Esileht Pereelu ja suhted Mida teha suhtega

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )

Teema: Mida teha suhtega

Postitas:

Oleksid võinud otsida lastetu mehe, oleks su probleemid olemata. Mis sel nii väga viga on, kui isa hoolib oma lastest ja reisib nendega? Kas oled kade, et kolmeaastane saab isaga olla või?

Ei ,kade ma ei ole. Minu lapsed samuti reisivad ringi suvel.
Aga mis kuradi suhe see on kui tema reisib oma lastega mina enda omadega.
Pointless.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 17.04 21:45; 17.04 21:54; 17.04 21:56; 17.04 22:11; 17.04 22:24; 17.04 22:37; 17.04 23:03; 17.04 23:13; 17.04 23:52; 18.04 07:48; 18.04 07:50; 18.04 07:53; 18.04 08:52; 18.04 08:53; 18.04 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnus ürgkari.Jõudu!

Enamus vastuseid siin foorumis viitab sellele, et siin on kari neandertaale

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen meeletult kurb et seda pistitan aga ma tahan teiste inimeste arvamust.

Nimelt mul on suhe mehega keda armastan väga aga ma ei salli tema eelmisest suhtest last(3a). Ta ainult vingub ja märatseb ,manipuleerib isaga . Mees muudkui nunnutab,midagi ma öelda ei tohi,kohe olen paha.

Olgu öeldud et mul endal on 2 last ja ootan mehega ühist last.

Meie ühise lapse vastu huvi ei tunne,tema jaoks on tema laps(3a) nr1 mida ta on ka öelnud,minu lapsed mitte keegi. Peab ka oma eelmisest suhtest naise tütart oma lapseks. Ja on öelnud et tal on ainult kaks last see tüdruk kes pole tema oma ja ss poeg. Küll räägin et läheb oma 2 lapsega sinna reisile ja tänna.

Mehe ja naise vahelist suhet polegi kuna ta on keskendunud nyyd last emalt ära võtta. Koos me ei ela,ööseks ei jää kuna tahab oma pojaga koos olla et kohus näeks et ta on isaga rohkem. Nädalas paar korda ehk on tund kaks külas.

Ma olen sellest nii väsinud et tekib tunne et olen oma 3 lapsega üksi kui pean kannatama sellist ebavõrdsust. Mees kuulda ei võta kui olen seda teemat arutan. Tema pista pea liiva alla ja nädal kaks ei suhtle.

Palun mingeid nõuandeid.

pöördu hullumajja

inimene, kes toodab igapäev sadu libateemasid, sünnib järgmises elus kitsena keda armeenlane 3 korda päevas vägistab. mõtle, enne kui hävitad oma karmat

???????????????????????????????? hästi paned aga see on reaalne elu ja veel hullem kui siia kirja panin.

Kui see on veel hullem, kui siin kirjapandud, siis….meie elu on meie enda valikute tagajärg.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 22:42; 17.04 23:03; 18.04 08:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga küsimus pole selles miks ma selle lapse tegin vaid mida ma selle sujtega nagu edasi teen. Olen vait ja vaatan mis edasi saab voi lopetan selle komöödia otsekohe ja last kasvatab oma poega ja oma kasutütart.

Nojah. Mina sinu asemel ei raiskaks selle komöödia peale enam aega, närve ega energiat. Nagu sa teemaalgatuses kirjeldasid (kui sa just tugevalt ei liialdanud) – sa näed ju ise ka, kui lootusetu on see olukord.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.04 22:05; 18.04 08:22; 18.04 08:26; 18.04 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See laps on tervisehäirega aga keegi midagi ette ei võta. Sest kui ma hakkan oma arvamust ütlema et mulle tundub et laps on psühhiliselt haige ss öeldakse mu lapsel on koik korras. Sest see pole normaalne et laps viskab teepeale pikali ja hakkab karjuma et ma ei taha otse minna vaid tahan sealt teist kaudu koju minna.

Täiesti tavaline kolmeaastane.

On nõus sööma vaid isa süles ja kui isa söödab .

Täiesti tavaline ärahellitatud kolmeaastane. Siinkohal peaks just see isa mingi seisukoha võtma.

Minu lapselt tirib mänguasju ja paneb veel lataka ka kirja. Minu laps on 2a.
Hakkab lihtsalt jumala “lambist “nutma.

