Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida teie sellest teemast arvate? Emad, kes tahavad rulluisutada koos lapsevankriga……

Näitan 18 postitust - vahemik 61 kuni 78 (kokku 78 )

Teema: Mida teie sellest teemast arvate? Emad, kes tahavad rulluisutada koos lapsevankriga……

Postitas:
Kägu

RE: Mida teie sellest teemast arvate? Emad, kes tahavad rulluisutada koos lapsevankriga……

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

miks sa teisi nimetad rumalaks? sa oled ise mingi musterinimene või?[/tsitaat]

no mina küll kuskilt välja ei loe, et ta rumal on ja ma olen tema jutuga 100% nõus. Hoopis sina oled rumal!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Mida teie sellest teemast arvate? Emad, kes tahavad rulluisutada koos lapsevankriga……

[tsitaat] [small]Mutsamamma kirjutas:[/small]

No aga mõtle kui ohtlik see juba on. Joostes võib vabalt arendada kiirust 10 km/h. No ja kui siis koperdad või kellegagi kokku põrkad….oi-oi-oi![/tsitaat]

on jah ohtlik kusjuures

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lasteaed! Kuidas teiesugustel üldse lapsed saavad olla???:-(

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]http://www.youtube.com/watch?v=rwO4OjftHU0 Lahe![/tsitaat]

tule taevas appi, idioodid. No mis video? Ja need on siis normaalsed vanemad? Nagu teie

Please wait...
Postitas:
Kägu

kes nii väga trenni tahab teha võib mõõdukalt kiires tempos käru lükata, kõndisin nii lapse magamise ajal iga päev ca kolm tundi ja 5 kg läks paari kuuga maha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

vat ei taha kõndida, ei kiires ega mõõdukas tempos! eestis on paljud asjad ohtlikumad sellepärast, et kaaskodanikud on hoolimatud. New yorgis ja californias on tavapärane, et kärudega rulluisutatakse. inimesed naeratavad, sportlased võtavad hoo maha ja annavad teed. Meil rocca ringil tõesti sportlased sõidavad kõik surnuks vahet pole kas käruga v ilma. Hoopis tuleks kiirusepiirangud panna sportlastele ja tippsport mujale suunata. Rahulikematel teedel võib vabalt käruga rulluisutada, midagi ei juhtu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ja 3 tundi pole elus aega päevas jalutada. leiba on ka vaja lauale teenida, mitte 3h ringi kosserdada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kusjuures, ajad tõesti muutuvad. Kui ma 2008a sünnitasin, siis käisid väga paljud emad käruga rullitamas. Isegi proovisin 1x, aga mees keelas ära, aga tol hetkel tundus see normaalne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ise ei ole rullusisutaja, küll aga suusataja. Olen kõigi oma kolme lapsega suusatanud mööda künkaid üles-alla nii, et laps kõhukotis, mitte iialgi pole juhtunud kukkuma. Mina näiteks suudan oma keha valitseda ja kukutakse ju siis kui lased kiirusel minna suuremaks kui sa kontrollida suudad. Kuni sõidad kontrollitaval kiirusel, ei näe ma põhjust, miks laps kaasas ei võiks olla. Trenni efektiks tuleb siis lihtsalt aeglasema kiirusega pikem distants võtta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ma ise ei ole rullusisutaja, küll aga suusataja. Olen kõigi oma kolme lapsega suusatanud mööda künkaid üles-alla nii, et laps kõhukotis, mitte iialgi pole juhtunud kukkuma. Mina näiteks suudan oma keha valitseda ja kukutakse ju siis kui lased kiirusel minna suuremaks kui sa kontrollida suudad. Kuni sõidad kontrollitaval kiirusel, ei näe ma põhjust, miks laps kaasas ei võiks olla. Trenni efektiks tuleb siis lihtsalt aeglasema kiirusega pikem distants võtta.[/tsitaat]

kindlasti on ka lumi midagi muud, kui asfaltile prantsatada

Please wait...
Postitas:
Kägu

kindlasti on ka lumi midagi muud, kui asfaltile prantsatada[/tsitaat]

Miks sa arvad, et rullitajate lapsed asfaltile prantsatavad? Kui nad on vastavates kärudes korralikult kinnitatud, siis on ka teelt väljasõit \”turvaline\”. Kindlasti turvalisem kui kõhukotis lumme maandumine.

