Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida teie arvate?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Mida teie arvate?

Postitas:
Kägu

Kas selline käitumine on sallimist väärt või kas meil on õigusriik?

https://objektiiv.ee/kusimus-prokuratuurile-kas-erinevalt-teistest-on-lgbt-aktivistidele-avalik-enesepaljastamine-lubatud/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tralla puhul oli tegemist häppeningiga. Kes näitusel käis, teab, et seal oli palju detailsemaid inimese keha kujutusi, kui Tralla, kellest ei paistnud ju muud kui nibud ja paljas pepu.
Miks lapsed sellisel näitusel olid, ei tea. Oleks võinud vanusepiirang olla.
Miks Mare Tralla tegu härra Vooglaiule nii valuliselt mõjus ja ülejäänud näitus teda nii ükskõikseks jättis, sellest ei saa jälle mina aru.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vooglaid, ehkki küll mees (vist), ei tee vahet mehe ja naise liputamisel.
Neil poisikestel ei tekkinud selle paksu tädi vaatamisest mitte mingit traumat ega unehäireid.
Kui seda teeb mees ja kuskil pargis sama vanadele tüdrukutele, on hoopis teine asi.

Poisid läksid koju, mõtlsid, et “rõve vanaeit” ja unustasid teema.
Nii lihtne ongi.

Kah umbes sama vanalt “liputajat” juhuslikult näinud endine poisike.
(see “minu” tädi tegelt tuli unenägudesse kaasa, sest ta oli pisut noorem ja kena kehaga. Aga need ei olnud hirmuunenäod, vastupidi)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vooglaid, ehkki küll mees (vist), ei tee vahet mehe ja naise liputamisel.

Neil poisikestel ei tekkinud selle paksu tädi vaatamisest mitte mingit traumat ega unehäireid.

Kui seda teeb mees ja kuskil pargis sama vanadele tüdrukutele, on hoopis teine asi.

Poisid läksid koju, mõtlsid, et “rõve vanaeit” ja unustasid teema.

Nii lihtne ongi.

Kah umbes sama vanalt “liputajat” juhuslikult näinud endine poisike.

(see “minu” tädi tegelt tuli unenägudesse kaasa, sest ta oli pisut noorem ja kena kehaga. Aga need ei olnud hirmuunenäod, vastupidi)

Vot see seisukoht on nyyd kyll poisslaste osas diskrimineeriv. Sina ei saa kuidagi teada kuidas miski kellelegi mõjub.

Please wait...
Postitas:
Milvi Kiisu

Loomulikult on tegemist täiesti rõveda enesepaljastusega, lausa labasuse tipuga. Inimesed peavad sellise käitumise üheselt hukka mõistma. Samas on mul nii palju oidu peas, et mõistan, et antud juhtum liigitatakse kunstiks, mitte LGBT-paljastusjuhtumiks. Loodan, et Varro koos Mardiga muudavad seadust, et igasugune avalik paljas tiss ja tuss keelatakse ära. Ole sa hetero, kunstiinimene, LGBT, nudist – kõik patustajad peavad maksma trahvi või minema vanglasse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vot see seisukoht on nyyd kyll poisslaste osas diskrimineeriv. Sina ei saa kuidagi teada kuidas miski kellelegi mõjub.

Suure saladuskatte all võin sulle öelda, et sellises vanuses (nagu need seal pildil) poisid on juba kõik pildid üle vaadanud. Täna on ju selleks pisut rohkem kui miljon võimalust.

Ja arva ära, MIKS need poisid sinna kunstinäitusele üldse läksid?
Oma sügava KUNSTIhuvi pärast, arvad?
Ahah.

Varro tahtis lihtsalt ära panna, selge see, sestap ka Tarand oli osavalt sisse toodud.
(V. vist pole ikka veel oma raha tagasi saanud?)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Noo kirikus on ju asi väga hull. Inimene on paljalt või väga napis riietuses vägivaldselt naelutatud kõigile vaatamiseks. Mis siis, et see on lugu, see on ikkagi hull asi, selliselt kõigile piinatud inimene väljapandud. Need paljad pildid on vähemalt selles osa head, et on teada, et inimene on pärast piltide tegemist ka elus. Paneb riided selga ja elab edasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Näitus ise oli ka muidugi rõve. Aga see veel ei tähenda, et keegi võib ennast ootamatult laste silme all alasti kiskuda. Jälk lihtsalt, ja kehakuju ei puutu siin absoluutselt asjasse. Kui seda oleks mõni mees teinud, te ei taha teada, mis kisa siis oleks lahti läinud.
Jälestan neid laste ees liputajaid, vahet pole mis soost ja mis välimusega. Pimedast pargist võid eemale hoida, aga keset mingit kunstisaali nagu ei oska oodata.
Haiged inimesed. Feministid on just kõige altimad ennast pidevalt eksponeerima. Mis teil viga on? Selle aktsiooni oleks ka riietatuna võinud ära teha. Aga ei, vaja ikka paljast peed näidata.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Varro tahtis lihtsalt ära panna, selge see, sestap ka Tarand oli osavalt sisse toodud.
(V. vist pole ikka veel oma raha tagasi saanud?)

