Esileht Pereelu ja suhted Mida teie teeksite?

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Mida teie teeksite?

Postitas:

Lugu nimelt selles, et oktoobrist kolisin ära oma lapse isa juurest. Olen talle palju kordi andestanud küll petmisi, pidevat valetamist, kannatnud tema lõppematuid pidusid igal nädalavahetusel( küll väljaspool kodu) ja pidevat sõbrannedega suhtlemist.
Aasta lõpuni sai veel üritatud, elas minu juures, et tõestab, et on hea mees ja ma ei pea kahetsema – anus viimast võimalust. Ainus, mida ta mulle tõestada suutis oli see, et ta ei suuda muutuda ja jätkab samas vaimus.
Nüüd on küll üritanud veel meile ligi pääseda aga alati oleme tülli läinud ja ma olen ka palunud tal lahkuda.
Olen teda korduvalt aidanud rasketel aegadel, kuid ta on headel aegadel alati tänamatuks osutunud ega ole mind rasketel aegadel aidanud.
Nüüd on tal järjekordne raske aeg – kohe väga raske – raskem kui kunagi varem – pole tööd, pole raha, televisioon ja internet välja lülitatud, arvuti andis otsad, uuest kuust jääb ilmselt ka sideta kuna telefoni teenust piiratakse. Otsib tööd, aga leidnud pole.
Mul kripeldab sees ja tahaks nagu raskel ajal toeks jälle olla, kuidagi paha tunne on teist sellises hädas üksi jätta, kuigi samas nagu tahaks meie suhtega juba ühele poole saada.
Mida ma peaks tegema?
Kas lubada tal meie juures olla kuni töö leiab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 21:09; 28.02 21:24; 29.02 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ta ise on abi palunud? Kui mitte, siis lase olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 21:13; 28.02 21:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ta oma võimalused vastu taevast on lasknud, söögu ise oma suppi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole palunud, aga käib meil ikka last vaatamas ja suhtleme. Kurtis just täna, et tal on väga paha olukord, et mis ta seal majas küll üksi teeb kui igasugune kommunikatsioon puudub.
Kogu aeg on rääkinud kuidas meie järele igatseb ja armastab jne.
Ma ikka olen plõksinud, et küsi nüüd abi nendelt, kes meist kogu aeg olulisemad olid ja kellega oli toredam aega veeta kui meiega. Aga no selge ju et sealt abi ei tule – see rahvas on temaga vaid siis kui on head ajad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole palunud, aga käib meil ikka last vaatamas ja suhtleme. Kurtis just täna, et tal on väga paha olukord, et mis ta seal majas küll üksi teeb kui igasugune kommunikatsioon puudub.
Kogu aeg on rääkinud kuidas meie järele igatseb ja armastab jne.
Ma ikka olen plõksinud, et küsi nüüd abi nendelt, kes meist kogu aeg olulisemad olid ja kellega oli toredam aega veeta kui meiega. Aga no selge ju et sealt abi ei tule – see rahvas on temaga vaid siis kui on head ajad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 21:09; 28.02 21:24; 29.02 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui keel abi PALUMA ei paindu, siis ära ise pakkuma hakka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 21:13; 28.02 21:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapseisa on põhimõtteliselt samasugune. Andestasin oii mitmeid kordi neid samu asju. Sellised inimesed reeglina ei muutu! Igatseb siis kui pere käest läind, eeldavasti armastabki aga kui pere juures tagasi unustab kogu igatsuse ja armastuse. Nüüd leidis lõpuks ta uue naiivitari , kes usub kõike nagu mina algul. Aitamise soovist saan aru, siiski lapseisa. Samas olukorras kuidagi aitaksin, pakuksin tuge jne. Aga muutumist oodata ei tasuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütle, et surgu maha ja nõua alimente. Kui enda selga elama lased, siis jääbki sinna elama. Sellised inimesed võivad muutuda küll, aga väga kibe peab käes olema. Kui sa ta katuse alla võtad ja süüa annad, siis ta ei tee loomulikult mitte midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Mida ma peaks tegema?
Kas lubada tal meie juures olla kuni töö leiab?[/tsitaat]
Mis siis kui see töö leidmine venib ja venib? Täiskasvanud mees peab ikka ise hakkama saama. Hetkel ta ju oma kurtmisega loodab saavutada just enda tagasi võtmist. Ka töötuks jäämine pole minu arust tema raske olukorra vabandus. Töötuskindlustus peaks võimaldama mõnda aega enamvähem pinnal püsida ja kui ta seda mingil põhjusel ei saa, siis tuleb tal KOV poole pöörduda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sa teda praegu aitad, siis temast ei saagi kunagi asja. Ta peab oma õppetunni saama, et siis edaspidi oma väärtushinnanguid korrastada. Arvestades seda, et sa oled paindlik olnud ning teda küll aidanud, uusi võimalusi andnud, siis praegune järjekordne \”aitamine\” oleks karuteene talle.

