Esileht Kodunurk mida teie koju kunagi ei tule?

Näitan 14 postitust - vahemik 211 kuni 224 (kokku 224 )

Teema: mida teie koju kunagi ei tule?

Postitas:
Kägu

Aga mingi põhimõtteline vastuseis on küll ülinaljakas.

selle põhimõttelise vastuseisu olete te enda peas välja mõelnud

Ei ole! Seda vastuseisu oled sina siin teemas ikka ülipikalt demonstreerinud. Ja see on kummaline! Tead täpselt, kui mõttetu on mingi aparaat, millega ise pole kunagi kokku puutunud.

Minul pole näiteks multikeetjad ja fritüüri. Aga mul ei tule kunagi tahtmist nendes teemades käia kuulutamas, kui nõmedad need aparaadid on. Ja, kui rumalad on need inimesed, kes neid masinaid kasutavad.

+4
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Igal ühel on õigus oma arvamusele, et aga olen piisavalt laisk, et mitte kasutada kõiki võimalusi. Joon kohvi ja molun perekoolis – nõudekas peseb nõusid, pesumasinas on voodipesu ja robottolmuimeja teeb põrandaid puhtaks. Kohvi teeb masin – mitte ei alusta hommikut ubade jahvatamisega ja siis kohimasinasse panemisega (meil oli see mulksuga kohvikann, mis ise välja ei lülitanud, vaid tuli ise õiget aega peale passida).

Olen vanem naine ja piisavalt Rigaga pesu pesnud, käsitsi nõusid küürinud ja harjaga tolmurulle taga ajanud. Lisaks õppisin auto juhtimise selgeks vanemate 7-aastat vana Ziguliga, seega sõidan nüüd mõnuga automaat käigukastiga autoga.

Eks ta nii ole, nagu ütles Tammsaare – tee tööd ja siis tuleb armastus. Korralik naine ikka rügab kodus tööd teha.

Saage ometi ükskord selgeks, et seda ei öelnud Tammsaare, vaid Vargamäe vana Andres – ja järgmises lõigus vastab noor Andres nii, et vanal on suu lukus!

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saage ometi ükskord selgeks, et seda ei öelnud Tammsaare, vaid Vargamäe vana Andres – ja järgmises lõigus vastab noor Andres nii, et vanal on suu lukus!

Kuid selle ütlemise levik ja selle teadmine ei pea ju tähendama seda, et see ka õige oli.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saage ometi ükskord selgeks, et seda ei öelnud Tammsaare, vaid Vargamäe vana Andres – ja järgmises lõigus vastab noor Andres nii, et vanal on suu lukus!

Kuid selle ütlemise levik ja selle teadmine ei pea ju tähendama seda, et see ka õige oli.

Ei olegi. Rüga niiet ninast veri väljas kut põldhiirel, aga armastust ei kuskil, sest selle jaoks pole lihtsalt aega suures rügamise tuhinas. Ja elu lõpul märkad, et see, mille nimel sa rügasid, oli kõik üks tühi töö ja vaimu närimine – taas ei armastust kuskil, aina vaid väsimus, ja vahel ka tunne, et oled alguses tagasi. Mõttetu entroopia suurendamine ainult. Seega, elagu kehaline laiskus, see sunnib asju välja mõtlema, mis elu kergemaks teevad 😀

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tohi kunagi öelda MINA EI, MINUL EI.
Ma ei oleks kunagi uskunud, et hakkan üürikorteris elama, aga nüüd elan. Mul on 3 korterit, aga ise elan üürikas. Ühes meeldiks elada, aga see on vales linnas, teine on liiga väike ja ka vales linnas, kolmas õiges linnas, aga veel väiksem. Mul ei ole energiat müümiste/ostmistega tegelemiseks. Üürikas on ideaalne, aga sellise ostmiseks peaksin kõik 3 maha müüma. Oleks kahjulik tehing.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tv magamistuppa

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tohi kunagi öelda MINA EI, MINUL EI.

