Esileht Kodunurk Mida teha suitsetavate naabritega? Suur mure!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Mida teha suitsetavate naabritega? Suur mure!

Postitas:

Elu muutunud lausa kohutavaks! Peres kasvamas pisike 3kuune laps, õues sellised palavad ilmad, et kui toas aknaid lahti ei teeks, lämbuks tuppa ära. Aga kui akna lahti teed tuleb sisse all elava naabri suitsuhais (ja suitsu teevad nad küll koguaeg – istuvad päevad läbi toas ja suitsetavad). Elame siis kortermajas ja pisikest vankriga õue ka ei jäta, ümber maja tuigerdavad mingid jotad ja narkarid ringi. Ning päev otsa ise vankriga mööda linna ka ringi jalutada ei jaksa. Mida teha selliste naabritega, kes põhimõtteliselt teeksid meist akent lahti hoides passiivsed suitsetajad. Kui last poleks, kannataks võibolla edasi, aga just lapse pärast peaks midagi ette võtma, sest ka umbses korteris teda päeval ei tahaks hoida, endalgi kaob igasugune hapnik nii õhtuks ära. Palun andke nõu, kas on äkki mingeid ametkondasid, kes aitaks antud mure lahendada või milliselt te käituksite?
Ei suuda enam kannatada ja miks peakski?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 07:42; 11.07 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliste ilmadega tuleks just koos lapsega parki jalutada ja lasta tal seal magada. Mismõttes ei jaksa? Mis sa hiljem siis teed, kui laps juba ringi kappab, endale asju pähe tõmbab ja tähelepanu otsib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Järjekordne peale lapse sündi ära kanastunud koduema.
Suitsuhais ei sobi aga vat lapsega jalutada ka ei viitsi. No halooo.
Aga vinguda viitsid.

Minu majas suitsetatakse paljudes korterites ,ise elan 5 korrusel ja ei tule seda haisu siia sisse nii metsikult,et peaks vinguma hakkama. Ma saaks veel aru,kui suitsetavad trepikojas.

Aga ma pakun,et tibuemme on kodus istumisest tüdinenud ja tahab endale tegevust leida-antud hetkel siis naabritega sõdimise näol.

Soovitan sul soojalt,võta laps ja mine temaga jalutama, saate kõik kasu. Sina ei vingu naabrite kallal,laps saab värsket õhku ja sina meelt lahutava veidi.

[/tsitaat]

Siin pole tibuemmendusega midagi pistmist. Suitsuhais on RÕVE!

Teemaalgatajale soovitan kolida või välja kannatada. Paraku oma kodus ei saa sa naabritel suitsetamist keelata.
Trepikojas on suitsetamine seadusega keelatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Selliste ilmadega tuleks just koos lapsega parki jalutada ja lasta tal seal magada. Mismõttes ei jaksa? Mis sa hiljem siis teed, kui laps juba ringi kappab, endale asju pähe tõmbab ja tähelepanu otsib?[/tsitaat]

Loe teemaalgatust.Ta ytleb, et päev otsa ei jaksaks ringi jalutada. Sa viitsiks? Iga päev, hommikust õhtuni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]FkLea kirjutas:[/small]

Vat on küll tibuemmendusega pistmist ja väga palju.

Kus siis teemaalgataja enne elas. Oleks võinud selle murega juba varem tegeleda ja arvestada juba enne lapse sündi,et tema elukohas puudub \”värske õhk\” ja lapse sünniga on vaja elukohta vahetada.
Nüüd on hilja kurta ja lapse heaolu ettekäändeks tuua.
Tegemist on kõige tavalisema tibuemmega,kes ära kanastunud peale lapse sündi ja nüüd on tema tiburullikene maailma naba ja kanakese maailma naba ümber ei tohi keegi istuda,hingata,liigutada või jumal hoidku peeretada isegi mitte kvartali kaugusel.

