Esileht Pereelu ja suhted Mida vanemad…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 65 )

Teema: Mida vanemad…

Postitas:

Miskipärast nii kriibib üks saade minu hinge. Tänane oli täitsa vahva, ja isegi lõbus. Aga oli vist eelmine saade, kus keegi väga kena mees rääkis svingerdamiset. Ma ei tea miks, aga mulle kuidagi nii väga läks hinge ja korda see, mida ta rääkis. Aga halvas mõttes. Mul kuidagi kadus täiesti lootus, et normaalseid mehi on üleüldse olemas. See, kuidas ta suhtesse ja seksi suhtus oli tõttöelda täiesti jälk ja tülgastav. Ehhehee, nämm, nämm – ila tilkus, kui nägi oma naist teise mehega keppimas… Ma isegi ei oska öelda, miks ma isiklikult ennast sellest nii puudutatuna tunnen. Vist sellepärast, et see väljaütlemine ütleb, et kõik mehed petavad ja normaalne monogaamne suhe on võimatu.

Mida arvate?

+27
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 09.10 21:30; 10.10 07:16; 10.10 09:19; 10.10 16:51; 10.10 18:18; 11.10 12:14; 11.10 12:37; 11.10 13:02; 11.10 13:21; 11.10 13:56; 11.10 17:45; 11.10 17:47; 11.10 22:19;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Küllalt, kes selliseid asju ei vaja ja kes armastavad oma naist. Svingerdamine on liiderdamise legaliseerimine.

+15
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 21:37; 10.10 08:30; 10.10 08:52;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Saan täitsa aru sinust.

Ma ka tavaliselt pettunud, kui mingi mees selliste rõvedate avaldustega tuleb.
Mõtlen siis,et kõik mehed on ebanormaalsed ja normaalset, suhet ning naist väärtustavat meest ei eksisteerigi.

Selliseid nõmedaid madalaid mehi on ju palju. Aga ma pettun just siis,kui pealtnäha justkui normaalne mees õigustab liiderdamist ja tuleb avaldustega,et suhtes ongi seks kõige tähtsam,naise juures tähtsaim ainult välimus jne.

+14
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Jumala nõme tõesti. Ja siis paljud naised proovivad teha head nägu, et küll nemad on ikka vabameelsed ja kepivad ka igaühega, tegelikult nad nii ei tunne, vaid hirm on meest kaotada või soov kelleltki üle lüüa. Olen ka mitmes esialgu toredana tunduvas mehes pettunud. Saaks aga kõiki keppida, siis on elu ilus. Nagu elus poleks olulisemaid asju olemas. Kui on juba vanad, enam ei tõuse, alles siis tuleb mõistus pähe (mõnel muidugi ei tule siis ka).

+24
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 21:50; 10.10 16:02; 10.10 20:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Swingerdamine ei ole petmine ju. Petmine on, kui üks ei tea, et teine kõrvalt võtab ja usub partneri monogaamsusesse. Sulle läks see hinge, sest sinu arvamus on, et normaalne suhe peab olema monogaamne.   Lõhe on sinu enda ootuste ja reaalsuse vahel.

Suhe kui selline, on kokkuleppe küsimus, kui mõlemale partnerile sobib, siis elagu nagu tahavad – kasvõi karjas. Loomulikult on olemas mehi, kellele on lähedus, ausus ja truudus olulised ja kellele piisab ühest naisest. Aga on olemas teistsuguseid. Kui naine soovib näiteks elada kahe mehega  ja mehed sellega nõus on- siis miks peaks see kedagi teist häirima? Et üks meestest on salaja õnnetu? Aga kui palju naisi ja mehi monogaamses suhtes salaja õnnetud on?

+12
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Swingerdamine ei ole petmine ju. Petmine on, kui üks ei tea, et teine kõrvalt võtab ja usub partneri monogaamsusesse.

See mees ju konkreetselt tunnistas, et svingerdamine on selle jaoks tema elus, et ta oma naist ei petaks.
Paraku on kõikidest neist svingerdajadest paaridest jäänud mulje, et naised lähevad kaasa vaid selle pärast, et meest mitte kaotada ja see on parem kui petmine. Vastik.

