Esileht Pereelu ja suhted Mida teha suhtega

Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )

Teema: Mida teha suhtega

Postitas:

Hmm väga raske küsimus. Olukorra teeb raskemaks asjaolu, et te ei veeda koos aega ning puutute üsna vähe kokku. Ja need hetked, mida koos veedate on tülidega täidetud. Nii ongi tal väga raske luua sidet Teie ühise tulevase lapsega. Samas kahtlustan, et sulle tema eelmise suhte laps ei meeldigi, kuna see tekitab pisut kadedust. Siinkohal on minu meelest esimeseks sammuks koos olemine. Leidke need hetked omavahel koos olemiseks, minge jalutama, koos restorani. Mida iganes, näiteks mina soovitan siit midagi: https://www.kingitus.ee/romantiline-kingitus/spa-paketid-kahele. Tehke romantikat ja tuletage meelde, miks te koos olete. Usun, et koosveedetud aeg teeb teile ainult head.

Teiseks sammuks on see, et sa ei kommenteeri ja ei õpeta tema enda lapse teemal. Selles osas pead kogu oma tahtejõu kasutusele võtma ning suutma suu kinni hoida. Alles siis, kui ta tuleb Sinult nõu küsima, siis võid sildistamata ja süüdistama nõu anda. Kolmandaks, püüa teda kaasata tulevase lapse ellu. Pildid, arsti külastused. Ja kui see ei tööta, siis võta talt käest kinni ning vaata silma sisse ja ütle” Kallis, kui sa ei panusta rohkem meie suhtesse ja meie ühisesse lapsesse, siis jääd sa temast ilma ning erinevalt …. (see eelmise suhte laps)… pole Sul võimalik seda viga tagantjärgi korrigeerida. Palun ära tee kaks korda sama viga”.

Kui need asjad ei aita, siis kahtlustan, et Sul on tõesti üksi edulisem. Parem on, kui lapsel on eraldi kaks õnnelikku vanemat, kui et üks kurb, pettunud vanematepaar. Pead mõtlema oma laste heaolule ning kui mees lahkubki, siis pead talle meelde tuletama, et oma isakohustusi ei unustaks. Loodan, et nendest soovitustest on kasu ning leiate lahenduse. Usun, et koosveedetud aeg on märksõnaks, kuidas tekitada omavahel sidet 🙂 Edu!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks ta alguses rohkem tõtt raakinud poleks ma hetkel sellises olukorras.

Kui alguses? Te oletegi ju alles täiesti alguses, selles faasis, kus kohtutakse korra nädalas ja öösekski ei jääda, ei ole mõtet mingist suhtest rääkida. Aga sina oled juba käbedalt rase, sest “oled alati kolme last tahtnud”. Endal noorem alles 2-aastane!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled endale ideaalse mehe saanud…. Mees peabki hoolima oma enda 3a lapsest rohkem kui millestki muust ning seadma teda igas olukorras kõigist ettepoole.
Ainus asi millest ma aru ei saa on, et milleks sellise mehega teha uut last? See on piinamine nii sulle, lapse emana, pisikesel lapsel, kes eluks ajaks peab oma suurema venna varju jääma,rääkimata sinu enda lastest, keda, eeldatavasti nendega koos elav, mees peab suureks nulliks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teha suhtega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.