Kah tavaline kolmeaastane, ainult siin tekib küsimus, et kuidas siis isa nendele olukordadele reageerib? Kolmeaastased ei ole veel nii sotsiaalsed, et nad ei saaks aru, et teist last ei tohi lüüa (ehkki enamik kolmeaastaseid siiski ei löö), küll aga peaks lapsevanemad seda kolmeaastasele järjepidevalt, rahulikult ja kindlameelselt õpetama, et ei tohi.

sest lapse ema peaksab last ja isegi karjus mu maja ees et ta uputab oma lapsed ara kui mees tagasi ei lähe.

Sellisel juhul on lapse kalduvus teisi lüüa tingitud halvast kohtlemisest kodus, kuigi mõnikord panevad laksu kehtima ka need lapsed, keda kodus ei lööda. Jah, isa peab oma lapse sellest perest ruttu ära tooma. Mida sina siin teha saad – ei midagi. Saad meest toetada selles võitluses. Lapse mittesallimine ei ole lahendus.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.04 22:05; 18.04 08:22; 18.04 08:26; 18.04 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See laps on tervisehäirega aga keegi midagi ette ei võta. Sest kui ma hakkan oma arvamust ütlema et mulle tundub et laps on psühhiliselt haige ss öeldakse mu lapsel on koik korras. Sest see pole normaalne et laps viskab teepeale pikali ja hakkab karjuma et ma ei taha otse minna vaid tahan sealt teist kaudu koju minna.

Täiesti tavaline kolmeaastane.

On nõus sööma vaid isa süles ja kui isa söödab .

Täiesti tavaline ärahellitatud kolmeaastane. Siinkohal peaks just see isa mingi seisukoha võtma.

Minu lapselt tirib mänguasju ja paneb veel lataka ka kirja. Minu laps on 2a.

Hakkab lihtsalt jumala “lambist “nutma.

Kah tavaline kolmeaastane, ainult siin tekib küsimus, et kuidas siis isa nendele olukordadele reageerib? Kolmeaastased ei ole veel nii sotsiaalsed, et nad ei saaks aru, et teist last ei tohi lüüa (ehkki enamik kolmeaastaseid siiski ei löö), küll aga peaks lapsevanemad seda kolmeaastasele järjepidevalt, rahulikult ja kindlameelselt õpetama, et ei tohi.

sest lapse ema peaksab last ja isegi karjus mu maja ees et ta uputab oma lapsed ara kui mees tagasi ei lähe.

Sellisel juhul on lapse kalduvus teisi lüüa tingitud halvast kohtlemisest kodus, kuigi mõnikord panevad laksu kehtima ka need lapsed, keda kodus ei lööda. Jah, isa peab oma lapse sellest perest ruttu ära tooma. Mida sina siin teha saad – ei midagi. Saad meest toetada selles võitluses. Lapse mittesallimine ei ole lahendus.

Laps mitte ei löö ainult teisi lapsi vaid oma isa ka.
Aga isa ei ûtle midagi.
On mind ka löönud aga ma olen öelnud rahulikult et lüüa ei tohi et ma saan haiget.
Kui nt minu laps vôtab asju käest siis see 3 aastane jookseb isa juurde nuttes ja issi vôtab hops ja rahustab last et ” näed võta issi telefon saad multikat vaadata” selle asemel et selgitada lapsele olukorda.

Olen teda toetanud terve aasta juba . Sest ta pöördus kohtusse et naisele lähenemiskeeld panna. Aga seda toetust ta ise tähele ei pane.

Isa mingit seisukohta ei vôta kuna esimene laps tal.

+1
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 17.04 21:45; 17.04 21:54; 17.04 21:56; 17.04 22:11; 17.04 22:24; 17.04 22:37; 17.04 23:03; 17.04 23:13; 17.04 23:52; 18.04 07:48; 18.04 07:50; 18.04 07:53; 18.04 08:52; 18.04 08:53; 18.04 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga küsimus pole selles miks ma selle lapse tegin vaid mida ma selle sujtega nagu edasi teen. Olen vait ja vaatan mis edasi saab voi lopetan selle komöödia otsekohe ja last kasvatab oma poega ja oma kasutütart.

