Esileht Ajaviite- ja muud jutud Midagi punaveini-peavalu vastu?

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Midagi punaveini-peavalu vastu?

Postitas:
Kägu

Tunnistan, et läksin eile pisut liiale ja täna on tööl suht sitt olla. Aga õhtu oli mõnus ja ilus Itaalia poiss kogu aeg muudkui valas juurde ja nii me sõbrantsidega muudkui jututasime ja libistasime veini. Hea vein oli.
On kellelgi häid nõkse, mis võiks kiirelt enesetunnet veits parandada?

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

400 mg ibuprofeeni + pool liitrit jääkülma kokat/pepsit. Tablett ja kofeiin võtavad valu, vedelik vedelikupuuduse ja sellest tingitud halva enesetunde, suhkur annab tekkiva dopamiini mõjul rahulolutunde. Tõsi, ise kasutan ilma suhkruta light varianti, ju töötavad mõlemad.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Valge vein spritega

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palju juua. C vitamiin on hea – need lahustuvad kihisevad tebletid. Värskat või muud mineraalvett ka palju juua.

Ja tulevikus joo valget veini 😀 Mul ka punane teeb järgmisel päeval olemise hõredaks, aga valget juues pole häda midagi.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hapukurgivedelik

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palju juua. C vitamiin on hea – need lahustuvad kihisevad tebletid. Värskat või muud mineraalvett ka palju juua.

Ja tulevikus joo valget veini 😀 Mul ka punane teeb järgmisel päeval olemise hõredaks, aga valget juues pole häda midagi.

Ma eelistan teadlikult punast. https://forte.delfi.ee/news/teadus/punane-vein-vahendab-stressi-kuid-mitte-selles-sisalduva-alkoholi-tottu?id=86976979

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma eelistan teadlikult punast.

Isegi peavalu hinnaga?

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Isegi peavalu hinnaga?

Kusjuures veini joon tihti, aga see peavalu tekib üliharva, polegi aru saanud, mis selle täpsemalt põhjustab. Täna on see 1 kahest päevast aastas, kui see miskipärast tekkis.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Treo lahustuvad tabletid. Sisaldavad vaid aspiriini ja kofeiini, aga aitavad tunduvalt paremini, kui kõik muud peavalu- ja kofeiinitabletid. Veerand tunniga oled uus inimene.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vees lahustuv Aspirin + C
Kõvema peavalu puhul olen lahustanud pooles klaasis vees kaks tabletti ja paari lonksuga alla neelanud, pärast veel mineraalvett takkapihta. Poole tunniga teeb olemise uueks 😉

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Xanax, ainuke pohmarohi

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Xanax, ainuke pohmarohi

Mõjub hästi või?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Xanax, ainuke pohmarohi

Mõjub hästi või?

Oleneb, mis tasemel pohmell. Kui on sellel tasemel, et värisema kipud ja külm on, pea käib ringi ja silme ees udutab, siis jah, aitab väga hästi (ise ma joon nii vähe, et ei ole omal nahal proovinud, küll aga olen tuttavate peal näinud). Vett muidugi kõvasti.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Panin miinuse, sest ma ei saa aru, miks peaks alkohol olema süüdi sinu peavalus. Mul pole kunagi alkohol peavalu tekitanud, pigem on siin midagi muud mängus. Kui pea valutab, siis valutab ta alati mingist muust nähust, näit tekib kõrge vererõhk.

0
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Panin miinuse, sest ma ei saa aru, miks peaks alkohol olema süüdi sinu peavalus.

Punane vein on üks tavalisemaid peavalutekitajaid (ja näiteks juust). Kui sa seda ei tea, siis pole sa ilmselt kunagi selles mures olnud ja googeldanud. Kas seepärast, et sa lihtsalt ei tea, maksab sul teistele miinuseid laduda, on sinu südametunnistusel.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sprite on minu pohmellidega imesid teinud.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Panin miinuse, sest ma ei saa aru, miks peaks alkohol olema süüdi sinu peavalus.

Punane vein on üks tavalisemaid peavalutekitajaid (ja näiteks juust). Kui sa seda ei tea, siis pole sa ilmselt kunagi selles mures olnud ja googeldanud. Kas seepärast, et sa lihtsalt ei tea, maksab sul teistele miinuseid laduda, on sinu südametunnistusel.

Ei ole, minu südametunnistus on siinkohal puhas, ükski vein ega juust pole mul peavalu tekitanud. Kui tekitab, on tarbija probleem, ei saa olla nii loll, et ennast korduvalt karistada peavalu tekitajaga

+1
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Alkoholi tarbimise ajal tuleb juua ohtralt vedelikku.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tuleb magusat süüa, kuigi seda just ei taha.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Isegi peavalu hinnaga?

Kusjuures veini joon tihti, aga see peavalu tekib üliharva, polegi aru saanud, mis selle täpsemalt põhjustab.

Olen mitmelt poolt lugenud, et veinisse lisatavad sulfitid on selle peamiseks põhjuseks.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Isegi peavalu hinnaga?

Kusjuures veini joon tihti, aga see peavalu tekib üliharva, polegi aru saanud, mis selle täpsemalt põhjustab.

Olen mitmelt poolt lugenud, et veinisse lisatavad sulfitid on selle peamiseks põhjuseks.

Just.Minul ka hakkab kergesti veinist pea valutama (kui joon korraga üle 2 klaasi) aga mõnest veinist ei hakka. Olen aru saanud, et sõtlub selles, kui palju sufiteid veinis on. Olen enda jaoks leidnud veinid, mis pead valutama ei pane,

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Punase veini“probleemiks“ on siiski rohke tanniinide sisaldus

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

väga hästi aitab ka arbuus- sisaldab ohtralt vett, magneesiumi, kaaliumi ja vitamiine ning aitab puhastada organismi
veel on aidanud red bull või coca

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Isegi peavalu hinnaga?

Sulfiteid lisatakse ju ka valgetesse veinidesse, aga väidetavalt nendest peavalu ei teki. Samas ei lisata sulfiteid kangetesse alkohoolsetesse jookidesse, aga nendest tekib isegi mõõdukal tarbimisel enamiku puhul peavalu.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huh, kus asutuses niisugune läikivate silmade ja pohmahaisune kodanik töötab?

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huh, kus asutuses niisugune läikivate silmade ja pohmahaisune kodanik töötab?

Ma olen president.

0
-2
Please wait...

Postitas:
ninakaspreili

Suur pudel borjomi vett kõrist alla. Vajadusel korrata, aga pead valmis olema selleks, et see kõik tuleb välja!

/ninakaspreili

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma väldin punaseid veine just võimaliku peavalu pärast. Aga alati jah ei teki peavalu ja ma olen teinud sellise lihtsameelse järelduse, et kvaliteetsest veinist peavalu ei teki, aga odavast ja ebakvaliteetsest tekib. Võimalik, et see on täitsa vale järeldus. Näiteks punase majaveiniga odavas söögikohas ei hakkaks ma riskima.

0
-1
Please wait...

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Midagi punaveini-peavalu vastu?