Esileht Väikelaps Mida viia lasteaeda 2-a sünnipäevaks?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Mida viia lasteaeda 2-a sünnipäevaks?

Postitas:

Mida võiks viia lapse 2.sünnipäeva tähistamiseks lasteaeda? Kommi ei taha viia, tegu sõimerühmaga, kus palju pisemaid lapsi veel. Viiks puuvilja, aga need praegu sellised, mida annaks ainult koorituna ja ei taha kasvatajatele seda ülesannet panna. Kui ise ära koorida, “närtsivad” juba ära lasteaia ajaks.
Mis variandid veel oleks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 14:38; 20.02 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirju koer viilutatult, kaera küpsised, kookose küpsised.. mina viisin küll kasekese kommi ja arvestasingi nii, et iga laps saab 1 kommi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina viisin kuivatatud puuvilju, banaanilaastud, ananassikuubikud, papaiakuubikud jne…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen mõlema lapse sünnipäevadel viinud puuviljavaagna. Kui hommikul enne lasteaeda pesta-koorida-lõigata ja toidukile peale panna, seisavad õnnitlemisajani ilusti. Lasteaia puuviljaports, mis nad päeva jooksul vahepalaks saavad, on nii väike, et puuviljavaagen pidi väga kiiresti tühjaks saama. Õpetajad on ka öelnud, et värske osakaal lasteaias on nii väike, et lapsed teinekord vahivad ükseist, et kas keegi äkki jätab selle tillukese puuviljaportsu söömata ja saaks endale küsida. Olen ka küpsiseid näiteks juurde pannud, et igale lapsele 1-2 küpsist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie rühmas lähevad ka puuviljavaagnad alati hästi peale. Olen veel ilusti ära kaunistanud mingite lipukeste vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viisin kuivatatud õunu ja aprikoose. Mu meelest kommid ka ok – kui nii väike neid kodus ei saa igapäevaselt, pole ju hullu kui 1-2x kuus saab. Ja kui kodus nagunii saab koguaeg, pole ju üldse vahet ???? koogid meil pole lubatud, sest rühmaruumis sellist suurt söömist ei toimu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina viisin seemneteta viinamarju. Pesin kodus ära ja võtsin varre otsast lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainus, mida selles vanuses meil õpetajad palusid mitte tuua, oli tort. Nimelt oli neil kogemust, et sageli piirdub nii pisikestel tordisöömine ühe-kahe ampsuga või lihtsalt torditüki sees lusika keerutamisega ning pärast on lihtsalt kurb neid peaaegu terveid torditükke prügikasti visata. Pigem pidavat väikestele sobima selline tükikaupa käest söödav kraam – komm, küpsis või puuviljalõik. Ise olen viinud enamasti kommi (arvestusega 1 komm lapsele).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küpsiseid (soolased/magusad), neid palju erinevaid ja usun, et leiad sobiva.
Meie 3 tahtis viia soolapulki ja mesikäpavahvleid 🙂

Kindlasti uuri otse oma rühmas otse, mida soovivad, vb allergiad, et kõik ei saa kõike ei süüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige tavalisem jäätis oli kasvatajate ettepanek.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kõigile. Tegin seekord väikse kombo viinamarjadest, küpsistest ja kuivatatud marjadest.
Taldriku sain õhtul tühjalt tagasi ja midagi halba ei öeldud : )

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 14:38; 20.02 13:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps Mida viia lasteaeda 2-a sünnipäevaks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.