Esileht Kodunurk Mida teha tumepruunide laetaladega-kuidas muuta ilmet, kui ei meeldi talustiil?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Mida teha tumepruunide laetaladega-kuidas muuta ilmet, kui ei meeldi talustiil?

Postitas:

Soovime osta kodu. Kahjuks rahakott sunnib tegema igasugu järeleandmisis. Maja ei ole eriti vana, aga omanikud on ehitanud selle nii, et kogu korrus on täis tumepruune laetalasid. Talade vahel on soontega laudadest lagi siis. Ei meeldi meile need lauad ega ka suured talad. Kipsiga üle lüüa ei saa, sest need on ikka suht suured ja lagi tuleks siis väga madalale.

Üks variant on talade vahele kips panna, et peita need lauadki ära ja leppida tumepruunide laidae ja paksude taladega, aga kas on veel mingeid heledid lahendusi. Minu silmis nimelt on üks ilus lagi täiesti sile ja lumivalge. Seda ei saa kohe kindlasti, aga midagi äkki….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle just meeldib, kui on pruunid talad ja nende vahel valgeks värvitud kipsplaat. Seina ääres iga tala vahel või üle tala väike valgusti 🙂 Hästi hubane ja soojailmeline minu meelest. Kuskil just nägin sellist lahendust ja ohkasin, et kahju, et meie nii ei saanud teha. Endal just steriilne ja igav valge lagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

miks te neid laudu ja talasid valge värviga üle ei värvi?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma värviks ka üle. Kui lagi on valge, siis ega õieti ei märka, milline ta täpselt on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oh, millal see kipsihullus ükskord mööda läheb

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina soovitan ikkagi teine maja leida. kahju, kui teiesugused ilusad talad ära rikuvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina teeks nii, et lauad värviks ja talad lihtsalt õlitaks valgeks. mulle mõjub ka tumepruun lagi rõhuvalt. kipsi kindlasti ei paneks, täispuit on mõnus ja soe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks ikka kipsiga lage ja rohelisi seinu ja heledat tammelaminaati põrandale, onju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jätsid täpsustamata, millist värvi on laetalade vahelised lauad. Ämm-äi panid tumedate laetalade vahele heledad õlitatud/peitsitud lauad ja väga väga ilus on (kui oleks kõik heleda lauaga teinud, siis oleks neil \”haigla\” stiil jäänud, sest seinad on ka heledad). Ei ole üldse talustiil (sest muud, seinad-põrandad on kips+parkett. Neil suvemajast ümber ehitatud). Endal on ka tumedad laetalad ja vahel valgeks värvitud lauad ja on talustiil, sest tegemist palkmajaga 🙂 Aga jutu mõte siis selles, et ainult lagi ei määra 🙂 Kaks sarnast lage erineva sisustuse ja siseviimistlusega majas jäävad erinevalt… Ja patt oleks ikka puitlage kipsiga üle lüüa, kuid see muidugi pelgalt minu arvamus…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna maja pole eriti vana, siis need laetalad võivad olla imitatsioon – müüakse ehituspoodides selliseid pruune vahtplastist jurakaid. Need annaks kenasti eemaldada. Kui tegu siiski ehtsate puidust taladega, värvi kõik ühtlaselt valgeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esialgu mõtlesin, et teemaalgataja teeb nalja või ironiseerib millegi üle, aga kui aru sain, et ta täitsa tõsiselt räägib kipsiga üle mökerdamisest, siis… jah

Ma arvan, et kui selline (talu)stiil üldse peale ei lähe, siis ei saa ilmselt ka terve maja eriti meeldida.
Tooni laetalad millegagi heledamaks (liiga tume värv laes võib tõesti rusuvalt ja pimendavalt mõjuda) või leia siiski enda maitse järgi maja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laudvooder värvi valgeks, talad vahata valgeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suured, liiati veel tumedad laetalad on väga halb feng shui, eriti magamistoas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil ka pruunid vanad talad olid, lõime ilusa kase lauaga üle, õlitasime ära ja väga päris ja ilus, aga modernsem ja puhtam muljem, peale panime veel valgustid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk Mida teha tumepruunide laetaladega-kuidas muuta ilmet, kui ei meeldi talustiil?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.