[/tsitaat]

Jutt on konkreetselt suitsuhaisust, mitte hingamisest ega peeretamisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataj kirjelduse kohaselt on piirkond lapsekasvatamiseks ju absoluutselt ebasobiv – seal tuleks ära kolida, ega need tuigerdavad jotad ja narkarid sinna üleöö ei tekkinud ja lapse iseseisvudes nad ära ei kao – kuidas see laps sellises keskkonnas kooli ja koju hakkab käima on järgmine probleem (kui ka akna all suitsetajatest peaks imeväel vabanema). niiet harju ära v koli. slummid olid ja jäävad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Slummides on slummikombed ja kui selline keskkond ei sobi, tuleb vist tõega kolimisele mõtlema hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No meil naabriga vaid bambusseinaga eraldatud nö. ühisrõdu ja tema teeb suitsu 15 min. intervalliga ja tõmbab kohe 2 tükki korraga! Mul magamistoa aken rõdu poole ja ka tuulutusluuk, kuskohast kõik hais sisse tuleb. Vahel mahgamistuba nagu ööklubi suitsuruum! Ja suitsu tehakse ka öösel, nii 03-04.00 vahel.
Rääkida pole vist eriti mõtet, saad tõenäoliselt vaid ülbet sõimu ( nagu mina). St. et eks peadki lihtsalt välja kannatama, muud pole midagi teha siin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 13:04; 11.07 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen sitsetaja ja paljudele samas majas korterit omavatele inimestele ka \”suitsetav naaber\”. Ma arvan, et minuga saaks rääkida mingeid asju. Näiteks oleks võimalik minuga rääkida, et päeval umbes sellistel kellaaegadel (noh, pooleaastasel siis umbes 11-13 ja 16-18) magab laps rõdul ja oleks hea, kui ma sealsamas, kohe piirde taga, ei suitsetaks. Minuga saaks rääkida, et ma piiluksin enne sigareti süütamist ümber nurga, ega parajasti imik rõdul magamas ei ole. Ja sellisel juhul saan lühiajaliselt ka kaheksandalt korruselt all õues tossamas käia või lihtsalt tunnikese viivitada. Pole probleemi.

Aga kui tuleks keegi tädi ja keelaks mul üldse rõdul suitsetamise lausega, et neil magamistuba seinataga ja titt elab seal, siis ma küll naeraksin, et vahetage oma toad ümber, oma rõdul tossan palju tahan. Ja selle sooviga lauskeelata on juba eos välistatud kompromissivõimalused, sest siis lähen ka mina juba äksi täis ja \”ajan oma õigust\”.

Tekkinud küsimused teemaalgatajale:
1. Millal need alumised naabrid sinna kolisid, kes kodus suitsu teevad? Kas nad elasid seal ka enne su lapse sündi? (kui jah, siis sa ei saa last ettekäändeks tuua, sa teadsid oma lapse sündimist vähemalt 9 kuud ette).
2. Mis elurütmis nad elavad? Sa oled kodune ema, kasuta tuulutamiseks neid aegu, kui naabrid magavad (jätad ööseks aknad lahti ja päeval ei näpi sealt poolt maja, kus naabri rohkem tossu välja ajavad).

Üldjuhul kaklemisega on raske midagi saavutada, kuid leebe rääkimisega on võimalik leida kompromisse – kasutavad ühte rõdu või ainult köögiakent või… Vaata, mis inimesed nad on ja mõtle, kas annab midagi välja pakkuda.

P.S. Ära mine rääkima \”murest\”, see loob ebasoodsa õhkkonna kompromissideks. Mõtle eelnevalt sinu jaoks töötavad lahendusvariandid välja ja paku lahendusi mitte probleemi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.07 13:44; 11.07 15:28; 11.07 16:34; 12.07 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen sitsetaja ja paljudele samas majas korterit omavatele inimestele ka \”suitsetav naaber\”. Ma arvan, et minuga saaks rääkida mingeid asju. Näiteks oleks võimalik minuga rääkida, et päeval umbes sellistel kellaaegadel (noh, pooleaastasel siis umbes 11-13 ja 16-18) magab laps rõdul ja oleks hea, kui ma sealsamas, kohe piirde taga, ei suitsetaks. Minuga saaks rääkida, et ma piiluksin enne sigareti süütamist ümber nurga, ega parajasti imik rõdul magamas ei ole. Ja sellisel juhul saan lühiajaliselt ka kaheksandalt korruselt all õues tossamas käia või lihtsalt tunnikese viivitada. Pole probleemi.