Nojah. Mina sinu asemel ei raiskaks selle komöödia peale enam aega, närve ega energiat. Nagu sa teemaalgatuses kirjeldasid (kui sa just tugevalt ei liialdanud) – sa näed ju ise ka, kui lootusetu on see olukord.

Jah, ma näen et sellel ei ole enam môtet kuna pole enam energiat talle seletada asju. Nagunii teeb ta nii nagu ise tahab.
Liialdanud ma ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 17.04 21:45; 17.04 21:54; 17.04 21:56; 17.04 22:11; 17.04 22:24; 17.04 22:37; 17.04 23:03; 17.04 23:13; 17.04 23:52; 18.04 07:48; 18.04 07:50; 18.04 07:53; 18.04 08:52; 18.04 08:53; 18.04 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan ausa vastuse eest.
Hardust on piisavalt,kiiruga kirjutatult tuleb ikka vigu.

Küsimus ei ole kirjavigades.
Sa mitte ainult ei kirjuta kiirustades, vaid ELAD KIIRUSTADES.
Sa ei mõelnud, miks see mees võis tahta sinuga last saada, miks tal mingit krdi linnukest vaja oli, sa ei õppinud spermadoonorit tundma (pärast koorus midagi) jne.
Aga sellest sa ju saad ometigi praegu aru, et EI OLNUD klassikaline, aus, läbipaistev juhtum, kus mees kohtab naist, armub ja soovib temaga kooselu ja ühist last?
Saad ju?

Seega ka lõpeta see komöödia ära, rahaliselt, nagu räägid, tuled toime ja ela edasi. Nagunii tahtsid kolme last. Kahel on isegi normaalne isa, küll saad hakkama.

Raske uskuda, et nii si..tade lähetandmete puhul võrrandis, sul on veel mingi lootusekiir peas, et asi laheneb positiivselt.
Pole võimalik ju.

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 08:57; 18.04 21:27; 18.04 22:04; 19.04 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan ausa vastuse eest.

Hardust on piisavalt,kiiruga kirjutatult tuleb ikka vigu.

Küsimus ei ole kirjavigades.

Sa mitte ainult ei kirjuta kiirustades, vaid ELAD KIIRUSTADES.

Sa ei mõelnud, miks see mees võis tahta sinuga last saada, miks tal mingit krdi linnukest vaja oli, sa ei õppinud spermadoonorit tundma (pärast koorus midagi) jne.

Aga sellest sa ju saad ometigi praegu aru, et EI OLNUD klassikaline, aus, läbipaistev juhtum, kus mees kohtab naist, armub ja soovib temaga kooselu ja ühist last?

Saad ju?

Seega ka lõpeta see komöödia ära, rahaliselt, nagu räägid, tuled toime ja ela edasi. Nagunii tahtsid kolme last. Kahel on isegi normaalne isa, küll saad hakkama.

Raske uskuda, et nii si..tade lähetandmete puhul võrrandis, sul on veel mingi lootusekiir peas, et asi laheneb positiivselt.

Pole võimalik ju.

Eks lootus sureb viimasena ja ehk loodan et mehel tuleb aru pähe.
Jah,isiklik elamine on olemas,finantsi on ka ja koik on hästi.
Arvan isegi et see teema on nüüd lukus ja tuleb edasi minna ja lõpetada see lolli mängimine.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 17.04 21:45; 17.04 21:54; 17.04 21:56; 17.04 22:11; 17.04 22:24; 17.04 22:37; 17.04 23:03; 17.04 23:13; 17.04 23:52; 18.04 07:48; 18.04 07:50; 18.04 07:53; 18.04 08:52; 18.04 08:53; 18.04 09:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik, kes kirjutad siis asemel ss on parimal juhul põhiharidusega. See on üsna kindel fakt. See selleks. Masendav on see kärgperede teema. Mehel oli eksnaine, kellel oli eelmisest suhtest juba laps, siis tegi mehega ka lapse, siis mindi lahku, siis mees otsis veel uue naise, kellel samuti oli 2 last eelmisest suhtest ja no MUIDUGI tehti veel omavahel ka laps.
JOHHAIDII, kas tõesti te peate sigima nagu rohutirtsud igas jumala suhtes??? Miks te inimesed laste psüühika peale ei mõtle?