+21
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.10 23:04; 10.10 08:22; 10.10 10:08; 10.10 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga see ju ka naise oma valik. Kui ei elata just vägivaldses suhtes, kus naine ongi ohver jne. Aga kui muidu nö võrdses suhtes naine lihtsalt on valmis kõigeks, et jumala eest mitte üksi olla…oma valik. Oma mehe saadaksin pikalt sellise jutuga. Enne elan üksi, kui lasen mehe rõõmuls end teistel panna. Kui ma kellegi teisega peakain kunagi seksima, siis ikka enda rõõmuks.

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 23:34; 11.10 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ollakse ausad, tehku inimesed mis iganes tahavad. Kui teine ei saa haiget, kui leitakse partner, kellele sobib enda maailm, tehku mis tahavad, kui see seadusega lubatud on.  Mina tean, et väga väärt inimesed on olemas ja mul on vedanud, et ei pea suhtlema nendega, kes üldse ei sobi.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis need vanemad teemasse puutuvad?

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga see ju ka naise oma valik. Kui ei elata just vägivaldses suhtes, kus naine ongi ohver jne. Aga kui muidu nö võrdses suhtes naine lihtsalt on valmis kõigeks, et jumala eest mitte üksi olla…oma valik. Oma mehe saadaksin pikalt sellise jutuga. Enne elan üksi, kui lasen mehe rõõmuls end teistel panna. Kui ma kellegi teisega peakain kunagi seksima, siis ikka enda rõõmuks.

Sellest ju jutt ongi, et enamasti ei ole naise oma valik. Naine lihtsalt PANNAKSE valiku ette – kas oled nõus või jääd minust ilma.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 09.10 21:30; 10.10 07:16; 10.10 09:19; 10.10 16:51; 10.10 18:18; 11.10 12:14; 11.10 12:37; 11.10 13:02; 11.10 13:21; 11.10 13:56; 11.10 17:45; 11.10 17:47; 11.10 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees olen. Swingerdamine peaks kindlasti olema konsensuslik ja sedamoodi, et mõlemad päriselt ka tahavad seda. Siis ei ole minu jaoks küll probleemi. Ise tahan samuti koos mõne teise mehega oma naist keppida. Ja olen seda ka naisele öelnud. Aga tema ei taha ning sellega on asi lõpetatud. Siiski pean oluliseks, et kumbki saab avameelselt rääkida oma fantaasiatest, soovidest.

P.S. Usun siiralt, et teemaalgatajal on õigus: normaalset meest pole olemas.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.10 07:40; 11.10 00:05; 12.10 09:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis need vanemad teemasse puutuvad?

Saate pealkiri äkki?

“Mida vanemad sulle ei räägi”

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ollakse ausad, tehku inimesed mis iganes tahavad. Kui teine ei saa haiget, kui leitakse partner, kellele sobib enda maailm, tehku mis tahavad, kui see seadusega lubatud on.

See asi ei ole nii lihtne. Justnimelt, nagu keegi eespool ütles, naisele ei jäeta head valikut: kas petan sind või lased koos minuga teistel meestel end põrutada. Naine siis teeb oma valiku. Hea, kui on piisavalt tugev naine, et mees põrgusse saata, aga halvemal juhul läheb ta asjaga kaasa ja teeb otsuse, et petmine oleks kõige hullem.  Ja siis reklaamitakse seda suhet kui usalduslikku ja avameelset. Tegelikult on toimunud räige vaimne vägivald ühe poole suhtes. Aga eks pikapeale harjub kõigega ja mingil ajal naine ka ise usub, et selline suhe ongi hea ning normaalne, kus pead regulaarselt oma intiimsust võõrastega jagama, et mees rahul oleks ning minema ei jalutaks.

p.s. Normaalsed ja oma naist hoidvad mehed on päriselt olemas. Aga nad suhtlevad omasuguste normaalsetega. Teistsugused mehed näevadki enda ümber vaid ebanormaalseid.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.10 23:04; 10.10 08:22; 10.10 10:08; 10.10 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis need vanemad teemasse puutuvad?

Saate pealkiri äkki?

