Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida võib süüa peale trenni?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Mida võib süüa peale trenni?

Postitas:
Kägu

Käin aeroobikas. See toimub suhteliselt hilja (jõuan koju üheksa paiku). Treener luges ette terve rea asju mida ei või süüa peale trenni- puuviljad, banaan, mandariinid – kõik on keelatud.
Lubas süüa musta leiba. Kui magusaisu, siis meega.

Niikuinii ma üldiselt nii hilja õhtul enam ei söö, kuid olen harjunud õhtuti teleka ees porgandit näksima. Selle kohta unustasin küsida. Kas võib?

Ja mis veel ok oleks, kui kõht tõesti väga tühi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

RE: Mida võib süüa peale trenni?

Üldiselt on nii, et ku soovid kaalu alandada, siis soovitataksegi vältida süsivesikuid, eriti lihtsüsivesikuid sisaldavaid toite (seetõttu ka puuviljad \”keelatud\”). Samas, peale kestvustreeningut on oluline süüa natukene komplekssüsivesikuid, need ladestuvad vahetult peale trenni lihastes energiavarudena, mida järgmisel treeningul kohe kasutatakse ja niisiis nt natuke musta leiba ok. Kiireks taastumiseks tuleks süüa valgurikkaid toite. Enda lemmitktoit õhtul peale trenni on kodujuust värske kurgi ja singiga, mmmmmm. Värskest kurgist omandab muide organism oluliselt paremini vett kui niisama juues ja seega see ka väga hea näks peale trenni.

Aga üldiselt on nii, et seda asja võid ka googeldada. Saad väga palju (kohati küll vastukäivat, aga millega see nii ei ole :))infot.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tsiisas. Mulle treener just ütles, et banaan on üks köige paremaid toite, mida peale trenni süüa. Kes nüüd pada ajab?

0
0
Please wait...

Postitas:
bethy2

muna on jah imeline asi. söön hommikul kell 7 3 muna omletti singiga ja kella 1ni kõht ei karju.

0
0
Please wait...

Postitas:
Quuu

Ma puhta diletant, aga kui trenni teen, siis peab korralikult sööma. Millal iganes, kui isu on.
Porgand, no see on puhta patustamine. Heakene küll, ma rohkem ei seleta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Treener luges ette terve rea asju mida ei või süüa peale trenni- puuviljad, banaan, mandariinid – kõik on keelatud.
Lubas süüa musta leiba. Kui magusaisu, siis meega.

Niikuinii ma üldiselt nii hilja õhtul enam ei söö, kuid olen harjunud õhtuti teleka ees porgandit näksima. Selle kohta unustasin küsida. Kas võib?

Ja mis veel ok oleks, kui kõht tõesti väga tühi?[/tsitaat]Imelik treener. Banaan on süsivesik ja leib täpselt samuti, neid pole mõtet peale trenni süüa, vaid enne. Kui kõht on väga tühi, söö midagi valgulist, muna või lahjat kodujuustu. Hapukapsas on hea, kui kõht on väga tühi, ei anna kaloreid. Porgand väga ok.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täitsa lõpp, kui vastukäivad ütlused:S
Ajasite mu veel enam segadusse…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Täitsa lõpp, kui vastukäivad ütlused:S
Ajasite mu veel enam segadusse…[/tsitaat]

Siinseid nõuandeid tuleb võtta läbi tiheda filtri.
Mina olen lähtunud puhtast loogikast ja energia jäävuse seadusest. Ehk siis – allavõtmiseks tuleb süüa vähem, kui ära kulutad. Banaan ei tee midagi, kui selle ära kulutad päeva jooksul. Tõsi, õhtuti üritan süüa lahjemalt, st kiusatustele alluda pigem ennelõunal, aga siin hakatakse karjuma juba õhtuse porgandi või õuna peale. Pidavat välistama kaalulanguse.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

no ma ei tea, olen viimasd 6 kuud näost puuvilju sisse ajanud ja 20kg alla võtnud. Tuleb ikka energia jäävuse seadusest lähtuda. Banaan on väga toitev, aga mandariinid küll midagi halba kaalulangusele ei tee. Puuviljad on veel peale selle kasulikud ka.
Kui soovid aga tõesti iga hinna eest süsivesikuid vältida, söö õhtul kala või kodujuustu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest on rusikareegel see, et hommikul ja lõunal söö korralikult ja õhtul vaata mida suhu paned- süüa tuleb, kuid puuviljad, koogid, jäätis, (kahjuks ka valge vein), siider jne. asjad unusta ära!
Minu puhul on alati asi näit. puuviljades mida ma kohutvalt armastan. KUi jälgin, et neid päeva teises pooles ei söö, siis langeb kaal 3-5 kilo.
Olen 176 cm pikk ja kaalun 66-67 kilo. Kui piiramatult söön, siis hüppab kaal kohe 70 peale.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan ka, et need erinevate treenerite erinevad soovitused sõltuvad pigem sellest, et milline on treenija eesmärk.

Banaan on täiesti ok, kui allavõtmise soovi pole.
Banaan on suhkrurikas ja annab peale tugevat trenni hea energialaksu.

Kui on soov alla võtta, siis tõesti – näri porgandit või söö muna ja kodujuustu ja banaani ning puuvilju ära söö.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mina küll peale trenni banaani ei sööks,tegelt peale trenni ei sööks midagi ,vb jooks teed jne

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Tsiisas. Mulle treener just ütles, et banaan on üks köige paremaid toite, mida peale trenni süüa. Kes nüüd pada ajab?[/tsitaat]
Banaan on selles mõttes tõesti väga hea, et sisaldab terve hulga vajalikke mineraalaineid ja vitamiine. Samamoodi on superhea trennijärgne taastaja näiteks kakaojook piimaga. Ainult, et kumbki ei sobi juhul kui soovid lihasmassi suurendada ja rasvkudet vähendada. Siis ikka valk.

0
0
Please wait...

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mida võib süüa peale trenni?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.