Aga kui tuleks keegi tädi ja keelaks mul üldse rõdul suitsetamise lausega, et neil magamistuba seinataga ja titt elab seal, siis ma küll naeraksin, et vahetage oma toad ümber, oma rõdul tossan palju tahan. Ja selle sooviga lauskeelata on juba eos välistatud kompromissivõimalused, sest siis lähen ka mina juba äksi täis ja \”ajan oma õigust\”.

Tekkinud küsimused teemaalgatajale:
1. Millal need alumised naabrid sinna kolisid, kes kodus suitsu teevad? Kas nad elasid seal ka enne su lapse sündi? (kui jah, siis sa ei saa last ettekäändeks tuua, sa teadsid oma lapse sündimist vähemalt 9 kuud ette).
2. Mis elurütmis nad elavad? Sa oled kodune ema, kasuta tuulutamiseks neid aegu, kui naabrid magavad (jätad ööseks aknad lahti ja päeval ei näpi sealt poolt maja, kus naabri rohkem tossu välja ajavad).

Üldjuhul kaklemisega on raske midagi saavutada, kuid leebe rääkimisega on võimalik leida kompromisse – kasutavad ühte rõdu või ainult köögiakent või… Vaata, mis inimesed nad on ja mõtle, kas annab midagi välja pakkuda.

P.S. Ära mine rääkima \”murest\”, see loob ebasoodsa õhkkonna kompromissideks. Mõtle eelnevalt sinu jaoks töötavad lahendusvariandid välja ja paku lahendusi mitte probleemi.[/tsitaat]

Mina oma naabril ei keelanud suitsetamist, vaid palusin ilusasti, et ta nihutaks oma tooli natukene minu akna tagant minema, kuna ta istub täpselt mul akna all. Neil on väga suur rõdu ja saab suitsetada ka teises rõdu otsas, mis mingil määral natukenegi leevendaks probleemi. Rääkisin viisakalt ning rahulikult. Vatuseks sain ikka \” Oma rõdu, teen mis tahan. I am the boss!\” Paraku eesti inimene oli, on ja jääb ülbeks matsiks, mis teha 🙂 Kui ei soovita kompromissi leida, saab vastata ka viisakalt teisele inimesele, mitte ei pea ülbitsema ja \”oma õigust taga ajama\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 13:04; 11.07 14:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja ja ausalt pean ütlema, olin unustanud, kui vaenulikud inimesed Eestis elavad. Eestis ei armastata lapsi ja veel vähem lastega peresid. Lähed lapsega poodi ja ta nutab või sõidad seal riiulite vahel vankriga, saad vihaseid pilke aint tunda ja näha. Lähed veedad nt kasvõi TERVE PÄEVA pargis lapsega, paraku rinnalaps tahab vahepeal süüa saada, vaja mähkmeid vahetada ja TERVET PÄEVA ta ei maga ka ainult – siis saad vihaste pilkude osaliseks, kui imetad last, vaadatakse jälle, et kao minema siit. Küsid nõu või soovid kompromisse saavutada, saad jälle sõimu osaliseks. Paraku ei saada aru, et lapsed hoiavad seda ühiskonda elus. Aga noh, tuli õigeid soovitusi, kui ei meeldi koli ära. Jäävad varsti Eestisse vaid vaenulikud ja vihased inimesed. Jõudu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 07:42; 11.07 14:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen teemaalgataja ja ausalt pean ütlema, olin unustanud, kui vaenulikud inimesed Eestis elavad. Eestis ei armastata lapsi ja veel vähem lastega peresid. Lähed lapsega poodi ja ta nutab või sõidad seal riiulite vahel vankriga, saad vihaseid pilke aint tunda ja näha. Lähed veedad nt kasvõi TERVE PÄEVA pargis lapsega, paraku rinnalaps tahab vahepeal süüa saada, vaja mähkmeid vahetada ja TERVET PÄEVA ta ei maga ka ainult – siis saad vihaste pilkude osaliseks, kui imetad last, vaadatakse jälle, et kao minema siit. Küsid nõu või soovid kompromisse saavutada, saad jälle sõimu osaliseks. Paraku ei saada aru, et lapsed hoiavad seda ühiskonda elus. Aga noh, tuli õigeid soovitusi, kui ei meeldi koli ära. Jäävad varsti Eestisse vaid vaenulikud ja vihased inimesed. Jõudu![/tsitaat]
Ja sellise sõnavõtuga oled sa rikkunud igasugused võimalused kompromisside leidmiseks. Ma omast arust ei kirjutanud ülemäära vaenulikku teksti, kuid üldistus on alati meeldivalt kõikehõlmav.

