Esileht Kodunurk Mida teie arvate koduabilise töötasust?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Mida teie arvate koduabilise töötasust?

Postitas:

Mõni väidab et 25euri 4toalise korteri eest on palju küsitud(1x nädalas koristamine+triikimine)
mõni ytleb et pole palju.Mind kohe hakkas huvitama et mis siis teised aravavad kas vähe v palju v normaalne.
Ma ise seda tööd teinud aastaid ja tasud erinevad aga algavad 25eurost-40euroni(akende pesu eraldi tasu eest jne)Ma leian et ei ole nii palju see tasu,sest ega yle 1 majapidamise päevas ikka naljalt ei tee,kui just pole tegemist 2toaliste korteritega.Ja elu ju ka kuradima kalliks läind…rikkaks nyyd kyll ei saa ju selle tasu eest v mis?!
Lihtsalt hakkas huvitama teiste arvamus ka:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 20:46; 25.06 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et 25 eur pole selle töö eest küll palju küsitud. Eeldades, et koduabiline käib x1 nädalas, siis oleks 100 eur nädalas sisuliselt kõik kodused tööd tehtud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täitsa ok tasu kui on nii koristus+ triikimine. oleneb muidugi triigitava pesu hulgast.

Kui triikima ei peaks, siis jõuaks 2 korterit ka koristada. samas jällegi oleneb pererahva stiilist, et kui palju nad läbustavad.

Mul on 4 korrust ridaka boksil, 6 tuba + abiruumid. Palju sellise koristus maksaks ilma akende pesuta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks sõltub ka sellest, kui palju on koristada/triikida vaja ja mitu tundi selleks kulub.

ise maksan oma koristajale (4-toaline maja) veidi vähemgi korra eest, aega kulub tal keskmiselt 3,5h meil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

6 tuba+abiruumid,no oleneb kas neid abiruume soovite ka iga nadal teha v yle nädala v kui tihti yldse koristust vajate.Mul kõik erinev tasu ja ikkagi kokkuleppeline aga teile pakuks 30euri korra eest?
Kus kandis asute muidu ja kas vajaksite abilist?Mul hetkel just oleks 1 kodu jagu puudu:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 20:46; 25.06 13:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina maksan koristajale ikka tundide arvu järgi, mitte tubade arvu järgi. Mõnel võib olla 400 m2 ka vaid 1-2 tuba ju:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Mida teie arvate koduabilise töötasust?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.