Esileht Ilu ja tervis mida teha suure varba all voldis asuva lõhega

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: mida teha suure varba all voldis asuva lõhega

Postitas:

mis kreemi vms peale panna?

poeg käib iga päev trennis, koolis kannab kinniseid jalatseid…
tal on eluaeg olnud probleem jalataldade ja varbavahedega. seent pole leitud, aga see nahk kestendab ja on lausa lõhed ja augud sees olnud.

vahepeal saime jalad korda, täna avastasin, et mõlema jala suure varba all selline lõhe, et liha paistab välja.
räägin küll kogu aeg, et ei kanna koolis sees kinniseid jalatseid ja trennis tuleb minna pesema plätudes jne, aga…..’

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma prooviksin ikkagi klotrimasooli kreemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lamisil

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

*nôrga ââdikalahusega mitu x pâevas pihustada.
*meresoola vanne teha.
*jalgade kuivaks hoidmiseks apteegist ostetud jalapuudrit kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei pea olema seen.mul endal suurel inimesel on väikese varbaga sama jama,eriti suvel.

Mis äkki leevendab ,on varvas sokid,kuigi ma ei tea kuidas neid poisile jlga saada.
ise proovisin.
ja siis puhas loodus tamme kreem jalgadele.proovi.
ja see ei olegi nii väga higistamisest,peale pesu peab õrnalt kuivatama,mitte sikutama ja rapsima.olen niimoodi endale mitti korda uued lõhed tõmmanud.
ja suvel ei mingeid sokke.sandaal ja õhk.
maal paljajalu.ööseks TEELEHT peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 12:43; 04.03 08:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma pakuks küll nahaseent. Ja teelehega seda ei ravi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seene vastu on hea looduslik vahend greibiseemneekstrakt e Citrosept. See on ka looduslik ülitugev antibakteriaalne vahend ning suudab isegi mõnele viirusele hävitavalt mõjuda. Proovida ju tasub…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 13:19; 04.03 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äärmiselt tõhus vahend, mis on paljude mu tuttavate kogemusel tõhusam kui mingid Lamisilid, on manuka puu õli.
Parim on seda tellida otse ühelt parimalt tootjalt Uus-Meremaal
http://www.manukaoil.com/manuka_oil.htm
Pakk tuleb umbes kuu aega, võib tõenäoliselt ka tolli sattuda. Seega kui tellid, siis vaata, et koos postikuludega ei ületaks summa tollivaba summat, või siis tuleb juurde maksta.

Mitmed mu tuttavad ja pereliikmed, kes jalaseenega lootusetult võidelnud on, on sellest lahenduse saanud.
Loomulikult tuleb pidevalt ka desinfitseerida jalanõusid, vanemad on isegi parem lihtsalt ära visata. Sokid on ka parem kõik välja vahetada või siis väga tõhusalt desinfitseerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see ei ole jalaseen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 12:43; 04.03 08:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Seene vastu on hea looduslik vahend greibiseemneekstrakt e Citrosept. See on ka looduslik ülitugev antibakteriaalne vahend ning suudab isegi mõnele viirusele hävitavalt mõjuda. Proovida ju tasub…[/tsitaat]
Oot, kas mõni ei usu siin, et greibiseemneekstrakt on ülitugev looduslik antifungaalne, antiseptiline ja viirustele hävitavalt mõjuv aine või? No lugege alustuseks Vikipeediat. Seal on lõpus lingid ka tõsisemalt võetavatele uuringutele. http://en.wikipedia.org/wiki/Grapefruit_seed_extract

Kuigi teemaalgataja probleem ei pruugi tõesti neist ükski olla, siis eelnimetatud fakti tasuks ikka teada. Pole vaja seene puhul mingit Lamisili vmt…

Imikul olen sellega kõrva tagant saladusliku lõhe ära saanud. Üks arst arvas, et seen, teine, et allergia. Igatahes lõhe ja koos sellega ebameeldiv lõhn on kadunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.03 13:19; 04.03 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jalaseen eelistab kahe väiksema varba vahele pesa teha, mitte suure varba alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seen kasvab seal, kus tema tahab. Kas või kubemevoldis.
Ilmselt on probleem ka jalatsites – jalgu võid ravida, aga kui jalatsis mingi jama, siis tekibki tagasi. Seeneravi kestab teinekord kauem, kui infoleht sätestab.

Kui arvad, et seen ei ole, tuleks minna allergoloogi juurde – võimalik, et tasub teha kontaktallergia testid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et see ei ole jalaseen. Minul on 8-aastasel tütrel sama lugu suviti päris mitme varba all. Aitab pidev suurte rasvasisaldustega kreemidega määrimine. Meile ütles nahaarst, et see on viide allergiale (allergia muid sümptome tal pole).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul oli väiksena mõlemad päka alused selliseid haavandeid täis. Siiani on armid. Mäletan, et need ei saanud ega saanud terveks. Kui õieti mäletan, siis lõpus anti ravina Nystatini, see tõmbas paremaks. Aga oli see suu kaudu või kreemina seda ei mäleta. Äkki olid mõlemad variandid peal. Igal juhul tehti mulle kreemi plaastreid ja anti imeväiksed tablette. Rohkem on meeles valu mis käies või joostes oli. Õppisin jala külgede peal ainult käima, siis polnud nii valus.[/tsitaat]
Nystatin ongi seeneravim.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis mida teha suure varba all voldis asuva lõhega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.