Esileht Pereelu ja suhted Mida teha ülikõrge seksuaalsusega?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Mida teha ülikõrge seksuaalsusega?

Postitas:

Naine 45+ olen. Mehest olude sunnil paar nädalat eraldi ja seksiisu tahab silmanägemise peast võtta.

Tekivad juba imelikud ideed suvaliste meeste suhtes. Tiirased unenäod. Kahtlased mõtted.

Oleme varem ka aeg-ajalt pikemalt lahus olnud, aga nii hullu tunnet, et nüüd enam muudele asjadele üldse ei jaksa keskenduda, pole varem olnud. Tõsi, mees on viimastel aastatel mõnikord nurisenud, et ma tahan liiga palju. Selle nurina vastu ma tavaliselt annan talle mõnda perekooli teemat lugeda, kus naisel seksiisu kadunud ja siis ta enam ei kaeba.

Aga kas selline olukord on ikka normaalne või on see ajuvähk? Doktor, mis must saab?

PS: loomulikult ma oskan masturbeerida, praegu sellest lihtsalt jääb väheks.

+4
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.11 11:36; 29.11 11:44; 29.11 14:50; 29.11 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See sind ei lohuta, aga meil on 3 last, noorim 2a ja pole juba varsti 3 kuud seksinud, kuna magame eraldi tubades “kohutava kahese” pärast ja õhtul kukume kell 21 väsimusest oimetuna magama mõlemad koos. Olen ainult 37 ja tahaks nutta seksiisu pärast.
Suvalistest meestest fantaseerimine ja tiirased unenäod on mu igapäevane kaaslane.
Masendus tahab silmanägemise ära võtta, kuna laste ja oleprobleemide pärast oleme kaotanud igasuguse intiimelu.
Vahel, kui meel eriti mustaks on läinud, mõtlen juba tõsimeeli, et lähen õhtul välja ja lasen lihtsalt mõnel mehel…ennast korralikult läbi rappida.
Jah, selline aasta ema ja abikaasa olengi. Süüd ka ei tunne nende mõtete pärast.

+14
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 11:41; 05.12 10:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh jumal, natuke lohutab, aga rohkem hakkas kurb. Et mees on pmst kõrvaltoas ja ikka ei saa. Kui oskaks, siis aitaks kuidagi.

Selles mõttes muidugi masendavate lugude lugemine võtab tõesti endal libiidot maha…

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.11 11:36; 29.11 11:44; 29.11 14:50; 29.11 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teine kägu, kas te mehega pole mõelnud, et võtaks mõnel õhtul lapsehoidja ja ise läheks kas hotelli või kasvõi autoga võsa vahele?
Teemaalgatajale ma soovitan kas rasestumisvastaseid tablette või antidepressante, mõlemad võtavad seksiisu väga põhjalikult ära.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teine kägu, kas te mehega pole mõelnud, et võtaks mõnel õhtul lapsehoidja ja ise läheks kas hotelli või kasvõi autoga võsa vahele?

Teemaalgatajale ma soovitan kas rasestumisvastaseid tablette või antidepressante, mõlemad võtavad seksiisu väga põhjalikult ära.

Ma olen vist üks imelik naine. Väga pikki aastaid pille tarbinud. Ikka seksuaalsus kõrge. Mõni kuu tagasi hakkasin AD võtma – ikka seksuaalsus sama kõrge. Jah, füüsiliselt raskem lõpuni jõuda, kuigi erutumine ja tundlikkus samad. Aga muidu sama seksuaalne. Lisaks on mul krooniline aastate pikkune depressioon.Ja kurnav töö.

Ei julge mõeldagi, milline mu seksuaalsus siis oleks, kui kõike seda poleks 🙂 Kui enamust mõjutab kas või üks faktor neist liibido langemisel, siis mul ei tõmba ka hulgim fafaktoreid seksuaalsust madalamaks. Isegi mitte rahulolematus oma kehaga .