Pisut nördinud suitsetav naaber sajale majakaaslasele, kes tahtis vaid head nii sulle kui su lapsele. Ega hetkel eriti tahagi. Samas – polegi minu asi tahta. Head elamist sulle!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.07 13:44; 11.07 15:28; 11.07 16:34; 12.07 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mida sa totakas pirtsud ja turtsud. sinu probleem seisneb vaid sinu mugavuses, kas minna maja ette suitsetama või mitte, teemaalgataja muretseb oma lapse tervise pärast.

kurat võtaks![/tsitaat]
Minu kohta see käis. Ma ei hakka kasutama sama sõnavara, kuid olles ainult inimene, eeldan ja eelistan ma, et minuga suheldakse viisakalt. Nii on ka minul kergem viisakalt vastata ja vajadusel vastu tulla (ma olen siiski kõigest inimene). Aga kui tullakse tüliga, hakkab mõistus ennast kaitsma. Muud polegi.

Ja kuigi ma suitsetajate kohta käivaid märkusi võtan kergelt, siis tunnen ma ennast väga halvasti, kui keegi sõimab eestlasi. Tervet rahvust. Seda rahvust, mida omavad mu sõbrad ja perekond, lapse koolikaaslased ja mängusõbrad – rahvust, mille seast ma tunnen sadu meeldivaid ja toredaid inimesi (ja paari idiooti ka – kuid millise rahva hulgas neid poleks?)

Suitsetav naaber

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.07 13:44; 11.07 15:28; 11.07 16:34; 12.07 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina elan kortermaja esimesel korrusel ja ümber meie korteri elavad ainult suitsetajatest naabrid- nii kõrval kui ka üleval. Suvel on täiesti võimatu toas olla, mul on aknad ainult ühel pool maja, st. et õhu liikumine on minimaalne, lisaks tossutab iga 15 min. tagant keegi naabritest, toas on mul läppand suitsuhaisuga segamini õhk, kuigi meie peres mitte keegi suitsu ei tee. Naabritega rääkimine tulemusi ei anna, sest kõigil on oma elurütm ja ma ei saa neid keelata just neile sobival ajal suitsetada.
Häirib, kohutavalt häirib, sest suitsuhais lööb mul sekundiga bronhid kinni, ma lihtsalt ei suuda seda haisu sisse hingata, aknaid kinni hoida ka ei saa, sest siis pole toas mitte midagi hingata. Suitsetavad ka öösel. Kui me siia kolisime polnud asi pooltki nii hull, viimaste aastatega on aga siia majja kolinud hulk uusi inimesi, kes rõdude ja akende peal suitsu käivad tegemas. Plaan ongi kuskile mujale elama kolida, ühed naabrid juba tegid seda just samadel eelpool nimetatud põhjustel, ilmselt oleme meie järgmised, sest lapsed on ilmselgelt minusse, ei suuda suitsuhaisu sees hingata, öögivad ja oksendavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja nagu alati jääb suitsetajatel õigust alati ülegi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ja nagu alati jääb suitsetajatel õigust alati ülegi[/tsitaat]
Asi kisub juba mõttetuks plõksimiseks, kuid tundub, et ka sul on \”õigust\” rohkem kui sul tegelikult teist on. lepiks sellega, et on suitsetajad ja mittesuitsetajad ja on kohti, kus on suitsetamine seadusega keelatud on neid teisi, kus see on lubatud.

Läinudnädalasel koolitusel ronisime suitsetajatega kohvipausil hoovi tagumisse nurka. Järgnes meile üks mittesuitsetaja, kes siis umbes minuti möödudes hakkas valjuhäälselt seletama kui rõve see suitsuhais ikka on. No mis ta kurat siis ronis meiega kaasa? keegi teda vägisi suitsunurka ei vedanud, jummala ise tuli. Ja sellised seigad tekitavad paratamatult suitsetajal kaitsepositsiooni.

