Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida teha,kui lihtpakk on kaduma läinud?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Mida teha,kui lihtpakk on kaduma läinud?

Postitas:
Kägu

Panin paki posti 8 veebruar ja siiamaani ei ole pakk ostjani jõudnud.Kas on mingi võimalus seda kuidagi uurida,kus see pakk siis sai.Mida saaksin mina ära teha,mul ei ole kunagi mingit probleemi olnud,olen nii ise pakke saatnud kui ka ise saanud pakke lihtpostitusel ja kõik ilusti kätte saadud.Olen täitsa mures:(

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

RE: Mida teha,kui lihtpakk on kaduma läinud?

Midagi ei saa teha. Ka tähitud pakid lähevad vahest kaduma, sel juhul kompenseeritakse postikulugi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga äkki teeb ostja sulle hoopis tünga ja tahab sel moel oma raha tagasi saada, süüdistades sind, nagu sa poleksi pakki postitanud. Nii tehakse, inimesi on igasuguseid.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina helistasin kandekeskusesse, kuhu pakk pidi jõudma. Nemad nägid, kas teade on väljastatud või mitte sellisele isikule. Nii sai selgeks, kus etapis pakk kadus. Kas asi on lihtsalt pakiteate kadumises või pole seda väljastatudki. Minuga igatahes oldi väga sõbralikud, helistati lausa tagasi. Helistasin ka sinna postkontorisse, kust paki posti panin ja rääkisin tollase teenindajaga (mul tsekk oli alles ja sealt nägin nime). Pakk ilmus pea kuu aega hiljem välja. Statistika mõttes oleks ma paki kadunuks jäämise korral kuhugi ka avalduse teinud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Lihtsalt123

Kui sa oled pannud paikile ka enda aadressi peale, siis jõuab see ringiga umbes 2-3nädala pärast sinuni tagasi. Minule ütles eesti post, et nii lihtsalt need ikkagi kaduma ei lähe. Kui kuskile neid ikkagi ei jõua, siis jõuvad pakid millega midagi teha ei ole kuhugi vahekohta.Minu meelest vist oli see paides.
Järgmine võimalus on lihtsalt ostja petab sind. Lihtpakid saates või ise küsides olen teadlik, et see minu enda vastutusel.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah panin ka enda aadressi peale ja ise arvan ka,et kui kaks aadressi peal,siis peaks ikka kumbki meist selle paki saama.Ja ma ju tõesti ei tea,kas tema on selle kätte saanud või lihtsalt luiskab mulle,aga kuna see on lihtpostiga saadetud,siis mina ei vastuta selle eest.
Kägu 16:41,kas oskad öelda,kus ma saan kandekeskuse telefoni numbri,asi pidi jõudma Tallinnasse?Proovisin otsida ka post.ee lehelt,aga ei eidnud sellist infot,oli vaid kirjutatud sellest,et tähitud pakki saab jälgida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
lotta1

helista eesti posti kliendiinfo telefonile 1661 ning küsi nende käest milline kandekeskus teenindab konkreetset aadressi ning ka selle kandekeskuse telefon.

0
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida teha,kui lihtpakk on kaduma läinud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.