“Mida vanemad sulle ei räägi”

Kas vanemad siis  peaksid sellistest asjadest lastele rääkima? Ma saa üldse aru, miks selline pealkiri saatel, tõesti ühes saates olid vist lapsed kohal. Miks on selline saade kell 8 õhtul? Saan aru, et saatele otsitud parim aeg (reede, kell 8), et vaatajaid koguda.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 21:37; 10.10 08:30; 10.10 08:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis need vanemad teemasse puutuvad?

Saate pealkiri äkki?

“Mida vanemad sulle ei räägi”

Kas vanemad siis peaksid sellistest asjadest lastele rääkima? Ma saa üldse aru, miks selline pealkiri saatel, tõesti ühes saates olid vist lapsed kohal. Miks on selline saade kell 8 õhtul? Saan aru, et saatele otsitud parim aeg (reede, kell 8), et vaatajaid koguda.

No offence, aga sinusuguste pärast see saade tehtud ongi.

kahju küll, aga ma ei vaata seda saadet, ei  ole huvigrupp.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 21:37; 10.10 08:30; 10.10 08:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Minul täitsa sama tunne nagu teemaalgatajal. Võimendanud on seda kõike ka see, et minu enda abikaasa, kellega suhteliselt pikalt koos sai oldud, tõeline pale paljastus samamoodi. Miskipärast meie kooselu esimesed 15 aastat jättis ta mulle oma sõnade ja tegudega mulje, et teda huvitab samamoodi monogaamne kooselu. Mingeid vihjeid ei tulnud, et oleks tahtnud kuidagi teisiti. Kui siis ükshetk petmisega vahele jäi, tuli välja, et tema tegelikult ammu oleks tahtnud tahtnud vabalt teisi naisi jne. Ma ei suudagi enam uskuda, et eksisteerib mehi, kellele seks oma armastatud naisega oleks see, mida nad päriselt tahaks ja millest piisaks. Et see on asi, mida sa teed ja tahad jagada ainult inimesega, keda sa sügavalt armastad. Ärge saage valesti aru, ma võin vabalt lihtsalt lõbu ja kire pärast seksida aga oma armastatud inimesega seks on see, mis on minu jaoks elus siiani olnud eraldi väärtus mida hoida….

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miskipärast meie kooselu esimesed 15 aastat jättis ta mulle oma sõnade ja tegudega mulje, et teda huvitab samamoodi monogaamne kooselu. Mingeid vihjeid ei tulnud, et oleks tahtnud kuidagi teisiti.

Aga nii teil ju oligi, ainult et väikese lisaklausliga. Ta tahtiski monogaamset kooselu, aga nii, et monogaamne oled ainult sina.  Tema kohta see ei kehtinud.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 09.10 21:30; 10.10 07:16; 10.10 09:19; 10.10 16:51; 10.10 18:18; 11.10 12:14; 11.10 12:37; 11.10 13:02; 11.10 13:21; 11.10 13:56; 11.10 17:45; 11.10 17:47; 11.10 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naised soovivad omaenda tundeid ja vaateid meestele edasi kanda, aga meeste mõtteaailm on sageli teistsugune.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ÖöTV-s rääkis üks paar koos svingerlusest.

Ma usun, et on naisi, kellele samamoodi meeldib selline suhe. Ja nende suhtes on väga ebaõiglane hinnang, et tegu allaheitlike, mehe hoidmise pärast ükskõik mida tegeva naisega.

Kui teemast räägib ainult mees, siis võib tõesti tekkida  (lisaks igaühe enda tõekspidamistest lähtuv) ettekujutus naisest.

Allaheitlikud naised lepivad lihtsalt mehe petmisega. Nad ei lähe sellepärast ise võõraga seksima (erandeid kindlasti on). Tavalised svingerid (nii mehed kui naised) on enesekindlad inimesed, kes teavad, mida oma elult ja suhtelt tahavad.