Ikka tohib. Ma võin anda pea, et ma ei sünnita enam iialgi lapsi, ma ei astu kunagi vabatahtlikult lesbisuhtesse, minust ei saa kunagi professorit, ma ei söö kunagi teadlikult ahvi aju, minu kodusesse magamistuppa ei tule kunagi telekat, ma ei varasta kunagi võõrast käekotist raha, ma ei tee spagaati, minust ei saa baleriini ega ooperilauljat, ma ei saa kunagi vanaisaks (sest olen naine), ma ei löö kunagi oma ema, ma ei võrguta kunagi alaealist poissi, ma ei saa enam 15-aastaseks, ma ei võta endale madu, ei pane kohvi sisse suhkrut, ei valuta Mount Everesti, ei pane endast akrtifotot seinale, iialgi ei osta puurikaruslooma nahast kasukat, ei peta oma meest tema vennaga, ei õpi piloodiks, ei osta klaaspinnaga lauda jne jne jne

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tohi kunagi öelda MINA EI, MINUL EI.

Ikka tohib. Ma võin anda pea, et ma ei sünnita enam iialgi lapsi, ma ei astu kunagi vabatahtlikult lesbisuhtesse, minust ei saa kunagi professorit, ma ei söö kunagi teadlikult ahvi aju, minu kodusesse magamistuppa ei tule kunagi telekat, ma ei varasta kunagi võõrast käekotist raha, ma ei tee spagaati, minust ei saa baleriini ega ooperilauljat, ma ei saa kunagi vanaisaks (sest olen naine), ma ei löö kunagi oma ema, ma ei võrguta kunagi alaealist poissi, ma ei saa enam 15-aastaseks, ma ei võta endale madu, ei pane kohvi sisse suhkrut, ei valuta Mount Everesti, ei pane endast akrtifotot seinale, iialgi ei osta puurikaruslooma nahast kasukat, ei peta oma meest tema vennaga, ei õpi piloodiks, ei osta klaaspinnaga lauda jne jne jne

Kaks asja mida võid sa teha väga äärmuslikus olukorras – näiteks kui laps on haige, näljas jne – ja mingit muud võimalust ei ole raha saamiseks  või kui vajad energiat – ja ainuke võimlaus on magus kohv.  näljaga vitsutad ka ahvi aju.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tohi kunagi öelda MINA EI, MINUL EI.

Ikka tohib. Ma võin anda pea, et ma ei sünnita enam iialgi lapsi, ma ei astu kunagi vabatahtlikult lesbisuhtesse, minust ei saa kunagi professorit, ma ei söö kunagi teadlikult ahvi aju, minu kodusesse magamistuppa ei tule kunagi telekat, ma ei varasta kunagi võõrast käekotist raha, ma ei tee spagaati, minust ei saa baleriini ega ooperilauljat, ma ei saa kunagi vanaisaks (sest olen naine), ma ei löö kunagi oma ema, ma ei võrguta kunagi alaealist poissi, ma ei saa enam 15-aastaseks, ma ei võta endale madu, ei pane kohvi sisse suhkrut, ei valuta Mount Everesti, ei pane endast akrtifotot seinale, iialgi ei osta puurikaruslooma nahast kasukat, ei peta oma meest tema vennaga, ei õpi piloodiks, ei osta klaaspinnaga lauda jne jne jne

Kui oled asjaolude tõttu kunagi sunnitud kolima kööktuppa, kus ainus eluruum ongi sinu magamistuba, siis ei tule sinna üldse mingit telekat?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tohi kunagi öelda MINA EI, MINUL EI.

Ikka tohib. Ma võin anda pea, et ma ei sünnita enam iialgi lapsi, ma ei astu kunagi vabatahtlikult lesbisuhtesse, minust ei saa kunagi professorit, ma ei söö kunagi teadlikult ahvi aju, minu kodusesse magamistuppa ei tule kunagi telekat, ma ei varasta kunagi võõrast käekotist raha, ma ei tee spagaati, minust ei saa baleriini ega ooperilauljat, ma ei saa kunagi vanaisaks (sest olen naine), ma ei löö kunagi oma ema, ma ei võrguta kunagi alaealist poissi, ma ei saa enam 15-aastaseks, ma ei võta endale madu, ei pane kohvi sisse suhkrut, ei valuta Mount Everesti, ei pane endast akrtifotot seinale, iialgi ei osta puurikaruslooma nahast kasukat, ei peta oma meest tema vennaga, ei õpi piloodiks, ei osta klaaspinnaga lauda jne jne jne

Kui oled asjaolude tõttu kunagi sunnitud kolima kööktuppa, kus ainus eluruum ongi sinu magamistuba, siis ei tule sinna üldse mingit telekat?

