Esileht Kodunurk Mida teha

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Mida teha

Postitas:
Kägu

Naaberkorteris elab keskealine paarike, mõlemad suitsetavad. Neil on komme teha korteri uks lahti ja puhuda suitsu uksest välja koridori salaja. Koridor ja ukse tagune haiseb, minu korteri esik samuti vastiku suitsuhaisu järgi. Mida saab selles olukorras teha selliste naabrite puhul, kes on enda arvates kavalad? On kütteperiood ja koridori aknaid avali hoida ei või.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naaberkorteris elab keskealine paarike, mõlemad suitsetavad. Neil on komme teha korteri uks lahti ja puhuda suitsu uksest välja koridori salaja. Koridor ja ukse tagune haiseb, minu korteri esik samuti vastiku suitsuhaisu järgi. Mida saab selles olukorras teha selliste naabrite puhul, kes on enda arvates kavalad? On kütteperiood ja koridori aknaid avali hoida ei või.

Korteriühistu midagi teha ei saa?

Mul olid naabrid, kes loopisid oma suitsukonid minu rõdule. Kui ma neilt otse küsisin, et miks nad nii teevad, tuli vstus, et hoopis linnud loobivad konisid ja nemad ei tea midagi. Kuna see olukord jätkus, siis hakkasin neid salaja filmima ja saatsin videod nii korteriomanikule kui ühistule. Oli konkreetselt näha, kuidas nad suitsetatud koni üle ääre viskavad. Seepeale asi lakkas.

Ma ei tea, kui raske või lihtne sul seal neid filmida on, aga kuidagi tuleb selliseid lollakaid pidurdada.

 

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teatad ühistu juhatusele ja need teevad märkuse.

Mis puutub konisid loopivatesse lindudesse, siis linnud (isegi kui nad seda teeks), saavad loopida ikka vaid seda, mida need suitsetajad oma rõdule jätavad – nii et koristagu enda järel siis.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindel, et tõesti ukse lahti teevad ja koridori puhuvad? Koridor hakkab ka ilma ust avamata haisema, kui korteris suitsu tehakse.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suits levib jah kinnise uksega ka ümbrusse laiali. Rõve!

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rõve või mitte aga tegelikult midagi teha ei saa, sest korter on eraomand ja omaniku valduses.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rõve või mitte aga tegelikult midagi teha ei saa, sest korter on eraomand ja omaniku valduses.

Neid on nähtud seal köhvimas suitsu ja puhumas avatud korteriukse vahelt välja trepikotta ja tegu pole nende korteriga vaid tegu on üürnikega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindel, et tõesti ukse lahti teevad ja koridori puhuvad? Koridor hakkab ka ilma ust avamata haisema, kui korteris suitsu tehakse.

Täiesti kindel, neid on nähtud. Pistavad koni otsapidi uksest välja, ja puhuvad konist tulnud suitsu trepikotta. Kui suits otsa saab, panevad ukse kinni. Nende suitsuhais heljub igal pool üle trepikoja ja eriti minu ukse taga ning esikus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rõve või mitte aga tegelikult midagi teha ei saa, sest korter on eraomand ja omaniku valduses.

Neid on nähtud seal köhvimas suitsu ja puhumas avatud korteriukse vahelt välja trepikotta ja tegu pole nende korteriga vaid tegu on üürnikega.

No siis saab omanikule kurta kui omanik ei suitseta, ehk paneb piiri.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rõve või mitte aga tegelikult midagi teha ei saa, sest korter on eraomand ja omaniku valduses.

Neid on nähtud seal köhvimas suitsu ja puhumas avatud korteriukse vahelt välja trepikotta ja tegu pole nende korteriga vaid tegu on üürnikega.

No siis saab omanikule kurta kui omanik ei suitseta, ehk paneb piiri.

Selles majas, kus on meie poolt üürileantav korter, oli sama probleem. ÜÜrimaja, kus üldse suitsetamine hoones on keelatud. Maja kuulub kolmele omanikule, kõikides korterites üürnikud. Üks kuuest korterist suitsetas trepikojas. Eestlased, lapsega peere, pealtnäha edukad, hoolitsetud ja puhtad. Ilmselt suitsetasid ka ukse vahelt või vähemalt lahtise uksega. Hais oli kohutav, lisaks püüdsid nad seda “tappa” mingi odava õhuvärskendajaga, mis tegi selle topeltrõvedaks. Meie üürnikud palusid minult selle korteri omaniku andmeid ning võtsime ise selle omanikuga ühendust. Tulemus – selle korteri omanik tegi kaks pistelist äkkvisiiti. Esimesel korral tõdes, et koridor haises, aga üürnikud väitsid, et nemad ei suitseta. Teisel korral tuli, istus esikusse maha ja ootas. Ootas tunni, ootas teise, ja ennäe – need “mittesuitsetajad” avasid ukse ja sealt hakkas tossu tulema. igatahes ei kulunud nädalatki, kui nad minema saadeti. Praegusel ajal polnud ka uute üürilistega mingit probleemi – paar päeva ja olid uued üürilised sees.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Mida teha