Esileht Pereelu ja suhted Mida teie teeksite minu asemel?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 81 )

Teema: Mida teie teeksite minu asemel?

Postitas:

Kondoomi võib ju ka patsikummina kasutada, ega see sellepärast rasestumise eest kaitse…

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida mina teeksin sinu asemel? Testi teeksin!
Kõigepealt test, kui sul see on olemas ja positiivne, siis on aeg edasi paanitseda. Asju aetakse ikkagi õiges järjekorras, mitte vähe neid “kindlasti rase” valehäireid tehtud ja nähtud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.11 17:50; 14.11 14:05; 14.11 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nüüd see teema, kus tõesti tahaks ‘ĺiba” kirjutada. Aga no kui ei ole siiski liba – siis selge see, et see otsus tuleb teha koos mehega. Naisel üksi ei ole õigust otsustada, mees on täpselt samasugune lapsevanem. Tegelikult ei ole isegi see mingi lahendus, et lähme lahku ja kasvatan selle lapse ise üles koos ülejäänud kahega. Laps oleks olemas ikka ja mehel on täpselt samasugune õigus kaasa rääkida, kui palju lapsi ta endale ilma peale laiali tahab. See, et sa ei suuda aborti teha? Kas loode on sulle olulisem kui praegune pere? Tegelikult ma küll usun, et kui teema liba pole, lepib ka mees selle kolmanda lapse mõttega. Lõpuks on see häda teid ikkagi mõlemaid tabanud, mitte sind üksinda.

+3
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.11 18:28; 13.11 21:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pakun, et mees vb polegi nii väga vastu.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mina tahaksin seda last saada, siis ma saaksin selle lapse, mingi mees ei tule mulle ütlema, et nüüd teed aborti.

Ennem läheksin mehest lahku ja sünnitaksin selle lapse üksi, elaksin edasi üksikemana, kui et vastu enda tahtmist aborti teeksin. Selline asi paneb ikka jõhkra põntsu nii vaimsele kui hingelisele poolele.

Really? Üksinda laseksid elu edasi kolme lapsega? Sa ilmselt ei saa aru elu kallidusest või siis on su mees tagunud kinni su kulud, millest sa siiamaani aru ei ole saanud, et need on reaalsed kulud.

Kolm last on üksikemale väga suur koorem. Palun ära hakka siia laduma, kuidas sa saad 5000 euri palka ja ei suuda ära minestada, miks ülejäänud Eesti perede lapsed krevette ei söö teisipäeva õhtuti.

Kui pere seis ei võimalda kolmandat last (nii materiaalselt kui vaimselt), siis tulebki teha abort. Armas oleks sünnitada kolmas laps, aga see pole enam nii armas, kui mees lahkub pere juurest või läheb virelemiseks.

+7
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees sajaprotsendiliselt lapse vastu oleks, oleks ta teinud näiteks vasektoomia. Kaitsmata vahekorras on alati mingi rasestumise võimalus ja vahekorra esimene pool oli neil kaitsmata.
Naisi on erinevaid. Mina ei suudaks aborti teha (v.a meditsiinilisel põhjusel). Ei suudaks jääda kokku mehega, kes survestab aborti tegema. Olen olnud üksikema oma lastele ja see pole olukord, mida karta. See oli tore aeg. Lihtsalt, kui toetav mees on kõrval, on lihtsam ja mugavam.
See on sinu keha, mille üle otsustad sina. Ja ehk pole su mees lapsesaamise vastu? Oleneb ka, millal ja kuidas talle sellest räägid. Ma ütleks ausalt, et jäin rasedaks ja tunnen, et tahan seda last. Ja et me saame hakkama. Kui ta sind armastab, siis ei hakka ta aborti nõudma ega ähvardama.