Ei tule mingit voodist telekavaatamist. Äsja maja remondi ajal elasin/elasime jupiti üle aasta kööktoas ning mingid aastad tagasi 4 aastat samuti. Mulle piisab täiesti Go3, Youtube ja Jupiterist. Kuni elan korteris või majas, vaatan ka neid arvutist ja mitte magamistoas. Magamistoas on raamatud ja luger ja raadio. Telekad on köögis ja elutoas. Kui elasin kööktoas, siis vaatasin läpakast ja tugitoolist, mitte voodist voodinišis. Kusjuures pean end parandama – selles kööktoas isegi oli teler, aga ma ei teinud kunagi mingit lepingut ja see seisis tummana.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tohi kunagi öelda MINA EI, MINUL EI.

Ikka tohib. Ma võin anda pea, et ma ei sünnita enam iialgi lapsi, ma ei astu kunagi vabatahtlikult lesbisuhtesse, minust ei saa kunagi professorit, ma ei söö kunagi teadlikult ahvi aju, minu kodusesse magamistuppa ei tule kunagi telekat, ma ei varasta kunagi võõrast käekotist raha, ma ei tee spagaati, minust ei saa baleriini ega ooperilauljat, ma ei saa kunagi vanaisaks (sest olen naine), ma ei löö kunagi oma ema, ma ei võrguta kunagi alaealist poissi, ma ei saa enam 15-aastaseks, ma ei võta endale madu, ei pane kohvi sisse suhkrut, ei valuta Mount Everesti, ei pane endast akrtifotot seinale, iialgi ei osta puurikaruslooma nahast kasukat, ei peta oma meest tema vennaga, ei õpi piloodiks, ei osta klaaspinnaga lauda jne jne jne

Kaks asja mida võid sa teha väga äärmuslikus olukorras – näiteks kui laps on haige, näljas jne – ja mingit muud võimalust ei ole raha saamiseks või kui vajad energiat – ja ainuke võimlaus on magus kohv. näljaga vitsutad ka ahvi aju.

Näljaga ma ahvi aju ei vitsuta, sest a) mul pole tuttavat ahvi, b) mul ei ole plaanis sõita kuskile, kus peab sööma ahvi aju või muidu lastakse maha, c) kuna Eesti metsades ahve napib, siis olen õppinud ja õpetanud ennast toituma taimedestki, kui peaksin eksima.

Kui aga on vaja kiiret energiat, siis raudpolt on seal, kus olen mina, on kohv ja on suhkur, ka mingeid muid energiaallikaid. See peaks olema üks äärmuslik stsenaarium, mis algab nagu anekdoot: Alutaguse metsas kohtusid täiskuu neljapäeval ahv, Kägu, kohv, suhkur ja kirves (no et ahvi skalpeerida)…

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära ütle ei iial ei iial, elu võib panna sind sellisesse olukorda, et sööd oma sõnu.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära ütle ei iial ei iial, elu võib panna sind sellisesse olukorda, et sööd oma sõnu.

Ütlen vabalt ei iial nende asjade kohta, mida ma tõesti elus ei tee.
Ei söö ahvi ajusid, ei löö oma ema, ei varasta võõrast käekotist raha, ei sünnita, ei pane endast aktifotot seinale, ei hakka lesbiks, ei võrguta alaealist poissi jne jne mis kirja panin. Kõik erinevatel põhjustel, aga nii nendega on ja see on päris kindel. Nende asjade kohta, mis tõesti läbi mingi ime ja mikroskoopilise imeväikese tõenäosusega võivad juhtuda, seda ei kirjuta. Nagu näiteks, et minust ei saa näiteks Portugali esileedit või hoopis meest. Aga äkki 🙂

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

või kui vajad energiat – ja ainuke võimlaus on magus kohv.

Kui selline imelik olukord peaks juhtuma, siis minagi viskaksin suhkrut vees lahustatuna või äärmmisel juhul kuivana kõrist alla ning jooksin seepeale mõnuga selle tummmise mõru kohvi Suhkur okei, aga mitte kohvis.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 211 kuni 224 (kokku 224 )


Esileht Kodunurk mida teie koju kunagi ei tule?