Nii et ei pruugi aidata need pillid j ad meiesuguseid seksuaalseid naisi.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 12:38; 29.11 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siis olen mina, kellel puudub täielik seksiisu. Puudub igasugune huvi selle vastu. Võtan samuti pille ja AD, sest depressioon juba pea viis aastat olnud. See isu kadus ca 1a tagasi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine 45+ olen. Mehest olude sunnil paar nädalat eraldi ja seksiisu tahab silmanägemise peast võtta.

Tekivad juba imelikud ideed suvaliste meeste suhtes. Tiirased unenäod. Kahtlased mõtted.

Oleme varem ka aeg-ajalt pikemalt lahus olnud, aga nii hullu tunnet, et nüüd enam muudele asjadele üldse ei jaksa keskenduda, pole varem olnud. Tõsi, mees on viimastel aastatel mõnikord nurisenud, et ma tahan liiga palju. Selle nurina vastu ma tavaliselt annan talle mõnda perekooli teemat lugeda, kus naisel seksiisu kadunud ja siis ta enam ei kaeba.

Aga kas selline olukord on ikka normaalne või on see ajuvähk? Doktor, mis must saab?

PS: loomulikult ma oskan masturbeerida, praegu sellest lihtsalt jääb väheks.

Füüsiline koormus, mis väsitab keha ära, on hea maandus. Või siis õpid mediteerima, ka see lahustab üleliigse energia ära. Täida oma vaba aeg ära ja liigu rohkem.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teha ülikõrge seksuaalsusega?

Tark otsib omale partneriks targa, et saaks ka millestki rääkida; matkahuviline leiab kaaslaseks inimese, kes samuti selle vastu pole, aga mida ülikõrge seksuaalsusega teha, väääga raske öelda.
Sest vastassoo hulgas ju selliseid kindlasti pole.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.11 13:33; 29.11 18:17; 29.11 20:15; 30.11 20:10; 09.12 08:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teha ülikõrge seksuaalsusega?

Tark otsib omale partneriks targa, et saaks ka millestki rääkida; matkahuviline leiab kaaslaseks inimese, kes samuti selle vastu pole, aga mida ülikõrge seksuaalsusega teha, väääga raske öelda.

Sest vastassoo hulgas ju selliseid kindlasti pole.

Hea mõte on alati teemaalgatust mitte lõpuni lugeda vaid lihtsalt lahmides vastata.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.11 11:36; 29.11 11:44; 29.11 14:50; 29.11 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida teha ülikõrge seksuaalsusega?

Tark otsib omale partneriks targa, et saaks ka millestki rääkida; matkahuviline leiab kaaslaseks inimese, kes samuti selle vastu pole, aga mida ülikõrge seksuaalsusega teha, väääga raske öelda.

Sest vastassoo hulgas ju selliseid kindlasti pole.

Hea mõte on alati teemaalgatust mitte lõpuni lugeda vaid lihtsalt lahmides vastata.

No ja milliseid paganama vastuseid sa siit ootad? Vanuse järgi nagu aru peaks olema juba? Et Perekooli naised saadavad oma mehed sind rahuldama või?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hahahaha, mulle sellised teemad meeldivad….
Nii turgutav on lugeda naistest, kes avalikult räägivad enda rahuldamatusest… vastukaaluks kõikidele neile stereotüüpidele, et naised üldiselt seksi ei taha…
Hmmm, ma vist jäin enda viimasest partnerist ilma (kellega meil oli väga pikk hoovõtt ja kes mulle muidu väga meeldis) pärast seda kui ma kirjeldasin talle suht detailselt, mida ma eeldan, et me seksuaalselt teeme… Teisel on kaks töökohta, jõusaal ja seksiks väga energiat ja aega ei ole… Kurb!

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt ülikjõrge seksuaalsusega naisel pole samasugust meest kõrval. Aga kui oleks, siis arvata võib, et see naine enam nii palju seksist ei räägi ega soovi seda, kui tal oleks kõrval temast suurema sooviga mees, kes nii peale käiks, et soov tunduvalt väheneks. Ikka on elus nii, et need asjad ei käi enamasti koos. Kes tunneb survet millele tahes, see muudab asja.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 15:50; 29.11 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõsiselt mitte keegi ei pane tähele, et probleem muutus teravaks tänu (ajutisele) lahusolekule?
Kõik loevadki jutust välja ainult seda, mida ise tahavad või eeldavad?