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olenebki, kas oleksin võimeline üksi perega toime tulema või mitte. Kusjuures, kui sünnitaksin, siis alimente nõuaks lapsele ikka. Esmalt ma lihtsalt räägiks mehega ja kohe ma ei ütleks, et nui neljaks sünnitan, lihtsalt räägiks, mismoodi mu tunded on. Mehel peab ka aega olema. Aga sealt edasi tuleb mõelda, kui mees ikka tunneb, et last ei taha. Aga ma ei olekski mehele öelnud, et teen aborti, sest ma ei poolda aborti muidu, kui meditsiinilistel põhjustel (kui on mulle tervislik oht või laps mingi sündroomiga ja see on teada). Ma ei saa aru, miks te kondoomi nii kilplaslikult kasutasite, aga seda on siin juba palju öeldud, lihtsalt raharaiskamine ju selline pusserdamine, sama hästi oleksite juba lükka-tõmba meetodit või päevalugemist võinud proovida, vähemalt oleks raha kokku hoidnud ja efekt oleks ilmselt sama niru olnud.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et kui isalt on vaja alimente, siis on ta vastutav sada protsenti. Aga kui otsustamisel on lapse sünnitamine või mitte, siis pole isal üldse mingit sõnaõigust? No ei saa mina aru meie naiste suhtumisest. Ma ei räägi praegu teemaalgatajast, vaid pigem vastustest siin – nui neljaks sünnitaks, minu keha on minu oma… keha ongi sinu oma, aga laps, mida see keha kannab, on kahe inimese ühine.

+6
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.11 18:28; 13.11 21:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga laps, mida see keha kannab, on kahe inimese ühine.

Justnimelt, LAPS. Sellises olukorras jääb peale ema soov, kes soovib seda last sünnitada ja kasvatada. Niisuguses 50:50 olukorras, kus üks ei taha ja teine tahab, ei saa eeldada seda, et kindlasti peaks peale jääma just selle osapoole soov, kes ei taha last.

Mingid 10 aasta tagused lepped küll niisuguses olukorras ei päde, eriti kui tegelikult ei olegi ju kasutatud kõiki vahendeid selleks, et laps kindlasti ei tuleks. Pigem on iga vahekorra ajal olnud paras vene rulett, kas nüüd jääb naine rasedaks või mitte.

+14
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.11 16:53; 13.11 21:16; 14.11 10:37; 14.11 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et kui isalt on vaja alimente, siis on ta vastutav sada protsenti. Aga kui otsustamisel on lapse sünnitamine või mitte, siis pole isal üldse mingit sõnaõigust? No ei saa mina aru meie naiste suhtumisest. Ma ei räägi praegu teemaalgatajast, vaid pigem vastustest siin – nui neljaks sünnitaks, minu keha on minu oma… keha ongi sinu oma, aga laps, mida see keha kannab, on kahe inimese ühine.

Mehel tekitavad reeglina lapse sündimisel, naisel aga palju varem. Seega ei suudagi mehed mõista, miks naised ei tee aborti. Kui aga laps ära sünnib – siis ninnutavad ja nännutavad, küll on tore laps. Aga kui oli laps vaid 4-nädalane rakukobar, siis oleks mehel abordi mõte sama, mis pimesoole eemaldamine, vabandust.
Abort võib jätta naisele sündimata lapse tõttu pikaks ajaks jälge.

+14
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.11 15:56; 13.11 16:12; 13.11 21:25; 14.11 12:08; 14.11 12:31; 14.11 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jäin planeerimatult ootama 4. last. Abort oli vägagi variant, sest kohe kindlasti ei tahtnud nii palju lapsi, aga ei suutnud teha. Mees jättis otsuse minu teha, ütles, et talle sobivad mõlemad variandid.
Praegu on kõik asjaga väga rahul, mees jäi lapsega aastaks koju, kui laps oli pooleaastane nautis jalutuskäike, pikki hommikuid ja koduseid toimetusi. Praegu on pea kahene. Superpesamuna ja ei kujuta ettegi, et teda poleks. Need pisarad, kahtlused ja põdemine raseduse algul ajavad praegu naerma.

No minu lugu selline. Igal inimesel on muidugi oma lugu..

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin võtavad nüüd sõnad teiste elude üle otsustajad. Ta ei taha teha aborti, sest tal on süda sees. Kümme aastat tagasi tehtud kokkulepped ei päde. Astu dialoogi oma mehega, Teie olete pere. Koos võtate otsuse vastu. Aborti ta nõuda ei saa. Selle järgi lähete siis edaspidi perena laiali.

Ei ole kellegi elu üle otsustanud. Ta küsis, mida teised selles olukorras teeks ja ma vastasin, mida mina teeksin- aborti. Jätsin kirjutades lisamata, et ilmselt isegi ei räägiks rasedusest mehele, ajaksin selle asja ise korda ja elu läheks edasi. Miks nii?- sest kokkulepe on kokkulepe ja ma sugugi ei arva, et ups!, mina tahan ja mul on õigus ühepooleselt meie kokkulepetest üle sõita.