Saan aru, et oled suure südamega ja empaatiavõimeline inimene, kes teisi hätta ei jäta, aga praegusel juhul teeksid pikemas perspektiivis head talle, ja seeläbi ka lastele ja endale.

Las ta õpib hakkama saama. Loomulikult kuula inimest, tema mure jne, paku ehk välja võimalusi, kust tööd otsida. Aga materiaalne toetamine unusta ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina teeks südame kõvaks ja ei aitaks. ja kui aitakski siis mõnda muud moodi aga enda juurde kohe kindlasti ei võtaks.
tundub nagu ta kasutaks sind vaid ära. sa oled hea inimene ja selliseid on väga lihtne ära kasutada.
ära tunne end talle ei öeldes süüdi. ta on suur inimene, peab ise oskama oma tegude tagajärgede eest vastutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei aitaks. Ostaks koti kartuleid, sibulaid ja õli kui süüa pole, aga täiseas meest toetada, kui endal ka lapsed?? Mees peaks ikka naist toetama ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

palugu oma sõbrannadelt abi, kellega teie kooselu ajal ringi tõmbas või sõpradelt, kelle juures joomas käis. siis kõlbas küll neile, aga nüüd kus häda käes – oled sina talle vajalik. kindel ei, ära lase ennast jälle ära kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei julgenud oma laste isast lahkugi minna,kuna teadsin,kui abitu ta on.Nüüd sellest üle kümne aasta möödas,ta ongi abitu,lisaks terviseprobleemid.Lastele on ta väga hea isa siiani,suhtlevad väga tihedaalt,aga mul kisub vahel süda valust krampi kui teda vaatan.Ometigi olen südame kõvaks teinud,sest olen pidanud majanduslikult hakkama saama päris üksi,kasvatanud lapsed üles,see ongi minupoolne abi talle,et raha küsinud pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iial ei aita inimest, kes mind ilmselgelt ei austa ja headel aegadel minust üle sõidab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lubada enda juures elada tähendab siis pakkuda mehele peavarju, voodit ja taskuraha, et ta tunneks ennast jälle piisavalt tugevana jätkamaks oma hoogset elustiili? Ausalt, kui sa seda seda teed, võib sinu kohta öelda sõna otseses mõttes: loll naine, kes ei õpi ka siis, kui on korduvalt järeleaitamistunnis käinud. Kui keegi oleks koolis nii kõva peaga, kaalutaks mingit eriõpet, elus pole muud, kui jäädki imestama ja virisema, miks minul nii kehvasti läheb. Kõrvaltvaatajd kehitavad õlgu ja leiavad, milles asi, said ju, mis tahtsid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, head nõuandjad. Nii üksmeelsed arvamused. Sain tuge ja jõudu mitte appi tormata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.02 21:09; 28.02 21:24; 29.02 11:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ära aita, kui aitad ja ta jälle üles klopid on varsti sõbrannade juures.
tahetakse ju ikka selle juurde kes halbadest aegadest midagi ei tea, kurb aga naine kes mehe järje peale aitab oma ja laste kõrvalt, töökoha hangib, aitab kaaskirja ja cv koostamisel, süstibn enesekindlust, ostab riided selga, lihvib üles jne.
unustatakse esimese edu saabudes, sest siis parvleb selle mehe ümber jälle ridamisi noori tütarlapsi, kelle jaoks üks \”edukas mees\” mees on suur saavutus.
Jagan oma kogemust, mu esimese abieluga läks nii, kahetsen sügavalt, et toona enda karjääri ja lapsega tegelemise asemel niipalju mehesse panustasin, peale 5 aastast abielu olin seisus kus oma elu tuli 0 st ja üürikast alustada, mehele jäi kõik. Ta käitus nii nõmedalt, et ma lihtsalt ei suutnud enam kannatada ja andestada.
Nüüd kus vanem laps on täisealine, oli tal veel nahhaalsust mulle öelda, kui loll ma olin ja temalt midagi ei nõudnud, ei alimente ega korterit, et ta oma 35 tuhande eek-ise palga juures oleks ju päris palju seaduse järgi maksma pidanud. Oli ikka hale mõelda, kuidas ma mingil perioodil pidin Tallinnas turult kõige odavama poolmädanud puuvilja kastist paari õuna otsima või putkast vanaks läinud saia ostma, 97.aastal veel säästumarketi taolisi odavpoode ei olnud.
Ja lapsest on kahju, et tema noorus möödus peamiselt kaltsukariietes, tõsi küll, nüüd täiskasvanuna oskab ta raha hinnata ja kokkuhoidlik olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal ei olegi ju teist sooja ega külma. Ta nutab ENDA olukorra pärast. Miks niisugust peaks poputama?
Kuidas see Singer-Vinger lauliski:

… võimalusi oli olnud,
nüüd on kõik nad möödas,
kahju ainult et ei juhtund miskit erilist…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida teie teeksite?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.