Ja muul ajal oleme mehega ikka mingi lahenduse leidnud, isegi kui see pole olnud ideaalne.

Jah, ilmselt, kui mees oleks suurema tahtmisega, poleks ka lahusoldud aeg nii problemaatiline. Teisest küljest pole mul vähimatki tahtmist meest välja vahetada, kuna kunagi ei valita ju kaaslast ainult ühe komponendi järgi ja tema muud omadused meeldivad mulle väga. Lisaks, isegi, kui meievahelist aktsiooni toimub harvemini, kui see mulle meeldiks, on see alati väga rahuldustpakkuv.

Küsimus käis lahus oldava aja kohta. Mitte selle kohta, kas vahetada mees välja või mitte. Mul on raske uskuda, et ma olen ainus naine sellise probleemiga ja lootsin kuulda, mis lahendusi on teised kasutanud.
Jumala totter on ka näha, kuidas minu teemaalgatust on miinustatud – kas tõesti on naise seksuaalsus selline häbiasi, et sellest üldse rääkida ei tohi?
Antidepressante pole ma tõesti proovinud, see oli huvitav nõuanne. Ma mõtlen selle peale.
Füüsilise koormuse soovitus on ka huvitav, aga see peaks siis mingit teist sorti koormus olema, sest sporti teen ma piisavalt.

+11
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.11 11:36; 29.11 11:44; 29.11 14:50; 29.11 16:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vastukaaluks kõikidele neile stereotüüpidele, et naised üldiselt seksi ei taha…

jah, ja vastukaaluks sellele et mehed mõtlevadki ainult ühest asjast

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus käis lahus oldava aja kohta. Mitte selle kohta, kas vahetada mees välja või mitte. Mul on raske uskuda, et ma olen ainus naine sellise probleemiga ja lootsin kuulda, mis lahendusi on teised kasutanud.
Jumala totter on ka näha, kuidas minu teemaalgatust on miinustatud – kas tõesti on naise seksuaalsus selline häbiasi, et sellest üldse rääkida ei tohi?

Ok, ma alul ei süvenenud ja ajasin jama.
Plussi panin sulle ka – seksuaalsusest on väga normaalne rääkida; aga eks see victoria ajastu venitab oma kummikeksu ka meil ja siiani.

Aga lahendust pole olemas. Sa ju ometigi ei hakka mingeid ravimeid tarbima, et seda kuidagi kunstlikult alla tõmmata..??? See oleks totter ja oleks tervisele veel kahjulikum, kui vähene seksimine.
Peategi võimalikult vähe lahus olema; elu annab ju sättida. Las mees paneb sinu lähedal seda kipsi/peab ärikohtumisi vms, lahusoleku põhjust sa pole öelnud.
Paarilise tervis on olulisem, kui raha. Ja tervisele see lõpuks ka ju hakkab.

Loomulikult sa pole ainuke – internet kubiseb lugudest teemal how to lower a woman’s high sex drive, + veel 200 erinevat sõnastust sellele murele. Põgusalt vaatasin, lugesin neid.
Asjalikku lahendust nad ei sisalda.
No mingi teejoomine, mis testosterooni pisut alla viiks, ei usu kah ju keegi…
Naistel pole ka võimalik oma ülejäävat seksuaalenergiat kuhugi mujale suunata (nagu meestel on see täiesti võimalik), naise seksuaalsus ei ole nii lihtne nagu meestel. (et ronid kõrge mäe otsa ja saad orgasmilaadse asja)

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.11 13:33; 29.11 18:17; 29.11 20:15; 30.11 20:10; 09.12 08:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks on mul krooniline aastate pikkune depressioon.Ja kurnav töö.

Teema on liba. Depressiooni ega kurnava töö puhul keegi küll mingist seksist isegi ei mõtle..Tuled koju rampväsinuna, siis seks pole üldse teemaks.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 19:26; 29.11 21:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antidepressante pole ma tõesti proovinud, see oli huvitav nõuanne. Ma mõtlen selle peale.

