Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida vaatate Netlfix-is? (vms)

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Mida vaatate Netlfix-is? (vms)

Postitas:
Kägu

Liitusin hiljuti Netflixiga ja tuleb tõdeda, et Eestile avatud valik on väga väike küll. Samas on vaatamine üpris mugavaks tehtud, pole midagi väga kusagil sättida vaja. Muudkui otsi ja klõpsa peale.

Vaatan peamiselt dokumentaale – “Cosmos” ja “White rabbit project”. Need hakkavad nüüd tänu jõulupuhkusele otsa saama.

Milliseid sarnaseid teenuseid teie kasutate ja mida vaatate? Kas näiteks Binge pakub võrreldavat valikut? Kuidas on kasutusmugavusega? Aga seriaalide kättesaadavusega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Black Mirror
12 Monkeys
White rabbit project
The 100
Under the Dome
Travelers
iZombie

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Netflixis on juba järjest rohkem, mida vaadata. Palju vanu häid sarju, mida olen juba ammu enne netflixi vaadanud, aga võin vabalt neid ka uuesti korda vaadata: Sõbrad, Doctor House, Gilmore Girls, Mad Men, Suits, Californication, Breaking Bad, Better Call Saul, Weeds, Dexter, Lillyhammer, Elementary, Fargo, Masters of Sex.

Uuemad avastused Netflixist: Anne With an E, Outlander, Orange is the New Black, Easy, Love, Lovesick, Orphan Black, Grace and Frankie, Unbreakable Kimmy Schmidt, Master of None, You Me Her, Atypical, Cuckoo, Flaked, 13 Reasons Why, Black Mirror, House of Cards.

Vaatan jah palju netflixi ja kohati tundub, et kõik on mul juba läbi vaadatud 😀 Ehk saan ka siit soovitusi juurde, mida järgmiseks võtta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on nii Netflix kui Viaplay. Netflixist vaatan stand-up komöödiat ja paari sarja, Viaplayst multikad lapsele (eestikeelse tõlkega) ja nüüd alustasin just kõigi Friendsi osade läbi vaatamist. Lapsepõlvenostalgia noh 🙂 Üldiselt, kui mingit filmi tahan vaadata, siis esimese hooga vaatan Viaplaysse, sest seal on eestikeelsed subtiitrid ka. Kui sealt parasjagu sobivat ei leia, läheb Netflix loosi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen vaadanud:
Stranger Things
Vikings
13 Reasons Why
The 100
Anne with an E
Lucifer
Van Helsing
Atypical

Mulle meeldivad postapokalüptilised ja siuksed paranormaalsed sarjad ja sekka mõni muu ka. Olen ka väga avatud soovitustele

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sherlock
Dr who
Top gear
Friends nüüd ka olemas
Riverdale
The good place
Travelers
Fuller house
Gilmore girls
Timeless
Stranger things
Ja filmed ka päris palju

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina vaatasin ära How to get away with Murder (4. hooaja osi veel pole Netflixis) ja nüüd vaatan Goodwife.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

The Expanse
Dark
Stranger Things
The 100
Helix
Terra Nova
Black Mirror
Elementary
Breaking Bad
Better Call Saul
Rake
River
Peaky Blinders
Suits
Grimm
Black Sails
Spartacus

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Stranger Things
Black Mirror
Vikings
Penny Dreadful
House of cards
The Crown
Breaking Bad
Peaky Blinders
OA
Atypical

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu vaieldamatu lemmik on Outlander kolm hooaega.
Meeldib ka Crown. Väga julm ja huvitav oli miniseriaal Frontier ja muidugi dokfilmid on head. Erinevatest lauljatest, Amy; Lady Gaga jne. Aga väga pole aega vaadata, muidu vaataks rohkem.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Stranger things on ülihea sari! Seda soovitaksin esimesena. Teisena Black Mirror.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma kasutaksin teemat ära ja palun abi. Nimelt netflixiga liitudes panin mingid 3 (?) lemmikteemat, mida vaadata, ja üks oli õudusfilmid. Nüüd aga on kogu minu NF õudukaid täis ja ma justkui ei leia midagi muud. Näiteks proovisin otsida Dr House’i seriaali, panin ka nime otsingusse, tulevad ikka õudukad, mille pealkirjas või kirjelduses on sõna house, aga dr house’e ei tule. Ma ei leia seda nuppu, et saaks kuidagi neid teemaeelistusi muuta või vahetada, kuskohast see käib?
Tänan

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma kasutaksin teemat ära ja palun abi. Nimelt netflixiga liitudes panin mingid 3 (?) lemmikteemat, mida vaadata, ja üks oli õudusfilmid. Nüüd aga on kogu minu NF õudukaid täis ja ma justkui ei leia midagi muud. Näiteks proovisin otsida Dr House’i seriaali, panin ka nime otsingusse, tulevad ikka õudukad, mille pealkirjas või kirjelduses on sõna house, aga dr house’e ei tule. Ma ei leia seda nuppu, et saaks kuidagi neid teemaeelistusi muuta või vahetada, kuskohast see käib?
Tänan

Lähed selle valitud filmi peale ning vajutad peale (ma ei tea, mis nuppu või klahvi, ma ise vaatan läbi playstationi), avaneb valik kus saad valida “remove from my list” vms. Samamoodi saad erinevaid filme oma listi panna, et hiljem vaadata.

Soovitage häid stand-up komöödiaid, ei ole vitsinud niisama katsetada vaatamisega.

Omalt poolt soovitan sarja “Very British problems”.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänan

Seriaali ametlik nimi on “House, M.D.” ja panin selle nüüd Netflixis otsingusse, aga tundub, et kui midagi juurde annavad (Friends), siis selle arvelt võtavad ka muid asju maha, nii et kahjuks enam House polegi saadaval. Kurjaks ajab see 🙁

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei ole Viaplay-d ise vaadanud, kas see on ülesehituselt sama, nagu Netflix?
Netflix on oma soovituste poolest pisut agressiivne küll.

0
0
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida vaatate Netlfix-is? (vms)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.