+3
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.11 15:58; 14.11 09:47; 14.11 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et kui isalt on vaja alimente, siis on ta vastutav sada protsenti. Aga kui otsustamisel on lapse sünnitamine või mitte, siis pole isal üldse mingit sõnaõigust? No ei saa mina aru meie naiste suhtumisest. Ma ei räägi praegu teemaalgatajast, vaid pigem vastustest siin – nui neljaks sünnitaks, minu keha on minu oma… keha ongi sinu oma, aga laps, mida see keha kannab, on kahe inimese ühine.

Ma usun, et mehel oli vägagi sõnaõigus kondoomi korrektse kasutamise osas – vaevalt, et naine oleks nui neljaks nõudnud, et mees peab enne “ilma tegema”.

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 10:13; 14.11 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et kui isalt on vaja alimente, siis on ta vastutav sada protsenti. Aga kui otsustamisel on lapse sünnitamine või mitte, siis pole isal üldse mingit sõnaõigust? No ei saa mina aru meie naiste suhtumisest. Ma ei räägi praegu teemaalgatajast, vaid pigem vastustest siin – nui neljaks sünnitaks, minu keha on minu oma… keha ongi sinu oma, aga laps, mida see keha kannab, on kahe inimese ühine.

Ma usun, et mehel oli vägagi sõnaõigus kondoomi korrektse kasutamise osas – vaevalt, et naine oleks nui neljaks nõudnud, et mees peab enne “ilma tegema”.

Mees Oli jah see kes alati tahtis alguses ilma teha sest tema meelest eelsperma on müüt, pigem olen mina see olnud kes on öelnud et see liiga riskantne aga tema on lubanud et sellest ei juhtu midagi jah ma team ise olen rumal aga sellel polegi enam vahet sest tulemus on käes ja lahendus tuleb leida. Mehele veel rääkinud pole sest ta on tööreisil ja alles järgmine nädal tagasi ja see pole ilmselgelt telefoni jutt. Aga mida aeg edasi seda tugevamalt ma tunnen et tahan seda last ja ei kujuta ette abordile minekut. Olen alati mõelnud et kui selline olukord tekib siis tuleb teha aga kui reaalselt olla selles olukorras siis tekivad tunded selle lapse vastu ikka koheselt. Olen nii segaduses hetkel 🙁

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 13.11 14:10; 13.11 14:19; 13.11 14:23; 13.11 14:30; 13.11 15:32; 13.11 16:07; 13.11 16:15; 14.11 10:21; 14.11 12:03; 14.11 14:09; 16.11 15:06; 17.11 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mida aeg edasi seda tugevamalt ma tunnen et tahan seda last ja ei kujuta ette abordile minekut.

Vastu enda tahtmist ära aborti tee. Kui sul on soov seda last saada, siis elu valimine peaks niisuguses olukorras siiski peale jääma.

Aga pärast selle lapse sündimist siis peaksite küll tõhusamad vahendid kasutusele võtma. Mees saab teha vasektoomia. Ja kui ta ütleb, et tema seda kohe kindlasti ei tee, mitte mingil juhul, siis on sellega ka tema jutt sellest, et ta ei soovi rohkem lapsi saada, ära nullitud.

Ära klammerdu praegu sellesse juttu, mida te 10 aastat tagasi mõtlesite, vahepeal on olud muutunud ja nüüd on olemas ka see paljulapselise pere toetus, mida 10 aastat tagasi ei olnud.

Väga võimalik, et ka mees nüüd, muutunud oludes, siiski soovib kolmandat last.

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.11 16:53; 13.11 21:16; 14.11 10:37; 14.11 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen seda meelt, et muidugi peaksid seda esmalt oma mehega arutama. Võib olla on mees meelt muutnud ja on nõus pisikese pesamunaga; aga sa ei tea seda enne, kui oled temaga rääkinud. Kui sa kardad, et lähete lahku, kui sa lapse alles jätad siis arvan, et kui sa nyyd teeksid aborti, jääks see sind kogu aeg vaevama (kuna sa sydames oled juba selle lapse jaoks valmis) ja võib tekitada edaspidi teie suhetes pingeid, mis lõppeks ikka lahkuminekuga.
Räägi palun mehega ja ära unusta, et sina yksi ei ole jäänud rasedaks, vaid te mõlemad olete siin osalised. Kõik saab korda!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie peres oli küll kolmas laps kõige odavam laps rahalise poole pealt. Kaks eelmist olid ka veel lasteaiaealised kui kolmas sündis ja oleme taaskasutanud kõiki neilt järgi jäänud lastetarbeid. Vahel on ikka vaja mõni uus riideese osta, aga väga suur enamus on lihtsalt juba olemas. Kõik kiiged ja mänguasjad ja kelgud, jalgratas, kiiver, voodi, uisud, suusasaapad jne.

