Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Pereelu ja suhted mida teha sellises olukorras

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: mida teha sellises olukorras

Postitas:

Mulle meeldib väga üks mees, kellele mina meeldin ka, aga vähem kui tema mulle. Samas on minust üks teine mees huvitatud rohkem kui mina temast. Kumbki mees teineteise olemasolust midagi ei tea ja sellega, kes minust on huvitatud, pole ma ka maganud, sest nö käin praegu selle mehega, keda ise väga tahan. Kui ma näiteks annaks sellele mehele, kellega käin, kuidagimoodi teada, et üks teine on veel minust huvitatud, siis kas teeks ta minust rohkem huvitatuks, st nagu et jahiinstink käivituks jälle. Temaga oli see tüüpiline lugu, et alguses jahtis ta mind innuga, pingutas igatpidi, et mind kätte saada, aga kui minul tunded tekkisid, siis enam eriti ei pinguta, lihtsalt naudib et tal olemas olen.

Nii tüütu, et ei saa üldse olla sirgjooneline ja aus, vaid peab oma tundeid hoopis varjama, et mees ikka edasi saaks jahti pidada… Kas kõik mehed on sellised? Kardan, et kui lõpetan selle mehega ära, kellega praegu käin ja võtan selle järgmise, siis äkki juhtub temaga samamoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli endal kunagi natuke sarnane olukord ja lugesin netist ekspertide nõuandeid. Lugesin, et meestele meeldib jaht alguses, aga kui naine on \”kätte saadud\”, siis nad tahavad rahulikku suhet ja ei taha mingit jahtimist enam. Ja, et naised teevad tihti selle vea, et üritavad meest armukadedaks teha või uuesti jahtima panna. Aga sellel on ainult negatiivne efekt. Ja ega see põnev periood niikuinii eriti pikka aega ei kesta – rahulikul suhtel on omad eelised 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, sa ajad sokki suust välja. Sa hoiad kahte meest niisama lõa otsas, seda teist, keda sa ise väga ei taha kindlasti selleks, et sa aimad oma sisemuses, et su suhe selle esimese mehega ei ole väga vastupidav ega osutu pikaealiseks, ja sa ei taha üksi ka olla. Mida sa kruvid ja keerad neid kahte meest üles? Vali üks ära, see ei ole raske. Kui sa hakkad mänge mängima, meest armukadedaks teha üritama, siis lendab see sulle endale vastu nägu ja sa oled lõpuks üksi.

Kui sulle see üks mees nii väga meeldib, siis kuidas on võimalik, et sa veel kellegi teisega ka sebida üritad? Või tegid selle teema selleks, et meile keksida kui tahetav naine sa oled, et sul on kaks meest, kes sind väidetavalt hirmsasti taga ajavad? Mingit sinu tagaajamist mina küll ei suuda välja lugeda, kuigi seda sa ilmselt väga ootaksid neilt, et karvad ja suled lendaksid ja lõpuks selguks et kumb siis su endale võidaks jne. Vähem seebikaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldine reegel on selline, et mees peab naist pisut rohkem armastama kui naine meest, siis tuleb õnnelik suhe. Kui naine on mehest rohkem huvitatud kui mees naisest, siis peale seda nn \”kättesaamist\” vajub asi ära ja mingil hetkel naine enam ei rahuldu sellega, et ta on mehe jaoks iseenesestmõistetav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Pereelu ja suhted mida teha sellises olukorras

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.