Sama seis on ka mittesuitsetajaga, kui ta märkab liivakastiserva peal istumas tossavat \”ema\”. Ja parim kaitse on rünnak…

Patiseis. Idioote on mõlema grupi seas, normaalseid on rohkem. Ja kindlasti on ka neid lugusid, kus naabrid on vastu tulnud.

Suitsetav naaber

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.07 13:44; 11.07 15:28; 11.07 16:34; 12.07 10:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mõista, kuidas minu põlvkond (olen 38) on üles kasvanud, kui suitsetamiskeeld oli vist ainult sünnituslaual? Kasvatasid meid meie emad ja ei usu, et nad iga suitsetaja pärast kaebekirju oleks koostanud. Hakkab meile ka see heaoluühiskonnamentaliteet tulema, kus iga asja peale vaid kaevata-jkeelata osatakse. Enam ei pääse ju poodi ka, sest ukse ees on suitsetajad. Baari suitsunurkades on \”issand, kui rõve, keelake ära!\”, aga ronitakse vabatahtlikult ise baari. Samas on igal pereliikmel auto (piltlikult öeldes siis) ja nende tossutamine on igati ok? Muudest lendlevatest kemikaalidest ja saatest ei räägigi.
Lõpetage ükskord see enda märtriks tegemine ja otsige reaalseid lahendusi oma olukorrale.
Olen nõus, et toas suitsuhais on vastik (ka suitsetajale ja suitsetaja olen ma ise ka, aga mitte iial siseruumides, isegi mitte autos), kuid see ei saanud ju üleöö tekkida? Kortermajade \”rõõmud\”, mis muud. Soovitan kolida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen teemaalgataja ja ausalt pean ütlema, olin unustanud, kui vaenulikud inimesed Eestis elavad. Eestis ei armastata lapsi ja veel vähem lastega peresid. Lähed lapsega poodi ja ta nutab või sõidad seal riiulite vahel vankriga, saad vihaseid pilke aint tunda ja näha. Lähed veedad nt kasvõi TERVE PÄEVA pargis lapsega, paraku rinnalaps tahab vahepeal süüa saada, vaja mähkmeid vahetada ja TERVET PÄEVA ta ei maga ka ainult – siis saad vihaste pilkude osaliseks, kui imetad last, vaadatakse jälle, et kao minema siit. Küsid nõu või soovid kompromisse saavutada, saad jälle sõimu osaliseks. Paraku ei saada aru, et lapsed hoiavad seda ühiskonda elus. Aga noh, tuli õigeid soovitusi, kui ei meeldi koli ära. Jäävad varsti Eestisse vaid vaenulikud ja vihased inimesed. Jõudu![/tsitaat]
MINU Eesti küll selline pole. Huvitav, kuidas see võimalik on, et meil on nii erinevad Eestid…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina oma naabril ei keelanud suitsetamist, vaid palusin ilusasti, et ta nihutaks oma tooli natukene minu akna tagant minema, kuna ta istub täpselt mul akna all. Neil on väga suur rõdu ja saab suitsetada ka teises rõdu otsas, mis mingil määral natukenegi leevendaks probleemi. Rääkisin viisakalt ning rahulikult. Vatuseks sain ikka \” Oma rõdu, teen mis tahan. I am the boss!\” Paraku eesti inimene oli, on ja jääb ülbeks matsiks, mis teha 🙂 Kui ei soovita kompromissi leida, saab vastata ka viisakalt teisele inimesele, mitte ei pea ülbitsema ja \”oma õigust taga ajama\”.[/tsitaat]

Mina hakkaks vaipa aknast alla kloppima, kui tema seal istub. Boss? Me too!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui ise ja keeegi pereliikmetest suitsu ei tee,ajab iga pisemgi vine iiveldama.
õnneks mul on mittesuitsetajatest naabrid.
aga minuarust on tänapäeval suitsetajaid, eriti noori naisi kuidagi rohkem kui vanal veneajal.
(40+ mitttesuitsetaja)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina hakkaks vaipa aknast alla kloppima, kui tema seal istub. Boss? Me too![/tsitaat]minu naabrid klopivadki rõdul vaipu, normaalne onju. mina suitsetan rõdul ja vaipu ei klopi. võrdne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Repi kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