Samuti ei pidanud ma kolmandaga tegelema nii, nagu tegin esimesega. Sageli tõstsin tema ärkveloleku ajal turvahälli või lamamistooli elutoa lauale ja ise toimetasin kõrval ja kõik kes mööda kõndisid rääkisid ja mängisid lapsega. No samamoodi nagu teed kassile pai iga kord kui temast möödud. Mis tähendas, et mul tegelikult oli aega söök lõpuni teha ja sai paluda suuremat korraks beebit vaadata kui ma vetsus käisin jne.

Kolmega on väga tore! Sisuliselt elukorralduses midagi ei muutunud. Öeldakse ju, et üks laps muudab elu täielikult, teine laps natuke ja kolmas ei too midagi uut enam kaasa. Lihtsalt seltskond on suurem ja toredam. Praegu on nii tore vaadata, kuidas nooremad omavahel kokku hoiavad ja koolist ikka koos koju tulevad ja üksteise eest väljas on.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie peres oli küll kolmas laps kõige odavam laps rahalise poole pealt. Kaks eelmist olid ka veel lasteaiaealised kui kolmas sündis ja oleme taaskasutanud kõiki neilt järgi jäänud lastetarbeid. Vahel on ikka vaja mõni uus riideese osta, aga väga suur enamus on lihtsalt juba olemas. Kõik kiiged ja mänguasjad ja kelgud, jalgratas, kiiver, voodi, uisud, suusasaapad jne.

Samuti ei pidanud ma kolmandaga tegelema nii, nagu tegin esimesega. Sageli tõstsin tema ärkveloleku ajal turvahälli või lamamistooli elutoa lauale ja ise toimetasin kõrval ja kõik kes mööda kõndisid rääkisid ja mängisid lapsega. No samamoodi nagu teed kassile pai iga kord kui temast möödud. Mis tähendas, et mul tegelikult oli aega söök lõpuni teha ja sai paluda suuremat korraks beebit vaadata kui ma vetsus käisin jne.

Kolmega on väga tore! Sisuliselt elukorralduses midagi ei muutunud. Öeldakse ju, et üks laps muudab elu täielikult, teine laps natuke ja kolmas ei too midagi uut enam kaasa. Lihtsalt seltskond on suurem ja toredam. Praegu on nii tore vaadata, kuidas nooremad omavahel kokku hoiavad ja koolist ikka koos koju tulevad ja üksteise eest väljas on.

Mind ajas su jutt nutma. Heas mõttes. Hormoonid.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 13.11 14:10; 13.11 14:19; 13.11 14:23; 13.11 14:30; 13.11 15:32; 13.11 16:07; 13.11 16:15; 14.11 10:21; 14.11 12:03; 14.11 14:09; 16.11 15:06; 17.11 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sageli tõstsin tema ärkveloleku ajal turvahälli või lamamistooli elutoa lauale ja ise toimetasin kõrval ja kõik kes mööda kõndisid rääkisid ja mängisid lapsega.

Turvahällide kohta ei tea, aga lamamistoolidel on kindlasti märge, et kõrgemale kohale neid asetada ei tohi. Nii et kolmandat last oli sul lihtne kasvatada, kuna sa ei hoolinud eriti ta elust ja tervisest?

0
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.11 10:13; 14.11 12:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin võtavad nüüd sõnad teiste elude üle otsustajad. Ta ei taha teha aborti, sest tal on süda sees. Kümme aastat tagasi tehtud kokkulepped ei päde. Astu dialoogi oma mehega, Teie olete pere. Koos võtate otsuse vastu. Aborti ta nõuda ei saa. Selle järgi lähete siis edaspidi perena laiali.

Ei ole kellegi elu üle otsustanud. Ta küsis, mida teised selles olukorras teeks ja ma vastasin, mida mina teeksin- aborti. Jätsin kirjutades lisamata, et ilmselt isegi ei räägiks rasedusest mehele, ajaksin selle asja ise korda ja elu läheks edasi. Miks nii?- sest kokkulepe on kokkulepe ja ma sugugi ei arva, et ups!, mina tahan ja mul on õigus ühepooleselt meie kokkulepetest üle sõita.