Teemale vastuseks aga, sa oled armuke, kellele tehti kogemata titt taha. Mees ei taha sinuga koos elada, vaid käib nädalas paar tundi külas.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

millal hakkab laste saamiseks kehtima elementaarne intelligentsustest

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleksid võinud otsida lastetu mehe, oleks su probleemid olemata. Mis sel nii väga viga on, kui isa hoolib oma lastest ja reisib nendega? Kas oled kade, et kolmeaastane saab isaga olla või?

Ei ,kade ma ei ole. Minu lapsed samuti reisivad ringi suvel.

Aga mis kuradi suhe see on kui tema reisib oma lastega mina enda omadega.

Pointless.

Mida see mees siis tegema peab, kui sa oled talle selgeks teinud kuidas sa tema lapsi eelmise naisega ei salli? Tal ei jää ju muud üle. Mees soovib olla isa, oma lastega suhelda, samas ei suuda kuulata su kaeblusi ja taluda su käitumist. Inimene on väga tõsise psühholoogilise probleemi ees ja kaitseb oma lapsi, sest paratamatult tunneb mees rünnakuna sinu suhtumist tema lapsesse. Laps nimelt ON osa mehest, aga sina EI ole. On loomulik, et inimene kaitseb abitut osa iseendast, mitte uut partnerit ega tema huve. Mina soovitan sul kadedusest üle saada ja head meelt tunda, et isal töötavad isainstinktid hästi. Palju on ka loodreid, keda ei huvita järglased üldse. Sinu mees püüdis leida parima kesktee, mis on mugav lastele, mitte sulle. Usu mind, neil lastel pole hea ega kerge taluda su silmapööritusi. Mine tea, kuidas käitub nende lastega teie ühine laps. Küsid, millal mees hakkab sinuga koos reisima koos kõigi lastega? Vastus peitub sinus. Hakkab, kui sa käitud nagu arusaaja, täiskasvanud, intelligentne inimene, kes ei näe lastes konkurente, vaid isa järglasi. Ühe isa järglased on normaalse isa jaoks kõik olulised ja isal ON õigus veeta nendega aega üksinda. Seda isa praegu teha eelistabki kuna mehed ei soovi draamat. Kuna sa ise oma vabast tahtest oled valinud kärgpere isa oma kaasaks, siis tuleb sul oma valikuga ja kohaneda ning toime tulla. Pead solvumise ja armukadeduse alla neelama ja tema lastega leppima. Kui sa seda ei suuda, siis mina teie suhtel tulevikku ei näe.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 00:04; 18.04 10:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps mitte ei löö ainult teisi lapsi vaid oma isa ka.
Aga isa ei ûtle midagi.
On mind ka löönud aga ma olen öelnud rahulikult et lüüa ei tohi et ma saan haiget.
Kui nt minu laps vôtab asju käest siis see 3 aastane jookseb isa juurde nuttes ja issi vôtab hops ja rahustab last et ” näed võta issi telefon saad multikat vaadata” selle asemel et selgitada lapsele olukorda.

Sellisel juhul on selle mehe kasvatuspõhimõtted nii viltu ja valed, et täna õnne, et sul õigel ajal pilt selgeks sai ja sa oma last saad kasvatada normaalselt.
Kui sul aga peaks olema veel hirmus tahtmine ses suhtes midagi ette võtta, siis ära ütle mehele, et tema “lapsega on midagi valesti, laps ei ole terve” – see ei tööta. Antud juhul on ju selge, et selle lapse probleemid on tema vanemate põhjustatud, mitte ei tulene lapsest enesest. Ütle mehele lihtsalt, et ta kahjustab oma last sellise vale kasvatusega ja kui ta tahab midagi parandada, peaks ta minema kas nt Gordoni perekooli või ise, ilma lapseta, lastepsühholoogi juurde konsultatsioonile. Ütle, et see on lapse huvides, lapse heaks. Rõhuta seda. Väga paljude väikelaste probleemid on just põhjustatud sellest, et nende vanemad käituvad nagu väärakad. Kui õigel ajal midagi ei muuda, kasvab see laps ka katkisena üles ja jätkab samu vigu järgmises põlves.
Enda ja mehe suhte osas ei ole sul enne üldse mõtet pingutada, kui see isa on natukenegi mõistuspärasemalt käituma hakanud.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.04 22:05; 18.04 08:22; 18.04 08:26; 18.04 11:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hahahahaa, naeran. Loominguliselt imed pastakast teksti juurde?
Esimesed read olid paljutõotavad, ei salli mehe last jne. Jõudsin juba mõelda, et taas üks julge naisterahvas kärgperenduse foonis ütlemas, et ei salli mehe last. Selles sinu loos laps küll milleski süüdi pole. Ise oled lammas. Ilmselt oled oma lohakusest rasedaks jäänud, vähene haridus on pannud lootma, et küll mees sinu juurde sisse ka kolib, aga võta näpust. Ma arvan, et ega sellel mehelgi haridust just liiast ole.
Aga sa loe nüüd ise ka see soust läbi, mis kokku kirjutanud oled.