Please wait...
Postitas:
rotsik

Õige sportkäru on nii turvavööga, mis hoiab lapse vankris, kui ka turvakaarega, mis suuremalt jaolt välistab nurkade ja servade kokkupuute lapsega. Lisaks toetab käru pead umbes sama palju, kui imiku turvatool. Tõsiselt, väikelapsega rattaga sõitmine on kõvasti ohtlikum, kui sellises sportkärus, isegi kiivri olemasolul, kuna kukkumine on alati palju kõrgemalt, aga ma ei näe, et siin keegi jalgrattatoolide vastu protestiks.
Kõvasti ohtlikum näiteks on imikut tagaistmel süles hoida. Kas need, kes siin rulluiskude+käru kombinatsiooni vastu hüsteeritsevad, ikka panevad oma lapse autos ALATI eraldi turvahälli või tooliga rihma?

Muidugi on erakordselt vilets mõte minna lapsega rullitama
1. tavalise kergkäruga
2. tõsiste sportijate rajale
3. suurte sportlike ambitsioonidega
4. või, kõige hullem, titt kõhukotis (öök)

aga niisama aeroobset liikumist teha õige varustusega ja sobivas kohas on täiesti OK.

Please wait...
Postitas:
Kägu

\”Mees keelas ära\” :D, vot see on tase.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]\”Mees keelas ära\” :D, vot see on tase.[/tsitaat]

Keelas jah. Tagantjärgi on tal muidugi õigus, tegu on ka tema lapsega ja tal on täielik õigus keelata, kui ma midagi lapsele ohtlikku teen, samamoodi minul teda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keelas jah. Tagantjärgi on tal muidugi õigus, tegu on ka tema lapsega ja tal on täielik õigus keelata, kui ma midagi lapsele ohtlikku teen, samamoodi minul teda.[/tsitaat]

Minu meelest ka täiesti normaalne. Rohkem võiks need mehed keelata teiesuguseid idikaid, kel omal mõistust pole. Te võite jahuda siin lõputult kui turvaline see tegevus ikka koos käruga on, aga täiskasvanud inimesed ei käitu lihtsalt nii! Saage suureks!

Please wait...
Postitas:
Kägu

jah just, miks keegi ei protesteeri lapsega rattasõidu vastu?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]jah just, miks keegi ei protesteeri lapsega rattasõidu vastu?[/tsitaat]

Hetkel on lihtsalt rulluisu teema. Kui oleks ratta teema küll siis sellest oleks pikemalt juttu.

Mina võiks vabalt seda teha. Ega mulle see ka ei meeldi! Ma ise ei ole oma 3 lapsega sedasi sõitnud. Kõige kurvem on see, et kõik need lapsed, kellega sõidetakse siis kas rattaga,uiskudega ja ma ei tea millega veel, ei saa ise valida, otsustada, öelda vanematele, et nad seda ei teeks, sest nad on lihtsalt nii väikesed ja neil pole oskust ega poleks ka sõnaõigust enda heaolu ja tervise üle otsustada. Ja nagu eespool antud artikliteski lugeda võib, et lapsevanemad ju ise seavad oma lapsed ohtu ja põhjustavad nende traumasid, surma. Kui palju on neid lapsi, kellel tekivad kuumast veest põletushaavad ja jälle just vanema süüläbi!? Kas laps jätab keeva vee tassiga, potiga pliidi, laua peale? Ikka vanem ja milles laps süüdi on, kui mis tahes õnnetus juhtub just selle. et ta on ratta peal või uisurajal kärus vms. Samamoodi lapsega sportides. Laps ju ei spordi vaid lapsevanem. Mis tal muud üle jääb, kui ema ta kärru surub ja oma vajadusi rahuldama läheb. Lapsevanem ju tuleb selle peale, et oh ma lähen teen trenni. Kuna mul on võimalus ka kuulata koledaid juhtumeid liiga palju läbi traumapunkti, siis tean, et õnnetusi juhtub liiga palju mida teie igapäeva elus ei kuule. See info lihtsalt ei jõua teieni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ühiskond muutub iga päevaga aina napakamaks. Me ei ole varsti mitte ameerikal järel vaid me oleme juba kaugel ees.
Aga kui teie oma lapsekäruga seal niimoodi mõõdukas tempos jalutate, siis võin ikkagi mina tulla rulluiskudel kihutades (või veel hullem- rattaga) ja teie kärule otsa sõita ja teie kullakallis tita on ikkagi käruga ümber ja vastu asfalti.
Teate, olge parem toas ja jätke sinna ainult pehme mööbel.

Please wait...
Näitan 18 postitust - vahemik 61 kuni 78 (kokku 78 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida teie sellest teemast arvate? Emad, kes tahavad rulluisutada koos lapsevankriga……

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.