopsiümbrised, salvrätikuhoidjad jne. Oleneb, milline stiil endale meeldib, kas midagi pitsilist või lihtsama koega. Kui inglise keeles guugeldada, leiab väga palju ideid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Hobinurk Mida teha puuvillasest lõngast