“Mehe ja naise vahelist suhet polegi kuna ta on keskendunud nyyd last emalt ära võtta. Koos me ei ela,ööseks ei jää kuna tahab oma pojaga koos olla et kohus näeks et ta on isaga rohkem. Nädalas paar korda ehk on tund kaks külas.”
Nii. Ja siis edasi-
“Laps mitte ei löö ainult teisi lapsi vaid oma isa ka.
Aga isa ei ûtle midagi.
On mind ka löönud aga ma olen öelnud rahulikult et lüüa ei tohi et ma saan haiget.
Kui nt minu laps vôtab asju käest siis see 3 aastane jookseb isa juurde nuttes ja issi vôtab hops ja rahustab last et ” näed võta issi telefon saad multikat vaadata” selle asemel et selgitada lapsele olukorda.”
Lapsega tuleb sulle külla või? Nädalas paar tundi näete ja siis tuleb ka lapsega? Ja selle paari tunni jooksul jõuavad lapsed kakelda ja manipuleerida ja kõike muudki teha?
Ja mis kooselust sa jahud? Te ei ela ju koos.
Sul on omal 2 last, noorem neist vähemalt päris pisike. Miks sul seda kolmandat last vaja oli? Ühe teed sellega, teise teed tollega ja varsti 500 euri igakuist lasteraha nagu maast leitud? Kahe esimese lapse isad on ka erinevad?

Nagu tõsiselt, põhikooli oleks võinud tõesti enne ära lõpetada ja siis sigima hakata. Lastest kahju.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 12:23; 18.04 19:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidagi provatseeriv ja välja mõtlemine tundub, aga tegelikult on ilmselt selliseid olukordi ka.
Kaua teil see “suhe” on olnud. Kui su oma üks laps 2-aastane ja juba ootad sellelt mehelt järgmist ning mehe enda laps 3-aastane. Vägagi suure tõenäolsusega see teine pere teie kahe
( eelkõige mees ja sina olid ka osaline) reetlikuse tõttu ongi värskelt purunenud ja värskelt haigetsaanuna ei pruugi naine päris tavapäraselt käituda (ei õigusta, aga …) ja ilmselt lapse käitumises/olekus/hüsteerias peegeldub pere laialiminek, reageering ema haigetsaamise, isa vähem nägemise tõttu temasse klammerdumine. Mees ise ilmselt oma (üleliigse) poputamistega osaliselt üritab “korvata” oma perele tehtud haigettegemisi.
Iseeenesest ju tore, et mees mõtleb ja tegutseb oma lapse (ja teise lapse, keda kasvatanud) heaolu nimel, vaatamata sellele, et reetis oma partnerit ja peret. Ehk tulevikus jagub tal energiat ka teie ühise lapse jaoks. Aga omavahelist suhet (kooselu ja argielu jagamist) pole teil ju siiamaani olnudki (ütled isegi, et tuli välja, et päris nii asjad polnud nagu sa arvasid), pigem mehel rohkem armukesega argpäevast väljas olemine. Kui saad ise hakkama ja laps sinu jaoks oodatud, siis keskenduks nüüd eelkõige endale ja lastele (üks alles sul 2-aastane) ning suhte teemal selle mehega mõtleks alles siis, kui mees ise rohkem huvitatud on ja tegutseb ka selle nimel ja lähiajal uude “suhtesse” pea ees ei hüppaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

millal hakkab laste saamiseks kehtima elementaarne intelligentsustest

Kui moraali ei ole, siis ei aita mingi IQ. Perekool samasuguseid haritud naisi täis – lastest suva, peaasi, et ise oleks “õnnelik”.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 07:51; 18.04 07:53; 18.04 17:34; 19.04 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hardust on piisavalt,kiiruga kirjutatult tuleb ikka vigu.