Ei suudaks küll sellise valega edasi elada ja mehe eest seda varjata. Asi ei ole ju ühepoolne – rasedaks võib jääda ka kondoomi õigesti kasutades. Mehel on ka sõnaõigus sündimata lapse osas.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.11 15:56; 13.11 16:12; 13.11 21:25; 14.11 12:08; 14.11 12:31; 14.11 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu peres on neli last. Viimase lapsegagi oli ülilühikest aega valik kahe esmapilgul võrdselt halva variandi vahel.
Sain sel ammusel ajal just hea tööpakkumise, lepingu sõlmimise hommikul tegin testi, millel kaks triipu.
Mu kaasa ütles mulle, et talle ei meeldiks mõte, kui valiksin lapse asemel töö ( aga ta austab minu soovi), aga see oli toona, 7 aastat tagasi siin Kesk-Eestis kuradi Jackpot.
Mul oli aeg abordiks kinni. Ja iga päev pidin oma olemasolevatele lastele silma vaatama.
Muidugi ma ei läinud abordile. Uuele töökohale ka mitte, sest sinna asumine eeldanuks pikka koolitust. Jäin vanale, sünnitasin lapse. Ilmaski ei vahetaks ma neid silmi töökoha ja hea palga vastu! Meeski ütleb, et abort olnuks ränk viga, sest tegelane on imeline!
Puänt. Kandideerisin toona ihaldatud töökohale äsja uuesti. Tegin läbi kõik torud-viled ja tuled ja olen sellel tööl.
Kõik, mis tulema peab, tuleb niikuinii.

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.11 15:48; 13.11 16:02; 13.11 16:11; 14.11 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin võtavad nüüd sõnad teiste elude üle otsustajad. Ta ei taha teha aborti, sest tal on süda sees. Kümme aastat tagasi tehtud kokkulepped ei päde. Astu dialoogi oma mehega, Teie olete pere. Koos võtate otsuse vastu. Aborti ta nõuda ei saa. Selle järgi lähete siis edaspidi perena laiali.

Ei ole kellegi elu üle otsustanud. Ta küsis, mida teised selles olukorras teeks ja ma vastasin, mida mina teeksin- aborti. Jätsin kirjutades lisamata, et ilmselt isegi ei räägiks rasedusest mehele, ajaksin selle asja ise korda ja elu läheks edasi. Miks nii?- sest kokkulepe on kokkulepe ja ma sugugi ei arva, et ups!, mina tahan ja mul on õigus ühepooleselt meie kokkulepetest üle sõita.

Ei suudaks küll sellise valega edasi elada ja mehe eest seda varjata. Asi ei ole ju ühepoolne – rasedaks võib jääda ka kondoomi õigesti kasutades. Mehel on ka sõnaõigus sündimata lapse osas.

Kus sa siin valet näed? Kui on kokkulepe ja see on mõlemale sobinud, siis mida on veel arutada?
Seda, et mehel on ka sõnaõigus sündimata lapse osas, võiks rääkida neile naistele, kes ups!-rasedusi lavastavad ja lapsi nii meestele peale sunnivad. *
*- ei arva, et teemaalgataja on nii teinud.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.11 15:58; 14.11 09:47; 14.11 12:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kokkuleppida on imelihtne, kui sa ei ole selles olukorras. Meil oli ka plaan, et rohkem lapsi ei saa, vanust ka jne. Ometi jäin mina, 41-aastane naine, hoobilt ühest kaitsmata vahekorrast rasedaks. Ju siis oli selle lapse soov siia ilma tulla väga suur. Kui loen, kuidas minust siis palju nooremad ei saa lapsi, kuidas kunstlikud viljastumised ebaõnnestuvad jne. – siis mis õigus on mul mitte vastuvõtta seda, mis nii suure juhuse tõttu juhtus!

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.11 15:56; 13.11 16:12; 13.11 21:25; 14.11 12:08; 14.11 12:31; 14.11 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus sa siin valet näed? Kui on kokkulepe ja see on mõlemale sobinud, siis mida on veel arutada?

Noh, kui ma noorem olin, siis ka arvasin, et iial ei taha lapsi. Oleks isegi võinud selles “kokku leppida”. Aga elu ei ole nii sirgjooneline ja ühtlaselt samas toonis kulgev, et 10 aasta tagused mõtisklused tänases päevas ka samamoodi kehtiksid. Naine, kes oli toona samal arvamusel, tänaseks enam nii ei arva. Suht idiootne oleks tal minna aborti tegema lihtsalt sel põhjusel, et kunagi sai arutatud, et ega nüüd vist enam lapsi ei taha. Sellist kokkulepet ei saa mingis teoreetilises olukorras teha, pealegi on 10 aastaga muutunud ka seadused – kolmanda lapse saamist toetab riik rahaliselt päris korralikult. Väga võimalik, et kui see toetus oleks toona, kui nad seda arutasid, olemas olnud, siis nad oleksid mõelnud, et võib ju ka kolm last olla.