Nii et sina arvad, et Varro on ikka loll, et pole veel raha tagasi saanud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii et sina arvad, et Varro on ikka loll, et pole veel raha tagasi saanud?

Mismõttes, et arvan, et on loll?
Mis see siia puutub, on ta loll või tark; kui üks tegelane jonnib, siis ei aita miski.
Aga väikest okkakest Varrol ma ei välistaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja vasta palun kahele küsimusele:
1. Kui kogu näituse sisuks oli nn tiss ja tuss, siis miks Tralla omad Varro nii pöördesse ajasid?
2. Kui “lapsed” eelmainitud tissist-tussist traumeeritd said, miks olid nad üleüldse selleteemalisel näitusel?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loodan, et Varro koos Mardiga muudavad seadust, et igasugune avalik paljas tiss ja tuss keelatakse ära.

Varro on nüüd EKRE-s või? Mismoodi tema teil asju muutmas käib?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Juunikuus käis meediast läbi uudis sellest, kuidas (rohkem vaalaskala kui naist meenutav) LGBT-aktivist Mare Tralla…

Uskumatu, millise kasvatusega inimene! Meesterahvas?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Juunikuus käis meediast läbi uudis sellest, kuidas (rohkem vaalaskala kui naist meenutav) LGBT-aktivist Mare Tralla…

Aga mis vahet seal on, kas mees või naine? Kas naise suust oleks see väljendus ilus olnud?

Please wait...
Postitas:
Milvi Kiisu

Aga mida hr Vooglaid valesti ütles? Süüalune ongi raskelt rasvunud ja see on fakt. Varro hoolib oma tervisest ja on normaalkaalus, tal on õigus teha märkusi ja etteheiteid ülekaalulisele inimesele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mis vahet seal on, kas mees või naine? Kas naise suust oleks see väljendus ilus olnud?

Täpselt. Huvitav, kas sellist kommentaari oleks oodata, kui kõnealune naine oleks hetero? Paljaks võtmine paljaks võtmiseks, aga arvamus oleks ilmselt sama, kui see naine kaftanit kannaks. Ehk siis pead olema teistsuguse kehakujuga (eeldan, et sale, aga kui sale?), hästi kokkama, hoidma lapsi, ootama meest koju või mis nõudmised veel naistele on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma lihtsalt olen siiani pidanud meesteks mehi, kes kohtlevad naisi lugupidamisega. Ükskõik, mis eas, kaalus või konditsioonis naisi.
Minu lapsepõlvekodus oli nii, oli ema-isa tuttavatega, on minu peres ja minu abikaasa peres sedasi. Keegi meesisik ei mõnita ega kommenteeri teisi, ERITI naisi. Ja ei, ka naise suust oleks see labane ja mõttetu märkus, kuigi naised on sookaaslaste peale väga õelad ja see ei peaks kellelegi üllatus olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga mida hr Vooglaid valesti ütles? Süüalune ongi raskelt rasvunud ja see on fakt. Varro hoolib oma tervisest ja on normaalkaalus, tal on õigus teha märkusi ja etteheiteid ülekaalulisele inimesele.

Loomulikult on õigus oma arvamust avaldada, aga ma ei tea, mis süüalusest sa räägid.

Please wait...
Postitas:
Milvi Kiisu

Minu lapsepõlvekodus oli nii, oli ema-isa tuttavatega, on minu peres ja minu abikaasa peres sedasi. Keegi meesisik ei mõnita ega kommenteeri teisi, ERITI naisi.

Traditsioonilises peres peagi olema mees see, kes otsustab ja ütleb välja pere arvamuse ja seisukohad. Sina pere oli klassikaline pahemliberaalne kommunistipere. Juba 30-aastat on meil vabadus ning on viimane aeg pöörduda tagasi väärtuste juurde ning tõsta traditsiooniline pere uuesti au sisse.

Please wait...
Postitas:
Milvi Kiisu

Loomulikult on õigus oma arvamust avaldada, aga ma ei tea, mis süüalusest sa räägid.

Enesepaljastaja ehk liputaja on seaduserikkuja ja ta tuleb kohtus süüdi mõista!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, kas sellist kommentaari oleks oodata, kui kõnealune naine oleks hetero?

Mis ta on lesbi ka veel või? No loogiline.

Ma lihtsalt olen siiani pidanud meesteks mehi, kes kohtlevad naisi lugupidamisega. Ükskõik, mis eas, kaalus või konditsioonis naisi.
Minu lapsepõlvekodus oli nii, oli ema-isa tuttavatega, on minu peres ja minu abikaasa peres sedasi. Keegi meesisik ei mõnita ega kommenteeri teisi, ERITI naisi.