Ära siis kirjuta kiiruga! Mida tähendab ss?
Oled sa spetsialist, et oskad lapsele diagnoosi panna? Kirjutad, et laps on haige. Kolmeaastane laps ei oska manipuleerida ja eakohane on ka pikali visata jonnides.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hardust on piisavalt,kiiruga kirjutatult tuleb ikka vigu.

Ära siis kirjuta kiiruga! Mida tähendab ss?

Oled sa spetsialist, et oskad lapsele diagnoosi panna? Kirjutad, et laps on haige. Kolmeaastane laps ei oska manipuleerida ja eakohane on ka pikali visata jonnides.

Jap! Oleks laps 7 aastat vana, selles vanuses on nad juba meistrid manipuleerima. 3 on aga tavaline titt.
Kui siin keegi üldse manipuleerib, siis on see teemaalgataja. Kiiruga lapse saanud, noh et mees ikka kindlalt “käes” oleks. Ja nüüd on vutt ja kala.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 12:23; 18.04 19:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida tähendab ss?

Ma ei saanud kah sellest aru.

Kiirelt googeldasin ja selgus, et see on Schutzstaffel, lühendatuna SS või ruunides oli sõjaväeline organisatsioon rahvussotsialistlikul Saksamaal. SS moodustati 4. aprillil 1925 NSDAP kaitseüksusena.

Kiirelt otsustasin, et nii fašist ei saa üks kägu peast olla ja edaspidi lihtsalt lülitasin selle ühendi lausetest välja aru saamata.

Aga MILLEKS sellist koodi, millest ainult sõbranna aru saab, avalikku foorumisse pritsida vaja on, ei tea.
Piisav haridus?
No way.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 08:57; 18.04 21:27; 18.04 22:04; 19.04 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida tähendab ss?

Ma ei saanud kah sellest aru.

Kiirelt googeldasin ja selgus, et see on Schutzstaffel, lühendatuna SS või ruunides oli sõjaväeline organisatsioon rahvussotsialistlikul Saksamaal. SS moodustati 4. aprillil 1925 NSDAP kaitseüksusena.

Kiirelt otsustasin, et nii fašist ei saa üks kägu peast olla ja edaspidi lihtsalt lülitasin selle ühendi lausetest välja aru saamata.

Aga MILLEKS sellist koodi, millest ainult sõbranna aru saab, avalikku foorumisse pritsida vaja on, ei tea.

Piisav haridus?

No way.

ss – siis

Olge lahked, müsteerium lahendatud. Teksti lugedes oleksite pidanud ise suutma selle peale tulla, lünkade täitmist oleme kõik koolis õppinud.

+1
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 21:58; 18.04 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olge lahked, müsteerium lahendatud. Teksti lugedes oleksite pidanud ise suutma selle peale tulla, lünkade täitmist oleme kõik koolis õppinud.

O..n v..a l…e, a-a k.i t…d t….e m…..da, ss mine lasteaeda, eks.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 08:57; 18.04 21:27; 18.04 22:04; 19.04 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teine Eesti möllab.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olge lahked, müsteerium lahendatud. Teksti lugedes oleksite pidanud ise suutma selle peale tulla, lünkade täitmist oleme kõik koolis õppinud.

O..n v..a l…e, a-a k.i t…d t….e m…..da, ss mine lasteaeda, eks.

Poleks osanud arvata, et kedagi perekooli kohta sõbralik märkus nii endast välja ajab ????

Lühend ss oli kasutusel juba siis, kui mina teismeline olin ja see oli üsna ammu.

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.04 21:58; 18.04 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mix peab lugeja täitma lynka kirjutaja kõrvade vahel?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olgu selle haridusega ja haritusega kuidas on – jäägu igaühele oma tõde.