MINU Eesti küll selline pole. Huvitav, kuidas see võimalik on, et meil on nii erinevad Eestid…[/tsitaat]

Ilmselt on viga teemaalgatajas, kui teda ja tema last nii vaenulikult koheldakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

mida sa totakas pirtsud ja turtsud. sinu probleem seisneb vaid sinu mugavuses, kas minna maja ette suitsetama või mitte, teemaalgataja muretseb oma lapse tervise pärast.

kurat võtaks![/tsitaat]

Mina olen astmaatik ja suitsuving lööb mu hingest kinni.
Aga selline postitus – trotsi pärast hakkaks isegi tossama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 16:07; 13.07 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina hakkaks vaipa aknast alla kloppima, kui tema seal istub. Boss? Me too![/tsitaat]

Keelatud tegevus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 16:07; 13.07 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma seepärast suitsetangi nii palju kodus, et naabrite laste trampimine ja kisa ajab närvi mustaks, tahaks rahus olla, aga ei saa. nii ma käingi rõdul suitsetamas.
ega keelata ju lapsi ka ei saa, mis siis et mulle ei meeldi. neil on õigus elada oma elu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 09:19; 14.07 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mul on astma, ja mul on elu ja surma küsimus see vahel!!! Suitsetamine on kahjulik samamoodi sind ümbritsevatele inimestele, kui nad peavad seda sisse hingama, mis õigusega võib teiste tervist rikkuda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]talent kirjutas:[/small]

Kui ma nüüd hästi mäletan,siis see tegevus oli küll seadusega keelatud. [/tsitaat]

Ahahh, ma ei ole teadnud seda.
No siis tuleb midagi muud välja mõelda. Kui keegi ikka põhimõtte pärast jonnib, siis sellisega tuleb tema omas keeles rääkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]talent kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ahahh, ma ei ole teadnud seda.
No siis tuleb midagi muud välja mõelda. Kui keegi ikka põhimõtte pärast jonnib, siis sellisega tuleb tema omas keeles rääkida.[/tsitaat]
pole ju põhimõtte pärast jonnimine.
kõikjal on suitsetamine ära keelatud. baarides, tööl pole enam suitsunurka. no arusaadav, et samas ruumis viibides on teistele see kahjulik.
aga kui ma suitsetan oma rõdul, siis viibime me koos ühises maailmaruumis. maailmaruum on suur.
ma võiks ju ka nt oma toas suitsetada ja hoida akent lahti. sel juhul tuleb mu toast ikka suitsuhaisu ja seda haisu või lõhna mis mul toas on. ma saan aru, et just hais häirib. see passiivse suitsetaja jutt on jama. sel juhul ei tohiks üldse akent lahti teha, sest saasta on nii palju. autode heitgaasid, õietolm-allergikute ja astaatikute iga aastane mure.
kas kui mul on kasetolmu allergia,kas ma saaks naabrilt nõuda, et ta kase maha võtaks, sest ma saan sellest astmahoo?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.07 09:19; 14.07 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minu arust tuleks korterites suitsetamine seadusega keelustada- fuhh, ebanormaalne- meil on üks korter, mida üürime ja seal naabrimutt ilmselt peale suitsetamise ei tee midagi. Olude sunnil elasin seal paar kuud- kohutav. Praegune üürnik räägib ka, et kogu elamine haiseb- ja muide, hais tuleb kõiksugu ventilatsiooni avadest:S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Olen ise suitsetaja. Ma arvan, et on ainult aja küsimus, kuni kortermajade rõdudel keelatakse suitsetamine. Ma olen enam kui kindel, et see aeg tuleb. Ja õige varsti kusjuures.
Samamoodi alguses inimesed praalisid, kui baarides suitsetamine ära keelati: \”Et mismõttes nagu? Pole võimalik…\”, jne.
Aga näe, ära tehti. Ja mulle suitsetajana isegi meeldiks, kui neid kohti jääks järjest vähemaks, kus pläru ette visata. Mida raskemaks ja tüütumaks see suitsetamine muudetaks, seda parem oleks sellest halvast harjumusest vabaneda.
Nendel hetkedel, kus ma ise ei suitseta, tunnen, kui vastik on suitsuhais, kui keegi teine tõmbab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Kodunurk Mida teha suitsetavate naabritega? Suur mure!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.