See on siiski uus elu ja uus inimene, millest me räägime. Isegi sel juhul, kui oleks mingi väiksem asi, millest on 10 aastat tagasi arutatud, siis konkreetses situatsioonis peaks uuesti oludele näkku vaatama ja arutama. Näiteks kolib pere maale ja vannub, et iiialgiii ei koli linna tagasi. Aga 10 aasta pärast võib situatsioon olla selline, et linna kolimine tuleks siiski ette võtta. Siis ei saa lihtsalt selle pärast sinna maakohta edasi jääda, et kunagi 10 aastat tagasi oldi veendunud, et seda kunagi ei tee.

ja antud situatsioonis ei ole siiski nii, et mees jälle mingi ullike ja ei saa aru sellest, et niisugusel moel kondoomi kasutamisega võib naine rasedaks jääda. Ta teadis seda väga hästi.

Isegi sellisel juhul, kui naine arvaks, et nüüd peaks kohe aborti tegema minema, peaks ta siiski mehele sellest rääkima, mitte nii et arvab, et oojaa, meil oli 10 aastat tagasi jutuks, lähen teen siis selle naksti ära ja… Mida mees asjast arvab? Äkki temal on soov siiski see kolmas laps saada? Või sa arvad, et isegi siis kui nii mees kui ka naine nüüd täna arvavad, et võiks selle lapse saada, siis nad ikkagi peaksid minema ja laskama aborti teha, sest 10 aastat tagasi sai teisiti kokku lepitud? Endale sulle ei tundu see imelik?

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 13.11 16:53; 13.11 21:16; 14.11 10:37; 14.11 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti peab seda mehega arutama ja peab olema valmis selleks, et mees pole oma seisukohta muutnud. Siin ei saa kedagi süüdistada, sest koos tegite. Eks siis arutate koos, kaalute poolt ja vastu argumente. Loodan, et jõuate ühisele arusaamisele. Aga kui ei jõua, siis ikkagi peate otsustama, kuidas te perena edasi lähete. Ei saa nii suhtuda, et ainult üks seisukoht on õige.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sügavalt loodan, et need, kes abielus ja korras pereeluga naisele aborti soovitavad – on mehed – siis oleks see isegi mingil määral mõistetav.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 13.11 15:56; 13.11 16:12; 13.11 21:25; 14.11 12:08; 14.11 12:31; 14.11 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On küll telefoni jutt ja ei ole tarvis oodata. Sul on teadmine ja aeg omi mõtteid mõelda. Mees saab järsku teada ja peab kohe kuidagi õigesti käituma.
On küll telefoni jutt õhtusel ajal. Koos kokkuleppega, et räägite lähemalt, kui mees kodus on.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas testi oled lõpuks teinud või? Või arsti juures käinud? Vastasel juhul on mingist “teadmisest” ennatlik rääkida.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.11 17:50; 14.11 14:05; 14.11 15:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas testi oled lõpuks teinud või?

Tegin eile, oli 2 tugevat triipu nagu arvasingi.
Muidu ma muidugi helistaksin talle aga tal 2 vaga olulist kohtumist ja niigi suur pinge, ei saa talle hetkel lisapingeid tekitada.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 13.11 14:10; 13.11 14:19; 13.11 14:23; 13.11 14:30; 13.11 15:32; 13.11 16:07; 13.11 16:15; 14.11 10:21; 14.11 12:03; 14.11 14:09; 16.11 15:06; 17.11 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis räägid mõne päeva pärast, see ei tähenda praegu suurt midagi. Räägid ära, kuidas on seis ja mida sina tunned, annad talle ka aega asja seedida ja läbi mõelda, mõtlete koos. Ühtegi putru ei süüa nii palavalt kui keedetakse, lasete paanikal vaibuda ja vaatate siis üle oma võimalused ja tahtmised, kuhu asjalood kalduvad. Otsus tuleb teil ühine teha, üheskoos tegite, üheskoos vastutate. Teil on ca paar kuud aega (aborti teha, lapsesaamiseks valmistuda veel pool aastat peale), keegi ei hoia püstolit kukla peal

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.11 17:50; 14.11 14:05; 14.11 15:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 81 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teie teeksite minu asemel?