Proovi midagi sellist, mis üle mõtlemist vähendab. Sinu probleem tundub ennekõike selles olevat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema on liba. Depressiooni ega kurnava töö puhul keegi küll mingist seksist isegi ei mõtle..Tuled koju rampväsinuna, siis seks pole üldse teemaks.

Sinu postitus on liba, sest sa räägid selle “keegi” all vaid iseendast ja laiemaid küsitlusi pole kunagi korraldanud.
See ise on madala libiidoga naine.
Samuti ei suuda sa ju seksile mõelda ka näiteks päevade ajal, samas, kui mõnedele pakub seks sel ajal isegi leevendust.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.11 13:33; 29.11 18:17; 29.11 20:15; 30.11 20:10; 09.12 08:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks on mul krooniline aastate pikkune depressioon.Ja kurnav töö.

Teema on liba. Depressiooni ega kurnava töö puhul keegi küll mingist seksist isegi ei mõtle..Tuled koju rampväsinuna, siis seks pole üldse teemaks.

Räägi enda eest, inimene. On vaimselt ja emotsionaalselt kurnav töö. Ja depressiooni tõttu ADsid ka võtan. Minu jaoks on seks stressi leevendaja, mõtete eemale viija ja pingete maandaja. See, et kõigil pole nii nagu sul või enamusel, ei tähenda, et poleks teistsuguseid inimesi. Minu jaoks on seks lõõgastus, lohutus ja tujutõstja. Nii ebatüüpiline kui see ka poleks naise kohta. Ei ole jah selline naine, kellel oleks nii, et pea valutab – ei taha, tööl raske päev – ei taha, stressis – ei taha, depressioon – üldse ei taha. Jah, kurvana või stressis on end raskem häälestada, see aga ei tähenda, et ei tahaks.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 12:38; 29.11 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägi enda eest, inimene. On vaimselt ja emotsionaalselt kurnav töö. Ja depressiooni tõttu ADsid ka võtan. Minu jaoks on seks stressi leevendaja, mõtete eemale viija ja pingete maandaja. See, et kõigil pole nii nagu sul või enamusel, ei tähenda, et poleks teistsuguseid inimesi. Minu jaoks on seks lõõgastus, lohutus ja tujutõstja. Nii ebatüüpiline kui see ka poleks naise kohta. Ei ole jah selline naine, kellel oleks nii, et pea valutab – ei taha, tööl raske päev – ei taha, stressis – ei taha, depressioon – üldse ei taha. Jah, kurvana või stressis on end raskem häälestada, see aga ei tähenda, et ei tahaks.

Tahaks näha kas räägiksid sama juttu peale seda kui oled ütleme 8 tundi kartulipõllul rüganud..

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 19:26; 29.11 21:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nümfomaania. Diagnoos, muide, mitte mingi tore kaasaegne naise seksuaalsus. Nimetage asju õigete nimedega ikka.
Ravib psühhiaater, kuulub tema valdkonda.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei arva, et see on nümfomaania. Teemaalgajata kirjutab, et:

Kas tõsiselt mitte keegi ei pane tähele, et probleem muutus teravaks tänu (ajutisele) lahusolekule?
Kõik loevadki jutust välja ainult seda, mida ise tahavad või eeldavad?

Kuna seda on teemas kaks korda rõhutatud ja see on peaküsimus, siis on tegemist tungiga, mis valitseb siis, kui mees on ära, ehk siis nende paari nädala jooksul, kuna teemaalgataja on lihtsalt kuival. Seega lühiajaline probleem. Sellest ei saagi isegi ülikõrget seksuaalsust välja lugeda, kuna ta tahab midagi, mida moment ei saa, see aga süvendab isu, kuna on hetkel kättesaamatu. Koos mehega igapäevaselt elades ju pole nii.
Paljudel naistel on nii, et mõtlevad vahel teistest, isegi siis mõeldakse ja kujutatakse sama ette, kui mees on kodus. Soovitus ise ennast abistada ja mees ära oodata.
Teemaalgatatust pole miinustatud absoluutselt selle pärast, et seksist rääkimine oleks tabuteema. Selline süüdistus on lambist võetud, mis näitab inimese üldist suhtumist, mis omakorda andis selle 16,21 kellaajal kirjutataud vastusele omad miinused. Kuna on nö vastajatele pähe määritud suhtumine. Esimene ehk teemaalgatus sai sarnase suhtumise pärast omad miinused.
Meest pole kodus, enda kätest ei piisa, soovitage muud. meest välja vahetada ei taha. Ega vastajad ei oskagi muid variante soovitada seksimise vallas, sest muud pole.
Soovitatud on füüsilist tegevust, mis väsitab või lihtsalt muud huvitegevust, mis oma aja täidab ja mõtted mujale viib.
Kui loogiliselt mõelda, siis muud polegi. Ja on olemas naised, kes oma meest muidugi petma jooksevad.