Aga mina samuti 3 lapse emana (teismelised) imestan jätkuvalt, et kuidas on võimalik üldse nii väikeste laste kõrvalt endale mingi uus polt leida, kellega siis kohe ka laps hakkama panna? Kust see aeg ja energia? Ja ärge ajage mulle oma liblikate juttu ja eluarmastuse juttu – see on lapsik. Oled lapsevanem, siis käitu nõnda. Kuigi ma miskipärast usun, et teemaalgataja on alles 20ndates eluaastates – ehk veel areneb.

Jah, meeste puhul teame kõik, kuidas need asjad käivad, naine lapsega kodus ja mees lahutab mujal meelt ja otsib vaheldust. Ei kiida heaks, aga mis teha. Ja näha on, et teemaalgataja uus armuke/lapse isa tunneb süümekaid oma laste ees ja püüab kompenseerida tehtut. Teemaalgataja teadis ometi enne, et mehel samuti eelnev elu, see ei peaks üllatus olema.

Aga teemaalgataja – sul on eelnevalt 2 last, üks neist 2aastane. No ma miskipärast usun, et see vanim laps on ka nn 5-6-aastane ehk oled need varasemad lapsed ka järjest saanud.

Mind isiklikult küll huvitab, kust võttis mõneaastase lapse ja siis imiku või 1-aastase lapse ema aega ja jaksu oma senise kahe lapse kõrvalt endale uus polt leida? Kui su laps on hetkel 2-aastane ja sa juba rase – no ei taha loota, et rasestumine kohe mõne esimese kuu jooksul leidis aset.

Mis kuradi ringi kablutamine see toimub oma tittede kõrvalt? Kas nagu häbitunnet üldse pole? Näha on ju, et see nn kolmanda lapse isa ei ole huvitatud sinuga mingist pereelu elamisest.

Jah, kunagi ei ole kindlust – ma olen isegi oma abielu lahutanud 3 teismelise kõrvalt – aga iga inimene peaks oma suhte purunemise korral korraks aja maha võtma, endasse vaatama, paranema ja oma lastele keskenduma. Kes neid tittesid sul vaadanud on, samal ajal, kui sa juba uuega ringi jooksid?

Eile vaatasin üle pika aja Kodutunnet ja see üksikisa oma 3 väikese pojaga – no kuidas üks ema saab niimoodi lapsed maha jätta? Aga näed, siinsamas Eestis meie keskel on selliseid naisi, keda ei saa emaks nimetadagi.

Aga mis tehtud, see tehtud. Keskendu oma lastele ja las mees tegeleb oma lastega. Suure tõenäosusega sul selle mehega kindlat suhet ei tule niigi.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 08:24; 19.04 09:11; 19.04 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind isiklikult küll huvitab, kust võttis mõneaastase lapse ja siis imiku või 1-aastase lapse ema aega ja jaksu oma senise kahe lapse kõrvalt endale uus polt leida? Kui su laps on hetkel 2-aastane ja sa juba rase – no ei taha loota, et rasestumine kohe mõne esimese kuu jooksul leidis aset.

Mind küll ei huvita. Sest osad lihtsalt on sellised ja kõik.
Harju ära. Neid oli enne, on praegu ja on tulevikus.

Üks praegune kuulutas siingi foorumis oma mehevalusid: https://foorum.perekool.ee/teema/kus-saab-tuttavaks-saada-mehega-40/
Küsi ta käest, kust ta selle aja võtab. Ja võimalik, et sellel on mingi seos ka nende libiidoga, mis on keskmisest palju kõrgem, ei tea ju.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 08:57; 18.04 21:27; 18.04 22:04; 19.04 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind isiklikult küll huvitab, kust võttis mõneaastase lapse ja siis imiku või 1-aastase lapse ema aega ja jaksu oma senise kahe lapse kõrvalt endale uus polt leida? Kui su laps on hetkel 2-aastane ja sa juba rase – no ei taha loota, et rasestumine kohe mõne esimese kuu jooksul leidis aset.

Mind küll ei huvita. Sest osad lihtsalt on sellised ja kõik.

Harju ära. Neid oli enne, on praegu ja on tulevikus.

Üks praegune kuulutas siingi foorumis oma mehevalusid: https://foorum.perekool.ee/teema/kus-saab-tuttavaks-saada-mehega-40/

Küsi ta käest, kust ta selle aja võtab. Ja võimalik, et sellel on mingi seos ka nende libiidoga, mis on keskmisest palju kõrgem, ei tea ju.