P.s. ühtlasi on meeste suhtes ebaõiglane ühe svingeri (keda tegelikult on ju vähe) põhjal teha järeldust kõigi kohta

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.10 09:58; 10.10 10:14; 11.10 08:48; 11.10 13:41; 11.10 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Allaheitlikud naised lepivad lihtsalt mehe petmisega. Nad ei lähe sellepärast ise võõraga seksima (erandeid kindlasti on). Tavalised svingerid (nii mehed kui naised) on enesekindlad inimesed, kes teavad, mida oma elult ja suhtelt tahavad.

Väga eluvõõras arvamus. Lähevad allaheitlikud naised kaasa küll ja seda ka vähemalt kaks paari teles tunnistas, et asi just sellest alguse saigi: mees hakkas peale käima ja tegi naisele selgeks, et teiseks valikuks on petmine.

 

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.10 23:04; 10.10 08:22; 10.10 10:08; 10.10 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga eluvõõras arvamus. Lähevad allaheitlikud naised kaasa küll ja seda ka vähemalt kaks paari teles tunnistas, et asi just sellest alguse saigi: mees hakkas peale käima ja tegi naisele selgeks, et teiseks valikuks on petmine.

Selge siis. Lisan lohutuseks ainult remargi, et sinu elukogenud arvamus paistab põhinevat ainult Epp Kärsini saatel.

Ma pole saadet näinud, aga ehk tasuks seda pigem võtta kui silmiavavat infot erinevate võimaluste kohta ning mitte niivõrd maailmatõena, mis defineerib kõiki inimesi.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.10 09:58; 10.10 10:14; 11.10 08:48; 11.10 13:41; 11.10 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Ära lase ennast eksitada himust,et see ei rüüstaks su hinge otsekui härg. Sa sööd oma lehed ja hävitad oma viljad ning jätad iseenese kuivanud puuks. Kõlvatu hing hävitab inimese,kelle sees ta on,ja teeb ta vaenlaste naerualuseks.”

Jumal vihkab hoorust ja koeralaadset eluviisi.

 

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selge siis. Lisan lohutuseks ainult remargi, et sinu elukogenud arvamus paistab põhinevat ainult Epp Kärsini saatel.

Eksid väga.  Mul on elukogemust rohkem, kui sa iial ette kujutada oskad.

P.S. See pole Kärsini saade, vaid Tuuli Roosma oma.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.10 23:04; 10.10 08:22; 10.10 10:08; 10.10 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tean ühte paari, kes svingerdama hakkas. Ja seal paaris oli algataja ja teise poole veenja just naine. Naine tahtis sekselu värskendada ja veenis meest sellega kaasa tulema. Algul oli tore, aga lõpuks läksid nad lahku siiski. Alul armus naine teise paari meespoolde ära, proovis teda endale lohistada. See ei õnnestunud, nüüd elavad lahus ja naine “jookseb sarvi maha” erinevate meestega.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid naisi kes grupiseksi tahavad proovida on päris palju ja neid kes teise naisega tahavad olla, veel rohkem. Perekoolis on pigem aseksuaalsed naised, siis on iga seksiga seonduv fuihh.

 

Kui jätame need foobikud jne kõrvale, siis kõigil inimestel mingis eluetapis on kõrgenenud seksuaalvajadused ja nad on valmis proovima midagi uut. Kes ostab endale sekslelud kuigi need varem võisid rõvedust tekitada, kes seksib õues jne teeb midagi mida varem poleks julgenud. Kes proovib anaalseksi jne. Eks see on igal inimesel oma moodi.

+8
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 10.10 11:14; 10.10 12:46; 10.10 16:09; 10.10 18:56; 10.10 19:05; 11.10 12:43; 11.10 13:05; 11.10 13:27; 11.10 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rõve