Aga kas selline olukord on ikka normaalne või on see ajuvähk? Doktor, mis must saab?

See jutt kindlasti andis suurema osa miinuseid. Inimesed ise ei saa aru, aga teised saavad.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 15:50; 29.11 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nümfomaania. Diagnoos, muide, mitte mingi tore kaasaegne naise seksuaalsus. Nimetage asju õigete nimedega ikka.

Ravib psühhiaater, kuulub tema valdkonda.

Diagnooside lahmimine pole asjade õigete nimedega nimetamine. Nümfomaan poleks siia teemat tegema tulnud, et kuidas üle elada oma mehest lahusolemise aeg, vaid nahistaks juba kuskil esimese kättesaadud isasega.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasja, Luunjas on tööluus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Misasja, Luunjas on tööluus?

Onu Heino samuti kohal…???
Varem olid vaid uhkustanud, et vaatad Kuldvillakut. (praegu käib)
Aga valetasid nagu alati.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.11 13:33; 29.11 18:17; 29.11 20:15; 30.11 20:10; 09.12 08:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta siis mõned nooremad mehed(või vanemad, oleneb soovist ja eripärast), sotsiaalmeedia ajab neist üle ääre, ainult haaara kinni, vea kõrvale ja kuku tarbima. Vaevalt see oma vanamees nii traksis ongi, kui juba kaevanud on. Niiet ega sa sest ei pääse, kui ellu tahad jääda. : ))

Muidu Sul on lahe mees, näita aint perekooli artikleid ja nurin vaibub! ; P

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas vibraatori peale pole mõelnud, hädaga ajab asja ära… Mõttetu ju kannatada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooli mõistes on naine, kes julgeb tunnistada, et mehest lahusolek põhjustab erootilisi unenägusid ja kiimas mõtteid – juba nümfomaan. Ühes teises teemas väidetaksegi, et seks saab toimuda ainult abielus olles ja ilma seksita olek on voorus.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooli mõistes on naine, kes julgeb tunnistada, et mehest lahusolek põhjustab erootilisi unenägusid ja kiimas mõtteid – juba nümfomaan. Ühes teises teemas väidetaksegi, et seks saab toimuda ainult abielus olles ja ilma seksita olek on voorus.

Jah, ning parnereid eluajal üle 2 on juba siis oled täislibu.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 11:41; 05.12 10:09;
To report this post you need to login first.

Naine 45+ olen. Mehest olude sunnil paar nädalat eraldi ja seksiisu tahab silmanägemise peast võtta.

Tekivad juba imelikud ideed suvaliste meeste suhtes. Tiirased unenäod. Kahtlased mõtted.

Oleme varem ka aeg-ajalt pikemalt lahus olnud, aga nii hullu tunnet, et nüüd enam muudele asjadele üldse ei jaksa keskenduda, pole varem olnud. Tõsi, mees on viimastel aastatel mõnikord nurisenud, et ma tahan liiga palju. Selle nurina vastu ma tavaliselt annan talle mõnda perekooli teemat lugeda, kus naisel seksiisu kadunud ja siis ta enam ei kaeba.

Aga kas selline olukord on ikka normaalne või on see ajuvähk? Doktor, mis must saab?

PS: loomulikult ma oskan masturbeerida, praegu sellest lihtsalt jääb väheks.

Imelik lugeda, et kogu elu keerleb seksi ümber …

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 12:28; 05.12 19:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teha ülikõrge seksuaalsusega?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.