Ma lugesin seda teemat ja ma tõesti loodan, et tegemist oli trollimise teemaga, sest nii lolli inimest ei saa lihtsalt olemas olla.

Vabandust, äkki ikka on, kui ta need lapsed on tõesti järjest teinud, st peale sünnitust kohe rasestunud uuesti, 3×9 kuud on ju 2a3kuud ja no siis pidi ikka nonstop see tegemine olema ja viimane peaks tal hetkel mõnekuune olema, keskmine 1-aastane ja esimene 2-aastane. Siiralt siiski loodan, et sellist inimest ei ole reaalselt olemas.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 08:24; 19.04 09:11; 19.04 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See teema ongi ehe näide nõiast uuest naisest. Sellised möllavad meil nende teiste teemade all ka ja soovitavad “plikat” karistada.

Kuidas saab üks kolmeaastane olla manipulaator ja vaimselt haige? Kui laps on haige, siis vajab ta ravi. Kui ongi mingi asperger vms, siis peab ju jooksma arstide vahet. Ega lapsest ju lahti ei saa, et panna lastekodusse haige laps ning kaob silme alt. Ainult tööd ja vaeva peab isa lapsega nägema. Teemaalgataja tahaks nagu selle lapse ära kaotada maamunalt. Et mees lapse maha jätaks ja ainult talle pühenduks. Sellised hullud on meeste ümber ja organiseerivad suhtlust lapse ja isa vahel. Ma pakuks pigem, et teemaalgatajal endal on vaimse tervisega probleeme?

Naljakas on siia seda paralleeli tuua, aga eile sattusin üle pika aja ka Vapraid ja ilusaid nägema ja seal umbes sama keiss, et Brooke ja Taylor õiendavad vastastikku teineteise tütardega, kumma lapsuke olulisem on ikka (Liamil nii Hope`i kui Steffyga tütred).

Et kummale nüüd Liam peaks keskenduma ikka peamiselt, üks karjub, et tütar Steffyga (kes on siiani vist alla aastane) oli enne ja on seetõttu olulisem ja teine, et aga nüüd on Hope ja tema tütar olulisemad. Ja siis see Liam on nagu töll seal keskel, sigida oskab, aga tegelikkuses ei ohja seda kärgpere karja kusagilt otsast.

Mida rohkem süvenen, seda rohkem mõtlen, et reaalne elu meie ümber on sama lapsik ja nõme kui seesama seebiooper, mida telerist vaadata võime. Vaesed lapsed, kes selle sinu-minu-meie draama keskel peavad kasvama.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 08:24; 19.04 09:11; 19.04 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas saab üks kolmeaastane olla manipulaator ja vaimselt haige? Kui laps on haige, siis vajab ta ravi.

Teate, saab küll! Ma olen juba tüdinud lugemast, kuidas laps ei saa olla peast haige manipulaator. Saab, ja vägagi. Ning sellised haigused tulevad massiliselt lahutatud vanemate lastel, keda solgutatakse ühe juurest teise juurde, järjest vahetuvate elukaaslaste juurde, kellest ükski pole “oma”, ei armasta last, paljudele on ta tüütu või vastik.
Sellised lapsed õpivad klammerduma, manipuleerima, võitlema – ühesõnaga, katsuvad kuidagi ellu jääda ja omal moel kindlustada endale mõni stabiilne omainimene, kes teda järgmiselt hetkel kellegi teise-kolmanda juurde ei vii.

RAVI on terve ja armastav perekond. Aga kuna see pole üldse enam võimalik, siis selle lapse puhul on muidugi hilja.

Need kärgpered ei aja mitte ainult oksele, vaid need on vähkkasvajad ühiskonna ihus. Kes lastega töötavad, näevad seda kõike selgemini.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.04 07:51; 18.04 07:53; 18.04 17:34; 19.04 19:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen majanduslikult kindlustatud ja milleski puudust ei tunne.

See selleks , oled kindlustatud või mitte!! Milleks sellisega last teha ja miks sellisega koos olla? Teil ju asi vastastikune, tema ei salli sinu lapsi, sina tema last.
Milleks sellest tutvusest üldse suhet oli vaja arendada?? No ei mõista.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teha suhtega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.