Esileht Pereelu ja suhted Mida teha ülikõrge seksuaalsusega?

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Mida teha ülikõrge seksuaalsusega?

Postitas:

Imelik lugeda, et kogu elu keerleb seksi ümber …

Kui püsivat sekssuhet pole, siis keerlebki.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

Imelik lugeda, et kogu elu keerleb seksi ümber …

Kui püsivat sekssuhet pole, siis keerlebki.

Julgen arvata, et ka siis mitte kõigil.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 12:28; 05.12 19:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teine kägu, kas te mehega pole mõelnud, et võtaks mõnel õhtul lapsehoidja ja ise läheks kas hotelli või kasvõi autoga võsa vahele?

Teemaalgatajale ma soovitan kas rasestumisvastaseid tablette või antidepressante, mõlemad võtavad seksiisu väga põhjalikult ära.

Ma olen vist üks imelik naine. Väga pikki aastaid pille tarbinud. Ikka seksuaalsus kõrge. Mõni kuu tagasi hakkasin AD võtma – ikka seksuaalsus sama kõrge. Jah, füüsiliselt raskem lõpuni jõuda, kuigi erutumine ja tundlikkus samad. Aga muidu sama seksuaalne. Lisaks on mul krooniline aastate pikkune depressioon.Ja kurnav töö.

Ei julge mõeldagi, milline mu seksuaalsus siis oleks, kui kõike seda poleks ???? Kui enamust mõjutab kas või üks faktor neist liibido langemisel, siis mul ei tõmba ka hulgim fafaktoreid seksuaalsust madalamaks. Isegi mitte rahulolematus oma kehaga .

Nii et ei pruugi aidata need pillid j ad meiesuguseid seksuaalseid naisi.

Telli omale siis gigolo koju või mine ise bordelli poole kohaga. Siis pole nagu petmine ka, sest armastust ju pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis pole nagu petmine ka, sest armastust ju pole.

Seda ütles sulle su mees või ise mõtlesid välja?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 29.11 13:33; 29.11 18:17; 29.11 20:15; 30.11 20:10; 09.12 08:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tõesti ei saa aru, mis lahendust antud juhul oodatakse. Kui inimesel on haiglaslik seksiisu, mis isegi kurnatuna, ületöötanuna, depressioonis ja ravimite mõju all üle ei lähe ning nümfomaaniast rääkida ei tohi, siis on ju ainult kolm võimalust:
1. Jätad mehe maha, leiad teise samasuguse ja siis nahistage rõõmsasti hommikust õhtuni. Sellist meest, kes pidevat tahab, ei tohiks olla just raske leida.
2. Petad oma meest.
3. Rahuldad ennast ise erinevate abivahenditega.
Kahju küll, et igal punktil on ka omad negatiivsed küljed, aga päris ausalt öeldes rohkem võimalusi ju ei ole. Samuti võiks täiskasvanud inimene, kes ei ole diagnoosiga nümfomaan, ju mingilgi määral suuta oma vajadusi kontrollida. Päris ausalt öeldes tundub aga mullegi, et kui paarinädalane mehest eemaolek katuse täiesti sõitma ajab, ise tegelemine ei ole piisav ja peab hakkama jumal-teab-mis-vahenditega kõikehaaravat seksiisu maha suruma, siis päris normaalne see ka pole. Äkki ikka konsulteerid arstiga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teha ülikõrge seksuaalsusega?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.