Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mida teha unenägudega?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Mida teha unenägudega?

Postitas:

Ma olen teise ootel ja rasedust alles 27+. Näen pidevalt õudusunenägusid sünnitusest, kuigi esimene nagu ei olnud kõige hullem (kiire, aga valulik). Kuidas hoiate neid halbu mõtteid eemale. Ma ei saa ju magades ennast kontrollida:S Aga ei taha neid õudukaid enam vaadata:(:(:( Täna öösel oli veel mitu erinevat, kuna ärkan mitu korda üles nende peale, siis mäletan ka kõiki:S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise alates raseduse algusest igasugu õudukaid näinud. Ja kõige hullem on see, et hommikul kõik detailselt meeles. Viimane kord rääkisin ämmakale ka, et kas see on normaalne. Ütles, et tingitud päevastest läbielamistest ja kartusest jne. Aga samas mõtlen, et ma elan rahulikku elu ja ei karda. Arvan, et läheb nagu läheb. Kuigi jh unenäod kummitavad iga öö. Ämmakas ütles veel, et tema muud ei oska öelda ja kui segama hakkavad siis mingu ma psühholoogi jutule…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õudukatega soovitan enne magamaminekut mõned tunnid mitte süüa. Sest kui sa sööd õhtul, siis jääb aju aktiivsemaks ja sealt tulevad ka õudukad. Mind õhtul mittesöömine igatahes aitas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan hoopis, et mõtle need unenäod rahulikult läbi.

Unenäod ei ennusta sündmusi ette, selles mõttes pole vaja neid karta, vaid pigem on see segukompott su enda allasurutud mõtetest ja ka hirmudest, mida sa ärkvel olles alla surud, mõelda ei taha, ja mis öösel kaitsetus olukorras pinnale virvendada püüavad.

Ma arvan, et aitakski see, kui püüaksid selgusele jõuda, mis sind murelikuks teeb. Mida sa kardad – seoses sünnituse, lapse tervise, oma kehaga midagi? Lahkagi oma uned üksikasjalikult läbi, vaata kõige hullematele kartustele silma, tee omale selgeks, kas sa saad midagi muuta ja lihtsalt ole enda mõtete ja hirmudega kursis. Siis ei pea uned sind enam kiusama tulema, sest oled probleemidega teadvusel olles juba tegelenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on normaalne, et näed õudusunenägusid. Osad psühholoogid selgitavad seda sellega, et kui naine on rase, siis alateadvus hakkab katalogiseerima varasemaid teadmisi ja mälestusi. Kaua tolmunud info visatakse välja ja vajaminev info pannakse n-ö õigesse riiulisse. See on ka üks põhjus, miks rasedad kipuvad kõike unustama ja nägema asju vales perspektiivis. Paljud kutsuvad seda, et \”peast rase\”. Kuid peale lapse sündi see jätkub, kellel kui kaua.

Ma ise nägin rasedana samuti täiesti jubedaid õudusunenägusid. Peale lapse saamist nägin paanikaunenägusid (seotud lapsega) ja siis hakkasid jälle tulema lõbusad ja toredad unenäod:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mida teha unenägudega?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.