Ja selline naine, kes ennast avalikus kohas alasti kisub, on muidugi täpselt see naine, kellele lugupidamist avaldada! Ise veel võrdõiguslik, aga austust nõuab. Näitab kõigile perset – ja nõuab austust!
Keda siin tuleb austada ja kas naistel (kelle hulka ma ka ise kuulun) üldse puudub kriitikameel? Nii see pole, meie hulgast vähemalt pooled on tõesti austust väärt. Aga see pool seda kisades ja perset lehvitades ei nõua. Saab ilma nõudmata. Ehk vaataks peeglisse.

Muide, mina olen ka Tralla tüüpi vaalaskala. Aga mitte üks mees pole mind veel iial nii nimetanud. Muidugi, ma pole neile ka paljast peed näidanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Enesepaljastaja ehk liputaja on seaduserikkuja ja ta tuleb kohtus süüdi mõista!

Ainult siis, kui ta on mees. Naine võib, eriti kui ta lesbi on, keda tuleb austada (!), liputada nii palju kui jaksab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Traditsioonilises peres peagi olema mees see, kes otsustab ja ütleb välja pere arvamuse ja seisukohad.

Mis sa siis kidised siin? Mine kuula ja kummarda oma Vellot.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja selline naine, kes ennast avalikus kohas alasti kisub, on muidugi täpselt see naine, kellele lugupidamist avaldada!

Jah, just! Lugupidamist avaldatakse sellega, et temast ei räägita halvasti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja selline naine, kes ennast avalikus kohas alasti kisub, on muidugi täpselt see naine, kellele lugupidamist avaldada! Ise veel võrdõiguslik, aga austust nõuab. Näitab kõigile perset – ja nõuab austust!
Keda siin tuleb austada ja kas naistel (kelle hulka ma ka ise kuulun) üldse puudub kriitikameel? Nii see pole, meie hulgast vähemalt pooled on tõesti austust väärt. Aga see pool seda kisades ja perset lehvitades ei nõua. Saab ilma nõudmata. Ehk vaataks peeglisse.

Muide, mina olen ka Tralla tüüpi vaalaskala. Aga mitte üks mees pole mind veel iial nii nimetanud. Muidugi, ma pole neile ka paljast peed näidanud.

Võib-olla näo ees mitte ja nende sõnadega, aga sa ei kujuta ette, mida mõned mehed (ja naised) mõtlevad ja ütlevad. Ajakirjades ja instagramis leidub ääretult kauneid noori tegelasi, kes on küll mõnes mõttes enamasti filterdatud, aga seavad mingi kujutluspildi ideaalist. Sulle näkku ei ütle jah, mis iganes põhjustel. Eriti kui sa enam noor ei ole.
Me ei tea, missuguse reaktsiooni oleks kaks korda noorem, sale ja treenitud heteronaine saanud. Alasti võtmist ei toeta, aga tänapäeval pole paljas tagument enam miski asi. Kui paljud kuulsused on oma keha näitamisega rikkaks saanud ja kui tihti näeb meediaväljaannetes (pool)paljaid naisi. Temast on lihtsalt video, sellepärast ka rohkem kära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja selline naine, kes ennast avalikus kohas alasti kisub, on muidugi täpselt see naine, kellele lugupidamist avaldada!

Jah, just! Lugupidamist avaldatakse sellega, et temast ei räägita halvasti.

Ma ei pea ekshibitsionistidest lugu. Nimetagu nad oma liputamist kunstiks või mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meenutas siis naist või? Minu meelest väga pädev võrdlus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Varro teadmised bioloogiast on nagu ikka piiratud – vaal ja kala, eksole. Muhahahaaa….

Please wait...
Postitas:
Kägu

Antud kontekstis saan Tralla käitumisest täiesti aru. Ta protestis seksistliku näituse vastu (miks Varro näitust ebasobivaks ei pidanud?)
“Marko Mäetamme töödel kujutati naisi erinevate tegevuste juures: kusemas, vagiina abil kassil pead otsast ampsamas või siis lihtsalt endale kätt püksikutesse surumas, mõnevõrra mõttelage ilme näol.”

Neid, kes seda nilbust vaatama läksid, poleks pidanud küll tavalise palja naise nägemine liimist lahti lööma 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Antud kontekstis saan Tralla käitumisest täiesti aru. Ta protestis seksistliku näituse vastu (miks Varro näitust ebasobivaks ei pidanud?)

“Marko Mäetamme töödel kujutati naisi erinevate tegevuste juures: kusemas, vagiina abil kassil pead otsast ampsamas või siis lihtsalt endale kätt püksikutesse surumas, mõnevõrra mõttelage ilme näol.”

Neid, kes seda nilbust vaatama läksid, poleks pidanud küll tavalise palja naise nägemine liimist lahti lööma 🙂

No Tralla läks ja lisas veel omaltki poolt nilbust juurde. Nilbuse probleemi temal küll polnud, teda lihtsalt segas, et piltidel polnud mehed käsi püksikutesse surumas.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida teie arvate?