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle jäi kõrva see, et see mees pidas petmist/svingerdamist ainuvõimalikuks variandiks . Ütles, et kõik mehed tahavad ühte neist kahest. Ma jälle arvan, et tegu on pigem valimi veaga. Ta on edukas ärimees (sry, üle ei viitsinud kontrollida, lähtun saate loodud kuvandist) ja ilmselt tavaliste inimestega eriti ei suhtle. Ma usun, et on täitva võimalik, et enamik elukatest meestest petab enda naist mingil hetkel, sest esiteks on nende ümber arvatavasti rohkem ligikleepuvaid meelaid noori naisi (rõve sõnastus, ma tean, aga paremini ka kirjeldada ei oska) ja teiseks, et kõrgele jõuda, on vaja nahaalsust, ülbust ja egoismi. Kokkuvõtvalt öeldes olen ma nõus uskuma, et rikaste meeste hulgas on petta soovivaid isendeid rohkem kui keskmiste hulgas.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle jäi kõrva see, et see mees pidas petmist/svingerdamist ainuvõimalikuks variandiks . Ütles, et kõik mehed tahavad ühte neist kahest. Ma jälle arvan, et tegu on pigem valimi veaga. Ta on edukas ärimees (sry, üle ei viitsinud kontrollida, lähtun saate loodud kuvandist) ja ilmselt tavaliste inimestega eriti ei suhtle. Ma usun, et on täitva võimalik, et enamik elukatest meestest petab enda naist mingil hetkel, sest esiteks on nende ümber arvatavasti rohkem ligikleepuvaid meelaid noori naisi (rõve sõnastus, ma tean, aga paremini ka kirjeldada ei oska) ja teiseks, et kõrgele jõuda, on vaja nahaalsust, ülbust ja egoismi. Kokkuvõtvalt öeldes olen ma nõus uskuma, et rikaste meeste hulgas on petta soovivaid isendeid rohkem kui keskmiste hulgas.

Jälle see petmine ja petmine. Meeste roll ongi sugutada naisi. Meeste roll pole olla nagu naine, saab lapsed ja siis ongi sugutegemine lõppenud ja nüüd võiks terve elu reisida, raamatuid lugeda ja lastega olla. See on naise elu, mehe elu on sugutada.  Mõnedel meestel on selleks rohkem võimalusi, teistel vähem.

Järgmises elus oled sina mees ja sugutad naisi, selles elus oled naine ja sind sugutatakse 🙂 Lõpuks saavad kõik proovida kõiki rolle elus.

+2
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 10.10 11:14; 10.10 12:46; 10.10 16:09; 10.10 18:56; 10.10 19:05; 11.10 12:43; 11.10 13:05; 11.10 13:27; 11.10 13:47;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mulle jäi kõrva see, et see mees pidas petmist/svingerdamist ainuvõimalikuks variandiks . Ütles, et kõik mehed tahavad ühte neist kahest. Ma jälle arvan, et tegu on pigem valimi veaga. Ta on edukas ärimees (sry, üle ei viitsinud kontrollida, lähtun saate loodud kuvandist) ja ilmselt tavaliste inimestega eriti ei suhtle. Ma usun, et on täitva võimalik, et enamik elukatest meestest petab enda naist mingil hetkel, sest esiteks on nende ümber arvatavasti rohkem ligikleepuvaid meelaid noori naisi (rõve sõnastus, ma tean, aga paremini ka kirjeldada ei oska) ja teiseks, et kõrgele jõuda, on vaja nahaalsust, ülbust ja egoismi. Kokkuvõtvalt öeldes olen ma nõus uskuma, et rikaste meeste hulgas on petta soovivaid isendeid rohkem kui keskmiste hulgas.

Pigem vanemad +30 naised tegelevad selliste asjadega ja sellest svingimise saatest jäi ka mulje et pigem ligi keskealiste ja üle teema. Ma olen 23 ja ei tea mitte kedagi kes selliste asjadega tegeleks või oleks huvitatud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga nii teil ju oligi, ainult et väikese lisaklausliga. Ta tahtiski monogaamset kooselu, aga nii, et monogaamne oled ainult sina.  Tema kohta see ei kehtinud.

See on omaette ooper, et suur osa mehi on sellised, kes tahavad ise ringi ajada, aga naisele sama asi loomulikult lubatud pole. See swingerlus toimub ju ka mehe kontrolli all ja mehe valitud partneriga, mitte nii, et ka naine ringi vaatab ja endale sobivaga salaja seksib. Enamus petjaid on kohe väga-väga armukadedad tüübid. Vastik.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.10 21:50; 10.10 16:02; 10.10 20:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 65 )


Esileht Pereelu ja suhted Mida vanemad…